Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 23

Θέμα: Μπάμπης Στοφοριάδης

Προεπιλογή

Τα θερμά μου συλλυπητήρια.
    ANTIO

Προεπιλογή

Καλό ταξίδι......

Είναι λυπηρό να μαθαίνεις ότι φεύγει απο τη ζωή ένας άνθρωπος νέος κι ακόμα χειρότερο όταν αφήνει πίσω του δύο παιδιά.
    Καλή δύναμη στην οικογενειά του

Προεπιλογή

«ελάτε να κλάψουμε όλους τους πεθαμένους, τους φωτεινούς, τους περσινούς και τους αλησμονημένους»

Τούτα τα λόγια ας θεωρηθούν ως μνημόσυνη αναφορά στον χαμένο μαθηματικό και φίλο μας Χαράλαμπο Στοφοριάδη που έφυγε από την ζωή στα 48 του χρόνια, πάνω στην ώρα της δημιουργίας, εχθές 4/11/2010 μετά από μάχη με τον καρκίνο. Είχα την χαρά και την ευτυχία να μιλώ πολλές φορές μαζί του και το θεωρούσα τιμή που μου χάριζε την φιλία του. Η ψυχή του... φτερούγα ανάμεσά μας, στην παρέα... που εκείνος έπλασε.

Στο καλό φίλε Μπάμπη, σΆ ευχαριστούμε για όλα…

Προεπιλογή

Θερμά συλληπητήρια στην οικογένειά του μαζί με τις θερμότερες ευχές μου για κουράγιο και δύναμη στους οικείους του.
    s4 : S.E.

Προεπιλογή

Παγωσα χτες στο ακουσμα της θλιβερης ειδησης του θανατου σου απο συγγενικο μου προσωπο. Ποιος να το πιστευε πως σε εναν μικροκοσμο σαν τον δικο μας στο παιχνιδι, θα εχουμε να κανουμε με προσωπα γνωστα, που ομως λογω της ανωνυμιας μας δεν μας ηταν γνωστο κατα την διαρκεια του παιχνιδιου μας....

Αντιο συμπατριωτη

Θερμα συλληπητηρια στην οικογενεια.
    Anastasia

StereoLove (XAOS)

Προεπιλογή

Λυπάμαι πραγματικά.

Δυστηχώς δεν είναι η πρώτη (και μάλλον) ούτε και η τελευταία που μαθαίνω τα δυσάρεστα για κάποιον συμπαίχτη μου στο τράβιαν.

Τα θερμά μου συλλυπητήρια στην οικογένεια του, και σε όποιον τον θεωρεί φίλο του και θα ζεί με την αναμνησή του..

Pantera

Προεπιλογή

καλο σου ταξιδι

Προεπιλογή Καλό ταξίδι

Μια ιστορία θα σας πω που ναι πικρή μα όμως
    Η λύπη μου δεν θα φανεί μήτε θα βγει ο πόνος.

Μια μέρα απρόσμενα βρεθηκά κατατρεγμένος ναυγός
    Χωρίς να φαίνεται πουθενά κανένας σωστός προορισμός.
    Όμως εσύ κατάφερες να με βάλεις σε καλή ρότα ευτυχώς.

Μαζί σου χαράξαμε όλοι μας δική μας τρελή πορεία
    Γινάμε καλή παρέα μα και αξιόλογη, υπολογίσιμη συμμαχία
    Να πολεμίσουμε από κοινού να πάρουμε πρωτεία.

Ξάφνου βρέθηκες να αντιμετωπίζεις μονάχος σου τους δράκους
    Για χρόνο βραχύ και δύσκολο και τώρα γύρε και ξεκουράσου
    Κανείς δεν το ΅θελε αυτό και ήταν βαρύ το πλήγμα του μαντάτου

Μα εγώ θα επιλέξω να θυμάμαι τις όμορφες στιγμές που περάσαμε
    Που χάρις σε σένα είναι πάρα πολλές οι φορές που γελάσαμε.
    Αιώνιος

Ωρα σου καλή Μπάμπη

Προεπιλογή

Πέρασαν κιόλας δυο μέρες από την είδηση του θανάτου του αδερφού μας. Όχι, δεν μπορεί, δεν είναι δυνατόν να είναι αλήθεια! Τώρα, όπου νά'ναι θα μας καλέσει στο skype, θα μας πει ότι όλα πάνε καλά με την θεραπεία του, και ότι σύντομα θα είναι και πάλι κοντά μας. Για να οργανώσουμε τις επιθέσεις μας, να βγάλουμε τις άμυνες μας, τις σφήνες μας... Αλλά δυστυχώς δεν είναι έτσι, μόνο σιωπή υπάρχει.
    Να 'σαι καλά, όπου κι αν είσαι ρε Μπάμπη. Θα λείψεις πάρα πολύ, σε όλους μας...

Προεπιλογή Ευχαριστίες της VLS προς όλους

Με το μήνυμα μας αυτό θέλουμε να ευχαριστήσουμε όλους όσους τις τελευταίες μέρες εκφράζουν με κάθε τρόπο τη λύπη τους για την απώλεια του αρχηγού της VLS, Mπάμπη Στοφοριάδη.

Οι περισσότερες από τις συμμαχίες του server, ακόμα και οι "αντίπαλες" (πάντα στα πλαίσια του παχνιδιού), φίλες και φίλοι που γνώριζαν τον Μπάμπη από άλλους σέρβερς, οι συμμαχίες του συνασπισμού στον οποίο ανήκουμε, ένας μεγάλος αριθμός ανθρώπων που βρήκαν τον τρόπο να επικοινωνήσουν, να στείλουν μηνύματα, να γράψουν δυο λέξεις στο φόρουμ του τράβιαν.

Μία "αντίπαλη" συμμαχία τροποποίησε ακόμα και το προφίλ της για να γράψει σε αυτό κάτι για τον Μπάμπη και πρώτη μας ενημέρωσε ότι σταματάει κάθε ενέργεια εναντίον μας επ' αόριστον, ενώ τις επόμενες ώρες έπαυσε σχεδόν κάθε επίθεση εναντίον χωριών μας από όλες τις συμμαχίες του +/-. Ολους αυτούς τους ευχαριστούμε θερμά, που βρήκαν τους τρόπους να τιμήσουν τον Μπάμπη.

Ομως το τράβιαν είναι ένα παιχνίδι στρατηγικής και κάθε παίκτης ή συμμαχία έχει ήδη αναπτύξει τη δική του. Θέλουμε να παρακαλέσουμε όλους τους φίλους και τις φίλες να μην ακυρώνουν το παιχνίδι τους, να επανέλθουν σε αυτο κανονικά.

Οι πραγματικά ανθρώπινες αντιδράσεις τους έγιναν αντιληπτές από όλους μας και δεν πρόκειται να ξεχαστούν.

Τώρα ας συνεχιστεί το παιχνίδι.

Για μια ακόμη φορά στέλνουμε σε όλους ένα μεγάλο ευχαριστώ.

VLS

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές