Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 25

Θέμα: Απορία..

Προεπιλογή Απορία..

Μπορεί να μου πεί κάποιος υπεύθυνος... και υπεύθυνα, αν μπορεί κάποιος παίκτης μέσα σε 50 μέρες να έχει κάνει 6 χωριά στον σέρβερ 2. Γιά σας παρακαλώ πολύ ελέγχετε και λίγο κύριοι υπεύθυνοι... παίζουμε χρόνια τράβιαν και εμείς δεν είμαστε μα......ς!!! πως γίνετε αυτό??
    Διαφωνώ με ότι λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμα σου να το λες..
    http://www.youtube.com/watch?v=9hxDC...eature=related

Προεπιλογή

δεν παίζω στον 4, αλλά αν έχει ύλες για πόντους, και για να βγάλει το δεύτερο χωριό γρήγορα, γίνεται. το θέμα είναι από πού έχει τις ύλες, επιδεί είναι μεγάλος κλέφτης(στο παιχνίδι) ή επιδεί έχει βοηθήτικά ακάουντ. εσείς που παίζετε ξέρετε καλήτερα.

Προεπιλογή

Δεν γινωντε ευκολα αυτα τα πραγματα φιλε μου... και βοηθεια να ειχε σε υλες, (λιγο δυσκολο γιατί στην αρχή του παιχνιδιού όλοι χρειαζόμαστε τις ύλες.) μόνο απο δυπλούς λογαριασμούς αλλά και απο εκεί υπάρχει όριο σε ύλες... Αλλά και που βρεικε τους ποντους πολιτισμου για 6 χωριά σε 50 μέρες?? ότι και να κάνεις δεν μαζεύοντε. Κατα την ταπινή μου γνώμη και κατά την πείρα που έχω στο τράβιαν. Μπορεί και να κάνω λάθος. Διορθώστεμε.

Δηλαδή με το βήμα που πάει, έως το τέλος του σέρβερ θα έχει πάνω απο 50 χωριά... εεε.. μα δεν γίνωντε αυτά. Που είδαμε στο τραβιαν παίχτη με τοσα χωριά?? Τώρα τι πέζεται... δεν ξέρω. Δεν είμαι ο ιδικός

Εντάξει κλέφτης είναι, αλλά πόσες ύλες να κλέψει απο νέους μικρούς λογαριασμούς, και αν δείς γύρω του αφενός δεν έχει και πολλές επιλογές με λογαριασμούς, και αφετέρου είναι όλοι στην ίδια συμμαχία, απο πού τις έκλεβε τόσες ύλες, απο την Αφρική???
    Διαφωνώ με ότι λες αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμα σου να το λες..

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο papasuzas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλλά και που βρεικε τους ποντους πολιτισμου για 6 χωριά σε 50 μέρες?? ότι και να κάνεις δεν μαζεύοντε. Κατα την ταπινή μου γνώμη και κατά την πείρα που έχω στο τράβιαν. Μπορεί και να κάνω λάθος. Διορθώστεμε.
    δεν εχεις ακουσει ποτε για ενα κτιριο που λεγετε "Δημαρχειο" ?
    Με μικρη γιορτη , παιρνεις 500 ποντους την ημερα (ασχετα με τους υπολοιπους ποντους που παιρνεις ετσι κι αλλιως ).
    Ειδες τι κανουν τα παρτακια ???? Μαλλον δεν εισαι party animal ....

ps. περα απο το χιουμορ , κατα την αποψη μου, απο τα πιο σημαντικα κτιρια για την αρχη του παιχνιδιου.
    επεστρεψα "Δημητριος" και ποιον βρηκα ? τον αλλον Δημητριο ... αυτα ειναι!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο farditsis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με μικρη γιορτη , παιρνεις 500 ποντους την ημερα (ασχετα με τους υπολοιπους ποντους που παιρνεις ετσι κι αλλιως ).

ps. περα απο το χιουμορ , κατα την αποψη μου, απο τα πιο σημαντικα κτιρια για την αρχη του παιχνιδιου.
    Όχι και από τα πιο σημαντικά. Πολυτέλεια είναι. Αν την αντέχει η οικονομία σου, την έχεις.

Το avatar του χρήστη tainted love
    Περιοχή
    <= 2m from keyboard

Προεπιλογή

Μπορεί να μου πεί κάποιος υπεύθυνος... και υπεύθυνα, αν μπορεί κάποιος παίκτης μέσα σε 50 μέρες να έχει κάνει 6 χωριά στον σέρβερ 2. Γιά σας παρακαλώ πολύ ελέγχετε και λίγο κύριοι υπεύθυνοι... παίζουμε χρόνια τράβιαν και εμείς δεν είμαστε μα......ς!!! πως γίνετε αυτό??
    το account στο οποίο αναφέρεσαι farmάρει 600k ύλες την εβδομάδα και είναι στους top farmers από την ημέρα εγγραφής του... αυτά σε συνδυασμό με τις γιορτές και λίγα χωριά έχει
    S2: tainted love

Περιοχή
    N.Smirni

Προεπιλογή

Εντάξει κλέφτης είναι, αλλά πόσες ύλες να κλέψει απο νέους μικρούς λογαριασμούς, και αν δείς γύρω του αφενός δεν έχει και πολλές επιλογές με λογαριασμούς, και αφετέρου είναι όλοι στην ίδια συμμαχία, απο πού τις έκλεβε τόσες ύλες, απο την Αφρική???
    φιλε μου τι νομιζεις πως ειναι 6 χωρια σε 50 μερες; ειναι 3 αποικοι*5 χωρια= 15 αποικοι συνολο*23000 (στρογγυλοποιοιμενες υλες για τον καθε ενα)=345000. +750 απο καθε υλη για καθε ενα χωριο δηλαδη 750*4*5=15000+345000=360000 υλες συνολικα. εγω μπορω σε μια εβδομαδα με τις φαρμες και μονο με οποιαδηποτε φυλη χωρις 2α-3α acc να βγαλω παραπανω υλες. σκεψου πως 50 μερες μετα απο την αρχη του server μπορει καποιος που ασχολειται σοβαρα και εχει μια καλη και σχετικα μεγαλη εμπειρια με το παιχνιδι να κλεβει απο 1.000.000 μεχρι 10.000.000 την εβδομαδα. 360.000 υλες μονο για να βγαλεις τα χωρια. εστω πως κανει μεγαλες γιορτες. 10 μεγαλες γιορτες. ουτε καν 2.000.000 δεν χαλαει για ολα αυτα που σου ειπα. βλακειες δεν λεω σιγουρα. πιστεψε με εχω μεγαλη εμπειρια σε αυτα. ειπες πως εχεις καποια εμπειρια αλλα με αυτα που λες δεν το αποδυκνειεις...

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bmb Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε μου τι νομιζεις πως ειναι 6 χωρια σε 50 μερες; ειναι 3 αποικοι*5 χωρια= 15 αποικοι συνολο*23000 (στρογγυλοποιοιμενες υλες για τον καθε ενα)=345000. +750 απο καθε υλη για καθε ενα χωριο δηλαδη 750*4*5=15000+345000=360000 υλες συνολικα. εγω μπορω σε μια εβδομαδα με τις φαρμες και μονο με οποιαδηποτε φυλη χωρις 2α-3α acc να βγαλω παραπανω υλες. σκεψου πως 50 μερες μετα απο την αρχη του server μπορει καποιος που ασχολειται σοβαρα και εχει μια καλη και σχετικα μεγαλη εμπειρια με το παιχνιδι να κλεβει απο 1.000.000 μεχρι 10.000.000 την εβδομαδα. 360.000 υλες μονο για να βγαλεις τα χωρια. εστω πως κανει μεγαλες γιορτες. 10 μεγαλες γιορτες. ουτε καν 2.000.000 δεν χαλαει για ολα αυτα που σου ειπα. βλακειες δεν λεω σιγουρα. πιστεψε με εχω μεγαλη εμπειρια σε αυτα. ειπες πως εχεις καποια εμπειρια αλλα με αυτα που λες δεν το αποδυκνειεις...

ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΜΟΛΥΒΙ... ΓΙΑ ΚΕΝΕΤΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ. 360.000 ΥΛΕΣ... ΓΙΑ ΜΑΖΕΨΕ ΤΗΣ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΠΟΙΚΟΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΡΟ. ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΚΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΧΩΡΑΦΙΑ. ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙ ΕΩΣ 10.000.000 ΥΛΕΣ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΚΛΕΨΕΙ?? ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ? ΚΑΙ ΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΟΛΟΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΕΕΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΕΣ ΥΛΕΣ. ΠΕΖΩ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΣΕΡΒΕΡΣ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΕΣΑ ΣΕ 50 ΜΕΡΕΣ ΜΕ 6 ΧΩΡΙΑ. ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΕ ΑΥΤΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ. ΚΑΙ ΕΧΩ ΞΕΣΚΙΣΤΗ ΣΤΟ PLUS...

ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΗΜΑΡΧΟ ΞΕΡΩ!! ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ. ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΡΑΒΙΑΝ ΞΕΡΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΠΕΖΕΙ? ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΑΛΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΕ 6 ΧΩΡΙΑ ΣΕ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟ ΔΙΑΔΤΗΜΑ? ΓΙΑ ΚΑΝΤΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΛΥΠΟΝ. ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΠΕΖΟ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΣΕΡΒΕΡ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ. ΚΑΙ ΚΑΠΟΤΕ ΕΠΕΞΑ ΦΟΥΛ PLUS ΞΕΣΚΙΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ. ΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ... Μ......ΕΣ ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

ΦΙΛΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΗΜΑΡΧΟ ΞΕΡΩ!! ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ. ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΡΑΒΙΑΝ ΞΕΡΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΠΕΖΕΙ? ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΑΛΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΜΕ 6 ΧΩΡΙΑ ΣΕ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟ ΔΙΑΔΤΗΜΑ? ΓΙΑ ΚΑΝΤΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΛΥΠΟΝ. ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΠΕΖΟ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΣΕΡΒΕΡ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ. ΚΑΙ ΚΑΠΟΤΕ ΕΠΕΞΑ ΦΟΥΛ PLUS ΞΕΣΚΙΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ. ΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ... Μ......ΕΣ ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΘΕΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.

Βρε παιδια δεν νομιζω να ειναι ενας και μοναδικος καλος παικτης μεσα στο τραβιαν Ελληνικό και ξένο. Διοτι και σε ξένους σερβερς δεν το εχω ξαναδεί. Τωρα τι δημαρχεία και γιορτές, τι φαρμες και κλεψήματα, εμένα δεν μου κάθετε καλά. Αρκετοί έχουν πείρα στο παιχνίδι, γιατι δεν το κάνει και άλος αυτό. Εκτός αν είναι απο αυτούς που λένε: "ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΑ ΚΛΕΜΕΝΑ" και έχει τόοοοοοοοοοοοση πείρα.
    Για μένα προσωπικά κάτι άλο πέζετε....

Προεπιλογή

Βρε παιδια δεν νομιζω να ειναι ενας και μοναδικος καλος παικτης μεσα στο τραβιαν Ελληνικό και ξένο. Διοτι και σε ξένους σερβερς δεν το εχω ξαναδεί. Τωρα τι δημαρχεία και γιορτές, τι φαρμες και κλεψήματα, εμένα δεν μου κάθετε καλά. Αρκετοί έχουν πείρα στο παιχνίδι, γιατι δεν το κάνει και άλος αυτό. Εκτός αν είναι απο αυτούς που λένε: "ΦΕΡΤΕ ΠΙΣΩ ΤΑ ΚΛΕΜΕΝΑ" και έχει τόοοοοοοοοοοοση πείρα.
    Για μένα προσωπικά κάτι άλο πέζετε....

φιλε μου ακου τι σου λενε.....σε αυτο τον σερβερ 1 αργησα να μπω.....σε 40 μερες ειχα φτιαξει 5 χωρια.....βοηθεια πηρα απο εναν φιλο μονο οσο ημουν υπο προστασια για να βγαλω γρηγορα το 15αρι....δεν ειναι τιποτα γινετε και χωρις φαρμαρισμα...(δεν εχω καυραγιο ποια για αυτο το σπορ)

υγσυμφωνω με τον αντωνη απολυτα το δημαρχειο ειναι απο τα ποιο σημαντικα κτηρια ειδικα στην αρχη....(χωρις αυτο στην αρχη δεν κανεις ΤΙΠΟΤΑ)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη city7 : 14-11-10 στις 10:21
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Remind Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι και από τα πιο σημαντικά. Πολυτέλεια είναι. Αν την αντέχει η οικονομία σου, την έχεις.
    Ακριβο ναι.
    Πολυτελεια ....... σιγουρα οχι !!!
    επεστρεψα "Δημητριος" και ποιον βρηκα ? τον αλλον Δημητριο ... αυτα ειναι!!!!

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. απορία
    By nitro in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-12-09, 00:11
  2. Απορία
    By Limnoupoli in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-06-09, 13:48
  3. Απορία
    By indefix_95 in forum Γενικά