Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 41

Θέμα: U ΗΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

Προεπιλογή

Α ρε γεροντα, μια ωριτσα ελειψες και εσυ και εγινε πανικος, αντε να τους μαζεψεις μετα

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kotsos43 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον για να δειτε οτι τραβιαν σημαινει και κοιωνικη προσφορα τρεξτε παιξτε Χ την τσελσι και Χ2 την ρεαλ του Μουρινιου...

Κατοπιν παιξτε τα παρακατω:
    ΘΑΥΜΑ BG MEXRI 70--- 1,10
    MEXRI 85--- 3,45
    MEXRI 100--- 20

ΘΑΥΜΑ F MEXRI 70 ---1,05
    MEXRI 85----1,02
    MEXRI 100---1,02

ΘΑΥΜΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑΣ Ν/Α

ΓΚΑΓΚΑΤΣΗΗΗΗΗΗΣΣΣΣΣΣ
    Το αλλο με τον τοτο το ξερεις?

Περιοχή
    αθηνα

Smile

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α ρε γεροντα, μια ωριτσα ελειψες και εσυ και εγινε πανικος, αντε να τους μαζεψεις μετα

Το αλλο με τον τοτο το ξερεις?
    Δεν εχω κανενα λογο να γραψω η να δικαιολογησω τιποτα και για κανεναν μας ξεροντας απο πρωτο χερι τα τεκταινομενα και την προκαταληψη που εχουν ορισμενοι για την Πακρητια. Την συμμαχια που με δεχτηκε χωρις ενδοιασμους στους κολπους της και αργοτερα με τιμησαν και με εβαλαν οι περισσοτεροι εμενα και την οικογενεια μου στα σπιτια τους και στις καρδιες τους.Θεωρω χρεος μου να ευχαριστησω ολα αυτα τα παιδια και αλλα ακομα τα οποια δε γνωρισα απο κοντα ,αλλα απο τα λογια και τα γραφομενα ,συν τις πραξεις τους μου απεδειξαν την ντομπροσυνη και την παλικαρια που διαθετουν,αντρες και γυναικες.Διαβασα πριν λιγο αυτο το μυνημα που αμεσως παραθετω πιο κατω απο τον Georgeous και θεωρησα χρεος μου να το μεταφερω στο φορουμ για να μαθουν και αυτοι που δεν γνωριζουν το τι θα πει ΠΑΚΡΗΤΙΑ. Γι αυτο ειμαι περηφανος που ανηκω σε αυτη την ομαδα και δημιουργησα δεσμους φιλιας .Εχει βαρυτητα αυτο που λεω αν αναλογιστει κανεις οτι ειναι ειναι ο 7ος σερβερ αυτος που παιζω. ................[8:09:29 μμ] Georgeous: Το απογευμα διαβασα ολα αυτα που γραφτηκαν στο φορουμ οπως εχω και στο παρελθον διαβασει παρομοια...Το εχω πει και σε καποια παιδια οτι αν ημουν καποιος ασχετος και τα διαβαζα θα πιστευα οτι τα μελη της Πακρητιας ειναι καταπτυστα αποκληρα αποβρασματα της κοινωνιας, κυριως φυλακοβιοι με γαντζους στα χερια και δερματινα ματακια πειρατη που σβηνουν τα τσιγαρα τους πανω στο κουτελο του πρωτου περαστικου....αυτα βεβαια οταν δεν ειναι απασχολημενοι να προτεινουν καποιον ασφαλη δρομο γυρω απο τις θερμοπυλες σε κανεναν Περση αυτοκρατορα !!!!
    Δεν ημουν στην μητρικη συμμαχια απο την αρχη, δεν πιστευω οτι ειμαστε τελειοι..εχουμε κανει ολοι λαθη, και θα ξανακανουμε.αλλα σιγουρα ειμαστε καλυτεροι απο αυτα τα μικροψυχα μηδενικα που κατα κυριο λογο γραφουν για εμας....
    Ξερουν καλα γιατι γραφουν οτι γραφουν.....ξερουν το τι ευχελαιο και μετανοιες κανουν τις βασανιστικες ωρες μεχρι που τελικα οι επιθεσεις τους συντριβονται στις αμυνες μας..... ξερουν πως χτυπαει η καρδουλα τους και πως θελουν να ανοιξει η γη να καταπιει το χωριο τους απο τον travianχαρτη οταν βλεπουν τις επιθεσεις μας να πλησιαζουν....μεχρι εκει ξερουν...
    δεν ξερουν το τι παρεα ειμαστε..τον χαβαλε μας, τους θριαμβους μας, τις μαλακιες μας, τις λυπες μας και τις χαρες μας...που μας εχουν χαλκευσει αυτο μειγμα ανθρωπων σε μια ενιαια ατσαλινη γροθια.....ΕΣΕΙΣ ομως τα ξερετε ΟΛΑ αυτα...γιατι οτι και να γινει απο εδω και περα....οσος χρονος και να περασει....
    Θα ξερουμε οτι καποτε παιξαμε σε αυτο το game, οτι ειμαστε η Πακρητια...και θα Ξερουμε πως νοιωσαμε....θα Ξερουμε οτι για τοσους μηνες ειχαμε ολοι την Τιμη να ειμαστε ο ενας διπλα στον αλλον...
    Αυτα...
    ╔═══════ஜ۩۞۩ஜ
    Π Α Κ Ρ Η Τ Ι Α forever !!!!
    ╚═══════ஜ۩۞۩ஜ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panos pappas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εχω κανενα λογο να γραψω η να δικαιολογησω τιποτα και για κανεναν μας ξεροντας απο πρωτο χερι τα τεκταινομενα και την προκαταληψη που εχουν ορισμενοι για την Πακρητια.......................................... ........................................
    ╔═══════ஜ۩۞۩ஜ
    Π Α Κ Ρ Η Τ Ι Α forever !!!!
    ╚═══════ஜ۩۞۩ஜ
    Καλα ολα αυτα φιλε αλλα ο σερβερ δεν εχει τελειωσει ακομα, φυλαξε τα για το τελος.
    Τιποτα για το θεμα μας εχεις να πεις?

Προεπιλογή

Μαλλον το πτωματοφαγο αρπακτικο δεν βλεπει τοσο καλα.

Αλλιως θα ειχε δει τα πτωματα εξω απο τα τειχη του Ντικουμε που σε συνδυασμο με τα αποχαιρετιστηρια των El-Cam περισσοτερο προιδεαζουν για ντιλιτ.

Καλη συνεχεια στα παιδια των El-Cam (αν τελικα διαγραφουν). Κανατε το σερβερ πιο ενδιαφεροντα (τουλαχιστον για μας στα μικρα +/+).

Μ'αυτα και μ'αυτα, μια χαρα μονταρονται θαυματα και πλανα μονο που και παλι το σεναριο ουτε καν πλησιαζει την πραγματικοτητα. Μην ξεχναμε οτι στον S5 κυκλοφορουν μερικοι απο τους πιο καταχθονιους εγκεφαλους του Ελληνικου Travian. (Μονο ο Τζαβελας λειπει δηλαδη).
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Hfaistos : 19-10-10 στις 21:16
    Hfaistos / O-GnG, S4 #1
    Bic / BG, S5 #1 (WW holder)
    Hfaistos / GnG, S5 #2

Περιοχή
    αθηνα

Smile

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα ολα αυτα φιλε αλλα ο σερβερ δεν εχει τελειωσει ακομα, φυλαξε τα για το τελος.
    Τιποτα για το θεμα μας εχεις να πεις?
    Αυτο ειναι το θεμα μας εκτος και αν δεν καταλαβαινεις σωστα τα Ελληνικα που γραφω.Οτι πουμε και οτι γραψουμε εδω διαστρεβλωνεται και παραποιειται.Προσθετουν και ορισμενοι καλοθελητες την σαλτσα και ετοιμο το φαγητο.Ας πουν οτι θελουν απο εδω και περα,πραγματικα δεν προκειται να ασχοληθω και να ξαναγραψω στο φορουμ παιζοντας το παιχνιδι ορισμενων.Ευχομαι σε ολους καλο και καθαρο παιχνιδι και η καλυτερη συμμαχια να κερδισει.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hfaistos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλλον το πτωματοφαγο αρπακτικο δεν βλεπει τοσο καλα.

Αλλιως θα ειχε δει τα πτωματα εξω απο τα τειχη του Ντικουμε που σε συνδυασμο με τα αποχαιρετιστηρια των El-Cam περισσοτερο προιδεαζουν για ντιλιτ.

Καλη συνεχεια στα παιδια των El-Cam (αν τελικα διαγραφουν). Κανατε το σερβερ πιο ενδιαφεροντα (τουλαχιστον για μας στα μικρα +/+).

Μ'αυτα και μ'αυτα, μια χαρα μονταρονται θαυματα και πλανα μονο που και παλι το σεναριο ουτε καν πλησιαζει την πραγματικοτητα. Μην ξεχναμε οτι στον S5 κυκλοφορουν μερικοι απο τους πιο καταχθονιους εγκεφαλους του Ελληνικου Travian. (Μονο ο Τζαβελας λειπει δηλαδη).
    Μαλιστα....γιαυτο δεν πηρατε το Χ3 λοιπον. Με αμυνες το ανταλλαξατε το πλανακι
    Τωρα εξηγουντε ολα

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο panos pappas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο ειναι το θεμα μας εκτος και αν δεν καταλαβαινεις σωστα τα Ελληνικα που γραφω.Οτι πουμε και οτι γραψουμε εδω διαστρεβλωνεται και παραποιειται.Προσθετουν και ορισμενοι καλοθελητες την σαλτσα και ετοιμο το φαγητο.Ας πουν οτι θελουν απο εδω και περα,πραγματικα δεν προκειται να ασχοληθω και να ξαναγραψω στο φορουμ παιζοντας το παιχνιδι ορισμενων.Ευχομαι σε ολους καλο και καθαρο παιχνιδι και η καλυτερη συμμαχια να κερδισει.
    Το θεμα ειναι φιλε μου "U ΗΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ " και οχι "ΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ 57 ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΑΚΗ"
    Και χαλαρωσε, παιχνιδι ειναι
    Ρε Κοτσο πες του κανα σιγουρακι, αλλα οχι σαν τα σημερινα
    Μας κουβαδιασες
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 20-10-10 στις 01:51

Προεπιλογή

[QUOTE=ΓΥΠΑΣ;108652]Μαλιστα....γιαυτο δεν πηρατε το Χ3 λοιπον. Με αμυνες το ανταλλαξατε το πλανακι
    Τωρα εξηγουντε ολα

Α ρε φιλε γυπα...και τα κορακια οι φιλοι σου, για νερακι ειχαν παει καθως φαινεται...
    αυτο ηταν πιο αστοχο κι απο σεντρα του Bυντρα...με το φιλο κοτσο παρεα κι εσυ, να βγαζετε προγνωστικα!

Γενικα σε διαβαζω εδω μεσα,τα λες καλα...το'χεις θα ελεγα...big brother...αλλα εκεινη την ωρα που επινες νερακι πρεπει να εγινε σαμποταζ στις καμερες!
    ή που κατι ειχε το νερο...

ειλικρινα δεν περιμενα τετοιο σχολιο απο 'σενα...αγγιξες τα ορια της επιστημονικης φαντασιας στο σημειο που αυτη συναντα τη μυθολογια!
    bg army...ας ειναι καλα τα παιδια!!!

Ασε που εγω δε νομιζω πως πανε για delete τα παιδια απο ελκαμ...
    θα δειξει βεβαια,δεν ειμαι και ο καλχας!
    (ο καλφας ειμαι)

υ.γ: να τους ευχαριστησω σ'αυτο το σημειο κι εγω για τη συμβολη τους στη δραση του παιχνιδιου εδω στα χαμηλα +/+ και να τους παροτρυνω να αλλαξουν λιγο το ονομα,φερνει στο νου τα εκαμ(χωρις παρεξηγηση)...ειναι απλα ενα παιχνιδι!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kotsos43 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λοιπον για να δειτε οτι τραβιαν σημαινει και κοιωνικη προσφορα τρεξτε παιξτε Χ την τσελσι και Χ2 την ρεαλ του Μουρινιου...

Κατοπιν παιξτε τα παρακατω:
    ΘΑΥΜΑ BG MEXRI 70--- 1,10
    MEXRI 85--- 3,45
    MEXRI 100--- 20

ΘΑΥΜΑ F MEXRI 70 ---1,05
    MEXRI 85----1,02
    MEXRI 100---1,02

ΘΑΥΜΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑΣ Ν/Α

ΓΚΑΓΚΑΤΣΗΗΗΗΗΗΣΣΣΣΣΣ
    Κωτσο, εχω 50 χιλιαρικα να παιξω στο θαυμα μας για το 70 και αλλα 5 για το 85.
    Εχω τελος και 2 για καψιμο που θα τα βαλω στο 100.
    Που σε βρισκω;
    Hfaistos / O-GnG, S4 #1
    Bic / BG, S5 #1 (WW holder)
    Hfaistos / GnG, S5 #2

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dikoumes Εμφάνιση μηνυμάτων

Α ρε φιλε γυπα...και τα κορακια οι φιλοι σου, για νερακι ειχαν παει καθως φαινεται...
    αυτο ηταν πιο αστοχο κι απο σεντρα του Bυντρα...με το φιλο κοτσο παρεα κι εσυ, να βγαζετε προγνωστικα!

Γενικα σε διαβαζω εδω μεσα,τα λες καλα...το'χεις θα ελεγα...big brother...αλλα εκεινη την ωρα που επινες νερακι πρεπει να εγινε σαμποταζ στις καμερες!
    ή που κατι ειχε το νερο...

ειλικρινα δεν περιμενα τετοιο σχολιο απο 'σενα...αγγιξες τα ορια της επιστημονικης φαντασιας στο σημειο που αυτη συναντα τη μυθολογια!
    bg army...ας ειναι καλα τα παιδια!!!

Ασε που εγω δε νομιζω πως πανε για delete τα παιδια απο ελκαμ...
    θα δειξει βεβαια,δεν ειμαι και ο καλχας!
    (ο καλφας ειμαι)

υ.γ: να τους ευχαριστησω σ'αυτο το σημειο κι εγω για τη συμβολη τους στη δραση του παιχνιδιου εδω στα χαμηλα +/+ και να τους παροτρυνω να αλλαξουν λιγο το ονομα,φερνει στο νου τα εκαμ(χωρις παρεξηγηση)...ειναι απλα ενα παιχνιδι!
    Φιλε dikoumes κανενα σαμποταζ δεν εγινε σε καμμια καμερα. Φυσικα και ηξερα τι εχει συμβει, απορω πως σου περασε απο το μυαλο κατι τετοιο
    Απλα δεν φτανει να ξερει μονο ο Γυπας ολοι πρεπει να ξερουν, οτι ο γυπας ξερει
    Οχι μονο γνωριζα αλλα και χθες το βραδυ καθως πηγα να πιω νερακι σε μια πηγη με κιτρινο νερο απο κριθαρι, βρηκα ενα αρχαιο παπυρο γραμμενο με ανεξιτηλο μελανι στυλου Bic. Αυτα που ηταν γραμμενα επιβεβαιωσαν και εμπλουτισαν τις γνωσεις μου σχετικα με τα πεδια των μαχων.
    Μολις γυρισα απο τη κριθαροπηγη ειπα να στειλω μια φεηκ στο φορουμ η οποια χαρη σε εσενα ηταν πετυχημενη
    Θα μου πεις γιατι το εκανα αυτο? Για πολλους λογους θα σου απαντησω

1ον Γιατι μπορει να αυτοεξοριστικα αλλα το Vitsio-Zos κυλαει ακομα στο αιμα μου

2ον Γιατι με το ξεκατινιασμα των Κρητικο-camακηδων τα μηχανικια της agb χτυπησαν κοκκινο στο big brother 5 και αυξησαν τις απαιτησεις. Μετα την αφαιρεση των μηνυματων, η τηλεθεαση επιασε πατο και χρειαζοταν να μπει ενας νεος παικτης στο big brother. Ημουν σχεδον σιγουρος λοιπον οτι ανακριβεια μου δεν θα εμενε αναπαντητη

3ον και σημαντικοτερον. Πολλοι θα λενε οτι η μοναξια εχει τρελλανει το γυπα και γραφει οτι του κατεβει. Επισης εχω πολλακις κατηγορηθει απο κατασκευαστες της συμμαχιας των χορηγων οτι εχω εμμονη μαζι τους, ειμαι γραφικος και οτι γραφω ανακριβιες. Οτι ειμαι γραφικος και εχω εμμονες μαζι τους το θεωρω δεδομενο αλλα ανακριβιες δεν γραφω ποτε. Χρειαζεται λοιπον που και που να επαληθευονται και απο αλλους τα οσα λεω για την συμμαχια των χορηγων.
    Και επειδη το big brother 5 εκτος απο trash ριαλιτι εχει και ειδησεογραφικο χαρακτηρα, θα πρεπει να ενημερωνονται οι οθονοθεατες οτι τωρα που η συμμαχια των χορηγων εχει πλανο και συνεπως ειναι ισοτιμος συνομιλιτης, θα ψαξει και το 2ο με την μορφη της χορηγιας ξανα. Αφου οπως δειχνει η προιστορια τους δεν θα ειναι διατεθιμενοι ουτε στρατους να χαλασουν, ουτε Χ3 να δωσουν, ουτε καν να βοηθησουν σε αμυνες, για να γευτουν τους καρπους του 2ου πλανου. Απλα αναζητουν πλανακι με την μορφη χορηγιας εκ νεου

ΥΓ. Καλα δεν φτανει που σπας επιθετικους με επιθετικα, τα σπας και αμυνες? Διαλυσες μια συμμαχια.....Σα δε ντρεπεσαι

Προεπιλογή

γιατι τοσο ενδιαφερον για τους bg....και bc.γιατι φιλε μου δεν ασχολησε με τους F.κατι μου βρωμαει...φιλαρακο γιατι στρεφεις το ...ενδιαφερον πανω τους.εγω δυο σκεψεις μπορω να κανω .πρωτον....η μεγαλη ζηλεια σε κατεχει για οτι εχουν καταφερει μεχρι εδω τα παιδια και μπραβο τους[τουλαχιστον τα παιδια επεξαν ξυλο πηραν WW και 3 πλανα] θα μπορουσαν να ειχαν οσους συμμαχους θα ηθελαν,και ξερεις δεν ειναι λογια του αερα.πολλοι ζητησαν να γινουν φιλοι τους.αλλα σαν πραγματικα παληκαρια παλεψαν και θελουν να συνεχισουν μονοι τους.και ο δευτερος λογος γιατι αντιθετα με σενα δεν τρελενομαι για να...σχολιαζω. απληα μια σκεψη μου το ξαναλεω ειναι....μπας και ειναι κρυφα φιλαρακια σου οι F....μπας και δουλευεις για αυτους.......4 WW εχουν και 7 πλανα.που ειναι οι μαγκες να τους παρουν εστω και ενα πλανο.φιλε μου η ζηλευεις τα παιδια η εισαι των αλλων.

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. επιστροφη αποικων
    By antrikos in forum Ιδέες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-09-13, 08:46
  2. επιστροφη στρατου.
    By ducatisti2005 in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-01-10, 16:08

Δικαιώματα - Επιλογές