Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 83

Θέμα: SPARTANS ΑΠΟΤΙΜΗΣΗ GRX 5

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mariohaze Εμφάνιση μηνυμάτων
    Re sy Ivanoi

E X A S E S panigyrika

me ayta poy les kai kaneis xaneis kai to opoio dikio mporei na exeis

psaxneis twra mesa sto olokaytoma poy perase na vreis mikra mikra shmeia na kayxitheis kai na kompiaseis kai na eirwneyteis (enw alloi sympaiktes sou ta afhnoun sthn akrh kai pane parakatw p.x.Stayros)
    ta gegonota o kathenas ta vlepei apo th meria tou diaforetika.

to thema einai oti EXASES.
    SKETO.
    XWRIS poly mpla mpla.

kai to thema einai oti kerdise o epitalio. BRAVO TOU.

Polemo paizoume. Eleoc.
    Fysika kai tha yparxei diplwmatia, fysika kai tha yparxei kai xylo, kai apo ola.

Kai an eixes spy sth symmaxia sou (poy apokleietai) esy ftais poy den fylaxtikes.Kai ta exeis valei me olous kai me ola na apodeixeis oti MONO ESY DEN FTAIS (h hgesia sas genikotera).

tes pa.

eyxomai kalyterh tyxh ston epomeno server.

Με την διπλωματια συμφωνω μαζι σου.Η ατιμη συμπεριφορα ειναι που με χαλαει για να μην το πω αλλιως.Οταν μαθεις να τις ξεχωριζεις μας το λες.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο boul2g Εμφάνιση μηνυμάτων
    το κακο δεν ειναι να πιστευεις σε ενα ψεμα, αλλα να προσπαθεις να το μεταδοσεις. Να και οι κατακτησεις απο ΑΕC

http://www.gettertools.com/speed.tra...iance/35-A.E.C.

τα στατιστικα ξερετε βγαινουν απο πολλους παραγοντες, εμεις γιναμε 40 στην πρεσβεια μολις προχτες το βραδυ.. εσεις ησασταν 50 κ ανω εδω κ μηνες. Εμεις δεν ψαχναμε μεταλλια σαν συμμαχια, αλλα να μην εχουμε ρουφ, εσεις να πικαρετε τους εχθρους με νουμερα, λες κ θα τους φοβιζατε.. δικαιωμα σας.
    παρατηρηστε ποσα χασατε απο εμας, ποσα πηρατε, κ μετα ελα να μιλησουμε. φιλακια

Στατιστικές κατακτήσεων.
    Κατακτήσεις συμμαχίας: (?)
    • Κατακτημένα: 72 (+6)
    • Χαμένα: 6 (+0)

Κατακτήσεις παικτών: (?)
    • Κατακτημένα: 68 (+8)
    • Χαμένα: 9 (+8)

Κατέκτησαν συμμαχίες
    Συμμαχία Κατακτήσεις
    - 21
    SPARTANS 15
    SPARTA2 15
    W.A.F 5
    ΕΛΛΑΣ 2
    EΛΛΑΣ 1 2
    NN~MM 2
    L.P 1
    3L2X 1
    - 1
    SLOVAKIA 1
    ++GRE++ 1
    L.P. 1
    SPQR 1
    ~I~ 1
    ΟΥΚ 1
    MadTurk 1
    Έχουν κατακτηθεί από
    Συμμαχία Κατακτήσεις
    SPARTANS 3
    ΕΛΛΑΣ 2
    ALONE
    Πότε πρόλαβες βρε να τα πάρεις????χαχαχα στις 3 βδομάδες που δεν είχαμε συμμαχία?? είδες και συ χαρά στα σκέλια σου....και ιδιαίτερη σπουδή στο τέλος του ΄σερβερ να γίνεσαι κλέφτης χωριών, υλών χαχαχχ μα καλα δεν ντρέπεσε λίγο???αντε φάε το λουκουμα σου ....και στο επόμενο σπηντ θα σου πάρω μπουγάτσα με κρέας!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ivanois Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πότε πρόλαβες βρε να τα πάρεις????χαχαχα στις 3 βδομάδες που δεν είχαμε συμμαχία?? είδες και συ χαρά στα σκέλια σου....και ιδιαίτερη σπουδή στο τέλος του ΄σερβερ να γίνεσαι κλέφτης χωριών, υλών χαχαχχ μα καλα δεν ντρέπεσε λίγο???αντε φάε το λουκουμα σου ....και στο επόμενο σπηντ θα σου πάρω μπουγάτσα με κρέας!
    ιβανοη... δεν επαιρνα εγω τηλ τον τεο παρακαλωντας... αντε μην ξεκατινιαστουμε εντελως.. εγω μακαρι να την ειχα μια μπουγατσουλα εδω που ειμαι.. εσυ ρουφα το σαλεπι τωρα και περιμενε τον επομενο σερβερ να πνιξεις τον πονο σου.
    Χρήστος
    Boul2g
    alfa_boul2g

Talking

ιβανοη... δεν επαιρνα εγω τηλ τον τεο παρακαλωντας... αντε μην κσεκατινιαστουμε εντελως.. εγω μακαρι να την ειχα μια μπουγατσουλα εδω που ειμαι.. εσυ ρουφα το σαλεπι τωρα και περιμενε τον επομενο σερβερ να πνιξεις τον πονο σου.
    Καλά αφού μας δώσεις κάποια στιγμή κάποια απάντηση για τα εισαγωγικά που σας γράφω ρώτα τον τεο μήπως του είπα να τηρήσει αυτό που έλεγε ότι με SPARTANS δεν θα χτυπηθήτε ποτε???? μήπως???
    και αυτό δεν το άκουσα ..γραπτώς τα έχω..

Επίσης γράψε και κάτι ακόμα με την άχνη του λουκουμα ...ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΡΕΜΑΓΑΝ ΟΙ ΚΑΠΕΤΑΝΑΙΟΙ Τ ΑΡΜΑΤΑ , ΚΡΕΜΑΝΕ ΟΙ ΓΥΦΤΟΙ ΤΑ ΝΤΑΟΥΛΙΑ ....ΜΕΓΑΛΟΚΑΤΑΚΤΗΤΕΣ...ΧΑΧΑΧΑΧΧΑ

Προεπιλογή

Καλά αφού μας δώσεις κάποια στιγμή κάποια απάντηση για τα εισαγωγικά που σας γράφω ρώτα τον τεο μήπως του είπα να τηρήσει αυτό που έλεγε ότι με SPARTANS δεν θα χτυπηθήτε ποτε???? μήπως???
    και αυτό δεν το άκουσα ..γραπτώς τα έχω..

Επίσης γράψε και κάτι ακόμα με την άχνη του λουκουμα ...ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΡΕΜΑΓΑΝ ΟΙ ΚΑΠΕΤΑΝΑΙΟΙ Τ ΑΡΜΑΤΑ , ΚΡΕΜΑΝΕ ΟΙ ΓΥΦΤΟΙ ΤΑ ΝΤΑΟΥΛΙΑ ....ΜΕΓΑΛΟΚΑΤΑΚΤΗΤΕΣ...ΧΑΧΑΧΑΧΧΑ
    ΜΕΓΑ ΠΟΛΕΜΑΡΧΕ ΚΑΤΑΚΤΗΤΗ!!!!!!!! Αυτη ειναι η συμμαχια που σας εγραψε και αποφασισε να παιξει, οχι απλα να βγαζει αμυνες για σας... απλα σας ξεγυμνωσε ακομη η συμμαχια που ΕΣΕΙΣ θεωρουσατε wing σας.

http://www.gettertools.com/speed.tra...ce/525-A.E.C.2

περαστικα σου αμπαλε πολεμιστη φιλε μου
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη boul2g : 06-11-10 στις 23:29
    Χρήστος
    Boul2g
    alfa_boul2g

Προεπιλογή

εισαι απο τους ελαχιστους leader που εχω δει να λενε οτι το παιχνιδι, το κλεψιμο και οι κατακτησεις τελειωνουν μολις βγουν τα θαυματα. ισως ειναι μια απο τις αιτιες που εχασες.. εσωτερικη περισυλλογη... ταντρα... ασκησεις αναπνοης, και ετοιμασου μπας κ καταφερεις τιποτε στον επομενο σερβερ..
    αει κ να ρωτησω με τη σειρα μου... εγω το στρατο τον εφαγα σπαζοντας αμυντικα χωρια σας και κλεβοντας τα.. εσυ??? που ηταν ο τεραστιος στρατος σου οεοοοοοοο??????
    τεραστιε πολεμιστη του καναπε...
    Χρήστος
    Boul2g
    alfa_boul2g

Προεπιλογή

ΜΕΓΑ ΠΟΛΕΜΑΡΧΕ ΚΑΤΑΚΤΗΤΗ!!!!!!!! Αυτη ειναι η συμμαχια που σας εγραψε και αποφασισε να παιξει, οχι απλα να βγαζει αμυνες για σας... απλα σας ξεγυμνωσε ακομη η συμμαχια που ΕΣΕΙΣ θεωρουσατε wing σας.

http://www.gettertools.com/speed.tra...ce/525-A.E.C.2

περαστικα σου αμπαλε πολεμιστη φιλε μου
    καλά..δεν κουράζεσαι να βάζεισ στοιχεία από κατακτήσεις των δυο τελευταίων βδομάδων??? δεν καταλαβαίνεις ότι πας σε περιοχή γελοιότητας???τα παιδιά νόμιζαν ότι παίζουν ΙΚΑΡΙΑΜ (ξέχασες που μας την λέγατε στην αρχή γιατί τουσ καναμε συμμάχουσ μασ?? ..τισ φάρμες σας???)και δεν ξέρουν ούτε τι ειναι τα χαμερ..αφου ακόμα στέλνουν επιθέσεις...είδαν κι αυτοί χαρά στα σκέλια τους όπως και η συμμαχία σας των παικταράδων σας που εντάχθηκαν και γι αυτό εκδιώχθηκαν....
    1.γιατι συζητούσαν πρ'οταση σας μετά την φάση των ww
    2.γιατί η στάση του παρτάκια μόνο σε σας θα μπορούσε να βρεί έδαφος..

Ασε εμένα να είμαι άμπαλος με τέτοια στατιστικά και κράτα τουσ σιμσιτάδες σου στον επόμενο σπηντ να φτιάχνουν τηγανίτες στο facebook...
    ΕΠΊΣΗς αν ποτέ ξεπεράσεις το delete του iliasp απάντησε μας κ σ αυτά που σου καταλογίζω στην εισαγωγή ...και μη πετάς τη μπάλα στην εξέδρα...

Προεπιλογή

τι γινετε εδω ρε παιδια????? τι παθατε και βγαζετε τετοιες κακιες??????

kamenos

Προεπιλογή

καλά..δεν κουράζεσαι να βάζεισ στοιχεία από κατακτήσεις των δυο τελευταίων βδομάδων??? δεν καταλαβαίνεις ότι πας σε περιοχή γελοιότητας???τα παιδιά νόμιζαν ότι παίζουν ΙΚΑΡΙΑΜ (ξέχασες που μας την λέγατε στην αρχή γιατί τουσ καναμε συμμάχουσ μασ?? ..τισ φάρμες σας???)και δεν ξέρουν ούτε τι ειναι τα χαμερ..αφου ακόμα στέλνουν επιθέσεις...είδαν κι αυτοί χαρά στα σκέλια τους όπως και η συμμαχία σας των παικταράδων σας που εντάχθηκαν και γι αυτό εκδιώχθηκαν....
    1.γιατι συζητούσαν πρ'οταση σας μετά την φάση των ww
    2.γιατί η στάση του παρτάκια μόνο σε σας θα μπορούσε να βρεί έδαφος..

Ασε εμένα να είμαι άμπαλος με τέτοια στατιστικά και κράτα τουσ σιμσιτάδες σου στον επόμενο σπηντ να φτιάχνουν τηγανίτες στο facebook...
    ΕΠΊΣΗς αν ποτέ ξεπεράσεις το delete του iliasp απάντησε μας κ σ αυτά που σου καταλογίζω στην εισαγωγή ...και μη πετάς τη μπάλα στην εξέδρα...

δεν καταλογιζεις σε μενα, αλλα στους αρχηγους της AEC. Εγω ημουν ειμαι και θα ειμαι απλος παικτης, δεν ειχα κανενα προνομιο η' αξιωμα. απλα εκλεβα,εσπαγα, διασκεδαζα. Ας σου απαντησουν οι αρμοδιοι για εκεινα

δυστυχως ο τεο δεν ακουγε τη συμμαχια που φωναζε να σπασουμε απο τον πρωτο μηνα αφου δεν ειχαμε καμμια επικοινωνια μεταξυ των παικτων των συμμαχιων μας, και πηρα μονο αυτα που πηρα... επρεπε να εχω περισσοτερο χρονο για να σας σβησω περισσοτερους λογαριασμους..
    iliasp,arminius,kathiki, και οτι αλλο δικο σας ειχα στο 30χ30 μου το εσπασα, συγνωμη που δεν ηρθα στα 100 τετραγωνα και σε σενα... την αλλη φορα θα το κανω καλυτερα. λες οτι δεν ειχατε στρατους γιατι τους στειλατε στα ww... και εμεις ειχαμε ww, και αρκετα ψηλα τερματισε, και παρτυ σας καναμε οταν εστειλες το στρατο στην πρωτευουσα μου... το να εισαι φυσει αμυντικη συμμαχια σαν την AEC εχει και τα καλα της, σπας spartans με προφυλαξεις.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη boul2g : 06-11-10 στις 23:55
    Χρήστος
    Boul2g
    alfa_boul2g

Προεπιλογή

δυστυχως ο τεο δεν ακουγε τη συμμαχια που φωναζε να σπασουμε απο τον πρωτο μηνα αφου δεν ειχαμε καμμια επικοινωνια μεταξυ των παικτων, και πηρα μονο αυτα που πηρα... επρεπε να εχω περισσοτερο χρονο για να σας σβησω περισσοτερους λογαριασμους..
    iliasp,arminius,kathiki, και οτι αλλο δικο σας ειχα στο 30χ30 μου το εσπασα, συγνωμη που δεν ηρθα στα 100 τετραγωνα και σε σενα... την αλλη φορα θα το κανω καλυτερα. λες οτι δεν ειχατε στρατους γιατι τους στειλατε στα ww... και εμεις ειχαμε ww, και αρκετα ψηλα τερματισε, και παρτυ σας καναμε οταν εστειλες το στρατο στην πρωτευουσα μου... το να εισαι φυσει αμυντικη συμμαχια σαν την AEC εχει και τα καλα της, σπας spartans με προφυλαξεις.
    χρηστο τι προφυλαξεις χρησιμοποιείς otan σπας spartans????

Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Αποτιμηση server 2
    By zarate619 in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 146
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-08-11, 00:33
  2. ΑΠΟΤΙΜΗΣΗ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ
    By annarora in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 183
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-11, 15:12
  3. Hunters vs Spartans
    By Zwgrafos Hunters in forum Αρχείο Speed 5
    Απαντήσεις: 135
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-07-10, 15:29
  4. YATA SPARTANS
    By ivanois in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-05-10, 21:25
  5. Φάρμες SPARTANS
    By Zwgrafos Hunters in forum Αρχείο Speed 4