Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 20

Θέμα: χαθηκε και άλλο θαυμα;

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο benito Εμφάνιση μηνυμάτων
    ετσι χωστα city... ειναι κακο να στελνεις σιταρι ε? εσεις δεν στελνατε? xaxa σας φταινε ολα τωρα οι νεοι παιχτες (γιαυτο και εχετε μεινει 3 κ ο κουκος) σας φταινε οι παλιοι , φταιει ο χαρτης που γερνει προς εσας και εχουν κατηφορα οι αλλοι, φταιει το mouse, ο αποροφητηρας που κανει θορυβο, ολα σας φταινε. μπραβο στα παιδια που το κατεχουν (κατεχουν και 3 θαυματα ακομη) μπραβο που τα εχετε ακομη, ευτυχως που ειμαστε αμπαλοι σκεψου και να ξεραμε. για το ποιος ξερει και ποιος οχι μπορει ο καθενας να λεει οτι θελει η αληθεια ομως ειναι στη λιστα με την καταξη των θαυματων σας. ψυχραιμια παιδια.
    1)για να πιασεις το ονοματακι μου στο στομα σου πρεπει να μεγαλωσεις πολυ ακομα.

2)δεν παιζω σε αυτον τον speed.

3)δεν ειναι κακο να στυελνεις σιταρι...κακο ειναι να μπορεις να κανεις μονο αυτο(σιγουρα παντως εσυ φαινεται να το κατεχεις καλα το περι αποστολων.....σιταριου βεβαια)

4)αν θες να μου πεις κατι αλλο μπορεις να με ψαξεις μες το παιχνιδι να μου το πεις....(σερβερ 1 η στον νεο σπιντ)εγω εχω το ιδιο ονομα game kai forum....εσυ?

5)εγω δεν θα σε ψαξω....αλλωστε το φαρμαρισμα το σταματησα στον δευτερο σερβερ που επαιξα οποτε δεν μου εισαι χρησιμος σε κατι......

φιλικα

δημητρης
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    βλεπω καποια παιδακια με account στο φορουμ που εχουν το πολυ 16 μηνυματα με ονοματα που πραγματικα εγω πρωτη φορα τα ακουω........

και αναρωτιεμαι αυτοι οι μαγκες εχουν ονομα μες το παιχνιδι?

εχουν ποτε καταφερει τιποτα?

η απλα στειλανε κανα σπορο σιταρακι μαζι με αλλους 1500 σε ενα ww και ξαφνικα αυτο τους εκανε απο πουθεναδες παιχταραδες?

παιδακια ξυπνατε ακομα πουθεναδες εισαστε....οσο σιταρι και να στειλετε.....

φιλικα

δημητρης

υγ.ντροπη δεν ειναι παντως να εισαι αμπαλος....

ντροπη ομως ειναι να εισαι αμπαλος και να νομιζεις οτι το κατεχεις κι ολας....

πες τα ρε δημητρη γτ μου φενεται οτι θυμουντε χερονται...ελεος πια αντε τελιονεται ΠΑΤΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΝΑ ΟΜΑΔΙΚΟ ΝΤΙΛΙΤ ΝΑ ΤΕΛΕΙΟΝΕΤΑΙ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ......

ΑΝΤΕ ΝΑ ΑΡΧΙΣΙ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ....

φιλικα αναστασια!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη four-four : 06-11-10 στις 01:46

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

βλεπω καποια παιδακια με account στο φορουμ που εχουν το πολυ 16 μηνυματα με ονοματα που πραγματικα εγω πρωτη φορα τα ακουω........

και αναρωτιεμαι αυτοι οι μαγκες εχουν ονομα μες το παιχνιδι?

εχουν ποτε καταφερει τιποτα?

η απλα στειλανε κανα σπορο σιταρακι μαζι με αλλους 1500 σε ενα ww και ξαφνικα αυτο τους εκανε απο πουθεναδες παιχταραδες?

παιδακια ξυπνατε ακομα πουθεναδες εισαστε....οσο σιταρι και να στειλετε.....

φιλικα

δημητρης

υγ.ντροπη δεν ειναι παντως να εισαι αμπαλος....

ντροπη ομως ειναι να εισαι αμπαλος και να νομιζεις οτι το κατεχεις κι ολας....

απο οτι ειδα εγω στα 16 ειχα! αρα ειμαι περιπου εκει !δεν ξερω για σιταρια κτλ αλλα αντι θαυμα οταν εφτασα στο χωριο αναγκαστικα βαρεσα μεγαλη σιταποθηκη γιατι αραγε? γτ βρηκα μια μεγαλη τρυπα ισως? πως πανε οι ανασκαφες?ανακαλυψατε χρυσο για τον επομενο? και σιταρια στειλαμε και αμυνες στειλαμε απο ολα εχει το πανερη χαλαρα ομως λιγες ωρες και τελος

Arrow

1)για να πιασεις το ονοματακι μου στο στομα σου πρεπει να μεγαλωσεις πολυ ακομα.

2)δεν παιζω σε αυτον τον speed.

3)δεν ειναι κακο να στυελνεις σιταρι...κακο ειναι να μπορεις να κανεις μονο αυτο(σιγουρα παντως εσυ φαινεται να το κατεχεις καλα το περι αποστολων.....σιταριου βεβαια)

4)αν θες να μου πεις κατι αλλο μπορεις να με ψαξεις μες το παιχνιδι να μου το πεις....(σερβερ 1 η στον νεο σπιντ)εγω εχω το ιδιο ονομα game kai forum....εσυ?

5)εγω δεν θα σε ψαξω....αλλωστε το φαρμαρισμα το σταματησα στον δευτερο σερβερ που επαιξα οποτε δεν μου εισαι χρησιμος σε κατι......

φιλικα

δημητρης
    η μαγκια ξεχιλιζει απο τα πατζακια...αλλα μονο αυτη, εγω δεν σε εψαξα εσυ με βρηκες και αφου δεν παιζεις εδω ασε να μιλανε αυτη που παιζουν και ξερουν, θα ερθει η ωρα σου να παιξεις και εσυ και τοτε θα εχεις και αποψη, ακομα και εσυ, αντε να ξαπλωσεις τωρα πηγε αργα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη benito : 06-11-10 στις 00:41

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο val_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο ενας βλεπει ΜΛ(ειμαστε συμμαχια 'ονειρο' το ξερουμε!)
    λοιπον σε αυτο το server με την μλ παρατηρησα το εξης σαν παιχτες κρυβονται αλλα σα σουφιανοι καμαρωνουν χαχα βγαλε gef το μυνημα των ρουφιανων ρεεεεεε που υπογραφουν μλ.

ολοι το εχουν το ρουφιανακο τους καπου αλλα οι ρουφιανοι της μλ ειναι οι μονοι που θα στειλουν μυνημα και θα πουν 'παιδια ειμασταν ρουφιανοι της μλ' χαχα αν ειχε καταξη για τους επισιμους ρουφιανους θα ειχατε την καλυττερη θεση μπορω να πω μαζι με την θεση για δωρεα σιταριου στον αντιπαλο. χαχα φανταζομαι και στον επομενο δεν θα πεξετε ε? που να παιξεται βρε κακομοιριδες αφου 5 acount ειστε και αυτοι ρουφιανοι σε αλλες συμαχιες

και να πω οτι κανετε και τπτ σα τις τανες που τις πηδανε και μετα τις αφηνουν απληρωτες αλλα αυτες παντα το γλεντανε

Προεπιλογή

Συγνωμη για τη παρεμβαση (απορω πως δε το κλειδωσαν ακομα αυτο)
    Αλλα ο val υπογραφει,ο city 7 υπογραφει,ο για χαβαλε υπογραφει...δε θα επρεπε να υπογραφουν και οι υπολοιποι κυριοι εφοσον καταθετουν μια προσωπικη αποψη για να μπορουν και υπολοιποι να κρινουν αναλογως?

Προεπιλογή

Δεν εχουν τα φρυδια προφανως να υπογραψουν!!!Ειναι καλοι μονο στο μπλα μπλα και σε οτι τους πασαρουν!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DarkLord Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εχουν τα φρυδια προφανως να υπογραψουν!!!Ειναι καλοι μονο στο μπλα μπλα και σε οτι τους πασαρουν!!!
    αφου εσυ λιπον πεταχτικες και υπες αυτο που ηθελες να πεις γτ δεν υπογραφης και εσυ?μονο τους αλους ξερεις να κατακρινης?

φιλικα,
    Αναστασια

Προεπιλογή

καπεταν αρη εγια μολα εγια λεσα η αμολα η εμπα μεσα αιντε σου δωσαμε και σε αυτον το σερβερ 1 γραμμαριο αερα και ανοιξες ΒΟΥΛΚΑΝΙΖΑΤΕΡ

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Αρκετά...

Φιλικά,
    ixydakis
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. Bug η κάτι άλλο ;
    By meg in forum Bugs και αναφορές λαθών
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-07-11, 11:13
  2. Άλλη μια μέρα, άλλο ένα cap...
    By tainted love in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 101
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-05-11, 08:17
  3. Επίθεση από άλλο χωριό
    By rantanplan in forum Ιδέες
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-01-10, 14:16
  4. Χαθηκε στρατος και αποικοι
    By turboman1700 in forum Bugs και αναφορές λαθών
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-06-09, 11:43
  5. Ήρωας σε άλλο χωριό.
    By tom in forum Γενικά