Σελίδα 5 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 50 από 83

Θέμα: SPARTANS ΑΠΟΤΙΜΗΣΗ GRX 5

Προεπιλογή

Α και που είσαι απο εδώ και στο εξής θα ρωτάμε εσένα τον ¨παλιό¨ για να παίξουμε και να μαθούμε travian. Συχαρητήρια η απαντησή σου μου δείχνει έναν άνθρωπο επιπέδου.
    amelikos
    petsas (grx3) - petsaki (grx4) - ferrari (grx5)
    GRx - 3 : First with immortal
    GRx - 4 : Second with γιούγκινεν
    GRx - 5 : Second with reset127

http://travian-reports.net/gr/report/12969829f48

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amelikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Α και που είσαι απο εδώ και στο εξής θα ρωτάμε εσένα τον ¨παλιό¨ για να παίξουμε και να μαθούμε travian. Συχαρητήρια η απαντησή σου μου δείχνει έναν άνθρωπο επιπέδου.
    ποτε δεν το παιξα παλιος ουτε "παιχτης" εχεις αρκετους αξιους σαν παιχτες κοντα σου να μαθεις,εγω μιλησα για αλλο πραγμα..

Προεπιλογή

Καλησπερα σας παλι!

Σας παρακαλω να ξεχωρισουμε κατι...
    Υπηρξε διαμαχη spartan-hunters οχι spartans-aec.
    Οι aec ηταν τυπικα συμμαχοι και των 2 και σε ενα ποστ αναφερθηκε οτι εδινε μεγαλες μαχες με Ελλας,πραγμα που δυστηχως δε μπορω να γνωριζω!
    Τωρα αν τις τελευταιες μερες επωφεληθηκε για να κλεψει μερικα χωρια απο τους πολυ αποδυναμωμενους Spartans για να κανει practice στη καταχτηση χωριων δε σημαινει οτι υπηρχε πολεμος spartans-aec κιολας!
    Οι στρατιωτικες μαχες δοθηκαν με hunters και με AEC δοθηκε ας πουμε διπλωματικη μαχη!
    Επισης οι ερωτησεις τωρα τι εκανες εσυ,τι εκανε αυτος και τι εκανε ο αλλος ειναι ανουσιες γιατι η προσφορα καθε ατομου στη συμμαχια δε ταυτιζεται με ενα account....
    Το πιο σημαντικο ατομα μιας συμμαχιας μπορει να ειναι ιδιοκτητης του τελευταιου account.
    Tη προσφορα καθε ατομου σε μια συμμαχια μπορει να τη κρινει μονο η συμμαχια του απο μεσα!

Επισης το να στρεφεις ολο το σερβερ εναντιον σου οπως ειπατε ειναι μεγαλο πραμα!Με τους μεγαλους ασχολειτε ο κοσμος

Υ.Σ Χρηστακη ενα πονταλακι πανω εισαι μονο...σε λιγο θα σου επανελθει το αυχενικο!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Stavros-mgl Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα σας παλι!

Υ.Σ Χρηστακη ενα πονταλακι πανω εισαι μονο...σε λιγο θα σου επανελθει το αυχενικο!
    αστο φιλος... μεσα εξω γκομενες σας καναμε
    Χρήστος
    Boul2g
    alfa_boul2g

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο boul2g Εμφάνιση μηνυμάτων
    αστο φιλος... μεσα εξω γκομενες σας καναμε
    χαχαχ....καλα σε 2-3 βδομαδε ςκαι πανω σου θα ειμαι και θα εχω τους τριπλους στοχους απο σενα...
    Ωραια πολυ τα τρικαλα..εχεις παει?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο luc Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποτε δεν το παιξα παλιος ουτε "παιχτης" εχεις αρκετους αξιους σαν παιχτες κοντα σου να μαθεις,εγω μιλησα για αλλο πραγμα..
    νομιζά οτι απάντησες σε εμένα , αλλα και παλί δεν είναι απαντησή ωριμή αυτή. Σιγούρα ολοί παίζουμε για να μάθουμε και όσο παίζουμε μαθαίνουμε πιο πολλά. Επίσης μαθαίνουμε και απο τα λάθη μας.
    θέλω να ξεκαθαρίσω την θέση μου.
    1. το forum για μενα είναι σαν την πολιτική τα χώνω εδώ και εξώ it's O.K,it's a fu ck ing game only.
    2. γιατί τόση έχθρα για τους Hunters(αφού υπήρξες και εσύ), οτι λέτε με οποιών το λέτε καταλήγετε στους Hunters.
    και
    3. δεν απαντάς σε αυτά που σου λέω ευθέως

α και οσόν αφορά εμένα ρώτα να μαθείς απο τα πρώην φιλαράκια σου(Hunters2) δεν ειναί σωστό να περιαυτολογώ.
    amelikos
    petsas (grx3) - petsaki (grx4) - ferrari (grx5)
    GRx - 3 : First with immortal
    GRx - 4 : Second with γιούγκινεν
    GRx - 5 : Second with reset127

http://travian-reports.net/gr/report/12969829f48

Προεπιλογή

νομιζά οτι απάντησες σε εμένα , αλλα και παλί δεν είναι απαντησή ωριμή αυτή. Σιγούρα ολοί παίζουμε για να μάθουμε και όσο παίζουμε μαθαίνουμε πιο πολλά. Επίσης μαθαίνουμε και απο τα λάθη μας.
    θέλω να ξεκαθαρίσω την θέση μου.
    1. το forum για μενα είναι σαν την πολιτική τα χώνω εδώ και εξώ it's O.K,it's a fu ck ing game only.
    2. γιατί τόση έχθρα για τους Hunters(αφού υπήρξες και εσύ), οτι λέτε με οποιών το λέτε καταλήγετε στους Hunters.
    και
    3. δεν απαντάς σε αυτά που σου λέω ευθέως

α και οσόν αφορά εμένα ρώτα να μαθείς απο τα πρώην φιλαράκια σου(Hunters2) δεν ειναί σωστό να περιαυτολογώ.
    Ρε ferrari μιλάς και εσύ?? Καλά που εφτιαξες και χάμερ και καταλάβαμε ότι κατοικείται το acc.....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bill21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    το θαυμα το πειρατε γιατι ηθελα να το παρετε. αλλα πες μας τι στρατους χασατε μεσα στο θαυμα?????
    Για πες μας επιτέλους,,, ποιών διαταγές εκτελούσες και πηγες να πάρεις θαύμα των spartans?? και που τη βρήκες τη προσκληση απο hunters καπάκι μόλισ το πήρες ...στα γαριδάκια???
    Επίσης πες μας πόσο καιρο είχες τίγκα τα χωριά σου αμυντικά επειδή σου ειχε πάει τρεις και μια οτι θα σε λιώναμε?
    Φιλικά πάντα σ αυτούς που θα είναι αντκείμενο της αρχαιολογικής υπηρεσίας του Τραβιαν στον επόμενο.....

Φιλική συμβουλή: Αλλάξτε νικ...αλλάξτε τεταρτημόριο δεν θα φτιάξεται όύτε δεύτερο χωριό μ αυτό που σας ετοιμάζουμε...

Προεπιλογή

ρε μιλάνε όλοι μιλάνε και οι YATA-SP(spartans). ξυπνίστε ρε φτάνει πια ΄'φοράτε παντελόνια'' ξες εσύ.
    Προσπαθησές αλλα δυστυχώς δεν σου βγήκε τίποτα, λυπάμε αλλα νικιτής είναι αυτός που παραδέχετε την ήττα του. Εσύ και τα φιλαρακιά σου είστε γεννημενοι LOSERS.
    Το μόνο που καταφέρατε καλά και σας βγάζω το καπέλο είναι να στρέψετε ολών τον speed εναντίων σας.
    Ακομα δεν γεννηθήκατε αυτοκτονίσατε(αφού μονό στον grx5 πεξατε σαν Spartans).
    ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΙΣΤΕ ΑΞΙΟΙ ΣΕΒΑΣΜΟΥ

Απο ιστορία πας καλά (copy - paste)
    Απο travian ? μόνο ιστορία
    Λοιπόν να σε πώ και σενα φιλαράκι να το τυπώσεις ...το μάθημα οσφυοκαμψίας δεν το έχουμε καθόλου στην ύλη μας αντίθετα με εσάς που το έχετε προαπαιτούμενο...πάντως ίσως με μεγαλύτερη προσπάθεια να σε επιβραβεύσει το αφεντικό σου και να σου δώσει κανα τριήμερο τον εκπαιδευτή

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Immortalle Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΤΑ στατιστικα αλλα δειχνουν φιλε μου talibanezo ως προς τισ κατακτησεις χωριων.

http://www.gettertools.com/speed.tra...nce/73-Hunters

προσθεσε και τις αλλες συμμαχιες (Hunters,hun2,TDOH VS SPARTANS,Sparta2,SPARTAN2 χωρις να προσθετω την #SP#)
    και κανε μια προσθεση ως προς τισ κατακτησεις

62-31 λεει ο πινακας.

παμε τωρα στους μηδενισμους χωριων και ειδικα των Hummer-o-χωριων(απο κει που βγαζαμε τα hummer μας.
    μας υπεδειξες αραχνη,valdivia,andromaxh στην αρχη(επιθετικο απλα στρατο)
    να θυμισουμε το λοιπον
    τους
    HELLBOY
    509
    Cndy-Lartokas
    Sellas
    AYGERINOS
    flawless
    iliasp
    eliasdeg
    που ειχαν ολοι hummer.
    και ποσους αλλους επιθετικους απλα στρατους που δεν θυμαμαι αλλα μπορουμε να τους βρουμε(αναφορες).

παμε τωρα στα αντικειμενα
    το μοναδικο ταλεντο ποτε το πηραμε απο 509;στο τελος του server;
    εσεις πηρατε μια διαιτα,εναν ανοητο και ενα μικρο ταλεντο
    αυτα στην μεση του server

στην διαρκεια των ww τα χασατε ολα και μεινατε με μια μικρη συγχιση αντιπαλου(που δεν την θελει κανεις).

χασατε το κεντρο που πολυ θα το θελατε αλλα αναγκαστικα κρατηθηκατε μονο αποκια και οχι σε ολο το μερος της.
    δειτε το travian map στα +/- και θα καταλαβετε.

χασατε το wing της #sp# απο δικο σας λαθος.τους αποκαλεσατε προδοτες.να τους βαλετε στο εκτελεστικο αποσπασμα.
    και μην το χρεωνετε σε εμας γιατι μεταπηδησε στην AEC.γιατι απλα τους φερθηκανε καλυτερα.

χασατε την συμμαχια με AEC απο δικο σας λαθος.δεν ξερουμε τι πεχτηκε μεταξυ σας.
    αυτα σας τα λεει ο boul στα μνμ του στο forum.
    απλα διαλεξανε πλευρα.η εμας η τους spartans.
    αν διαλεγανε εσας απο εμας δεν θα υπηρχε κανενα προβλημα.το ειχαμε ξεκαθαρισει.ρωτηστε τα παιδια
    ενω εσεις τους βριζετε συνεχεια οπου και να βρεθειτε.

στο θεμα των ww.
    μηδενησατε τον nolimit ok και μπραβο σας.
    το ξεραμε αυτο οτι θα γινει.
    καθως και του reset127 θα μηδενιζε αν δεν υπηρχε το ζυθοποιειο.τι να κανουμε μας θελει και η τυχη.
    και αυτο που λεω ειναι η αληθεια με αποδειξεις αλλα δεν μου επιτρεπετε να το ποσταρω.
    ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΧΑΛΑΓΕ ΚΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ WW ΜΑΣ ΣΤΟ 0.
    αυτο δεν μπορειτε να καταλαβετε.
    δεν ειμασταν εμεις που πηγαιναμε για server αλλα ΕΣΕΙΣ.
    ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ;;;;;;;;;;;;;;;;.

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ στο θεμα του εσωτερικου της συμμαχιας σας.
    λετε οτι υπηρχαν spy.
    spy υπηρχαν στην συμμαχια σας απο ολες τις αλλες συμμαχιες.
    απο παντου μας ερχοντουσαν πληροφοριες χωρις να το επιδιωκουμε.
    αλλα υπηρχαν καλοθελητες οταν βλεπανε πως λειτουργειτε.
    εδω βγηκε η "βρωμα" οτι εχετε χωριστει σε δυο στρατοπεδα στο εσωτερικο σας.
    πολλοι δεν συμφωνουν με τα πεπραγμενα σας.
    μια βαρκα ακυβερνητη που εμπαζε απο παντου νερα.
    ποιος φταιει για αυτο;
    η διοικηση σας στην αρχη που εβαζε τους παντες για να βγει πρωτη στην κατατακση προοδου διχως ελεγχους διχως να δειτε ποιοι ειναι.
    ετσι κανατε και εσεις στην αρχη του server.ειχατε βαλει spy σε εμας για αυτο και χωριστηκαμε στα 3 για να βγαλουμε εκτος τους spy οσο ακομη ηταν νωρις.
    και το καταφεραμε.
    αλλα σε τελικη σε ενα εικονικο πολεμο οπως και στην πραγματικοτητα οι spy ειναι μεσα στο παιχνιδι.
    δουλεια της καθε διοικησης ειναι να τους αποκαλυψει και να τους πεταξει εκτος και να τους φερθει αναλογως.
    ουτε το αυτονοητο δεν μπορεσατε να κανετε.
    να καθαρισετε την συμμαχια σας και να παιξετε διχως διαρροες.

ΑΥΤΑ ΣΑΝ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΑ ΓΡΑΦΟΜΕΝΑ ΣΑΣ.
    την επομενη φορα αν δεν πειστειτε με τα παραπανω θα βγουν ολες οι αναφορες επιθεσεων στην επιφανεια για να τα θυμηθειτε ολα απο την αρχη.

γεια σας αξιοι αντιπαλοι spartans.
    Ασε λοιπόν τον τερρορ αρκετά ξενύχτια έχετε φάει με τις επιθέσεις του τοσα χωριά που σας μηδένισε...το λέει το gettertools?? οχι?? κοιτα το προφιλ του dalton εκει το λεει!!! και μπραβο του..επίσης πες μας πως ενας παικταράς (και το εννοώ)όπως ο ΑΡΑΧΝΗ μετακόμιζε ο ανθρωπος στη 13 βδομάδα στο κέντρο από την αποικία ..σβήνωντασ τα υπόλοιπα των χωριών του στην αποικία..όσα δεν του ειχε κάνει κολλυμπυθροξυλα ο LARTOKAS/KERAVNOS??
    και επίσης πες μας "λατρεμένε" μας πόσες φορές το είδες αυτό το gettertools ωστε παρακάλαγες τους OYK να δώσουν το Χ5 σε οποιονδήποτε εκτός από spartans?? ή θες να αναρτησω το σχετικό υλικό??
    τα ίδια δεν παρακάλαγες την ΕΛΛΑΣ?? και δώσατε και υπόσχεση να πετάξετε και τους AEC?? θεσ και εδώ υλικό....ΤΑ ΛΕΕΙ ΑΥΤΑ ΤΟ GETTERTOOLS?? ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ??? ΑΦΟΥ ΤΟ GETTERTOOLS ΣΕ ΕΔΕΙΧΝΕ ΝΙΚΗΤΗ?? ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΑΧΡΗΣΤΟΥΣ??
    Σταθήκατε καλά πάντως για 2 συμμαχίες εναντίον των SPARTANS στον επόμενο θα χρειαστείτε βοήθεια όμως ....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ivanois : 07-11-10 στις 07:51

Σελίδα 5 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Αποτιμηση server 2
    By zarate619 in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 146
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-08-11, 00:33
  2. ΑΠΟΤΙΜΗΣΗ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ
    By annarora in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 183
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-11, 15:12
  3. Hunters vs Spartans
    By Zwgrafos Hunters in forum Αρχείο Speed 5
    Απαντήσεις: 135
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-07-10, 15:29
  4. YATA SPARTANS
    By ivanois in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-05-10, 21:25
  5. Φάρμες SPARTANS
    By Zwgrafos Hunters in forum Αρχείο Speed 4