Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 23

Θέμα: VVV vs Sub - ο επιλογος

Προεπιλογή VVV vs Sub - ο επιλογος

Μεγαλος θορυβος προκληθηκε απο την νικη της συμμαχιας VVV εναντια στον παιχτη Sub απο τους ιδιους τους VVV που διθρυλαμβολογουν.

Οκ ας μην αναφερω τις απωλιες τους σε στρατο,
    να αναφερω ομως οτι η μαχη αρχικα ητανε
    sub vs fragofonias
    οπου ο fragofonias εχασε την πρωτευουσα του (και ολο τον επιθετικο του στρατο) και αλλα 5 χωρια, ενω ο sub ειχε μηδενικες απωλιες...
    (να θυμησω:
    fragofonias ηγετικο μελος συμμαχιας
    sub μικρος παιχτης που δεχθηκε αναιτιο τσαμπουκα ενω ητανε στο wing των VVV)

και μετα βγηκανε 33 παιχτες να πουνε οτι φαγανε τον sub...οκ, το παραδεχομαι οτι νικησατε..
    Δηλαδη ο sub αξιζει σχεδον οσο 33 παιχτες, μααααλιστα...

Βεβαια πολλα ερωτηματα γεννιωνται σε μας τους απλους παιχτες:
    - Πως γινεται τα ηγετικα στελεχη στο 300/300 να χανουν απο ενα ξεκαρφωτο παιχτη τον οποιο διωξανε απο το wing τους;;;;
    - Τι ρολο εχει ενα wing που λιγο πριν το τελος του σερβερ ασχολειται εξολοκληρου να φαει 1 παιχτη (που δεν ειναι σε συμμαχια ουτε ητανε ποτε) στο 200/200;;;
    - Ποσο εμπιστες ειναι οι οδηγιες και οι συμβουλες που δινει ενα τετοιο wing στους παιχτες του οταν στην πραξη δεν μπορει να υπερασπιστει τα βασικα και δεν γνωριζει τα αυτονοητα;
    - Τι προσφερει ενα τετοιο wing σε ενα συνασπισμο;

δυστυχως ο σερβερ τελιωνει και μενουμε με την πικρη γευση αναπαντητων ερωτηματων... (πλην του τελευταιου που η απαντηση ειναι σιταρια)

και προς ενημερωση και των νεων μου θαυμαστων, δεν επαιξα σε αυτο το σερβερ (αμα επαιζα θα επαιζα με το nick μου οπως παντα), απλα παρακολουθουσα πολυ αποσπασματικα μεσω του sub
    Fusitiras, proud member of YATA
    Είμαστε οι cont-end του grx, προσκυνήστε όλοι

Προεπιλογή

Αναρωτιέμαι πότε θα σταματήσουν αυτά τα πολλά, αναίτια post για πικραμένους παίχτες που έχασαν και δεν μπορούν να το δεχτούν και ζητούν τα ρέστα από τον μεγάλο "εξευτελίζωντας" τον. Έχω βαρεθεί να βλέπω τα ίδια και τα ίδια σε κάθε topic...

Υ.Γ. Δεν παίζω και δεν έπαιζα ποτέ στον Speed. Σερβερ 1 παίζω, στην Smurfs και δεν έχω κανένα απολύτως όφελος από αυτό το post. GL and HF!

Προεπιλογή

αμα επαιζα θα επαιζα με το nick μου οπως παντα

Εγω γνωριζω τουλαχιστον 3 :P (sorry αλλα δεν αντεξα)
    Το ξερεις οτι σε αγαπαω

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Spooky Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναρωτιέμαι πότε θα σταματήσουν αυτά τα πολλά, αναίτια post για πικραμένους παίχτες που έχασαν και δεν μπορούν να το δεχτούν και ζητούν τα ρέστα από τον μεγάλο "εξευτελίζωντας" τον. Έχω βαρεθεί να βλέπω τα ίδια και τα ίδια σε κάθε topic...

Υ.Γ. Δεν παίζω και δεν έπαιζα ποτέ στον Speed. Σερβερ 1 παίζω, στην Smurfs και δεν έχω κανένα απολύτως όφελος από αυτό το post. GL and HF!
    το πιο αναιτιο Post που εχω δει, ειναι το δικο σου μεχρι τωρα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kwstas Εμφάνιση μηνυμάτων
    αμα επαιζα θα επαιζα με το nick μου οπως παντα

Εγω γνωριζω τουλαχιστον 3 :P (sorry αλλα δεν αντεξα)
    Το ξερεις οτι σε αγαπαω
    προφανως μιλας για αλλο ατομο, νομιζω οτι ο τροπος παιχνιδιου μου ξεχωριζει

Το avatar του χρήστη fragofonias
    Περιοχή
    Ηλιουπολη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fusitiras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μεγαλος θορυβος προκληθηκε απο την νικη της συμμαχιας VVV εναντια στον παιχτη Sub απο τους ιδιους τους VVV που διθρυλαμβολογουν.

Οκ ας μην αναφερω τις απωλιες τους σε στρατο,
    να αναφερω ομως οτι η μαχη αρχικα ητανε
    sub vs fragofonias
    οπου ο fragofonias εχασε την πρωτευουσα του (και ολο τον επιθετικο του στρατο) και αλλα 5 χωρια, ενω ο sub ειχε μηδενικες απωλιες...
    (να θυμησω:
    fragofonias ηγετικο μελος συμμαχιας
    sub μικρος παιχτης που δεχθηκε αναιτιο τσαμπουκα ενω ητανε στο wing των VVV)

και μετα βγηκανε 33 παιχτες να πουνε οτι φαγανε τον sub...οκ, το παραδεχομαι οτι νικησατε..
    Δηλαδη ο sub αξιζει σχεδον οσο 33 παιχτες, μααααλιστα...

Βεβαια πολλα ερωτηματα γεννιωνται σε μας τους απλους παιχτες:
    - Πως γινεται τα ηγετικα στελεχη στο 300/300 να χανουν απο ενα ξεκαρφωτο παιχτη τον οποιο διωξανε απο το wing τους;;;;
    - Τι ρολο εχει ενα wing που λιγο πριν το τελος του σερβερ ασχολειται εξολοκληρου να φαει 1 παιχτη (που δεν ειναι σε συμμαχια ουτε ητανε ποτε) στο 200/200;;;
    - Ποσο εμπιστες ειναι οι οδηγιες και οι συμβουλες που δινει ενα τετοιο wing στους παιχτες του οταν στην πραξη δεν μπορει να υπερασπιστει τα βασικα και δεν γνωριζει τα αυτονοητα;
    - Τι προσφερει ενα τετοιο wing σε ενα συνασπισμο;

δυστυχως ο σερβερ τελιωνει και μενουμε με την πικρη γευση αναπαντητων ερωτηματων... (πλην του τελευταιου που η απαντηση ειναι σιταρια)

και προς ενημερωση και των νεων μου θαυμαστων, δεν επαιξα σε αυτο το σερβερ (αμα επαιζα θα επαιζα με το nick μου οπως παντα), απλα παρακολουθουσα πολυ αποσπασματικα μεσω του sub
    βρε τον πικραμενο....φαινεται ποσο πικρεια εχεις με το να γραφεις τετοια στο φορουμ....
    ενα χειροκροτημα στον κυριο ρουφιανο ολων των σερβερ....
    ακουστε τωρα την πραγματικη ιστορια...

1ον
    ο κυριος fusitiras μπηκε στο παιχνιδακι με το ονομα sub χωρις να δηλωσει στην συμμαχια του ποιος παικτης ειναι...(σημειωση ο παικτης ηταν στον προηγουμενο σερβερ με το ονομα fustiras στην VVV οταν η VVV αρχισε το παιχνιδι με καινουργιους παικτες και οταν δν μπορουσε να κρυφτει σε καποια συμμαχια μιας και ηταν ο No.1 ρουφιανος) οποτε λοιπον κυριε ρουφιανολογι πειτε μας τον λογο που δν αναφερατε ποιος ειστε εξ αρχης μιας και προτυτερα ησασταν VVV?
    2ον
    η ολη ιστορια εγινε γτ δν μεταφερθηκατε στο φτερο της VVV οταν σας ζητηθηκε οποτε μην λετε οτι υπηρξατε ποτε στο φτερο της VVV...
    3ον
    αποχωρησατε οικειοθελως απο την συμμαιχα και σας εστειλα εγω ενα μνμ λεγοντας σας οτι ο τροπος ηταν ασχημος και οτι ενω σε κανονικες συνθηκες ενος ανταγωνιστικου σερβερ θα σας εσπαγα κατευθειαν σας ειπα οτι θα σας αφησω να κανετε το μοναχικο και πικραμενο παιχνιδι σας...
    4ο
    υποστηριζετε οτι και λετε οτι το παιχνιδι σας σε αυτον το σερβερ ειχε στοχο το σπασιμο του fragofonia.
    πραγματικα με τιμα που εχω γινει τετοιο "σπυρι" σε καποιου τα οπισθεια ωστε να ξοδεψει χρονο απο την ζωη του και χρηματα για ενα στοχο που ονομαζεται fragofonias και παιζει απο 13/01 ενα παιχνιδι στο οποιο κυριαρχει το ρουφιανιλικι και μαγκας ειναι αυτος ο οποιος εχει την διπλασια εμπειρια απο εμενα και προσπαθει να χαλασει το παιχνιδι μου...
    5ον
    παραδεχτειτε το κυριε fusitira, σας αφησα να ζησετε 2 μηνες το παιχνιδι ενω παντα εξαρτιωσουν απο το να μην σε σπασουν οι φαμιλιανοι. σας ειπα οτι δν θα ασχοληθω μαζι σας και εσεις αντι να ευγνομωνειτε προσπαθησατε να γινεται "¨μαγκας" του παιχνιδιου σπαζοντας καποιον που δν θα σας χτυπαγε...
    συμπερασμα: οποιος βαραγε πρωτος νικαγε,
    αποτελεσμα: βαρεσατε πρωτος αλλα δν νικησατε (σπασατε το μισο ποπ μου ενα επιθετικο στρατο και αυτο ειναι ολο)
    οι κομπλεξικοι παντα θα ψαχνουν αφορμες
    οι ρουφιανοι παντα θα ψαχνουν τροπο να δειξουν λιγο θαρρος
    εσεις μιας και ειστε και τα δυο σε ενα αρπαξατε μια αφορμη για να με σπασετε και με ενα κατορθωμα προσπαθειτε μεσα στο φορουμ να αναδειχτειτε ο παιχταρας που εχει θαρρος...
    σας ξαναλεω λοιπον ειναι τιμη μου που ξοδεψατε τοσα πολλα που με χτυπησατε ενω τα αμυντικα μου υποστηριζαν ενα θαυμα (που στοχος μου ειναι να νικησει) και που χαλασατε τα λεφτα σας για εμενα....
    το τελος του σερβερ το μονο που θα αντικρισει θα ειναι ενα sub (που νομιζε οτι μπορει να τα κανει ολα μονος του) με 1 χωριο και ενα fragofonia με 15 χωριουδακια και τα αμυντικα του να υποστηριζουν το θαυμα που θα παρει τον σερβερ...αρα νικητης παλι ειμαι εγω....
    ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΕΛΟΔΡΑΜΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΛΙΓΗ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ:
    EINAI MEGALH ΕΝΩ ΧΩΡΟΥΣΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ
    (ΒΛΕΠΕ ΥΠΟΓΡΑΦΗ)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fragofonias : 27-10-10 στις 19:36
    δν φταις εσυ....
    ο πατερας σου φταιει που δν τραβηχτηκε....
    ..

Προεπιλογή

http://travian-reports.net/gr/report/126588282f6

Γιατι οσοι εχουν χασει λογαριασμους και χωρια,κλαιγοντε εδω μεσα?
    Οσο καλοι παιχτες κι αν ειναι,επεσαν σε λαθος περιοχη σε λαθος στγμη...

Smile

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fragofonias Εμφάνιση μηνυμάτων
    βρε τον πικραμενο....φαινεται ποσο πικρεια εχεις με το να γραφεις τετοια στο φορουμ....

1ον
    ο κυριος fusitiras μπηκε στο παιχνιδακι με το ονομα sub χωρις να δηλωσει στην συμμαχια του ποιος παικτης ειναι...(σημειωση ο παικτης ηταν στον προηγουμενο σερβερ με το ονομα fustiras στην VVV οταν η VVV αρχισε το παιχνιδι με καινουργιους παικτες και οταν δν μπορουσε να κρυφτει σε καποια συμμαχια μιας και ηταν ο No.1 ρουφιανος) οποτε λοιπον κυριε ρουφιανολογι πειτε μας τον λογο που δν αναφερατε ποιος ειστε εξ αρχης μιας και προτυτερα ησασταν VVV?
    2ον
    η ολη ιστορια εγινε γτ δν μεταφερθηκατε στο φτερο της VVV οταν σας ζητηθηκε οποτε μην λετε οτι υπηρξατε ποτε στο φτερο της VVV...
    3ον
    αποχωρησατε οικειοθελως απο την συμμαιχα και σας εστειλα εγω ενα μνμ λεγοντας σας οτι ο τροπος ηταν ασχημος και οτι ενω σε κανονικες συνθηκες ενος ανταγωνιστικου σερβερ θα σας εσπαγα κατευθειαν σας ειπα οτι θα σας αφησω να κανετε το μοναχικο και πικραμενο παιχνιδι σας...
    4ο
    υποστηριζετε οτι και λετε οτι το παιχνιδι σας σε αυτον το σερβερ ειχε στοχο το σπασιμο του fragofonia.
    πραγματικα με τιμα που εχω γινει τετοιο "σπυρι" σε καποιου τα οπισθεια ωστε να ξοδεψει χρονο απο την ζωη του και χρηματα για ενα στοχο που ονομαζεται fragofonias και παιζει απο 13/01 ενα παιχνιδι στο οποιο κυριαρχει το ρουφιανιλικι και μαγκας ειναι αυτος ο οποιος εχει την διπλασια εμπειρια απο εμενα και προσπαθει να χαλασει το παιχνιδι μου...
    5ον
    παραδεχτειτε το κυριε fusitira, σας αφησα να ζησετε 2 μηνες το παιχνιδι ενω παντα εξαρτιωσουν απο το να μην σε σπασουν οι φαμιλιανοι. σας ειπα οτι δν θα ασχοληθω μαζι σας και εσεις αντι να ευγνομωνειτε προσπαθησατε να γινεται "¨μαγκας" του παιχνιδιου σπαζοντας καποιον που δν θα σας χτυπαγε...
    αποτελεσμα: βαρεσατε πρωτος αλλα δν νικησατε (σπασατε το μισο ποπ μου ενα επιθετικο στρατο και αυτο ειναι ολο)
    εσεις μιας και ειστε και τα δυο σε ενα αρπαξατε μια αφορμη για να με σπασετε και με ενα κατορθωμα προσπαθειτε μεσα στο φορουμ να αναδειχτειτε ο παιχταρας που εχει θαρρος...
    σας ξαναλεω λοιπον ειναι τιμη μου που ξοδεψατε τοσα πολλα που με χτυπησατε ενω τα αμυντικα μου υποστηριζαν ενα θαυμα (που στοχος μου ειναι να νικησει) και που χαλασατε τα λεφτα σας για εμενα....
    το τελος του σερβερ το μονο που θα αντικρισει θα ειναι ενα sub (που νομιζε οτι μπορει να τα κανει ολα μονος του) με 1 χωριο και ενα fragofonia με 15 χωριουδακια και τα αμυντικα του να υποστηριζουν το θαυμα που θα παρει τον σερβερ...αρα νικητης παλι ειμαι εγω....
    ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΕΛΟΔΡΑΜΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΛΙΓΗ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ:
    EINAI MEGALH ΕΝΩ ΧΩΡΟΥΣΕ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ
    (ΒΛΕΠΕ ΥΠΟΓΡΑΦΗ)
    Γιαννη...
    Παντα η ιστορια γραφεται απο τον νικητη...
    ο ητημενος μονο τον πονο του μπορει να περιγραψει....

Προεπιλογή

αναρωτιεμαι ποιοσ ειναι ο τοσο μεγαλος θορυβος που προκληθηκε σε ολο τον σερβερ?
    ο μονος που δημιουργει θεμα στο φορουμ και στο προφιλ του ειναι ενας παικτης που ποτε δεν εμαθε και ποτε δεν θα μαθει μαλλον πως πραγματικα δουλευει και πως πραγματικα εργαζεται μια συμμαχια που ειναι γροθια και στεναχωριεται και γιορταζει ολη μαζι

Προεπιλογή

Καλησπερα κυριε fragofonia

Ειμαι ο SuB

1ον
    O fusitiras στον προηγουμενο speed επεξε με τους spartans. Απ οσο γνωριζω δεν επεξε καθολου σε αυτο τον speed
    Ειχα ξεχασει την ταυτοτητα μου στο αυτοκινητο γιαυτο δε σας εδειξα. Μαλλον δεν ειχα διαβασει καλα κ τους κανονες της συμμαχια σας πριν μπω. Να με συγχωρεσετε

2ον
    Στειλατε ενα μνμ που λεγαγε ποιοι θα μεταφερθουν στο ...φτερο εντος 3 ημερων κ μετα απο μιση ωρα το γνωστο μνμ για το οποιο τσακωθηκαμε. Αν θελεις το δημοσιευω κ εδω (υπαρχει στο προφιλ μου)

3ον
    Οχι δεν αποχωρησα με πεταξες στις 2 το βραδυ εξω απο τη συμμαχια αφου περιμενες να βγω offline. O κυριος zyg ας το επιβεβαιωσει του εστειλα μνμ

4ο
    Ναι γιαυτο επεζα 3 μηνες κ το καταφερα μηπως ηθελες να σου στειλω κ μνμ προειδοποιησης?
    Σορρυ δε φταιω εγω αν βλεπεις φαντασματα. Στη συμμαχια σου ημουν, μου ζητησες να μην κρυφτω σε καμια fml κ επεξα μονος μεχρι που σε εσβησα.
    Μη κανεις υποθεσεις αν ημουν σε συμμαχια ουτε αναφορα δε θα επερνε συμμαχος σου στις επιθεσεις που μου εκαναν.

5ον
    Ας μη με αφηνες. Προβλημα σου
    Τον πλυθυντικο αραγε γιατι τον χρησιμοποιεις? Σε φτιαχνει μαλλον η ιδεα πως ειμαστε περισοτεροι απο εναν. Λαθος σου

Ψεματακια ψεματακια

Χαλασα χρημα ναι
    Εσυ λες ειχες βαλει διαφυγη γιαυτο δε βρηκα τπτ μεσα στο cap σου. Τσαμπα το εκανες? Πες μου που ψωνιζεις τσαμπα μη χαλαω αδικα τα λεφτα μου

15 χωρια απο τα 22 σου κυριε fragofonia για να λεμε ολη την αληθεια απο τα οποια 6 χαρισμενα απο καποιον κυριο menec που σε αφησε να τα κλεψεις κ τον ευχαριστησες ονομαζοντας τα ολα "ευχαριστω ρε menec" γιατι τα υπολοιπα στα μηδενισα κ αλλα στα πηγα 100 ποπ

Θα σου πω μια πικρη αληθεια
    Ελεγα θα σου κανω μια επιθεση κ τελος
    Οταν ειδα ομως να γυριζει ανεπαφος ο στρατος μου απο το cap σου τον λυπηθηκα κ ηρθα κ την επομενη μερα κ μετα την επομενη κ ξανα κ ξανα
    Μια βδομαδα μου κανατε 300 επιθεσεις τη μερα απο τη συμμαχια σου σε ολο το acc μου κ δε μπορουσατε να με μηδενισετε (καλα τον τυπο που εστειλε 110 επιθεσεις κυμα σε χωριο μου 100 ποπ πρεπει να τον γραψουμε στην χρυση βιβλο του travian)

Ο σκοπος μου ηταν να σου μηδενισω την πρωτευουσα κ να χαθει ο επιθετκος στρατος σου
    Το καταφερα

Αν ο δικο σας σκοπος κυριε fragofonia leader της VVV=FML ηταν να χασετε την πρωτευουσα σας τον στρατος σας ωστε απερισκεπτος να στελνετε σιταρια στο WW σας χαιρομαι ιδιαιτερα για την ανιδιοτελεια που επιδυκνειετε κ σας ευχομαι ολοψυχα να το σηκωσετε
    Δε με ενδιεφερει ποιος θα κερδισει

p.s.1 Να ευχαριστισω κ δημοσια τη συμμαχια VVV=FML για τις ομορφες στιγμες αδρεναλινης που μου χαρισανε την τελευταια εβδομαδα σε εναν βαρετο σερβερ.
    Ειλικρινα δεν ειχα κανενα προβλημα με κανεναν σας
    Ευχομαι να σας ξανασυναντισω

p.s.2 fusitira χασαμε τον dimath αλλα βρηκαμε τον fragofonias δεν εχεις παραπονο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Rebeskes : 27-10-10 στις 20:44
    Δε θυμαμαι ποιου acc multi ειμαι...

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές