Σελίδα 3 από 45 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 450

Θέμα: S5 - H ΤΕΛΙΚΗ ΜΑΧΗ

Προεπιλογή

Γραψε οτι θες τωρα, σε αφηνω....
    αν θελετε να μιλησουμε σοβαρα, στειλτε το gtheodor η τον Λαζαρο....
    Αληθεια που χαθηκε αυτο το παιδι?????
    Ακομα πολυτιμα ζηταει
    Καλο βραδυ φιλε

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων

Τα στρατα τα τρως και χωρις το πλανο μεσα. 40 ωρες ειχες φιλε.......
    Αλλα ξεχασα, δεν σας νοιαζει να βγειτε στην ζητιανια....την εχετε κανει επαγγελμα σε ολο το σερβερ
    1μ επιθετικα μοιρασμενο σε 11 στρατους,ολα να τα λες
    εγω ολα τα λεω...11 στρατοι δεν ειναι κ λιγο...σ ειπα σιγα σιγα ξεμπερδεουμε... καλα με μικροπραγματα θα ασχολειται ο λαζαρος..μην κοιτας που εγω δεν ειχα τι να κανω τωρα και σου απαντησα
    και για μην γινω και εγω κουραστικος-βαρετος προς τους αναγνωστες του φορουμ τα ξαναλεμε στο τελος τωρα

Υ.Γ αληθεια το πεναλτι του παπαδοπουλου ηταν;αν ναι ηταν κ κοκκινη;
    RΕNCE POWER

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο galats Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω ολα τα λεω...11 στρατοι δεν ειναι κ λιγο...σ ειπα σιγα σιγα ξεμπερδεουμε... καλα με μικροπραγματα θα ασχολειται ο λαζαρος..μην κοιτας που εγω δεν ειχα τι να κανω τωρα και σου απαντησα
    και για μην γινω και εγω κουραστικος-βαρετος προς τους αναγνωστες του φορουμ τα ξαναλεμε στο τελος τωρα

απο οτι φαινεται μαλον ειταν!!!!!!
    κατα τα αλλα ο παναθηναικος αξιζε την νικη να δουμε τωρα τι θα κανει αβριο και η ΠΑΟΚΑΡΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο galats Εμφάνιση μηνυμάτων

1. RENCE 55 14359 789747
    Εχετε κερδισει με το σπαθι σας:
    Τα μικρά μάτια του αετού VIII (5x)
    Τα μικρά μάτια του αετού IX (5x)
    Μικρός έλεγχος δίαιτας VIII (1/2)
    Οι μεγάλες μπότες του Τιτάνα II (1.5x)
    1 WW Village

Σας εχουν χαρισει-δανισει
    Το μικρό σχέδιο αποθήκευσης VII (BG)
    Το μικρό ταλέντο του εκπαιδευτή VIII(ΒG)
    Το μεγάλο μυστικό του αρχιτέκτονα I(ΨΥΧΩ)
    1 πλανο (BG)
    1 πλανο (VrgG)
    1 πλανο συμμαχικο (VrgG)

Ε, οχι και μικροπραγματα οι ζητιανιες του Λαζ

Ζημιες απο F
    1 πλανο (το χαρισμενο απο BG)
    2 επιθετικοι στρατοι spasmenoi σε καπ σας (απο Unforgettable , Πασοκο)

Δεν διαβαζουν μονο Rence το φορουμ για να τους κουραζουν οι αληθειες

YΓ Παλι το γυρνας εκτος τραβιαν Ναι πεναλτι και αποβολη το ειδα. Αν θες πιο επισημη αποψη στειλε mail στο barouxas_proedros@koraki.gr
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 31-10-10 στις 01:12

Προεπιλογή

Γυπας αν εισαι συμμαχος τον λατρευεις αν εισαι εχθρος του τον ζηλευεις

Προεπιλογή Οι ....βόλτες του Χ%

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και για να μην ξεχασω!!!!

YΓ1. Αληθεια το Χ5 το κανουν βολτες???????
    ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ

Ναι....το Χ5 έκανε ...βόλτες 2,5 μέρες (τόσο πολύ!! ) και δεν μπορούσε να μεταφερθεί νωρίτερα λόγω επιθέσεων

Και τόσες μέρες έμεινε χωρίς σταθερότητας το χωριό του Θαύματος, μια και πριν είχε το Χ3

Αλλά μπράβο στα παιδιά που έκαναν τις συγχρονισμένες επιθέσεις από τις 2 αντίπαλες (?) μεταξύ τους συμμαχίες
    Καθόντουσαν πάνω από το Θησαυροφυλάκιο και μόλις έφυγε το Χ3 ....κατέφθασαν

Είναι αλήθεια τελικά ότι σε αυτόν τον server τίποτα δεν μένει κρυφό

Άσχετα όμως από αυτό , ο κυματοθραύστης λειτούργησε

ΥΓ Μιά και πρώτη φορά γραφώ εδώ, στέλνω σε όλους σας, τους φιλικούς χαιρετισμούς ενός …πρωτάρη
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη melisg : 31-10-10 στις 10:57

Προεπιλογή

ωστοσο πριν ερθω στο ww ειχε 560 ποπ περιπου...μετα απο μερικες ωρες το ειδα με 422...τι εγινε ρο φλογοβολε;δεν αντεξαν οι μεγαλες αμυνες που ειχατε μεσα; [/QUOTE]

Φίλε Βούκι, τα λεγόμενά σου αφήνουν να εννοηθεί ότι εσύ έριξες τον πληθυσμό από το 560 στο 422 στο ww, πράγμα αναληθές. Το δικό σου "πακοτίνι" έριξε το ποπ μόνο κατά 21 ενώ η υπόλοιπη πτώση ήταν αποτέλεσμα των επιθέσεων του φίλου ζόσο με το "υπερθηρίο" του και του φίλου μπικ με το "θηρίο" του.
    Για να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους...

Υ.Γ. Άλλη φορά αν θες να πικάρεις κάποιον να αναφέρεσαι στα δικά σου κατορθώματα και να μην οικειοποιείσαι αλλονών...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Danny_Kaye Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωστοσο πριν ερθω στο ww ειχε 560 ποπ περιπου...μετα απο μερικες ωρες το ειδα με 422...τι εγινε ρο φλογοβολε;δεν αντεξαν οι μεγαλες αμυνες που ειχατε μεσα;
    Φίλε Βούκι, τα λεγόμενά σου αφήνουν να εννοηθεί ότι εσύ έριξες τον πληθυσμό από το 560 στο 422 στο ww, πράγμα αναληθές. Το δικό σου "πακοτίνι" έριξε το ποπ μόνο κατά 21 ενώ η υπόλοιπη πτώση ήταν αποτέλεσμα των επιθέσεων του φίλου ζόσο με το "υπερθηρίο" του και του φίλου μπικ με το "θηρίο" του.
    Για να λέμε τα πράγματα με το όνομά τους...

Υ.Γ. Άλλη φορά αν θες να πικάρεις κάποιον να αναφέρεσαι στα δικά σου κατορθώματα και να μην οικειοποιείσαι αλλονών... [/QUOTE]

o καθενας οτι θελει διαβαζει εδω μεσα...δεν ειπα οτι εριξα εγω το ποπ 100+ ....ρωτησα τον συμμαχο σου αν επιναν καφε οι αμυνεσ εκεινη την ωρα και γιατι μειωθηκε τοσο πολυ...τωρα εσυ φιλε μου διαβασες οτι ηθελες ωστε να μπορεσεις να γραψεις και κατι...
    η ζημια που σας εγινε απο μενα ηταν αυτη που ειπε ο συμμαχος σ...12 μερες πισω και μερικες ωρες.ωστοσο για να δειτε σε τι σημειο εχετε φτασει τα πακοτινια σας κανουν ζημιες ημερων ενω δεν θα επρεπε να φτανουν εξω απο τα τοιχος

Y.Γ..στον φλογο οπως ειπα χθες δεν απανταω παρα μονο οταν τελειωσει ο σερβερ
    RΕNCE POWER

Προεπιλογή

Καταρχάς από ποιο σημείο του μνμτος του συμπέρανες ότι είμαι F. Μάθε λοιπόν ότι είμαι BG οπότε δεν έχω καμια όρεξη να υποστηρίζω τους εχθρούς μου. Εδώ όμως μιλάμε για την σωστή καταγραφή των γεγονότων. Δύο φορές αναφέρθηκες σε πτώση του ποπ του εν λόγω ww και εσκεμμένα δεν ανέφερες καθόλου ότι μετά την επίθεσή σου ακολούθησαν άλλες 2 βαρβάτες από τη συμμαχία μου (BG)...
    Εγώ διαβάζω ότι θέλω ή εσύ γράφεις ότι θέλεις?

Προεπιλογή

μεγαλη αποθηκη απο το 0 στο 20
    3 μερες και 12:14:30
    μεγαλη σιτταποθηκη απο το 0 στο 20
    2 μερες και 20:16:20

δεν ξερω τι υπολογιζεται και πως βγαινουν οι ωρες
    παντως τοσο κανουν στο θαυμα

Σελίδα 3 από 45 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές