Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 43

Θέμα: HAMMERS vs FRIENDS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο monoaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    βρε και δεν ερχεσε να μου το παρεις... χαρη θα μου κανεις... δεν βρισκω κανα κοροιδο να κατσει σιττερ!!! οποτε θελεις πες μου να στειλω τις αμυνες στον "φιλο" μου τον ιβανοι.... μαζι με τον χαβιτο (τον ηρωα μου) παρεα...

ρε τρελιαρη φωτη μετα απο τρεις σερβερ αποφασισες να φτιαξεις χαμμερ? ευγε!!! καλο βολι σου ευχομαι
    δώστο να το σιτάρουμε εμείς που δεν καταφέραμε 2 φορές να το πάρουμε μόνοι μας

trampalas1
    Guest

Προεπιλογή

καλησπερα και απο μενα σας ελειψα ε? δεν παιζω απλα παρατηρω
    καταρχην να ευχηθω καλη επυτηχεια στους κειπερ το θαυματων ειναι ωραια η 8εση του παρατηρητη απο το να κρατας θαυμα πιστεψετεμαι βλεπω τελικα πως το σκηνικο δεν αλαξε και πολυ. οι μερικοι εμπειροι εναντια ολου του σερβερ παλι
    αντε να σε δω φωτη τρισμεγιστε πως θα τα βγαλεις περα με τους Hunters μιας και απο οτι φαινεται μια φορα μονοι τους δεν κανουν τοσο καιρο και πλεων αποδικτικε πως ηταν κρυμενοι πισω απο την υατα τωρα? πηγαν με τους αντιπαλους ωραια ευγε
    ειναι πολλα τα λευτα ΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗ χαμμερ με φρεντσ αντε να δουμε καλη επυτηχια σε ολους ευχομε

Υ.Γ φωτη μη λες πως θα ριξουν 8 θαυματα αντε να σε δω χωρις τον κωστη τι θα κανεις

Υ.Γ2 δεν λεω go spartans η yata
    go μαγκες απο δω και περα ο νοων νοητω

καλη συνεχεια σε ολους

Περιοχή
    +/- HUNTERS

Προεπιλογή

γιαννη ποιοι ειναι οι αντιπαλοι και ποιοι ειναι οι συμμαχοι καθορζεται σε καθε server.
    και ειδικα σε αυτον τον server που παιζουμε για πλακα.

οι Hunters δεν κρυβονται πισω απο καμια συμμαχια.
    ειναι τελειως αυτονομοι και αυτο εχει αποδειχτει στο παρελθον.
    και το ξερεις εσυ πολυ καλα.

οπως και η lp εκανε συμμαχια με 1821
    και η spartans το ιδιο.
    οπως στον προηγουμενο συμφωνα με τα γραφομενα το επιτελειο της yata αφησε τους αετους να κερδισουν για να μην κερδισει η HELMAC αφου κρατησε τα Hummer της.

οποτε μην συγκρινεις servers μεταξυ τους.
    και θα σου προτεινα να μην εκδηλωνεσαι, σε server που εχεις χασει την επαφη, γιατι μπορει να εκτεθεις αργοτερα...(τα παπαγαλακια μην τα ακους.)ξερεις που θα με βρεις για να μαθεις ολα τα γεγονοτα.

και εγω θελω να πω με την σειρα μου σε ολους τους ww keepers καλο κουραγιο και ο καλυτερος ας κερδισει τον server.
    εγω προσωπικα ειμαι εκτος θαυματων οποτε και εγω παρακολουθω με ενδιαφερον την κουρσα αυτη
    και θα στηριξω την τωρινη διοικηση των Hunters οσο μπορω.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Immortalle : 07-10-10 στις 02:40

Προεπιλογή

καλημερα στην παρεα απο τα παλια... μια ερωτηση ρε συ στελιο. Τι ειναι καλυτερο να κερδισεις ως μελος των ΧΑΜΜΕΡΣ η να βγεις δευτερος ως μελος των ΧΑΝΤΕΡΣ?
    vamos arianara

Περιοχή
    +/- HUNTERS

Προεπιλογή

καλημερα.
    το δευτερο βεβαια.ξερεις τις αποψεις μου.
    και ειδικα μετα την τελευταια συνομιλια μας.
    αλλα αυτο ειναι προσωπικη αποψη δικη μου και οχι της συμμαχιας.
    ολα αποφασιζονται με δημοκρατικο τροπο δια της ψηφοφοριας οποτε καταλαβαινεις την συνεχεια.
    μακαρι ολες οι συμμαχιες να παιζανε στα ww με το δικο τους ονομα.
    αλλα εσυ πρωτος ειπες οτι αυτο δεν γινεται.
    και για αυτο εξελιχτηκαν ετσι τα πραγματα.
    ας μαζευτουν ολες οι συμμαχιες και ας αποφασισουν τι θελουν;;
    θελουν αυτο το διπολο που εχει δημιυργηθει η η καθε μια συμμαχια να παιξει απο μονη της;;;;
    σπαστε την FRIENDS να σπασουε την HAMMERS και να παιξει η καθε μια συμμαχια ελευθερα μονη της και ο καλυτερος ασ κερδισει.
    ειδικα σε αυτο τον server που ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα.
    ετσι θα εχει πιο πολυ ενδιαφερον για ολους.
    και ξαναλεω ειναι καθαρα πρσωπικη αποψη και οχι της συμμαχιας μου για να μην παρεξηγηθω.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Immortalle : 07-10-10 στις 09:27

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Immortalle Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα.

θελουν αυτο το διπολο που εχει δημιυργηθει η η καθε μια συμμαχια να παιξει απο μονη της;;;;
    σπαστε την FRIENDS να σπασουε την HAMMERS και να παιξει η καθε μια συμμαχια ελευθερα μονη της και ο καλυτερος ασ κερδισει.
    ειδικα σε αυτο τον server που ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα.
    ετσι θα εχει πιο πολυ ενδιαφερον για ολους.
    και ξαναλεω ειναι καθαρα πρσωπικη αποψη και οχι της συμμαχιας μου για να μην παρεξηγηθω.
    δυστυχως σε τετοια περιπτωση, με βαση τον αριθμο των λογαριασμων, αλλα και των στρατων που ειναι ικανοι για ζημιες, το πιο πιθανο ειναι να νικησουν οι ναταρ και να βγουν ολοι χαμενοι. Οπως και να εχει, δεν θα ηθελα να χασω απο το μηχανημα, προτιμω να χασω απο καποιον παικτη, Ειμαστε λιγοι, οπως και να γινει.

τραμπαλα, η yata δεν εγινε σπαρταν ολη επειδη ετυχε να μιλησεις με 3-4 ατομα απο εκει φιλε.. ολες οι συμμαχιες εχουν yata λαο μεσα.
    Χρήστος
    Boul2g
    alfa_boul2g

trampalas1
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο boul2g Εμφάνιση μηνυμάτων
    δυστυχως σε τετοια περιπτωση, με βαση τον αριθμο των λογαριασμων, αλλα και των στρατων που ειναι ικανοι για ζημιες, το πιο πιθανο ειναι να νικησουν οι ναταρ και να βγουν ολοι χαμενοι. Οπως και να εχει, δεν θα ηθελα να χασω απο το μηχανημα, προτιμω να χασω απο καποιον παικτη, Ειμαστε λιγοι, οπως και να γινει.

τραμπαλα, η yata δεν εγινε σπαρταν ολη επειδη ετυχε να μιλησεις με 3-4 ατομα απο εκει φιλε.. ολες οι συμμαχιες εχουν yata λαο μεσα.

σωστος χρηστο δεν ειπα πως οι σπαρτανς ειναι η υατα απλα ειναι και απο πρωην χαντερς απλα ηθελα καπου μεσα στο μυνημα να τονισο εκεινο το περιβοητο παιδομαζομα που κατηγορουσαν μερικοι πως καναμε εμεις τωρα το κανουν αυτοι
    μαλλον θελανε να το κανουν αλλα δεν μπορουσαν

τεσπα καλη συνεχεια χαρικα χρηστο που τα ειπαμε

υ.γ αρηηηη μη κανεις δυσκολες ερωτησης

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο trampalas1 Εμφάνιση μηνυμάτων

υ.γ αρηηηη μη κανεις δυσκολες ερωτησης

οχι βρε γιαννη μιλησα με στελιο και πανω κατω εχουμε τις ιδιες αποψεις... ξενερα ειναι ο σερβερ με 2 υπερσυμμαχιες αντιπαλες. πιο καλα η καθε συμμαχια το ονομα της και οτι γινει... ας οψετε ο καρναβαλος που πηγε και εκανε 20 γουινγκ με το καλημερα του σερβερ.... και εμεις σαν μαμακες ακολουθαμε την ιδια πολιτικη....
    vamos arianara

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

μεγαλη συμμαχια ψαχνει νεους επιθετικους στρατους μιας και οι υπαρχοντες στρατοι πηγαν για φραπε σε ενα χωριοδακι των θελο θαυμα αλλα δεν μπορω να το παρω κριμα κριμα απο την αλλη εχουν τοσα πολλα SUPPORT κοντα στο θαυμα στο (0/0)

Προεπιλογή

έλα τώρα μην προκαλείς!

Στον καθένα μπορεί να συμβεί,να πέσει με τα στρατά του πάνω σε κάποιον asxeto
    και να τον κλαιν οι ρέγγες !
    Πρέπει όμως να αναγνωρίζεις την κάθε προσπάθεια,
    και τα παιδιά προσπάθησαν πολύ,ανεξάρτητα το ξαναλέω αν δεν τους έκατσε.

Θέλει σχέδιο η όλη εργασία ..πως αλλιώς να στο πω ..PLAN..θέλει PLAN
    έχεις ? προχωράς δεν έχεις,μένεις "με το θαύμα στο χέρι "που λέμε ...αν δεν στο πάρουν και αυτό!

Για κάτι που θα μπορούσες όμως να γράψεις,και δεν θα είχες άδικο ,είναι για την τελευταία μόδα ...
    η μοδα του "φτιάχνω σαπορτ χωριά " 30 τετράγωνα και βάλε -μακρυά απο το θαύμα!
    να κρύβεσαι όχι απ το 7Χ7 αλλά απ το 14Χ14 ...μπας και αντέξεις 30 λεπτά ...

papadia μπλε που λέει και η Δήμητρα...!

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. SoF-Society of Friends
    By Tech in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-06-10, 19:43
  2. HAMMERS
    By here i am in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-05-10, 11:20
  3. -=Μ=-SoF Society of friends/S1