Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 68

Θέμα: Hunters-A Perfect Day.

Περιοχή
    +/- HUNTERS

Προεπιλογή Hunters-A Perfect Day.

Οφειλω να ομολογησω πως σημερα, η συμμαχια μας και τα μελη που την αποτελουν περασαν μια τελεια μερα οσο αφορα το game travian..
    Aξιζουν ολοι οι Hunters συγχαρητηρια για την μεγαλη νικη εναντιον των αντιπαλων μας (αξιζουν και αυτοι συγχαρητηρια γιατι χωρις αυτους και την σθεναρη αντισταση που κατεβαλαν με τις χιλιαδες αμυνες που ενισχυσαν το χωριο για να το σωσουν και που ειχε ξεκινησει ενα πολυ δυνατο Hummer απο τον παικτη HELLBOY στο ww μας δεν θα αξιζε αυτη η νικη και δεν θα μας αφηνε την γλυκια αυτη γευση που δινει παντα ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΗ ΝΙΚΗ.
    συγχαρητηρια και για τον HELLBOY για το τεραστιο hummer του και sorry που δεν βγηκε στην επιφανεια
    αλλα το ξεραμε οτι υπηρχε και το περιμεναμε.και θελαμε να χαθει με αυτον τον τροπο.

Οι μαχες στο χωριο αυτο, το ποιο κατεστραφη ολοκληρωτικα, σε επιτιθεμενους (Ηunters) και αμυνομενους (Spartans) απο τις 14.00 το μεσημερι μεχρι τις 21.30 κρατησαν αμειωτο το ενδιαφερον σε ολους και πλεον αναμετρηθηκαν σωμα με σωμα δυο μεγαλες συμμαχιες για το ποια θα επικρατησει.
    η νικη απο καθε πλευρα ηταν επιβεβλημενη και ηταν θεμα γοητρου ποια θα κερδισει.
    για αυτο κα χαθηκανε τοσοι στρατοι και απο τις δυο πλευρες.
    Χιλιαδες επιθετικα στρατευματα που ηταν για αυτο το σκοπο
    αλλα και χιλιαδες αμυντικα πολυτιμα για το ww της αμυνομενης συμμαχιας πολεμησανε για το ποιος θα επικρατησει.

για αυτο το λογο παιζουμε travian.για να χαρουμε το παιχνιδι.και να μας δωσει τετοιες στιγμες.
    ειτε εισαι απο την πλευρα του επιτιθεμενου ειτε απο του αμυνομενου η αγωνια ειναι η ιδια για το τελικο αποτελεσμα.
    Βεβαια χαιρομαι που ανηκω στην συμμαχια των Hunters που μας εχει δωσει τοσες πολλες χαρες και η πορτα ειναι ανοικτη για πρωην μελη της να ξαναζησουν τετοιες στιγμες αλλα και νεα μελη που θελουν να ενταχθουν σε αυτη.

Σε αυτον τον server ειχαμε πει να παιξουμε ξυλο και το καταφεραμε.
    αυτος ηταν ο στοχος μας και ευχαριστουμε τους αντιπαλους μας που μας δωσανε αυτη την χαρα.

Σε λιγες μερες τελειωνει ο server και δεν μας ενδιαφερει ποιος θα νικησει (αν και θα κυνηγησουμε οτι πιθανοτητα μας αναλογει) αρκει που χαρηκαμε το game

το game συνεχιζεται.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Immortalle : 29-10-10 στις 22:56

Προεπιλογή

Απλα ωραιο παιχνιδι!
    Ετσι πρεπει να παιζεται το game.
    βγαζω στρατο-χανω στρατο...
    Πραγματικα εντυπωσιακα τα νουμερα των μοναδων που χαθηκαν απο τις 2 αυτες πλευρες κατα τη διαρκεια αυτου του μικρου σερβερ!
    Καποιος ειχε πει οτι γελαει ολος ο σερβερ επειδη Hunters-Spartans δινουν συνεχεις μαχες απο την αρχη σχεδον του σερβερ!
    Εγω να του πω οτι εχει πολυ ξενερωτη φιλοσοφια για το game...

Προεπιλογή

Το post τι νόημα έχει; Απλά να ευλογίσεις τα γένια σου;
    Αν στόχος σου είναι να ενημερώσεις, δείξε report και κάνε μια ανάλυση της μάχης.

Προεπιλογή Το χρονικο της "μητερας των μαχων"

'Ολα δειχνουν ηρεμα το πρωί της 30/10/10, και ξαφνικα γυρω στις 11:00πμ ενα ομολογουμενως μεγαλο hummer (Hellboy) εχει ξεκινησει να γκρεμισει το ww των Hunters.

Οι απαραιτητες ανιχνευσεις του επιτηθεμενου οδηγουν στο συμπερασμα οτι αν το hummer χτυπησει θα κανει μεγαλη ζημια οποτε πρεπει να υπαρξει αμεση αντιδραση.

Το στοιχημα ειναι ενα. Το επιτηθεμενο χωριο πρεπει να καταστραφει ολοκληρωτικα πριν φτασει στο ww ωστε να εξαφανιστει ο στρατος του.

Επιστρατευονται ΟΛΟΙ οι μεσαιοι και μικροι επιθετικοι στρατοι της συμμαχιας που βρισκονται στο κεντρο, των οποιων η αποστολη απο την αρχη του server ηταν να καθαρισει το κεντρο απο τους αντιπαλους είτε γκρεμιζοντας είτε κατακτωντας τα χωρια τους (πραγμα που εκαναν με μεγαλη επιτυχια).

Ως πρωτη αντιδραση ριχνεται ενας Ρωμαίος (m4ri0s) που εχει το πλεονεκτημα της κοντινης αποστασης απο το χωριο-στοχος, με την ελπιδα να προλαβει πριν μπουν πολλες αμυνες. Χανεται ολοκληρωτικα καθως ο αμυνομενος εχει ηδη πολλες αμυνες. Το μονο που καταφερνει η επιθεση ειναι να αποδυναμωσει λιγο τα αμυντικα στρτευματα.

Ακολουθει μπαραζ επιθεσεων (Duncan McLeod, Andy the great, Pantelis.Puakio, Daltons). Χανονται ολοι οι στρατοι εχοντας ομως καταφερει να αποδυναμωσουν αρκετα τις ενυπωσιακα πολλες αμυνες (για τα δεδομενα) που εχουν συγκεντρωθει.

Ολα δειχνουν οτι ο στοχος επιτυγχανεται με την επιθεση του antartis o οποιος γκρεμιζει μεν το χωριο ολοκληρωτικα, ομως το πολυτιμο αντικειμενο που βρισκεται στο χωριο δεν το εξαφανιζει αν δεν κατακτηθεί. Αρα το χωριο εξακολουθει να υπαρχει, αρα το hummer που ειναι στο δρομο ειναι ακομα ενεργο.

Η αγωνία στο κατακορυφο και οι ωρες περνανε.

Ο αμυνομενος δειχνει μεγαλο ψυχικο σθενος και ανεβαζει αμεσα pop καθως εξακολουθει να βαζει αμυνες προκειμενου να ανταπεξελθει στη συνεχεια, συντηρωντας αμυνες και επιθεση απο ενα χωριο μισοκατεστραμενο!!!

Η ωρα εχει παει 21:00

Ακολουθει η andromaxh με απολυτα επιτυχημενη επίθεση καθαριζοντας οτι αμυνες υπηρχαν ωστε να μπει ο Mike the Great με καταπελτες και να εξαφανησει το χωριο δινοντας την ευκαιρια στον ηρωα της naser που μπηκε τελευταια να κατακτησει το πολυτιμο αντικειμενο και το χωριο να εξαφανιστει απο το χαρτη.

21:19:40μμ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ

Αποστολη εξετελεσθει

Το ww δεν απειλειται πλεον απο το συγκεκριμενο Hummer!!!

ΠΑΡΑ πολλες χιλιαδες πεζικο, ιππικο, και catas απο τη μια και ΠΑΡΑ πολλες χιλιαδες αμυντικων απο την αλλη ειναι ο απολογισμος σε αυτην την μεγαλη απο καθε αποψη μαχη.

Συγχαρητηρια καταρχην στους Hunters που καταφεραν επιδεικνυοντας αυτοθυσια με καλοστημενες επιχειρησεις και σε αντιξοες συνθηκες να πετυχουν το στοχο τους

Συγχαρητηρια και στους Spartans που προσπαθησαν με νυχια και με δοντια να προστατεψουν το χωριο τους κυριολεκτικα μεχρι το τελευταιο δευτερολεπτο.

Αν το ζητούμενο για καθε παιχνίδι είναι να προσφέρει συγκινήσεις, αυτος ο server τα κατάφερε και με το παραπάνω.
    Ανεξαρτητα απο την τελικη εκβαση ολοι οσοι συμμετειχαμε ειμαστε "γεματοι" και χαρηκαμε το game με ολη μας την ψυχη.

Συγχαρητηρια σε ολους

trampalas1
    Guest

Προεπιλογή

καλημερα να κανω μια ερωτηση και εγω αν μου επιτρεπεται

ποσα χαμμερ χασατε για να φατε ενα?

γιατι εδω βλεπω 7. HELLBOY 927757 κοντα 1 μυριο

υ.γ ειδες στελιο τι μαθαινεις οταν παιζεις κοντα στη υατα για τοσους
    σερβερ χαχαχα μη ταραζεσε να σε πειραξω μπηκα

ενα μπραβο και απο μενα και για της δυο πλευρες αν και η γνωμη μου ειναι πως τετοιες κρισιμες ωρες
    δεν πρεπει να χανονται στρατοι

καλη συνεχεια

Περιοχή
    +/- HUNTERS

Προεπιλογή

γεια σου ρε γιανναρα.
    ειμαι αυτοδιδακτος και το ξερεις.

αν και δεν πρεπει να χρεωθω εγω την ολη επιχειρηση.
    διαβασες παραπανω τα ονοματα που χτυπησανε.
    o andy the great ηταν ο οργανωτης.εγω απλα απ κοντα συμμετειχα γιατι μου αρεσε το ολο σκηνικο.
    συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια των Hunters.

ο στρατος που χαθηκε τον αμυνομενο ζημειωσε.
    ολα τα επιθετικα ηταν για να μην μας μεινουν στο χερι οπως κανουν αλλες συμμαχιες.
    ονοματα δεν λεμε.αχχαχαχαχαχαχαχα

λες να μην εχω Hummer καβαντζα;;;
    εσυ τι λες;;;;;;

Προεπιλογή

Θα το δουμε και εμεις αυτο το μεγαλο hammer?

trampalas1
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Immortalle Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σου ρε γιανναρα.
    ειμαι αυτοδιδακτος και το ξερεις.

αν και δεν πρεπει να χρεωθω εγω την ολη επιχειρηση.
    διαβασες παραπανω τα ονοματα που χτυπησανε.
    o andy the great ηταν ο οργανωτης.εγω απλα απ κοντα συμμετειχα γιατι μου αρεσε το ολο σκηνικο.
    συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια των Hunters.

ο στρατος που χαθηκε τον αμυνομενο ζημειωσε.
    ολα τα επιθετικα ηταν για να μην μας μεινουν στο χερι οπως κανουν αλλες συμμαχιες.

ειμαι αυτοδιδακτος και το ξερεις.:

avouvis speed 2 yatak εκλεψε το χωριο που πηγαινε χαμμερ προς το νικητιριο ww μια ωρα πριν σκασει
    και ληξει ο σερβερ για να θυμουνται οι παλιοι

μη ξεχνας ομως πως καποια ψυχη πηρε πλανο με ενα φαλαγκι και εναν ηρωα μονο

εγω λεω θα της φαμε εκεινες της μπριζολες τελικα

Περιοχή
    +/- HUNTERS

Προεπιλογή

Θα τις φαμε και τις μπριζολες και το αρνι στην σουβλα για να θυμομαστε τα παλια οπως αναφερεις.
    5 server τοσα σκηνικα.τι να πρωτο θυμηθει κανεις..
    αλα οπως λεει και η παροιμια "περασμενα ξυνα σταφυλια"
    η το αλλο "φρεσκια κουλουρια πουλαει ο κουλουρας"

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mariohaze Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επιστρατευονται ΟΛΟΙ οι μεσαιοι και μικροι επιθετικοι στρατοι της συμμαχιας που βρισκονται στο κεντρο, των οποιων η αποστολη απο την αρχη του server ηταν να καθαρισει το κεντρο απο τους αντιπαλους είτε γκρεμιζοντας είτε κατακτωντας τα χωρια τους (πραγμα που εκαναν με μεγαλη επιτυχια).
    Ολοι οι μικροι και μεσαιοι στρατοι?
    Γιατι ειχατε και αλλους στο κεντρο μεγαλους?
    Μη δημιουργητε εντυπωσεις!
    Τα παντα ολα ριξατε που ειχατε σχετικα κοντα!

Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Hunters
    By Immortalle in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-05-11, 09:40
  2. HUNTERS
    By reset127 in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-11-10, 12:41
  3. Hunters 2 & 5
    By کωعdعи in forum Αρχείο Speed 4