Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 23

Θέμα: VVV vs Sub - ο επιλογος

Το avatar του χρήστη fragofonias
    Περιοχή
    Ηλιουπολη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Rebeskes Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα κυριε fragofonia

Ειμαι ο SuB

O fusitiras στον προηγουμενο speed επεξε με τους spartans. Απ οσο γνωριζω δεν επεξε καθολου σε αυτο τον speed
    Ειχα ξεχασει την ταυτοτητα μου στο αυτοκινητο γιαυτο δε σας εδειξα. Μαλλον δεν ειχα διαβασει καλα κ τους κανονες της συμμαχια σας πριν μπω. Να με συγχωρεσετε

Στειλατε ενα μνμ που λεγαγε ποιοι θα μεταφερθουν στο ...φτερο εντος 3 ημερων κ μετα απο μιση ωρα το γνωστο μνμ για το οποιο τσακωθηκαμε. Αν θελεις το δημοσιευω κ εδω (υπαρχει στο προφιλ μου)

Οχι δεν αποχωρησα με πεταξες στις 2 το βραδυ εξω απο τη συμμαχια αφου περιμενες να βγω offline. O κυριος zyg ας το επιβεβαιωσει του εστειλα μνμ

Ναι γιαυτο επεζα 3 μηνες κ το καταφερα μηπως ηθελες να σου στειλω κ μνμ προειδοποιησης?
    Σορρυ δε φταιω εγω αν βλεπεις φαντασματα. Στη συμμαχια σου ημουν, μου ζητησες να μην κρυφτω σε καμια fml κ επεξα μονος μεχρι που σε εσβησα.
    Μη κανεις υποθεσεις αν ημουν σε συμμαχια ουτε αναφορα δε θα επερνε συμμαχος σου στις επιθεσεις που μου εκαναν.

Ας μη με αφηνες. Προβλημα σου
    Τον πλυθυντικο αραγε γιατι τον χρησιμοποιεις? Σε φτιαχνει μαλλον η ιδεα πως ειμαστε περισοτεροι απο εναν. Λαθος σου

Ψεματακια ψεματακια

Χαλασα χρημα ναι
    Εσυ λες ειχες βαλει διαφυγη γιαυτο δε βρηκα τπτ μεσα στο cap σου. Τσαμπα το εκανες? Πες μου που ψωνιζεις τσαμπα μη χαλαω αδικα τα λεφτα μου

15 χωρια απο τα 22 σου κυριε fragofonia για να λεμε ολη την αληθεια απο τα οποια 6 χαρισμενα απο καποιον κυριο menec που σε αφησε να τα κλεψεις κ τον ευχαριστησες ονομαζοντας τα ολα "ευχαριστω ρε menec" γιατι τα υπολοιπα στα μηδενισα κ αλλα στα πηγα 100 ποπ

Θα σου πω μια πικρη αληθεια
    Ελεγα θα σου κανω μια επιθεση κ τελος
    Οταν ειδα ομως να γυριζει ανεπαφος ο στρατος μου απο το cap σου τον λυπηθηκα κ ηρθα κ την επομενη μερα κ μετα την επομενη κ ξανα κ ξανα
    Μια βδομαδα μου κανατε 300 επιθεσεις τη μερα απο τη συμμαχια σου σε ολο το acc μου κ δε μπορουσατε να με μηδενισετε (καλα τον τυπο που εστειλε 110 επιθεσεις κυμα σε χωριο μου 100 ποπ πρεπει να τον γραψουμε στην χρυση βιβλο του travian)

Ο σκοπος μου ηταν να σου μηδενισω την πρωτευουσα κ να χαθει ο επιθετκος στρατος σου
    Το καταφερα

Αν ο δικο σας σκοπος κυριε fragofonia leader της VVV=FML ηταν να χασετε την πρωτευουσα σας τον στρατος σας ωστε απερισκεπτος να στελνετε σιταρια στο WW σας χαιρομαι ιδιαιτερα για την ανιδιοτελεια που επιδυκνειετε κ σας ευχομαι ολοψυχα να το σηκωσετε
    Δε με ενδιεφερει ποιος θα κερδισει

p.s.1 Να ευχαριστισω κ δημοσια τη συμμαχια VVV=FML για τις ομορφες στιγμες αδρεναλινης που μου χαρισανε την τελευταια εβδομαδα σε εναν βαρετο σερβερ.
    Ειλικρινα δεν ειχα κανενα προβλημα με κανεναν σας
    Ευχομαι να σας ξανασυναντισω

p.s.2 fusitira χασαμε τον dimath αλλα βρηκαμε τον fragofonias δεν εχεις παραπονο
    ενας λογος που δν γραφω στο φορουμε ειναι αυτος....εισαι ο sub...αλλα δεν εισαι ο fusitiras...
    εχω ανθρωπους που ειπες οτι σε αυτον τον σερβερ εισαι ο fusitiras για να σε βαλουν στην συμμαχια και τελικως πηρες ποδι με ενα σπασμενο χωριο..
    ο fusitiras...(εσυ δλδ) ησουν στην VVV και ασε την SPARTANS και την YATA τις οποιες ρουφιανευες..
    παρε την αποδειξη για το που ησουν
    http://www.gettertools.com/speed.tra...3652-Fusitiras
    σταματηστε πια αυτο το multiaccount εσεις τα ρουφιανακια και ingame αλλα και στο φορουμ για να δικαιολογησετε την υπαρξη των υπολοιπων accs σας...
    δν φταις εσυ....
    ο πατερας σου φταιει που δν τραβηχτηκε....
    ..

Προεπιλογή σε λιγο θα αρχισουμε τα ανεκδοτα: ποσοι VVV χρειαζονται να ριξουν μια πρεσβεια κτλ

τελικα,
    οχι μονο δεν καταλαβαινεις ποτε χανεις,
    αλλα δεν μαθαινεις και τιποτα,

αφηστε καλυτερα τα 'μια γροθια' και 'νικητες' και κοιταξτε να μαθετε τα βασικα του παιχνιδιου και εσυ και οι αρχηγοι σου...

και κυριως, σταματα να μιλας στον πληθυντικο, εχασες απο εναν μικρο (1) ,ε-ν-α-ν λογαριασμο και μονο και εχασες κατα κρατος, οπως χανει ο παιχτης των 100 ποπ απο παιχτη με 40 χωρια...
    (και αυτο ΔΕΝ αλλαζει...)
    περαστικα σας,
    λυπαμαι για εσας που επιβεβαιωνετε και περηφανευεστε κιολας για την αν-ικανοτητα σας να κανετε 30 μαζι αυτα που επρεπε να κανει μισός απο σας

μενω ησυχος οτι σου εμαθα λεπτομεριες για την πρωτευουσα, το παρκινγκ και αλλα συναφη, στον επομενο σερβερ οταν 'εξουσιαζεις' παλι μικρους λογαριασμους να εχεις να τους λες και κατι σωστο
    Fusitiras, proud member of YATA
    Είμαστε οι cont-end του grx, προσκυνήστε όλοι

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fusitiras Εμφάνιση μηνυμάτων
    τελικα,
    οχι μονο δεν καταλαβαινεις ποτε χανεις,
    αλλα δεν μαθαινεις και τιποτα,

αφηστε καλυτερα τα 'μια γροθια' και 'νικητες' και κοιταξτε να μαθετε τα βασικα του παιχνιδιου και εσυ και οι αρχηγοι σου...

και κυριως, σταματα να μιλας στον πληθυντικο, εχασες απο εναν μικρο (1) ,ε-ν-α-ν λογαριασμο και μονο και εχασες κατα κρατος, οπως χανει ο παιχτης των 100 ποπ απο παιχτη με 40 χωρια...
    (και αυτο ΔΕΝ αλλαζει...)
    περαστικα σας,
    λυπαμαι για εσας που επιβεβαιωνετε και περηφανευεστε κιολας για την αν-ικανοτητα σας να κανετε 30 μαζι αυτα που επρεπε να κανει μισός απο σας

μενω ησυχος οτι σου εμαθα λεπτομεριες για την πρωτευουσα, το παρκινγκ και αλλα συναφη, στον επομενο σερβερ οταν 'εξουσιαζεις' παλι μικρους λογαριασμους να εχεις να τους λες και κατι σωστο
    Ανατριχιασα ρε Αιμιλιε.
    Μονος σου τα σκεφτικες αλο αυτα!!!!!!!
    ουαου....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο georgef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιαννη...
    Παντα η ιστορια γραφεται απο τον νικητη...
    ο ητημενος μονο τον πονο του μπορει να περιγραψει....
    Εισαι σιγουρος?
    Γιατι εγω ξερω και μια αλλη ιστορια με καποιον Λεωνιδα.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο georgef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανατριχιασα ρε Αιμιλιε.
    Μονος σου τα σκεφτικες αλο αυτα!!!!!!!
    ουαου....
    Γιατι κοιτας ρε φιλε να κραξεις ενα ατομο απο το να κραξεις ολοκληρη συμμαχια (που μαλιστα ανηκει στην συμμαχια σου) απο την στιγμη που ρεζιλευτηκε απο αυτο το account!!!

Smile

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DarkLord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι κοιτας ρε φιλε να κραξεις ενα ατομο απο το να κραξεις ολοκληρη συμμαχια (που μαλιστα ανηκει στην συμμαχια σου) απο την στιγμη που ρεζιλευτηκε απο αυτο το account!!!
    Δεν κραζω κανεναν φιλε.
    Αλλα δεν εχω καταλαβει ακομα,γιατι κλαιγοσαστε εδω μεσα....
    Η αρενα ιναι στο παιχνιδι.
    Στο φορουμ γινεται η πολητιη των συμαχιων....
    Μην ξεχνας οτι τον αιμιλιο τον γνωριζω απο τον προηγουμενο σερβερ και ξερω καλα τι παιχνιδι παιζει....

Προεπιλογή

Δεν ανηκω σε καμια συμμαχια που εμπλεκεται στο post αλλα ουτε υποστηριζω τα παιδια που παιζουν το Sub.Απο τη στιγμη ομως που λενε οτι μια ολοκληρη συμμαχια ασχοληθηκε μαζι τους και μονοι τους αυτοι καταστρεψανε τον αρχηγο τους εεεε λεει πολλα!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fragofonias Εμφάνιση μηνυμάτων
    ενας λογος που δν γραφω στο φορουμε ειναι αυτος....εισαι ο sub...αλλα δεν εισαι ο fusitiras...
    εχω ανθρωπους που ειπες οτι σε αυτον τον σερβερ εισαι ο fusitiras για να σε βαλουν στην συμμαχια και τελικως πηρες ποδι με ενα σπασμενο χωριο..
    ο fusitiras...(εσυ δλδ) ησουν στην VVV και ασε την SPARTANS και την YATA τις οποιες ρουφιανευες..
    παρε την αποδειξη για το που ησουν
    http://www.gettertools.com/speed.tra...3652-Fusitiras
    σταματηστε πια αυτο το multiaccount εσεις τα ρουφιανακια και ingame αλλα και στο φορουμ για να δικαιολογησετε την υπαρξη των υπολοιπων accs σας...
    fragofonias
    Περιοχή: Ηλιουπολη

331 μνμ... φαντασου να εγραφες πολυ τι θα τραβαγαμε...

Αν θελει ο κυριος ιξυδακης τον παρακαλω να επιβεβαιωσει οτι εγω μπαινω απο την Αθηνα και ο Fusitiras απο αλλη πολη της Ελλαδας. Ετσι για να σου φυγει ο καημος αν κ πιστευω πως εχεις μπερδεψει τις εννοιες multiaccount κ dual account. Σιγα σιγα θα τα μαθεις ολα μικρος εισαι.

Τι μας εδειξες? οτι ο fusitiras επεζε 3 μηνες στους spartans (αυτο δεν ειπα?) κ 40 μερες σε σας
    Ε διπλα σου ειναι κ ο georgef ρωτησε τον γιατι εγινε η τραμπα κ αν δε θυματε εκεινος ρωτα τον ivanois (leader των spartans) εκτος αν επαθαν αμνησια κ οι 2.
    Αν κ δε νομιζω οτι ενδιαφερει κανεναν στο φορουμ που επεζε η που παιζει ο fusitiras

Για την ταμπακιερα εχετε να μας πειτε κατι κυριε fragofonias? μουγκα βλεπω.

Κατι τελευτερο για σας κυριε georgef τιμητη της FML
    Βγαλατε μια αναφορα ενος μελους της VVV που μου κετεστρεψε τη πρωτευουσα
    Φανταζομαι για το κανατε αυτο χαρηκατε πολυ κ αφου διαβασα οτι πιστευετε πως ολα κρινοντε στην αρενα παρτε κ εσεις την αναφορα μου απο την σπασμενη πρωτευουσα του fragofonias για τη συλογη σας

http://travian-reports.net/gr/report...ec,12726062c6b

Μονο που αυτη η αναφορα σημαινει κατι διαφορετικο.
    Παιχτες που νιωθουν οτι δεν ειναι προβατα για να τους χρησιμοποιουν οι συμμαχιες με απειλες τυπου "κανε οτι σου λεω γιατι θα σε πεταξω εξω κ θα σε σπασουμε" υπαρχουν πολλοι κ καλυτεροι απο εμενα γιαυτο να "κοιμαστε ανησυχοι" ολοι εσεις οι μεγαλοι αρχιστρατηγοι.
    Εχετε ξεχασει την εννοια της λεξης συμμαχια κ σεβασμος στον απλο παιχτη που θελει απλα να ευχαριστηθει παιζοντας ενα τοσο ομορφο παιχνιδι. Ειμαι σιγουρος οτι θα βρεθουν πολλοι SuB να σας θυμησουν το λαθος σας.

Σταματαω εδω γιατι σε λιγο θα κατηγορησω τον εαυτο μου για spammer κ fragofonias δε προκειτε να γινω οσο κ αν το θελετε.

Καλο end game σε ολους.
    Δε θυμαμαι ποιου acc multi ειμαι...

Το avatar του χρήστη fragofonias
    Περιοχή
    Ηλιουπολη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Rebeskes Εμφάνιση μηνυμάτων
    fragofonias
    Περιοχή: Ηλιουπολη

331 μνμ... φαντασου να εγραφες πολυ τι θα τραβαγαμε...

Αν θελει ο κυριος ιξυδακης τον παρακαλω να επιβεβαιωσει οτι εγω μπαινω απο την Αθηνα και ο Fusitiras απο αλλη πολη της Ελλαδας. Ετσι για να σου φυγει ο καημος αν κ πιστευω πως εχεις μπερδεψει τις εννοιες multiaccount κ dual account. Σιγα σιγα θα τα μαθεις ολα μικρος εισαι.

Τι μας εδειξες? οτι ο fusitiras επεζε 3 μηνες στους spartans (αυτο δεν ειπα?) κ 40 μερες σε σας
    Ε διπλα σου ειναι κ ο georgef ρωτησε τον γιατι εγινε η τραμπα κ αν δε θυματε εκεινος ρωτα τον ivanois (leader των spartans) εκτος αν επαθαν αμνησια κ οι 2.
    Αν κ δε νομιζω οτι ενδιαφερει κανεναν στο φορουμ που επεζε η που παιζει ο fusitiras

Για την ταμπακιερα εχετε να μας πειτε κατι κυριε fragofonias? μουγκα βλεπω.

Κατι τελευτερο για σας κυριε georgef τιμητη της FML
    Βγαλατε μια αναφορα ενος μελους της VVV που μου κετεστρεψε τη πρωτευουσα
    Φανταζομαι για το κανατε αυτο χαρηκατε πολυ κ αφου διαβασα οτι πιστευετε πως ολα κρινοντε στην αρενα παρτε κ εσεις την αναφορα μου απο την σπασμενη πρωτευουσα του fragofonias για τη συλογη σας

http://travian-reports.net/gr/report...ec,12726062c6b

Μονο που αυτη η αναφορα σημαινει κατι διαφορετικο.
    Παιχτες που νιωθουν οτι δεν ειναι προβατα για να τους χρησιμοποιουν οι συμμαχιες με απειλες τυπου "κανε οτι σου λεω γιατι θα σε πεταξω εξω κ θα σε σπασουμε" υπαρχουν πολλοι κ καλυτεροι απο εμενα γιαυτο να "κοιμαστε ανησυχοι" ολοι εσεις οι μεγαλοι αρχιστρατηγοι.
    Εχετε ξεχασει την εννοια της λεξης συμμαχια κ σεβασμος στον απλο παιχτη που θελει απλα να ευχαριστηθει παιζοντας ενα τοσο ομορφο παιχνιδι. Ειμαι σιγουρος οτι θα βρεθουν πολλοι SuB να σας θυμησουν το λαθος σας.

Σταματαω εδω γιατι σε λιγο θα κατηγορησω τον εαυτο μου για spammer κ fragofonias δε προκειτε να γινω οσο κ αν το θελετε.

Καλο end game σε ολους.
    επειδη με κουρασες γενικως και επειδη το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να λες τα ιδια και τα ιδια απλα για να νομιζεις οτι απεδηξες κατι με την προσπαθεια σου...
    σου λεω φιλε αντικειμενικα τα πραγματα...
    1. ο λογος που σου ΖΗΤΗΣΑΜΕ να πας στο φτερο ηταν αυτος που θα σου εξηγουσα οταν ολο το προβλημα θα λυνοταν(αν και η συμπεριφορα σου ηταν αναλογη)
    2. δν ειμαι αρχηγος ουτε υπαρχηγος ειμαι.στο λεω ξεκαθαρα ειμαι ενας ασχετος με το παιχνιδι που τυχαια μου αναθεσανε δουλειες εξ.πολιτικης (και εσυ ασχοληθηκες με εναν ασχετο)
    3. τωρα το προβλημα ειναι δικο σου αν θα μεινεις ή αν θα φυγεις...γενικως σκασιλα μας! πιστευεις οτι ειχες να κανεις με ενα συμβουλιο ασχετο σε συγκριση με την δικη σου γνωση για το παιχνιδι(προβλημα σου και αυτο)..ειμαστε ασχετοι ρε φιλε....ξεκινησαμε ολοι στον προηγουμενο σερβερ...αλλα ποτε δν αλλαξαμε στρατοπεδα εν μεση σερβερ, ουτε δν δειξαμε την "αγαπη μας" στα "καλεσματα" κανενος..
    4. επειδη δν μου αρεσει να περιαυτολογω...ας πουμε για την VVV...
    εμπειρια παικτων - 1 σερβερ....
    υπαρξη της ενεργα στο παιχνιδι? ΝΑΙ
    κατορθωματα της? ΠΟΛΛΑ
    παει μπροστα και τρεμετε??? ΝΑΙ
    παραδεχτειτε το................................................ ........... ΠΟΝΑΕΙ!...
    οτι και να κανετε οποιοι και να ειστε δν μπορειτε να λετε τους ασχετους, ασχετους!!!
    ναι ειμαστε, αλλα προσπαθουμε οσο μπορουμε να διαλαμε εχθρικα ακκαουντ...
    το καταφερνουμε? ΝΑΙ
    οποτε το συμπερασμα ειναι το εξης:
    ειμαστε ενα ματσο ασχετοι που σπαμε εμπειρα ακκαουντ...
    στοχος μας ειναι η νικη του σερβερ (στο στρατοπεδο που μας βοηθησε και θα ειμαστε παντα αδελφικες συμμαχιες)....
    ετσι και εσυ με αφορμη οτι στοχος μου ηταν να βαλω τα αμυντικα μου σε ενα ww ηρθες και με εσπασες..
    ΜΠΡΑΒΟ! καταφερες τον στοχο σου...
    περιμενε να καταφερω και εγω τον δικο μου...
    αλλα ο δικος μου στοχος, αν τον καταφερω θα ειναι πολυ πιο βροντερος...
    εσυ απλα,
    sub - fragofonias 1-0
    (παει, εχει ηδη ξεχαστει)
    ενω ο δικος μου (και της συμμαχιας (γτ ειμαι ενα με την συμαμχια μου))
    GRX5 FML\VVV
    (πιστεβω ο στοχος μου να ειναι πιο σημαντικος και ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ)

τελος τωρα το παρλαπρλα γτ βαρεθηκα να μιλαω μαζι σου και γενικως να καθομαι και να κρινω νικητες..οπως βλεπεις δν ερχομαι σε τιποτα σε συγκρουση με αυτα που λες...
    και μιας και το εκανες ολοκληρο θεμα στο φορουμ...ας δουν αυτοι ΑΣΧΕΤΟΙ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΙ ποιος ειναι καλυτερος...γεια σου παλλικαρα και οταν βγω ανανεωμενος απο τον στρατο σε περιμενω για μια γυρα "αγαπης" (με ολες της πραξεις τις αγαπησιαρες!)
    δν φταις εσυ....
    ο πατερας σου φταιει που δν τραβηχτηκε....
    ..

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fragofonias Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδη με κουρασες γενικως και επειδη το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να λες τα ιδια και τα ιδια απλα για να νομιζεις οτι απεδηξες κατι με την προσπαθεια σου...
    σου λεω φιλε αντικειμενικα τα πραγματα...
    1. ο λογος που σου ΖΗΤΗΣΑΜΕ να πας στο φτερο ηταν αυτος που θα σου εξηγουσα οταν ολο το προβλημα θα λυνοταν(αν και η συμπεριφορα σου ηταν αναλογη)
    2. δν ειμαι αρχηγος ουτε υπαρχηγος ειμαι.στο λεω ξεκαθαρα ειμαι ενας ασχετος με το παιχνιδι που τυχαια μου αναθεσανε δουλειες εξ.πολιτικης (και εσυ ασχοληθηκες με εναν ασχετο)
    3. τωρα το προβλημα ειναι δικο σου αν θα μεινεις ή αν θα φυγεις...γενικως σκασιλα μας! πιστευεις οτι ειχες να κανεις με ενα συμβουλιο ασχετο σε συγκριση με την δικη σου γνωση για το παιχνιδι(προβλημα σου και αυτο)..ειμαστε ασχετοι ρε φιλε....ξεκινησαμε ολοι στον προηγουμενο σερβερ...αλλα ποτε δν αλλαξαμε στρατοπεδα εν μεση σερβερ, ουτε δν δειξαμε την "αγαπη μας" στα "καλεσματα" κανενος..
    4. επειδη δν μου αρεσει να περιαυτολογω...ας πουμε για την VVV...
    εμπειρια παικτων - 1 σερβερ....
    υπαρξη της ενεργα στο παιχνιδι? ΝΑΙ
    κατορθωματα της? ΠΟΛΛΑ
    παει μπροστα και τρεμετε??? ΝΑΙ
    παραδεχτειτε το................................................ ........... ΠΟΝΑΕΙ!...
    οτι και να κανετε οποιοι και να ειστε δν μπορειτε να λετε τους ασχετους, ασχετους!!!
    ναι ειμαστε, αλλα προσπαθουμε οσο μπορουμε να διαλαμε εχθρικα ακκαουντ...
    το καταφερνουμε? ΝΑΙ
    οποτε το συμπερασμα ειναι το εξης:
    ειμαστε ενα ματσο ασχετοι που σπαμε εμπειρα ακκαουντ...
    στοχος μας ειναι η νικη του σερβερ (στο στρατοπεδο που μας βοηθησε και θα ειμαστε παντα αδελφικες συμμαχιες)....
    ετσι και εσυ με αφορμη οτι στοχος μου ηταν να βαλω τα αμυντικα μου σε ενα ww ηρθες και με εσπασες..
    ΜΠΡΑΒΟ! καταφερες τον στοχο σου...
    περιμενε να καταφερω και εγω τον δικο μου...
    αλλα ο δικος μου στοχος, αν τον καταφερω θα ειναι πολυ πιο βροντερος...
    εσυ απλα,
    sub - fragofonias 1-0
    (παει, εχει ηδη ξεχαστει)
    ενω ο δικος μου (και της συμμαχιας (γτ ειμαι ενα με την συμαμχια μου))
    GRX5 FML\VVV
    (πιστεβω ο στοχος μου να ειναι πιο σημαντικος και ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ)

τελος τωρα το παρλαπρλα γτ βαρεθηκα να μιλαω μαζι σου και γενικως να καθομαι και να κρινω νικητες..οπως βλεπεις δν ερχομαι σε τιποτα σε συγκρουση με αυτα που λες...
    και μιας και το εκανες ολοκληρο θεμα στο φορουμ...ας δουν αυτοι ΑΣΧΕΤΟΙ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΙ ποιος ειναι καλυτερος...γεια σου παλλικαρα και οταν βγω ανανεωμενος απο τον στρατο σε περιμενω για μια γυρα "αγαπης" (με ολες της πραξεις τις αγαπησιαρες!)
    Γιαννακη πολυ ασχοληθικες φιλε!!!
    Δωσε στα παιδια αυτο το λινγκ...
    http://apps.facebook.com/restaurantc...kmarks&count=0
    Ειναι πολυ πιο ακυνδινο απο το travian.
    μπορουν να παιξουν εκει...
    Αλλα δεν διευκρινισες οτι δεν γουσταριζες και ρουφ μεσα στην συμαχια μας.
    Ειπαμε ξερω τι παιχνιδι εχει παιξει στο παρελθον ο fusitiras

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές