Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 34

Θέμα: End Game

Προεπιλογή

Οικογενεια και τρελοπαρεακι γεια σας και απο εμενα,δεν θα πω τιποτα μονο Τιμη μου που επαιξα με τους ΚΥΚΛΩΝΕΣ...

Προεπιλογή Barmy Army

Τελειωνοντας το παιχνιδι και για μενα, θα ηθελα να εκφρασω τις τελευταιες μου σκεψεις.

Κουκι, Stroumfita, Σουζανα οτι και να πω ειναι λιγο, πολλες φορες με ξεκουρασες με τα αστεια σου, με εκανες να νιωθω χρησιμος οταν σε βοηθουσα, μου ανοιξες την καρδια σου και μαζι φτιαξαμε το λογαριασμο Δείμο. Παντα στο τραβιαν την δοξα την παιρνουν λιγοι. Eγω δεν θα μπορουσα να ειμαι αδικος και να μην φωναξω σε ολους οτι ησουν ο μισος Δείμος. Στο παιχνιδι που παιχτες οπως οι thorgal, mikylio,stealla,foutanakos,zizel παραμενουν αφανεις θα πρεπει παντα καποιος να υπενθυμιζει οτι αυτοι ειναι παιχταραδες.

Barmy Army

http://travian-reports.net/gr/report...96,141461530fc

Τιμη στα μικρα παρεακια που στηνονται. Στους φιλους που μοιραζονται τα παντα, υλες, αμυνες, παρκινγκ, γνωμες, συναισθηματα, σκεψεις,νευρα, αστεια...
    Πανο (grpassenger) Τζινα (ethelwulf) Ηλια (???) Σπυρο (spiros34) Αρη (foutouristikos) Στελιο (stelioskol) Γιωργο (galos) Δημητρη (mafiozos) χαιρομαι πραγματικα που παιξαμε παρεούλα. Πιστευω να δειξαμε τι σημαινει travian δηλαδη ανθρωποι που συνεργαζονται. Συγνωμη αν σας πιεσα καποιες στιγμες, συγνωμη για τα νευρα που ειχα καποιες στιγμες και ευχαριστω που μου κανατε την τιμη να εισαστε συμπαιχτες μου. Κανονικα σε καθε εναν απο εμας τους 10 θα επρεπε να του αναλογουν 20κ τσεκουρια. Το τελος για εμας ηταν καπως απροσμενο. Θελω να πιστευω οτι στο μελλον η παρεουλα μας θα γινει παραδειγμα συνεργασιας.

Κυκλωνες

Ζηταω συγνωμη για τις στιγμες απουσιας μου, πιστευω δεν προσεφερα στα κοινα αυτο που μπορουσα. Ευχαριστω για την εμπιστοσυνη σας στο προσωπο μου, δεν βρισκεις τετοια γενναιοδωρια συχνα.
    Θελω να πω οσον αφορα το παιχνιδι οτι Δείμος χωρις Cls δεν υπαρχει, Cls χωρις Δείμο υπαρχουν.
    Βαγγο μιλωντας ανοιχτα, αφου χθες γνωρισα το λιγουρι της διαιτας καταλαβα κατι. Εκεινο το συμβαν που συζητησουμε και η λογικη μας εκανε 1/2 υποπτους και ειχα κανει τοσο φασαρια μου επιβεβαιωσε τη λογικη πως δεν ηταν επιπεδο Cls αλλα επιπεδου του λιγουρη. Λυπαμαι που ειμουν κακοπιστος και μας υποπτευθηκα πρωτος.
    Δεν θα αναφερω ονομαστικα τους φιλους και συμμαχους μου για να πω κατι για τον καθενα ξεχωριστα. Οχι γιατι δεν εχω κατι να πω αλλα γιατι εισαστε πολλοι. Θα πω κατι μεσα απο την καρδια μου ομως.
    Αν ξεκινουσε ο σερβερ απο την αρχη ξανα Κυκλωνας θα επελεγα να ημουν. Μπορει να εχω διαφωνησει με πραγματα μεσα στη συμμαχια αλλα τουλαχιστον ξερω οτι δεν ημουν μελος μιας ομαδας ρυθμικης γυμναστικης. Κωλοτουμπες δεν κανουμε εμεις. Μεχρι τελους, αυτοι που πιστευαν οτι οι Π ειναι λαθος απο οποιον κι αν προερχονται, συνεχιζουν να το πιστευουν και τωρα, ενω αυτοι που θεωρουσαν οτι οι Π συμβαινουν το αποδεχτηκαν οταν συνεβησαν και σε εμας.
    Ειναι ωραιο να παιζεις σε μια συμμαχια που την μισουν ακομα και οι συμμαχοι. Ειμαι οπαδος του punk rock οποτε πολυ το διασκεδασα.Παντα μου αρεσαν τα μπινελικια απο τις φαρμες μου.
    Τα σεβη μου στους Epr τους οποιους μπορει να μην τους ξερω σαν παιχτες αλλα αυτο που αντιληφθηκα ειναι ποιοτητα ανθρωπων.

Ηθος (Αφιερωμενο στην Ιωαννα)

Ακουσα πολλα για το χαρακτηρα μου, το ηθος μου και τα σχετικα. Εκτος του οτι ειμαι ιδιαιτερα οξυθυμος, θελω να πω κατι τελευταιο και πολυ σημαντικο για μενα. Επαιξα travian χωρις bot αλλα με beyond και under attack check, με δευτερους και τριτους λογαριαμους για να παρκαρω και να στελνω αμυνες και υλες στον εκπαιδευτη. Εχω βαλει κατασκοπικο λογαριασμο (χωρις skype), εχω κοιταξει αν ειναι ο αλλος online ή κιτρινος και λοιπες λαμογιες. Με τη λογικη οτι αυτα τα κανουν ολοι, εκανα κακο στον εαυτο μου, μειωσα την παιχτικη μου αξια και οταν ειπα πως ειναι αλητεια να διωχνεις αμυνες, να deletareis λογαριαμους, να ριχνεις θυσαυροφυλακια χωρις καταπελτες πηρα ως απαντηση οτι "και εσυ οταν εβλεπες τις αμυνες των θαυματων χωρις ανιχνευση ηταν καλα?" Τελικα ισως δεν υπαρχει ζυγι στη βρωμια. Απο τη στιγμη που εχω κανει και εγω κατι, δεν ειμαι αρκετα καθαρος για να απαντησω. Αναλμβανω την δικια μου ευθυνη για το χαλι μας.

Απο το Travian κραταω αρκετους φιλους και το μαθημα ζωης οτι πρεπει να μεινω καθαρος ωστε κανεις δεν θα μπορει με φιμωσει, κανεις δεν θα μπορει να με αγγιξει, το βραδυ θα κοιμαμαι ησυχος και κυριως δεν θα μοιασω ποτε με τον ασχημο στην ψυχη γειτονα μου...

Justice Is Lost
    Justice Is Raped
    Justice Is Gone
    Pulling Your Strings
    Justice Is Done
    Seeking No Truth
    Winning Is All
    Find it So Grim
    So True
    So Real
    http://www.youtube.com/watch?v=CQ4GbcuBvUQ
    Damien of Hashshashins
    Δείμος 1/2 ClS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο papajim7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οικογενεια και τρελοπαρεακι γεια σας και απο εμενα,δεν θα πω τιποτα μονο Τιμη μου που επαιξα με τους ΚΥΚΛΩΝΕΣ...
    Μητσο ξεκολα φιλε και γραψε εσυ οτι θες να γραψεις, αυτο δεν το εχεις γραψει εσυ.
    ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ
    S1: Corsikios CSU
    S4: Dr. CorsikAnna =CLS=

Προεπιλογή

προσπάθεια νούμερο 2 αφού η πρώτη μου την έσβησαν....

Tο τι ήταν η CLS νομίζω το ξέρει όλος ο server... το τι υποδομή είχαμε όμως γνωρίζει??? η CLS μέσα από τρισήμισι wing είχε έτοιμους 40 στρατούς hammer μεγαλύτερους των 12K κάτας ο καθένας διέθετε τουλάχιστον 9 ράμερ τα οποια θα εμφάνιζαν από 30 μέχρι 38k rams επίσης θα εμφάνιζε τον μεγαλύτερο στρατό που έχει εμφανιστεί σε ελληνικό server ο οποιος έσπασε shmra το πρωί έχοντας 110K τσεκούρια 50K ιππότες και 18K κάτας φανταστείτε που θα έφτανε με εκπαιδευτές σε 2 μήνες από σήμερα ας μην συζητήσουμε για τους μικρότερους στρατούς(που σε άλλες συμμαχίες θεωρούνται hammer και τα ρίχνουν σε θαύματα) γιατί κάπου εκεί χάνουμε το μέτρημα αυτό μπορεί να το τσεκάρει οποιος θέλει από το account subzero στο οποιο θυσίασαν οι περισσότεροι τους στρατούς τους που έφτασε το 2859707 αμυντικούς πόντους λαμβάνοντας υπόψιν ότι πολλοί στρατοί δεν θυσιάστηκαν εκεί καν......OI CLS είχε το 40% των αντικειμένων του server (αντικείμενα που κατακτήθηκαν και δεν χαρίστηκαν) είχε ξεχωριστά άτομα για κάθε θέση... είχε δεμένες παρέες πολύ χαβαλέ σωστή οργάνωση και ένα δικό της τεταρτημόριο (το οποιο κατακτήθηκε και δεν χαρίστηκε)
    αυτή ήταν η CLS λοιπόν η μεγαλύτερη και πιο οργανωμένη συμμαχία στο ελληνικό τραβιαν οι οποιοι μπήκαν όλοι μαζί 3 μέρες αφού ξεκίνησε ο server μέσα σε 2 ώρες και αποχώρησαν και όλοι μαζί σαν αδέλφια(εξάλλου το μυστικό ήταν η ενότητα μεταξύ μας σε όλα μια παρέα και μονο)... ο μονος τρόπος για να φρενάρει ήταν αυτό που έγινε.. τελειωσε και ήρθε η σειρά μου να πω ευχαριστώ...

Ευχαριστώ τον μεγάλο αρχηγό μας ΒΑΓΓΕΛΗ (μεγάλος στα πάντα...) που το όραμα που είχε το πραγματοποίησε... να τον ευχαριστήσω που μου είπε και με έπεισε να ξαναμπώ να παίξω τραβιαν(παρόλο που το account μου είχε κερδίσει ένα server) και να γνωρίσω αυτόν τον τρόπο παιχνιδιού βαγγέλη θα τα λέμε από δω και πέρα το farming θα γίνεται στης πιατέλες με παιδάκια που θα παραγγέλνουμε....

Τον τρελό πιπιναρο του server... τον φίλο και αδελφό ΑΚΗ akahissa ERNE η όπως θέλετε πέστε το... ακη ευχαριστώ που ήσουν εδώ συγγνώμη που σε έμπλεξα σε αυτό που λέγεται τραβιαν πες στην κυραδασκαλα ότι στο τραβιαν μπήκες μονος και όχι επειδή σου είπε ένας ρέμπελος συμφοιτητής σου... ρωτα αν έχει αλλάξει η ύλη στα ηλεκτρονικά ισχύος και πες την κυρα μαρία ότι δεν έχω γραφτεί ακόμα στην σχολη....

Τον damien μήτσο απίστευτο το παιχνίδι σου οι γνώσεις σου και το κυριότερο είσαι πολύ τίμιο παιδί με διάθεση πάντα να ακούσεις αλλα και να μεταλαμπαδεψεις της γνώσεις σου στους πάντες γύρο σου...

Τον σικελό... βάγγο θέλω κάλαντα, βάγγο θέλω μαζικά, βάγγο θέλω να μου βγάλεις πρόγραμμα για τα θαύματα, βάγγο μην με πετάξεις από την συζήτηση please σε πάω πολύ και θα χαρώ πολύ να σε γνωρίσω από κοντά... θα τα λέμε και δεν χανόμαστε αυτό είναι σίγουρο...

Τον καναρακο αυτό το βρομόπαιδο που που έδινε notes προστυχιάς και hummor στην συμμαχία που έλειπε από το paintball και ήταν ένας καλός και άξιος αρχηγός οποτε είχε χρόνο....

την ιωάννα και τον pit... από την στιγμή που ήρθατε στους CLS απλά περάσαμε σε ένα άλλο επίπεδο παιξίματος... οι γνώσεις και τα μαθηματικά σας ήταν πέρα από την φαντασία ακόμα και του RULLER όπως παραδέχτηκε και ο ίδιο
    ιωάννα έχω 1800 "παλατινια" στο πρώτο χωριο
    Pit βρήκα χορηγούς για τον στρατό μου

Ιωάννα σε ρώτησε και ο παππούς άραβας αλλα δεν απαντήσεις τι φοράς?????

τον christorod χριστό φιλε σε χάρηκα πολύ που σε γνώρισα είσαι πολύ αντάξει παιδί και ξεχωριστός χαρακτήρας... την βίνια που ήταν guest star δεν την έβλεπα στο game την έβλεπα όμως πάντα στης συναντήσεις και στα παράθυρα... βίνια ποτε θα ξαναπαίξουμε paintball να τους δείξουμε πως τους βγάζουμε όλους έξω...

Την αννά
    που με λέει γκρινιάρη... Αννά δεν διάλεξες τραγούδι χθες πριμενω την επομενη παρασκευή...

Την magda.. magda μου οι επόμενες εκλογές είναι δικες μας... αρκεί να κατέβεις με λίγο πιο αριστερό κόμμα..... thanks για την αφοσίωση στην συμμαχία και που μπάνιζες όλο τον server.....

Τον άριστο που στο προηγούμενο Σ4 όταν είδα ένα καινούριο παίχτη να εμφανίζεται στην περιοχή μου από την ανάπτυξη και μονο κατάλαβα ότι αυτό τον παίχτη τον κανεις φίλο και όχι εχθρό γιατί σε άλλο server θα είναι εκεί από τους πρώτους.. όπως και έγινε... άριστο την άλλη βδομάδα τα λέμε salonika

Τον βάζελο από μια άλλη ήπειρο.. τον άνθρωπο που ζούσε για να stoukarei(φώτη δεν μιλάω ακόμα για σένα) με την τραχιά φωνή και της δυνατές ατάκες... άραβα respect φιλε μου και "δεξουμε" στο FB που σου έχω στείλει έτοιμα φιλιας...

Μην ξεχάσω το αρρενωπό αγόρι με την τρελή κόμη την απίστευτη ενέργεια των υπεύθυνο(όπου δεν είχαν της κωδικούς μας) για της στoyκές που κάναμε, και μετά γελούσαμε και οργανώναμε της επόμενες... αυτόν που μας έφαγε όλες της γυναίκες στον server τον τρελό επιβήτορα τον στούκερμαν η χαϊλάντερ η τρόμπα φώτη.... φώτη πολλές φορες έγινα ο αγγελιοφόρος σου σε έπαιρνα να σου πω τα καλά και τα κακά... δεν θέλω να χαθούμε και πιστεύω ότι δεν θα γίνει κιόλας αυτό... έχουμε και συνεχεια...

Τον αγαπητό συνάδελφο κόρακα και και την παρέα του(νίκο μήτσο σωτήρη) θανάση χάρηκα που παίξαμε μαζί τραβιαν σου είχα πει πριν μπεις στην συμμαχία ότι εδώ θα συνατισεις οργάνωση και κέφι.. τέτοια οργάνωση που δεν θα έχεις ξανασυναντήσει πιστεύω ότι δεν σε απογοήτευσα.... το γήπεδο αυτό δεν μας σήκωνε, το fairplay εδω ήταν όπως είναι το fairplay στα σαγέικα... πάμε για αλλου εδώ αξίζει απλά κόκκινη και τίποτε άλλο....

Τους yiotis kouloxeri που ακολούθησαν και φέτος kai πήγαιναν για την υπέρβαση.... μάγκες ευχαριστώ που με εμπιστευτήκατε...

Τον συνάδελφο συμμαθητή φίλο αδελφό συνεταίρο στης κομπίνες στο σχολειό συνγαυρο τον γαύρο με τα πολλά ονόματα όπως έλεγε ο άραβας Κοσμά7 φιλε επειδή σε ξέρω ήμουν σίγουρος ότι το παιχνίδι θα το λατρέψεις γιαυτο και στο σύστησα... δεν μετανιώνω και ας είχε αυτή την κατάληξη... έκανες πράγματα που δεν τα κάνουν άλλοι στους πρώτους τους server με τελευταία συνεργασία μας απόψε.... αν το να αφήνεις ξυπόλυτους χειμωνιάτικα τους αγαπητούς μας αντιπαλους δεν είναι σωστό.....

Το gellaki που παίζουμε μαζί από τον πρώτο server2 και δεν θα την άλλαζα με τίποτα.. φαινομενικά gellaki δεν έπαιζες και απείχες αλλα ήξερα ότι είσαι κάπου εκεί και ένοιωθα πάντα ασφάλεια.. ειδικά όσο ήμουν φαντάρος ευχαριστώ...

Το 1/2 του λαγαριασμου μου BARON γιάνναρε χωρίς εσένα απλά δεν θα έπαιζα... πολλές φορες τα σπάσαμε στον τρόπο που θέλαμε να αναπτύξουμε το account αλλα πάντα βρίσκαμε λύσεις και το πήγαμε δυνατά ρίχνοντας την αυλαία απόψε... τιμή μου που έπαιξα μαζί σου αδελφέ να ξέρεις ότι δεν γλιτώνεις έτσι από μένα καλοκαίρι θα είμαι πάλι κρήτη να τα πίνουμε...

όσο σκέφτομαι θα μου έρχονται καινούρια ονόματα... γνώρισα πολλά παιδιά είμαι υπερήφανος για όλους...
    CLS ευχαριστώ για όλα φεύγω με το κεφάλι ψιλά και νικητής...

1/2 vlaxovarwnos
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη teutos.... : 28-11-10 στις 03:52
    vlaxos s2 v1
    teutobodos winner s4 v1

Προεπιλογή

Ό,τι κ να γράψω θα ναι πολυ διαφορετικο..πολυυυ λίγο..απ'την πραγματικότητα...

μετά τον τελευταίο σ1 έλεγα τέλος το τράβιαν λόγω υποχρεώσεων μπλα μπλα...ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ πείστηκα να μπω στον νεο σ4..ακολουθώντας μια παρεα 7φίλων.."ευτυχώς" γιατι μπήκα σε μια συμμαχία-παρέα που η γνωριμία μ αυτά τα άτομα ξεπέρασε τα πλαίσια του παιχνιδιού...απέκτησα καινούργιους φίλους..φιλους οχι μονο εδώ μεσα..αλλα κ στην πραγματική ζωή...ατομα που θα τα παρουσιαζω ως "αδερφια" (οπως λεει και ενας διεστραμενος βενζινοπώλης!)..

κριμα που τελειωνουμε φετος νωριτερα..(και πανω που ειχα αρχισει να προετοιμαζομαι ψυχολογικα για τις βραδυνες βαρδιες στα WW!)

λιγα λογια γι'αυτους (η σειρα ειναι ανάκατα οπως μου ρθε,,εξ ου και ο χαρακτηρισμος dj αχταρμάς)

οι 2 αρχηγάρες μας!:
    -βαγγελάρα μου
    το γελιο σου χαρακτηριστικο..οπως και η προτιμιση σου στα σοκολατοειδή! εισαι τιτανοτεραστιος..και στο αρχηγηλικι και στην προσωπικοτητα...και στα φαγοποτια!!
    εισαι αρχοντας ρε..σεϊχης! (χαρέμι τις ειχες τις κοπέλες..ουτε ενα κοκκαλακι δεν μας εριχνες κ μας να γλυψουμε σνιφ σνιφ)! ♥♥♥
    (οταν κατεβω σου υποσχομαι τσουρεκακι τερκενλη..μάντεψε με τι? ΣΟΚΟΛΑΤΑΑΑ!)

-καναράκο μου τρελε και ψυχανωμαλε τυπε!!σε καταγουσταρα ηδη πριν σε γνωρισω απ τον σ1 που σαν απλος συμμαχος-γειτονας εστελνα μνμα για αμυνες και επαιρνα απαντηση με μπινελικια και σεξ!..φετος το καθε μαζικο ηταν καλυτερο απ το προηγουμενο!αυτες οι σεξουαλικες σου φαντασιωσεις μ εκαναν να σε αγαπησω! εισαι αδερφος

το τρελο sandwich!:
    -ακουλίνο μου
    (γαλοπουλίνο) σταματα να διαμαρτυρεσαι ρε...ναι εισαι κ συ αρχηγος στην CLS!!
    σ αγαπησα στην αρχη για το θεϊκο "?" σε καθε προταση..σ αγαπησα περισσοτερο για τις κοινες μας αναζητήσεις στο φεισμπουκ,για το "κοκκινο" σου.. και περιμενω να ολοκληρωθει αυτος ο ερωτας με το περιβοητο σαντουιτς!χελ γιέαααα....φακ γιεαααα!! ♥♥♥

-βινάκι μου(τυγάκι) δεν μπορω να κγατηθω αλλο,θα στο πω..σε θελω εδω και 2,5 ολοκληγα χγονια!! θα σου γθουμε με τον ακουλινο κ θα γινει χαμοςςςς....

-αραβαα μου σαλάμ γουαλέκουμ...εισαι πρωτοπαλίκαρο ρε...μέγας ελληνάρας...κ μεγας επιθετικος!δεν κωλωνες πουθενα* και γουσταρα απιστευτα οταν αρχιζες τα μπινελικια!!εχεις δωρεαν απο μενα την κωλονοσκοπιση (που παντα ηθελες!) οπως επισης και ανοιχτη προσκληση να συμμετασχεις κ συ στο σαντουιτς ως αραβικη πιτούλα...
    *(μπορω να πω πως κερδισες επαξια εναν τιτλο που λιγα ατομα μπορουν να εχουν...εισαι λοιπον και συ ενας "Άνιωθος" ,αγορι μου!δεν νιώθεις!) ♥♥♥

-χρησταρα μου αν θυμαμαι καλα εσυ θα εισαι το "μαρουλακι" ε?? εισαι ο ανθρωπος -με ενα απ τα καλυτερα πλαυγκειμς ρωμαιων...-με εναν απ τους πιο γ@μ@τους χαρακτηρες...και .....-με.....τις ομορφοτερες γαλαζιες ματάρες που εχω δει!! χεχεχε ♥♥

διαχρονικες αγαπες!
    -μαγδουυυυλα μου
    τι γλυκια φωνουλα ειναι αυτη??και τι γλυκο γελακι???! ♥♥♥ μ εκανες βεβαια να σε αγαπησω απο πιο παλια...απο τοτε που πρωτοειδα μια φωτο με μια κουκλαρα..φανταρινα!!
    μην μιλησω κ για τις τελευταιες εκλογες που εψαχνα να κανω τα χαρτια μου για δημοτης αλεξ/πολης!!

-πουλί μου (στον παπαγαλο αναφερομαι..κατ ευθειαν να σκεφτείτε αλλο εσεις,αμαν!) εισαι ο μεγας ερωτυλος των σερβερς 1,2,4...μεγαλο σχολειο εσυ..αφοσιωμενος μαθητης εγω...αν και ακομη να καταφερω κοπελα με καποια απ τις ατακες σου!

νεες αγαπες!
    -σικελουλη μου
    εισαι ο μεγας ρουλερ-αντμιν..ο μεγας αρχοντας του σκυπε....στην αρχη ημουν κ γω θυμα..αλλα στην πορεια κερδισα την ευννοια σου κ πετουσαμε μαζι απ τα παραθυρα τον καθε φωτακο,ακη που τολμουσε ν αντιμιλησει..
    αν και εισαι σκουλικακι...σε περιμενω με την 1η ευκαιρια που θα βρεθεις σαλονικα για καφεδακι

-σακιιιι/τζάμιλ/γκάγκα σαγαπισα πρινσεγνορισο απτηπροτι στιγμιπουδιαβασα τονγκαγκα στο φορουμκε ψοφισα σταγελια!ισε σκετικ@βλ@ ρεεεεεεεεεεεε! ♥

ΜΊΑ κατηγορια απο μονοι τους!:
    -πιτακο μου
    εισαι το απολυτο μαθηματικο μυαλο..η θεωρια στο μεγαλειο της!καθε φορα φορα που εβλεπα το μολυβακι να γραφει για πολλη ωρα...τρομαζα με το τι σεντονια θ αντικρυσουν παλι τα ματακια μου!!

-ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙωάννα μου ΝΤΟΝΤΖΖΖΖ!! το απόλυτο αμυντικο μυαλο!μεγάλη δουιδομάνα!παντα πιστευα πως η δημιουργια αμυντικων ακκαουντς ηταν "αναγκαστικη υποχρεωση" για την καλυψη του επιθετικου λογαριασμου...κι ομως με την γλυκια σου γκρινια ("πφφφφφφφφφ") μ εκανες ν αναθεωρησω λιγακι να σου φτιαξω ακκαουντ 24/7Χφουλ παραγωγη Χ20 που θα ελαμπε στο εντγκειμ για να μην εχεις να λες!! χιχι ♥♥♥
    εννοειται θελω βιβλιαρακι με αφιερωση..και οσο για το τι φορας...μην μ το πεις...προτιμω να το διαπιστωσω....live!!

μητσαρα μου μεγα Δεϊμο,
    -εβλεπα το προφιλ σου στον σ1 χωρις να σε γνωριζω κ ελεγα.."αυτος ο π@@στης τι τσατσιες θα πρεπει να χει κανει για να χει τοσα κλεφτων?!"
    -πλεον μετά την γνωριμια μας εχω να πω πως εισαι ο μεγαλυτερος,ο καλυτερος,ο πιο ολοκληρωμενος,ο πιο γ@μ@ω και δέρνω παικτης που εχω γνωρισει!σε αντιθεση με αλλους "πρωτους των πρωτων" απο παλαιοτερους σερβερς..εσυ ποτε δεν αποδειχθηκες παρτακιας και κ@λοχαρακτηρας.... σε ολα τα θεματα δικαιος ειτε προκειτο για αδυναμο παικτη ειτε για δυνατο..ακομη κ εαν πληττονταν τα δικα σου συμφεροντα...
    -νιωθω επισης δεος κ θελω να σ ευχαριστησω που ειχα την τιμη να πατησω εγω το "οκ" να φυγει η επιθεση αυτου του τερατος που κατασκευασες...που ηταν ετοιμο χαμερ 2 μηνες πριν καν τελειωσει ο σερβερ!κριμα που ετσι οπως ηρθαν τα πραγματα..δεν ειχες την δυνατοτητα να το ολοκληρωσεις και ολοι μετα στους ελληνικους σερβερς να τριβουν τα ματια τους... ♥♥♥

εισαι ,οπως το λεγες και συ ενα απ τα.."πρεζακια του γκειμ", ..με αγαπη κ παθος γι αυτο που κανεις...
    μητσαρα..υποκλίνομαι

-να ευχαριστησω επισης για την παρεα κ το χαβαλε τους, παικτες οπως τοκορακι που καθε μερα εσπαγε νεο ρεκορ μπες-βγες σε παραθυρα..τον κωστα σκετο,τον αριστο, κ τον μεγα μπιμπιπ για τις καταπληκτικες βραδυνες πορνοδιαστροφικες ωρες γεματες βρισιες και ανωμαλια!!
    ευχαριστω κ ολους τους υπολοιπους φιλους κ εχθρους που ειχα συνεργασια στο παιχνιδι και τυχον ξεχνω ν αναφερω..

Για το τελος,θα σας μιλησω για ενα τρελο "τριο" ενα τριο που αν και ημασταν "2ανδρες-1γυναικα"..τον 2ο ανδρα δεν θα τον αλλαζα με κανενα αλλο θηλυκο!!!
    Dr.CorsikAnna,Bekatsas,FoutAnnaKos...ηταν το αποτελεσμα αυτου του μαγικου τραβιανικου τριου...το οποιο ελπιζω στο μελλον να γινει στην πραξη...και... εξωτραβιανικα !! χεχε

-Αννουλαααα μου οταν ακουγα "85" πιστευα πως τοτε ειχες γεννηθει....τελικα οταν σε γνωρισα..διαπιστωσα το "μεγεθος" του σφαλματος μου!
    Ησουν και θα εισαι η ψυχη του τριου!!οσο εγω ματωνα ανυποψιαστους ασθενεις και ο φωτακος ή κοιμοταν ή ίππευε...εσυ ησουν παντα ον τα φροντιζεις ολα στην εντελεια!!χαιρομουν να βλεπω τους διαλογους σας κ το πως καταφερνες να καλμαρεις με τον τροπο σου..τον φουλ απο ορμες φωτακο!!
    οταν ερθω θελω ετοιμες μπουγατσουλες,τυροπιττουλες,αλατοπιττουλες κ ο,τι αλλο γουσταρεις..αρκει να ναι απ τα χερακια σου....
    Αννουλα,ξεχασα κ κατι ακομη....σ αγαπαωωωω!

-φωτακος: καποιοι λενε πως ειναι ατριχος..φήμες ομως λενε πως ταξιδεψε κουβα για να τα κανει ραστα..καποιοι λενε πως μικρος καρφωνε τα παντα (και στο μπασκετ και μεγας ιππέας)..μερικοι μαλλιστα υποστηριζουν οτι υπηρετησε τσολιας στο συνταγμα.....σε πολλους ειναι γνωστος με το κωδικο ονομα "χαιλαντερ ο απεθαντος",ή "Τζον tRαmbo"..αλλοι λενε πως ειναι απλα "τρομπας"....για μενα παντως ειναι ο φωτακος μου, ο κ@βλι@ρης μου ...ο πιο γαματος χαρακτηρας που εχω γνωρισει...φουλ ενεργεια και χιουμορ!οοο,τι χαζομαρα κ να κανε...οοοσες φορες κ να μας στουκαρε το στρατο..δεν σου πηγαινε η καρδια να του κρατησεις κακια....ηθελες να τον φιλισεις στην καραφλιτσα του!!
    οσο για την ατακα "θα σε ιππεύσω" ...πλεον εχει γινει κ δικια μου!
    Φωτακοοοο κ σενα σ αγαπω......απύθμεναααα!

Αυτα τα ολιγα..ελπιζω να μην κουρασα...
    οσο για τα φαγοποτια κ τις συναντησεις παλιοπαιδα CLS...με φτασατε στο σημειο να πω κατι (που δεν φανταζομουν ποτε οτι θα λεγα) :
    "μακαρι να μουν αθηναιος ρε"....
    σνιφ σνιφ

eddie-κωστας

(ps, αν για καποιους γραφω περισσοτερα ή λιγοτερα δεν σημαινει οτι τους αγαπω λιγοτερο η περισσοτερο...μην ξεμαλλιαστειτε για την αγαπη μου..!! )
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fouskas : 28-11-10 στις 07:20
    eddiekos
    s4 (1st) eddiekos LDR->NLA
    s1 (2nd) eddiekos EEX-RIP -> Cont-end (winner's comity)
    s4 (2nd) Aniothos, 1/3 Dr.Corsikanna =CLS= (winners of our hearts)

den niwthw!!
    xaLLLLLLLLaaaaraaaaaa ....

Προεπιλογή ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ 2

7 ΩΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΔΙΑΓΡΑΦΗ

Καλησπερα δευτερη οικογενεια μου

Στο χθεσινο ευχαριστηριο μυνημα μου λογω
    της ιδιαιτερης ψυχολογικης φορτισης αμελησα
    να ευχαριστησω καποια πολυ καλα φιλαρακια
    τα οποια δεν θελω να νομισουν οτι ειμαι αγνωμων

Θα ξεκινησω απο την πολυαγαπημενη μου
    Σουζη(kouki) την οποια αμελησα σε αυτον τον server
    λογω των πολλων υποχρεωσεων μου.
    Σουζανα μου εισαι μια πραγματικη κυρια,
    με απειρο ηθος και θελω να ξερεις οτι σε θαυμαζω
    σε αγαπω πολυ και παντα θα μεινουμε φιλοι.

Βινια μου εισαι μια νεα φιλη που απεκτησα
    εδω αλλα προλαβες να με κανεις να σε αγαπησω πολυ
    γιατι εισαι μια ψυχουλα

Κωστα σκετε αδερφε μου
    ησουν ο πρωτος που καλεσα να παιξουμε μαζι εδω
    και με τιμησες με την παρουσια σου ομως
    μου εφερες και μια ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ομαδα παιδιων
    γαματοι χαρακτηρες και απιστευτα πιστοι στην προσπαθεια
    που καναμε
    Κωστας1971 μαζι με την κατερινουλα την γυναικαρα του
    (που ομολογουμενως παιζει καλυτερα απο εσενα)
    Μαρακι(ZINA) μια ολογλυκια κοπελα που ειχα την τιμη να γνωρισω απο κοντα
    Νικολετα(ΡΟΖ ΠΑΝΘΗΡ),Σακης(cartoons)
    sorry αν ξεχναω καποιον θελω πολυ να βρεθουμε απο κοντα
    με ολους σας παιδες

Τρια τρελλα αγορια που εκτιμησα αμεσως
    Ταξιαρχης(saico)
    Nικος(sugar)
    Λευτερης(el21)
    δεν θα πω οτι σας αγαπω και τετοια γιατι ειστε και οι
    τρεις gay και θα με φατε
    ΕΙΣΤΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ

Μητσαρα μαφιοζε μου εισαι παικτουρα αλλα κυριως
    ενας νεος φιλος

Ευχομαι σε ολους σας καλη ανταμωση
    και να ειστε παντα καλα
    Αν ξεχασα καποιον να μην μου κρατησει κακια
    γιατι ειλικρινα τραβαω ζορι που διαγραφουμε ολοι

ΑΝΤΙΟ ΑΔΕΡΦΙΑ

vagosniki

Προεπιλογή

Aν και παίζω σε αλλον σερβερ παρακολουθώ με ιδιαίτερο ενδιαφέρον αυτά που γράφονται στον 4, μιας κι έπαιζα κι εγώ πέρυσι. Φίλε famous το θεωρώ τουλάχιστον απαράδεκτο ύστερα απο ολα αυτά να δημοσιεύεις και συνομιλίες "κλεμμένες" μεσα απο το skype, και να το παίζεις και υπερ ανω..Για αλλη μια φορα δείχνει οτι θα κάνατε τα πάντα για να κερδισετε τον σερβερ, μόνο που τωρα μείνατε μονοι σας...Αλήθεια θα χαρείτε αμα κερδισετε ?.οπως λεει και ενας φίλος μου, και τη μανα σας θα πουλουσατε για μια paysafe! Αν με όλο αυτό προσπαθείτε να δείξετε το πόσο παιχτούρες είστε, sorry αλλά είναι ο λάθος τρόπος..και δεν τιμά ούτε εσενα , ουτε τους ομοιους σου με τη δημοσίευση τετοιων συνομιλιών. Καλημέρα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο corsikios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μητσο ξεκολα φιλε και γραψε εσυ οτι θες να γραψεις, αυτο δεν το εχεις γραψει εσυ.
    ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ
    Παντα γραφω οτι θελω,αλλα με γραπτα δεν μπορω να εκφρασω ολα οσα θελω,και εσθανομε για την οικογενεια μας.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο papajim7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντα γραφω οτι θελω,αλλα με γραπτα δεν μπορω να εκφρασω ολα οσα θελω,και εσθανομε για την οικογενεια μας.
    εσυ δεν εισαι ο παπατζιμ, αποκλειετε

Προεπιλογή στο επανειδειν

Φιλοι κυκλωνες και κυκλωνακια
    Ευχαριστω που με δεχτηκατε στην συμαχια σας και περασα πολυ καλα ολο αυτο το διαστημα που ειμασταν μαζι
    Πιστευω οτι θα ξαναγινει και αλλη καθοδος των (κυκλωνων) Δωριαιων και σε αλλο σερβερ πιο καλυτερο απο αυτον.
    Παντως στο σκυπε μου εχει και το τηλ οποτε μπορειτε να με παρετε τηλ. αν ξανα κατεβουμε
    Τωρα ευχαριτω ολα τα παιδια που γνωρισα σε αυτον τον σερβερ και πρεπει αυτη η φιλια να παραμεινει
    οποτε περιμενω καπιους παιχταραδες (οχι του τραβιαν) για μπαλα, μπασκετ,και ατελειωτα τσιμπουσια στο Γκαζι ή αλλου
    Θελω να περνατε καλα να αγαπατε πολυ και να ζητε οσο καλυτερα μπορειτε
    Δεν ευχαριστω τον καθενα χωριστα αλλα όλους μαζι γιατι ήμασταν μια πολυ καλη ομαδα
    Αλλα θελω να ευχαριστησω τον Δειμο(δημητρη)και τον αλλο Δημ.(μαφιοζο) για την βοήθεια που μου εδωσαν με τις γνωσεις τους
    Σας φιλω ολους και παντα στην διαθεση σας για οτι δηποτε

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Game of Thrones
    By NEKROMANTIS in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-01-13, 14:59
  2. end game
    By Railgun in forum Αρχείο Server 1 (4)
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-12, 14:09
  3. Travian Was Just A Game????
    By flogovolos in forum Αρχείο Server 5 (1)
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-08-10, 01:24
  4. GAME
    By glafkos in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-10, 12:46
  5. ww end game
    By den paizw speed in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-10, 17:23

Δικαιώματα - Επιλογές