Σελίδα 40 από 45 ΠρώτηΠρώτη ... 303839404142 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 391 έως 400 από 450

Θέμα: S5 - H ΤΕΛΙΚΗ ΜΑΧΗ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Xeno Εμφάνιση μηνυμάτων
    χααχχαχααχ έχει πολύ πλάκα τελικά το φόρουμ, το είχα παρεξηγήσει!!!

Τα flame-wars δε σταματάνε ποτέ!!! μμμ διάβασα τόσες σελίδες και ξέχασα τι ήθελα να πω!!!

α ναι, το κράξιμο που έριξα και πιο πριν, εκτός απο συγκεκριμένους στόχους προσωπικά, για όλες τις άλλες συμμαχίες κλπ που έγραψα μην τα παίρνετε σκηνι κορδόνι!! εννο+είται πως σε κάθε συμμαχία έχει καλόπαιδα που περνάνε ωραία και κάνουν χαβαλέ και παίζουν το παιχνίδι τους όπους θέλουν (ή όπως ξέρουν περισσότερο)

κατ εμέ, το παιχνίδι είναι πολεμικό, αυτό σημαίνει ξύλο ξύλο ξύλο μέχρι όσο πάει και όσο έχουμε χρόνο. αυτό επειδή κάποιοι λέτε οτι αρκούμαστε στα στατιστικά επειδή "χάσαμε". αλλά όπως είπε κι ένα άλλο παιδάκι που με καταλαβαίνει, δεν έχασα, ο στόχος μου ήταν να ευχαριστηθώ το παιχνίδι μοιράζοντας παστέλια :Ρ το WW δεν μ ενδιαφέρει, είναι καρκίνομα για ένα πολεμικό παιχνίδι.

τώρα όσον αφορά το WW race, αν δεν έχεις κάποιο αξιόλογο χάμμερ-ραμμερ να παρουσιάσεις, παράλληλα δεν έχεις σε κάθε χωριό σου 20 επίπεδο στρατώνα και 20 επίπεδο αναβάθμισης αμυντικών μονάδων, εμπορικά γραφεία τέρμα και αγορές, ωστε να τροφοδοτείς το θαύμα σου ολημερίς με ύλες και με στρατό συνέχεια για να μην περνάει κουνούπι μέσα, τότε απλά υπάρχεις με το TAG της συμμαχίας σου. αν αυτή η συμμαχία σου είναι στον τελικό συνασπισμό που θα πάει πρώτος 100, τότε δεν έκανες τίποτα σ αυτό το παιχνίδι, απλά είχες τη φανέλα της ομάδας επειδή περισέψαν! είναι σα να σαι το παιδί που ξεκουράζει τους αναπληρωματικούς νεροκουβαλητές των μασέρ των παικτών του ολυμπιακού και να φωνάζεις ΘΡΥΛΕ ΟΛΕ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΑΝΑ! Κοινώς είσαι πιο ασήμαντος και άχρηστος ακόμα κι απο συνοδό στρατιωτικού σκύλου, και κάθεσαι και κάνεις και γαβ!

τώρα ένας μπούκις έγραψε οτι είναι υπερήφανο μέλος των ρενς και βλέπω σπαμμάρει ανελέητα στο φόρουμ, αλλά το μόνο που μπορώ να του αναγνορίσω είναι οτι είναι άξιο τρολλ!!! φλέημερ πως το λένε!! γιατι απο άποψη παιχνιδιού είναι για να κλαίνει οι ρέγγες!!

τώρα εγώ είδα στο τέλος που έγραψε το τράβιαν: Γι' αυτό ο παίκτης "roloi2" λαμβάνει τον τίτλο "Νικητής αυτής της εποχής"! και αν είναι να δώσουμε λίγη αξία και σε κανέναν άλλον θα δώσουμε σε άλλα 10-15 άτομα που σιττάραν το θαυματάκι τους και λιώνανε πάνω απ το πισάκι τους και σε άλλα 5-10 άτομα που μπαίνανε απο 50 λογαριασμούς αποτελειωμένων παικτών και στέλνανε όλη μέρα ύλες και στρατό για να πατήσουν πρώτοι το 100 χάνοντας χρόνο και πολύ χρήμα! τώρα κάτι μπούκηδες, κάτι ούρσουλες και κάτι ΤΕΦΑΡΙΚΙΑ ΟΛΚΗΣ τα έχουμε μόνο για να μας διασκεδάζουν στο φόρουμ γιατι γουστάρουμε ντράβαλα διαδικτυακά και μπινελίκι!

ρησπέκτ θα δόσω για να τελειώσει το 1ο μέρος του οχετού μου σε όποιο παιδάκι έλιωσε σ αυτό το σέρβερ για να πετύχει τους στόχους του με τίμιο τρόπο, αλλά και γενικά σ αυτούς που λιώσανε για λογαριασμό άλλων τενεκέδων.

END OF PART 1

xaxaxaxaεισαι για γελια.αληθεια σε ποια συμαμχια εισαι;;;
    να σε ενημερωσω οτι και στρατωνες ειχα στο 20 και αγορες και εμπορικα...οι εμποροι δεν ηταν ποτε μεσα στο χωριο μου..οπως επισης ημουν και σιττερ στο δευτερο θαυμα της συμμαχιας μεχρι την τελευταια στιγμη.και ναι ξενυχτησα και εγω μαζι με τουσ συμμαχουσ μου μεχρι το πρωι στο σκυπε..
    και ναι χωσαμε και χρυσο ωστε ολα να λειτουργουν ρολοι,για να κανουμε καθε 10 λεπτα Npc γιατι ειχαμε 1.000.000 αμυνες στο σχεδιο..
    ειχα αμυνες στο σχεδιο των συμαμαχων μου(και στα 2) περισσοτερεσ απο αυτεσ που ζητηθηκαν
    ειχα αμυνες στον roloi ακομα και οταν δεν ειχε πεσει λεβελ το πρωτο μας θαυμα με αποτελεσμα να τρεχουν και τα 2
    εστειλα αμυνες και υλες στουσ bg στον ζοσο οταν μου ζητηθηκε και του ειπα να χρειαστει κ αλλες να μου πει
    συνεργαστηκα αψογα μια εβδομαδα με τον φανη και τον αντρεα για να ριξουμε τον baba γιατι δεν θελαμε να ζητησουμε την βοηθεια της συμμαχιας γιατι πολεμουσαν αλλου τοτε
    εστειλα αμυνες στουσ ΟΟΟ ωστε να φτασει το χαμερ του mak στουσ bg αθικτο
    εστειλα αμυνες και υλες στουσ ΨΥΧΩ οταν πολεμουσαν με τουσ TIJAG...
    ειχα στειλει αμυνεσ σε ενα φιλαρακι που ηταν γειτονας σε Bg αλλα πατησε delete...οπως επισης αμυνεσ εστειλα κ σε αυτοκτατοριξ οτνα του την επεσε ο baba
    οποτε χιλια ευχαριτω για τα συγχαρητηρια γιατι βοηθησα να επιτευχθει ι νικη με καθε τροπο αλλα παντα τιμιο
    αντε γεια σε ολου σας...μιλατε μονοι σας απο δω και περα

ΠΕΡΗΦΑΝΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ RENCE
    RΕNCE POWER

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billysss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι 100% αληθεια οτι οι BG μας χαρισαν 5 lvl στη φαση που το σχεδιο μας ηταν στον δρομο για RENCE, απλα δεν ηξερα αν πρεπει να το αναφερω για να μη σας εκθεσω. Μετα απο αυτη σας την κινηση δεν υπηρχε περιπτωση να σας χτυπησουμε πρωτοι. Ειμασταν μαζι σας μεχρι που μας χτυπησατε. Και αν ηταν τυχαια η επιθεση του Zeus η επιθεση απο Bic εναντιων μας ξεκινησε πριν τον mak εναντιων σας. Παντως οταν βοηθας καποιον να ανεβασει λβλ και μετα τον χτυπας μια απο τις 2 κινησεις ειναι λαθος και στα σιγουρα εχει μεσολαβησει αλλαγη στρατηγικης (απο εκει και ο χαρακτηρισμος περι κωλοτουμπας). Στη φαση που παρολιγο να τερματισει ο Bic ειμασταν πισω σας λιγη ωρα και χωρις να χτυπησετε, περισευε η κινηση αυτη. Αν κερδιζατε σε εκεινη τη φαση εμεις θα δηλωναμε σχεδον ευχαριστημενοι. Αρα λοιπον ειτε βοηθησατε αντιπαλους που ειναι ανοησια ειτε χτυπησατε φιλους που παλι ειναι ανοησια. Παντως η αληθεια ειναι οτι τα 5 λβλ που μας δωσατε ειναι μια πραγματικη βοηθεια οπως και η ζημια που μας κανατε μετα ειναι επισης πραγματικη και αναιρει τη βοηθεια που δωσατε.
    Συμφωνω απολυτα οτι το 3πολο εκανε το παιχνιδι πολυ πιο ενδιαφερον αλλα ειναι καλο να ξεκαθαριζουμε απο την αρχη ποιοι ειναι οι πολοι και ποιοι συμμετεχουν σε αυτους. Οταν αλλαζεις πορεια καθ'οδον ειναι ευκολο να σε χαρακτηρισουν και μαλλον μαλλον κανεις περισσοτερους εχθρους παρα κερδιζεις φιλους
    Απο Bic δεν εγινε καμια επιθεση εναντιον σας. Πλην Zeus κανενας αλλος BG δεν σας χτυπησε.
    Αν εχεις αναφορα με επιθεση αλλη απο BG σε προκαλω να την ποσταρεις.
    Αντιθετα, εχω αναφορα απο επιθεση των ΟΟΟ εναντιον μας οι οποιοι δεν ειχαν πει πουθενα οτι ειναι μαζι σας και μας βαρεσαν ενω σας βοηθουσαμε.
    Το ιδιο και απο επιθεση των Rence εναντιον μας οταν ακομα ανεβαζαν θαυμα με το πλανο μας.
    Αυτα, οπως καταλαβαινεις, ειναι δανικα και αν εκεινη την ωρα καναμε τους βλακες, δεν τα ξεχασαμε αργοτερα.
    Hfaistos / O-GnG, S4 #1
    Bic / BG, S5 #1 (WW holder)
    Hfaistos / GnG, S5 #2

Προεπιλογή

παραθέτω συζήτηση μου με παίκτη του παιγνιδιού τράβιαν, δεν έχει σημασία όποιος θέλει το διαβάζει.. συμπεράσματα δε μπορεί να βγάλει βέβαια γιατι τα ονομάτα είναι ...αλαγμένα.

εβδομάδα 32:
    Marokos: ela file des epithesi pοu ekana xaxaxaaxxa
    Marokos: tou perasa anixneusi kai den eixe amintika mesa kai eipa na ton lianisw xaxaxaxaxa
    Marokos: exei kai politimo antikeimeno mesa re xaaxxa
    Zeno: ela re filos
    Zeno: lol ti les gia dose anafores
    Zeno: ma pou tous vriskeis olous tous noumpades...

Marokos: nai ase kai meta piga se allo tou xorio kai pali den eixe anixneutes mesa kai ton eskisa...
    Zeno: xaxa kala eisai megalos paiktis! egw molis stoukara s enan ap tous logariasmous tou karinioti giati esteila epitheseis apo 10 logariasmous tis simmaxias mou giati oi perissoteroi itan lima kai de mporousan kai alloi koimontousan klp kai esteila kai ta fakes tous.. ase xamos! 2 meres aipnos...
    Marokos: eee file... to skill kai to xrima den krivontai.. des 2i anafora...

Marokos: einai kai kati alles anafores alla klain, panw katw einai oles oi idies, pires mia geusi...
    Zeno: geia sou re maroko pou pires 200.000 pontous auti tin evdomada kai mas kseskises olous... ti na klasw egw kai oi filoi mou pou stoukarame kati ekatomiria...
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    Ώσπου πέρασε ο καιρός και έφτασε η μέρα που έκραζα προς πάσα κατεύθυνση και έτσι αυτός ο παίκτης θίχτηκε και μου ήρθε σήμερα πριβέ να με ρωτήσει γιατί τον κράζω....

αυτά άξιοι παικταράδες του ελληνικού τραβιανάτου!

υ.γ. ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΙΚΝΕΗΜΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ s5 EXOYN ΜΕΓΑΛΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ

Προεπιλογή

Παλικαρι μου xeno κακως παραποιισες τα nick απο τον διαλογο μας στο skype δεν υπαρχει λογος βεβαια αλλαξες λιγο τους διαλογους μας τους παλιους αλλα και παλι κανενα προβλημα θα δεχομουνα ευχαριστως παρατιρησεις απο καποιον εντιμο στο παιχνιδη (αν ο λογαριασμος spy h ρουφιανου ειναι ατιμια) αλλα οχι απο εναν τουλαχιστον ανεντιμο εξισου.
    [23/6/2010 8:39:42 πμ] Xeno - Ξενοφών: ametanoitos
    voitheia se ules...
    23.04.10
    10:44:32
    sumaxoi kali sas mera...
    simera tis protes proines ores o nikos 1373 dextike mia seira apo sunexomenes aneleites epitheseis me katas sto 170/68.
    an kai vgike i kaluteri dunati amuna sto xrono pou eixame den stathike ikani na stamatisei to megalo ogko epithetikon dunameon tou antipalou.
    apotelesma sovares apolues se ena xorio amesis stratigikis sumasias toso gia tin anaptuksei oso kai gia tis epithetikes kai amuntikes skepseis tis sumaxias mas kai oxi mono.
    sas kalo loipon na steiloume oloi apo mia oriaia mas (an to xeraki kanei lathos kai steilei parapano ules kalodexoumenes) :P
    gia na enusxisoume oso to dinaton tin pio grigori epanafora tou xoriou stin proigoumeni tou katastasei.
    OLA AUTA KATOPIN SUNENOISEOS ME TON NIKO (gia na kanonisei oste oi ules mas na min pane xamenes se periptosei plirotitas ton apothikon 100% )

για οσους δεν γνωριζουν το παραπανς ειναι περασμενο μηνυμα απο σενα σε διαολογο μας απο το σκυπε και ειναι κυκλικο τισ πανκρητιας που το περασες σε μενα οποτε πες μου τι σε κανει καλυτερο απο εμενα εκτος απο το γεγονος οτι σιγουρα εισαι πιο εμπειρος παικτης απο εμενα μιασ και εγω ασχολουμε με το τραβιαν 12 μηνες

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hfaistos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο Bic δεν εγινε καμια επιθεση εναντιον σας. Πλην Zeus κανενας αλλος BG δεν σας χτυπησε.
    Εχεις απολυτο δικιο, η επιθεση ηταν απο soka. Απλα σας ειχα σαν ενα στο μυαλο μου και μπερδευτηκα....

Προεπιλογή

Εχεις απολυτο δικιο, η επιθεση ηταν απο soka. Απλα σας ειχα σαν ενα στο μυαλο μου και μπερδευτηκα....
    Μικρη σημασια εχει πλεον. Οποτε, ας τα αφησουμε εδω.
    Αλλωστε εσυ εισαι απο τα ατομα που γνωρισα στον S5 που εκτιμω.

Το ψευτης μου εκατσε λιγο βαρυ.
    Hfaistos / O-GnG, S4 #1
    Bic / BG, S5 #1 (WW holder)
    Hfaistos / GnG, S5 #2

Προεπιλογή

Παρακολουθώ όλο αυτό το διάστημα το φόρουμ, αλλά αυτό το παραπάνω είναι έξω από κάθε λογική και κανόνα.
    Ονόματα - nick κλπ, νομίζω πως δεν έχουν ξαναδημοσιευτεί έτσι.

Προεπιλογή

Καλη η τακτικη του δε μιλαω,δε μιλαω κι αν μου κατσει...βγαζω μια γλωσσα εως κατω....και το βαφτιζω και στρατηγικη!!!
    Κι επειδη αυτα τα περι ψευτων και υπουλων καλυτερα να τα κρατησουν καποιοι για τα μουτρα τους,να παρω λιγο τα πραματα απο την αρχη...
    -αυτοι που δεν εστειλαν ποτε αμυνες οταν μας εκαναν επιθεσεις οι vizei στην αρχη και μετα οι κρητες,οχι δεν ειναι κωλοτουμπες...λαμογια ειναι που εκαναν μυστικες συμφωνιες μη επιθεσης μαζι με τους τοτε εχθρους μας(ναι τοτε υποτιθεται πως ειχαμε πραγματικη συμμαχια με rence)...απο εδω εξαιρω εγω προσωπικα εναν μονο παικτη,τον σταθη-spaze που το παλικαρι προσπαθησε και βοηθησε, τη στιγμη που ενα σωρο γειτονακια,παρολο που υποτιθεται πως τα account τους "τρεχαν" 24 ωρες το 24ωρο,δεν ηταν ποτε online οταν χρειαστηκε....
    -αυτοι που οταν δεν προλαβαν κανενα πλανο μας την "ειπαν" που δε τους το αφησαμε και εκαναν σαφες το γεγονος πως απο τη στιγμη που δε τους δωσουμε το πλανο μας θεωρουν τους κυριους εχθρους τους!!!! το πηραν τελικα οπως τους αξιζε...κι οχι μονο να φαινεται πως εμεις ειμασταν τα καλα παιδια η αρκετα διπλωματες ωστε να μοιραστουν οι επιθεσεις και σε αλλα θαυματα...
    -αυτοι που πρωτοι μας εριξαν στο θαυμα μας ενα απο τα ψευτοχαμμερ/ψευτοραμμερ τους(του Iason...)και μας ζητουσαν μετα συγνωμη,ασχετα του τι ζημια προκαλεσε(3λβλ τοιχος) απο τις 22/10!!!!
    Οσο για τον λογαριασμο του Zeus θα πω τα εξης,τα οποια ειναι δικο μας προβλημα καθαρα:
    ο παιχτης που βρισκοταν πισω απο αυτο το λογαριασμο ειχε στην κατοχη του αλλους 4 τουλαχιστον να κοιταει...απο αυτους,στους δυο ψοφησαν τα επιθετικα απο ασιτια(!!!!),στον εναν ειδε επιθεσεις και τα αφησε μεσα τα επιθετικα(!!!!) και καταφερε να χασει κ 2 πολυτιμα αντικειμενα απο την κατοχη του(εστω σε καποιους απο τους λογαριασμους που ειχε αναλαβει)...εν συνεχεια εριξε τα στρατα του ζευς στο ρολοι,εναν στρατο που υπολογιζαμε να παρει εκπαιδευτη να βγαλει καναν καταπελτη ωστε να ειναι στρατος της προκοπης και τελικα σας εκανε ζημια ενα λβλ μ.αποθηκης(οχι περισσοτερο δλδ σε χρονο απο τα τρια λβλ τοιχος)...οχι μονο δεν ξεραμε για την επιθεση,ισα ισα υπολογιζαμε σε ενα χαμμερ ακομα...γιατι εμεις ειχαμε και καναν δυο εκπαιδευτες στην κατοχη μας...τα συμπερασματα δικα σας.
    Κ τελος επειδη καποιος "εξυπνος" ακομα και τωρα μιλαει για σχεσεις bg me f,ας κανουμε επιτελους μια ολοκληρωμενη συνοψη των επιθεσεων που δεχτηκε το καθε θαυμα,να δουμε ποιος πηγε που,και τι στρατους εφαγε το καθε θαυμα,οχι μονο τον αριθμο τους,αλλα και τα μεγεθη τους...
    οσο για την τελευταια επιθεση του astralon στον ελ μαλο,τελικα καποιοι ειχαν στρατους παντου...ολα τα υπολοιπα τα ειπε μια χαρα ο αντρεας λιγο πιο πανω...
    και τωρα να μου πει καποιος για ποιο λογο θα επρεπε να δειξουμε σεβασμο στη νικη σας...
    μηπως για τον τροπο παιχνιδιου σας?
    μηπως για το ηθος σας μετα τη νικη σας?
    η μηπως για τους φοβερους στρατους που δειξατε μετα απο ενα χρονο simcity?ντροπη απλα...δε στειλατε οτι χρειαστηκε...στειλατε οτι μπορουσατε!
    παλι καλα που ειχατε και αμυνες...(που κι εδω ακομα σας κοντραραμε επαξια)
    ο σεβασμος κερδιζεται...ακομη κι εδω μερικοι μερικοι ζητουλες ειστε...
    Κλεινοντας θα δωσω τα συγχαρητηρια μου στους πραγματικους νικητες...σε βαρραγγους που σας κρατησαν μεσα στο παιχνιδι με τα πλανα τους και στους ψυχω για ολη τη στηριξη και τη σταθεροτητα που σας εδωσαν...

Προεπιλογή

Ειναι 100% αληθεια οτι οι BG μας χαρισαν 5 lvl στη φαση που το σχεδιο μας ηταν στον δρομο για RENCE, απλα δεν ηξερα αν πρεπει να το αναφερω για να μη σας εκθεσω. Μετα απο αυτη σας την κινηση δεν υπηρχε περιπτωση να σας χτυπησουμε πρωτοι. Ειμασταν μαζι σας μεχρι που μας χτυπησατε. Και αν ηταν τυχαια η επιθεση του Zeus η επιθεση απο Bic εναντιων μας ξεκινησε πριν τον mak εναντιων σας. Παντως οταν βοηθας καποιον να ανεβασει λβλ και μετα τον χτυπας μια απο τις 2 κινησεις ειναι λαθος και στα σιγουρα εχει μεσολαβησει αλλαγη στρατηγικης (απο εκει και ο χαρακτηρισμος περι κωλοτουμπας). Στη φαση που παρολιγο να τερματισει ο Bic ειμασταν πισω σας λιγη ωρα και χωρις να χτυπησετε, περισευε η κινηση αυτη. Αν κερδιζατε σε εκεινη τη φαση εμεις θα δηλωναμε σχεδον ευχαριστημενοι. Αρα λοιπον ειτε βοηθησατε αντιπαλους που ειναι ανοησια ειτε χτυπησατε φιλους που παλι ειναι ανοησια. Παντως η αληθεια ειναι οτι τα 5 λβλ που μας δωσατε ειναι μια πραγματικη βοηθεια οπως και η ζημια που μας κανατε μετα ειναι επισης πραγματικη και αναιρει τη βοηθεια που δωσατε.
    Συμφωνω απολυτα οτι το 3πολο εκανε το παιχνιδι πολυ πιο ενδιαφερον αλλα ειναι καλο να ξεκαθαριζουμε απο την αρχη ποιοι ειναι οι πολοι και ποιοι συμμετεχουν σε αυτους. Οταν αλλαζεις πορεια καθ'οδον ειναι ευκολο να σε χαρακτηρισουν και μαλλον μαλλον κανεις περισσοτερους εχθρους παρα κερδιζεις φιλους

φιλε billysss,δε σε ξερω καθολου,δε μιλησαμε ποτε,αλλα και μονο που σε παραδεχεται ο αντρεας(κι επειδη αυτον τον εχω γνωρισει) αυτο μου φτανει για να σε θεωρω σωστο και καλο παιχτη...επιτρεψε μου ομως να εχω τις αμφιβολιες μου σχετικα με το αν θα μας την επεφταν η οχι απο το συνασπισμο σας οι στρατοι που μας την επεσαν, στην περιπτωση που ο ζευς δε χτυπουσε το ρολοι(εχουν δει πολλα τα ματια μας στο τραβιαν,απλα η ψευτοεπιθεση του ζευς ηταν μια καλη δικαιολογια για οταν χρειαστηκε,οταν δλδ πατουσαμε το 100)...οι προθεσεις καποιων ειχαν φανει απο πολυ νωριτερα...κι οπως σωστα παρατηρησες κι εσυ,οταν ο ζευς σας την επεσε ειμασταν μπροστα σας σε χρονους...δεν ειχαμε κανενα λογο να βγαλουμε τα ματια μας μονοι μας...αλλα να ξερεις πως ακομα απαντηση απο αυτον τον παιχτη εγω δεν πηρα,για πολλα απο αυτα που εκανε...και ηταν κι απο αυτους που ηθελαν να αναλαβουμε θαυμα...ασχετα αν τελικα καηκαν καποιοι χαζοφιλοτιμοι μακακες που δε θελανε απο την αρχη...

Περιοχή
    αθηνα

Smile

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dikoumes Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε billysss,δε σε ξερω καθολου,δε μιλησαμε ποτε,αλλα και μονο που σε παραδεχεται ο αντρεας(κι επειδη αυτον τον εχω γνωρισει) αυτο μου φτανει για να σε θεωρω σωστο και καλο παιχτη...επιτρεψε μου ομως να εχω τις αμφιβολιες μου σχετικα με το αν θα μας την επεφταν η οχι απο το συνασπισμο σας οι στρατοι που μας την επεσαν, στην περιπτωση που ο ζευς δε χτυπουσε το ρολοι(εχουν δει πολλα τα ματια μας στο τραβιαν,απλα η ψευτοεπιθεση του ζευς ηταν μια καλη δικαιολογια για οταν χρειαστηκε,οταν δλδ πατουσαμε το 100)...οι προθεσεις καποιων ειχαν φανει απο πολυ νωριτερα...κι οπως σωστα παρατηρησες κι εσυ,οταν ο ζευς σας την επεσε ειμασταν μπροστα σας σε χρονους...δεν ειχαμε κανενα λογο να βγαλουμε τα ματια μας μονοι μας...αλλα να ξερεις πως ακομα απαντηση απο αυτον τον παιχτη εγω δεν πηρα,για πολλα απο αυτα που εκανε...και ηταν κι απο αυτους που ηθελαν να αναλαβουμε θαυμα...ασχετα αν τελικα καηκαν καποιοι χαζοφιλοτιμοι μακακες που δε θελανε απο την αρχη...
    Φιλε μου θα σε παρακαλεσω να πεις δημοσια το ονομα του παικτη που επαιζε το λογαριασμο του ζευς.Για οσους δε με ξερουν ειμαι ο navigator απο την πακρητια .Καλη συνεχεια σε οτι κανεις και σε ολα τα αλλα παιδια της BG που απεδειξαν οτι εχουν κοτσια για να μη το πω αλλιως και "συγχαρητηρια " σε αυτους που πηραν το θαυμα πατωντας πανω σε πτωματα φιλων τους.Σε καμια περιπτωση δεν αναφερομαι στους βαραγκους που αν και τυχεροι το πηραν αξια.

Σελίδα 40 από 45 ΠρώτηΠρώτη ... 303839404142 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές