Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 88

Θέμα: eepitalio

Talking

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DarkLord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε ρε ζορια που τραβαει ο κοσμος...ενταξει ρε .........νικησες περνα μετα να παρεις το μεταλιο!!!
    Δεν θα μου το δωσετε εσεις..
    Αυτο ειναι σιγουρο..
    Τα ζορια αλλοι τα τραβηξαν μετα την αποτυχιμενη επιθεση το πρωι.
    Ακου 1 ραμερ και 2 χαμερ μονο 7 επιπεδα...
    Τι στειλατε ρε?
    ανεκπαιδευτα ολα?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο georgef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχουμε παρει μαθηματα απο καποιους εδω μεσα..
    Ονοματα δεν λεμε,υποληψεις δεν θυγουμε..
    ασε που αυτο φαινετε σε καθε σποτ που βαζεις μετα απο σενα....
    λες και σου σκοτωσα τον πατερα...
    Παντα λεπτος, ευγενης, και προπαντων καιριος!!!!!!

Smile

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Πηνελοπη Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντα λεπτος, ευγενης, και προπαντων καιριος!!!!!!
    Μονο 70 κιλα εμαι.
    Αρα λεπτος..
    Το ευγενης το κραταω γι αυτους που ειναι ευγενοις..
    Για τους αλλους δεν θα μπορεσω...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο georgef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μονο 70 κιλα εμαι.
    Αρα λεπτος..
    Το ευγενης το κραταω γι αυτους που ειναι ευγενοις..
    Για τους αλλους δεν θα μπορεσω...
    Και καιριος δεν μπορεις να εισαι ποτε γιατι σε τυφλωνει η εμπαθεια!

Προεπιλογή

Τα πραγματα ειναι απλα. Κανεις δεν αμφιβαλει για την νικη σας.hunters , fan kai fml πραγματικα παιξαν δυνατα σε αυτον τον server. Οι υπολοιπες συμμαχιες του συνασπισμου σας απλα υπηρχαν. Το να λεμε τι εκανε η καθε μια συμμαχια ειναι χαζο το βασικο ειναι οτι καποιες συμμαχιες παιξαμε και ευχαριστηθηκαμε το game. Αυτο καναμε και εμεις ως ελλας αυτο κανανε και οι υπολοιπες συμμαχιες του συνασπισμου μας. Δυστηχος οταν ο server χωριζετε στα δυο και σε τοσους μεγαλους συνασπισμους ειναι βαρετος και εγω προσωπικα ελπιζω να τελιωσει γρηγορα. Το αν θα κερδισει ο επιταλιο ή καποιος αλλος απο τον συνασπισμο σας θα επρεπε για εσας να ειναι το ιδιο και απορω πραγματικα με την αντιδρασή σας . Ειναι καθαρα δικαιωμα μας για τα αν θα ριξουμε χαμερ σε καποιον ή οχι. Αυτο δεν μειωνη την νικη σας. ΝΑΙ ΧΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΠΙΟ ΘΑΥΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΘΑ ΦΤΑΣΗ ΣΤΟ 100. ΓΙΑΤΙ ΕΝΟΧΛΕΙΣΤΑΙ?
    grx1 miksam13 ----
    grx2 miksam13 1821
    grx3 artios 1821
    grx4 miksam13 M.Λ.
    grx5 Gia_xavale ΕΛΛΑΣ

Μ.Λ. Για Πάντα ............

Προεπιλογή

Εγω θα δωσω τα συγχαρητηρια στο mavroliko γιατι ετσι γουσταρω αντε και στον επομενο τωρα

Προεπιλογή

και εγω τα συνχαρητηρια μου στο εγαμπρο γιατι ηταν πρωτος στα 3/4 του σερβερ... τουλαχιστον εμαθε για τον επομενο σερβερ οτι οποιος βιαζετε σκονταφτει.....μαλλον να το πω τραβιανικα οποιος βιαζετε καταπελτιαζετε !!!

υ.γ τελιωσε τελικα ο σερβερ ? μου τελιωσε το πλας να μην βαλω αλλη καρτα?
    vamos arianara

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GIA_XAVALE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα πραγματα ειναι απλα. Κανεις δεν αμφιβαλει για την νικη σας.hunters , fan kai fml πραγματικα παιξαν δυνατα σε αυτον τον server. Οι υπολοιπες συμμαχιες του συνασπισμου σας απλα υπηρχαν. Το να λεμε τι εκανε η καθε μια συμμαχια ειναι χαζο το βασικο ειναι οτι καποιες συμμαχιες παιξαμε και ευχαριστηθηκαμε το game. Αυτο καναμε και εμεις ως ελλας αυτο κανανε και οι υπολοιπες συμμαχιες του συνασπισμου μας. Δυστηχος οταν ο server χωριζετε στα δυο και σε τοσους μεγαλους συνασπισμους ειναι βαρετος και εγω προσωπικα ελπιζω να τελιωσει γρηγορα. Το αν θα κερδισει ο επιταλιο ή καποιος αλλος απο τον συνασπισμο σας θα επρεπε για εσας να ειναι το ιδιο και απορω πραγματικα με την αντιδρασή σας . Ειναι καθαρα δικαιωμα μας για τα αν θα ριξουμε χαμερ σε καποιον ή οχι. Αυτο δεν μειωνη την νικη σας. ΝΑΙ ΧΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΕΠΙΛΕΓΟΥΜΕ ΠΙΟ ΘΑΥΜΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΘΑ ΦΤΑΣΗ ΣΤΟ 100. ΓΙΑΤΙ ΕΝΟΧΛΕΙΣΤΑΙ?
    Εχω μια απορια..
    Κι οποιος θελει ας απαντησει.....
    Μηπως η "επιλογη" σας εχει αλλους στοχους?
    Αν εχετε χαμερ μηδενιστε τα θαυματα μας...

Προεπιλογή

αν ειχαμε χαμερ λες να στελναμε το πρωι αυτο το ραμερ με αυτα τα χαμερ σε σενα?εκτος αν καθυστερησει ακομα ο σερβερ και εμφανιστει κανενα ξεχασμενο .θα δουμε εξαρταται ποσο γρηγορα θα ανεβασει ο επιταλιο .
    dimitra

Smile

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimitra-elrna Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν ειχαμε χαμερ λες να στελναμε το πρωι αυτο το ραμερ με αυτα τα χαμερ σε σενα?εκτος αν καθυστερησει ακομα ο σερβερ και εμφανιστει κανενα ξεχασμενο .θα δουμε εξαρταται ποσο γρηγορα θα ανεβασει ο επιταλιο .
    Πολυ ακυρα τα χαμερ σε σχεση με το ραμερ....
    Παντως συχαριτηρια...
    Ειναι το μεγαλυτερο σε ελληνικο σερβερ...

Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές