Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 34

Θέμα: End Game

Προεπιλογή End Game

Θα ηθελα να πω δυο πραγματα, αν και αυτο γινεται συνηθως στο end game. Για μας ομως το τελος τους σερβερ ηρθε νωριτερα...

Στον 4 λοιπον με τραβηξε μια μικρη καλη παρεα που φτιαξαμε στον s1 και κυριως ενας πολυαγαπημενος φιλος που με επεισε με το "τριο" που προτεινε!!! .
    Στον 4 συναντησα ατομα με τα οποια στον προηγουμενο σερβερ δεν ειχα και τις καλυτερες σχεσεις (οχι προσωπικες αλλα μονο παικτικες). Μετα απο ολους αυτους τους μηνες που περασαμε μαζι θεωρω πολλους απο αυτους φιλους μου (και το εννοω). Γνωρισα και πολλους που δεν καταφερα να αναπτυξω περισσοτερες σχεσεις αλλα και παλι τους εκτιμω.
    Σ'αυτον τον σερβερ μου εμαθαν παρα πολλα πραγματα για το τραβιαν και τους ευχαριστω ολους γι'αυτο. Επειδη δεν θελω να μακρυγορω και φυσικα δεν προκειται να κανω καμια αναφορα στα γεγονοτα που μας αναγκασαν να κανουμε delete ολοι μαζι, θα ηθελα να ευχαριστω μερικα ατομα προσωπικα....

-Τον Φωτη μου , που παρολα αυτα που λενε για εκεινον (στουκας, τρομπας κλπ κλπ) ειναι χρυσο παιδι, μου σταθηκες σε μια πολυ δυσκολη και σε ευχαριστω πολυ γι'αυτο, και του χρωσταω τη γνωριμια μου με μερικους απο τους υπολοιπους που θα αναφερω. Φωτακο μου σ'ευχαριστω για ολα , να ξερεις οτι σ'αγαπαω πολυ.

-Τον Κωστακη μου ή κατα κοσμο eddie που αποτελεσε το 3ο μελος της παρεουλας μας που ηταν ο φυλακας αγγελος των acc οποτε νυσταζαμε , αυτο εγω το παθαινα συνεχεια βεβαια χχααχαχαχαχα . Κωστακη μου ηταν ωραια η εμπειρια να παιξω μαζι σου, εμαθα αρκετα απο σενα και χαρηκα ακομα περισσοτερο οταν ηρθες στο μαγαζι μου να μου κανεις εκπληξη μαζι με το Φωτη... Και για να μην παραπονεθεις κι εσενα σ'αγαπω πολυ (αν και το ξερεις).

-Την Μαγδα ή κατα κοσμο saos που ειχα τη χαρα να παιζω και στον προηγουμενο σερβερ μαζι της αλλα και σ'αυτον. Μαγδουλινι μου σε περιμενω Αθηνα, χρωσταω παϊδακια χωρις αλατοπιτες!!

-Τη Βινια που εγινε μια καλη φιλη, μοιραστηκαμε πολλα προσωπικα οι δυο μας και την ευχαριστω που ηταν διπλα μου....

-Το Χρηστο με τα υπεροχα ματια (γαλανοματη μου) , που χρωσταει παϊδακια στο καινουριο του σπιτι , χωρις τις αλατοπιτες ελπιζω...

-Το Δημητρη (diako) , το Χρηστο (folto), το Γιωργο (παπαγαλο), τον Πετραν (αν και χαθηκε τελευταια), το Ρουλη και το Ζαφειρη, το Δημητρη (soka) και το συνεταιρακι του την Ευα, που ηρθαν ολοι μαζι και παιξαμε σ'αυτον το σερβερ. Πιστευω να μην ξεχασα κανεναν και αν το εκανα συγχωρεστε με, ενα μυαλο χειμωνα καλοκαιρι τι να σου κανει...

Θελω να αναφερθω και στους νεους φιλους μου (σας κουραζω αλλα θελω να τα πω)..

-Το Βαγγελη, το σεϊχη μας, το απολυτο αρσενικο (μη γελας Βαγγελη). Σ'ευχαριστω για οτι με διδαξες, για τις ωρες που περασαμε να μιλαμε και να μην βαριεσαι να μου εξηγεις και για την εμπιστοσυνη που μου εδειξες.

-Το Δημητρη (Καναρακο) που μας χαρισε φοβερες στιγμες γελιου αλλα και μπινελικιου οποτε χρειαζοταν. Μερεντακια κανονισε να βρεθουμε απο κοντα επιτελους να γνωρισω και την Πεγκυ.

-Τον Ακουλινο μου, που ειναι καλο και χρυσο παιδι αλλα εχει ενα σοβαρο ελαττωμα, ξεκιναει τη συζητηση σε λαθος βαση!!! Ακη μου σ'ευχαριστω και για κατι αλλο, που δεν με εβγαλες σε μαζικο χαχαχαχαχ (ξερεις εσυ)

-Το Σακη που ηταν παντα μαχημος και μεσα σε ολα. Φατσα μη χαθεις, θελω να σε δω.

-Το Σικελο που αν και μακρυα ηταν παντα διπλα μας. Να σου πω, χρωστας μακαροναδα ετσι, οχι οταν ερθεις Ελλαδα, οταν μας φιλοξενησεις ολους Ιταλια.

-Το Θαναση, που ολος περιεργως ολο πεταγοταν απο τα ρουμ, τον Αριστο που ολο μου φωναζει που μαλωνω το Σικελο και με λεει και μουχριτσα, τον Αραβα που μαλλον του χρωσταω μια συγνωμη, τον Κοσμα που εκανε την παρθενικη του εμφανιση μαζι μας, το Γιαπωνεζο που ηξερε τι να κανει με τις μποτες που μου δανειζοταν, το Βλαχο που αν και λιγο γκρινιαρης ειναι καλο παιδι, το Δειμο που εκτος που με τιμησε στο μαγαζι μου αρκετες φορες αξιζει ενα respect γιατι ειναι ενας πολυ καλος παικτης.

-Τον Πιτακο, που επιτελους ειχα την τιμη να τον γνωρισω τοσο μεσα στο παιχνιδι, οσο και προσωπικα. Πανο οτι ακουγα για σενα εναν ολοκληρο σερβερ στον 1 ειναι απολυτα αληθεια. Απλα respect, δεν εχω κατι αλλο να πω για σενα, παρα μονο να μου φιλησεις τη Γεωργια..

-Τελευταια θα αφησω την Ιωαννα ή Joc ή cheese, το κοριτσι με τα πολλα ονοματα χχαχαχαχαχχα. Ιωαννακι μου με διδαξες παρα πολλα αυτους τους λιγους μηνες, δεν εμαθα βεβαια να κοιταω πινακες και να υπολογιζω τις ρεαλ αλλα εμαθα πολλα διπλα σου. Σ'ευχαριστω για την εμπιστοσυνη που μου εδειξες και που με ανεχτηκες με τις χαζες μου ερωτησεις. Σ'αγαπω πολυ φιλεναδα. (μην μιξοκλαις, σε βλεπω)

Ευχαριστω και ολη την οικογενεια της CLS και ολα τα παιδια που εδειξαν εμπιστοσυνη στο προσωπο μου αλλα και σε ολοκληρη την ηγεσια.

Επλιζω να μην ξεχασα καποιον . Σας αγαπω ολους. Σας ευχομαι οτι επιθυμειτε μεσα απο την καρδια μου και ευχομαι να εξακολουθουμε να τα λεμε στο skype και στα τηλεφωνα και φυσικα απο κοντα.
    Ειπα οτι ειναι ο τελευταιος μου σερβερ, αν και δεν μας αφησαν να τον τελειωσουμε, και ειχα πει οτι θαυμα δεν θα σιτταρα. Ελεγα ψεματα..... Και βεβαια θα ημουνα διπλα σας και πιο πολυ τα Σαββατοβραδα που ολοι θα βγαινατε χαχαχαχα, ας ειναι καλα η δουλεια μου!!!!

Φωτη, Κωστα αγαπες μου ο μονος τροπος να με πεισετε ποτε να ξαναπαιξω ειναι να κανουμε το ιδιο που καναμε κι εδω. Μονο ως "τριο" θα ξαναπαιζα και μονο μαζι σας. Σας αγαπω.
    Σας φιλω ολους.

ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΣΤΙΓΜΗ , ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΕΡΙΤΤΑ ΣΧΟΛΙΑ, ΑΣ ΜΙΛΗΣΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

Με εκτιμηση
    Αννα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xarisanna : 24-11-10 στις 19:28
    s1 xarisanna
    s4 bekatsoula

Περιοχή
    below...

Προεπιλογή ...Clossing Curtains...

Χμμμμμμμμμμμμμμμμμ....

Ηρθε η ωρα να μιλησω αραγε??
    Το παραπανω αννουλα το αφηνω ασχολιαστο μιας και δεν πιστευω πως υπαρχει λογος να αρχισω τις ευυχαριστιες,τα εισαι πολυ γλυκια και αλλα κουραφεξαλα που τα λεμε μονο και μονο απο ευγενια… (ξερουμε ποιοι ειμαστε,εχουμε δειξει ολοι τις συμπαθιες μας και βρισκω καθολα ανουσιο,εγω προσωπικα,να πω ενα ευχαριστω...Δεν χρειαζεται,το ξερεις και εσυ και ολοι...)

Δεν ξερω απο που να ξεκινησω και που να καταληξω λοιπον...Εχουν γινει ολα ενα συνοθυλευμα σκεψεων- ιδεων- αποψεων, σκατουλες μπλουμ με λιγα λογια...

Τεσπα,παμε παρακατω...
    Θα τα πω ανακατα για να μην εχετε παραπονο κυριοι, αλλα το κακο είναι πως παντα μενει στην ιστορια ο πρωτος και ο τελευταιος... Δυσκολοι καιροι για μας τους ηρωες μαλλον... Ολα ειναι θεματα επιλογης...

Βαγγελης (Esus και μ@λ@κιες,sikelos3 originalle...) :
    Βαγγο στο εχω δειξει τι πιστευω για σενα και δεν νομιζω πως πρεπει να πω τιποτα αλλο παρα μπραβο και ευχαριστω....(φσσσσσσσσ,πολλα ειπα...) Δεν εχει σημασια να πω τι εκανες, πως το εκανες, γιατι το εκανες , εσυ τα ξερεις και αυτο μετραει...Τιμη μου που παιξαμε double-bacon το ακκαουντ σου στον σ2...

Μαγδα (SAOS και ΚΑΒΑΛΑ ΠΑΜΕ ΜΠΡΟΣΤΑ) :
    Μαγδουλινι, μπορει να μην βγηκαμε πρωτοι, δεν μιλω για τραβιαν, αλλα δεν εχει σημασια... θα μου λειψει το εκπορνευομενο αυτο γελιο σου (EDDDIIIEEEEEEEE)και το ναζι σου... Ειδικα οτι ανοιγες το μικροφωνο και ελεγες ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ...? (το σουπιακος θελω να το ξεχασω νομιζω.....)

Αριστος (aristos1969) :
    Ναι λοιπον, ο ανθρωπος που πρωτος ονομασε το χωριο του με το πραγματικο μου ονομα...Ο ενας, ο μοναδικος, ο ανεπαναλυπτος Αριστος... Αυτος που γελαει σαν τρακτερ και τον κοπαναει η Σοφια....Ευχαριστω για την παρεα φιλε...Τι και αν ψοφησαν 10,000 φαλαγγες??? Σιγα τα αυγα, εμεις αγαπιομαστε....(δεν εχω κατι αλλο να πω, 3 σερβερ γνωριζομαστε, μου εχεις φαει την ψυχη..)

Χρηστος (ChristosRod η κατα κοσμον γαλανομπαμπουρας...) :
    Ακομα περιμενω τα παϊδακια...Και αν ποτε ξαναπαιξουμε σε σερβερ μαζι ευχομαι να οργανωσουμε την τελεια επιθεση, γιατι του ποποφφ μαλλον το δωσανε φιλε και εγινε η τελεια ΣΤΟΥΚΑ(φωτη μην ζηλευεις, θα σε αναλυσω μετα..)....

Θανασης (corax13 η κορακι η μαυροκορακας η απλως τιποτενιος και γλοιωδης..) :
    Ναι ρε για σενα λεω, που σε αυτον τον σερβερ εκλεισες 2 ρεκορ,1)του ανθρωπου που πεταγεται περισσοτερες φορες εκτος παραθυρων και 2)των λιγοτερων ανιχνευτων για το επιπεδο του λογαριασμου...α! και το 3)του γκαντεμη (ξερεις εσυ...) Θα τα πουμε για καφε εμεις φουστη...Θελω ομως και Μητσο(japan,mits13) και Νικολα(alitaki...) Σας ευχαριστω και τους 3, ειδικα τον Νικολα που δεν φερνει αντιρρησεις...()

Φωτης (dr. CorsikAnna η στουκας η τρομπας η "το ξινω γιατι με τρωει") :
    Το απολυτο επιθετικο οπλο για τις αντιπαλες συμμαχιες, ο,τι οργανωνε η επιτυχια ηταν 101% σιγουρη (για στουκα)... Ο ανθρωπος που ο κοσμος λιγουρευεται περισσοτερο να φιλησει την καραφλα του απο ο,τι τα μαγουλα του... Το διμετρο αυτο αγορι... Φωτη σε αγαπω και ας εισαι τρομπας, μην φοβασαι εσυ καλα τα εφτιαχνες, αλλοι τα χαλαγαν... (μην επιχειρηματολογησει κανεις πανω σε αυτο με τα κλασικα, θα χαλασετε ολη την μαγεια...)

Δημητρης (dkanari) :
    Πιστευω πως για σενα μητσαρα θα τα πω ολα με μια φραση....
    ΚΑΤΟΥΡΗΣΤΕ ΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!
    Τιμη μου που επαιξα μαζι σου...Βασικα να το πω αλλιως,ΤΙΜΗ ΣΟΥ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΗΓΕΣΙΑ.....(για την πεγκυ θα ανοιξω ενα διαφορετικο ποστ που θα της εκφρασω τον ερωτα μου, σε παρακαλω να μην αναμιχθεις εκει...)

Κωστας (foutanakos η eddie η ψωμακι) :
    Ο ανθρωπος που η π@ρτουζ@ μαζι του μοιαζει πρωινος καφες... Κωστα σε αγαπω να ξερεις και πιστευω πως το sandwitch καποια μερα θα πραγματοποιηθει....Απλα τιμη μου που σε γνωρισα, υπαρχει και αλλος ανωμαλος τελικα εδω...

Γιωργος (NIGHTMARE,αραβας,g@y παππους) :
    Αραβα τελικα το ονειρο δεν θα πραγματοποιηθει... Δεν θα κουνιεσαι σαν την φτερου.. .Δεν προλαβα να το κανω.... Γενικα να ξερεις παντως, συγνωμη αν σε πειραξαν ολα αυτα... Ετυχε σε σενα.... Κριμα... Ευχομαι να σε δω οταν ερθεις ελλαδα.... Πορνογερε....

Γιωργος (kosmas7) :
    Τελικα ακομα δεν ξερω πως να σε λεω, δεν εχω αποφασισει, ΚοσμΑργυροΓιωργα.... Καλος μαθητης... Αλλα μην μαθεις αλλα απο τον βλαχο... Θα σε χαλασει... Αφου το λεει και το ονομα ρε φιλε, ειναι Βλαχος... Gello σε αγαπω.... Αυτα...

Γιωργος (Vlaxovarwnos1/2 η κουβας) :
    Βλαχο? θες να σου πω τιποτα απο το φορουμ? να σε παρω τηλεφωνο? Καταραμενε τελικα ξεμπλεξα απο το κωλοπαιχνιδο που με εβαλες...!!!! ΓΙΟΥΠΙ!!!!!!!!!! Με ξερεις, ειμαστε τοσα χρονια φιλοι, δεν νομιζω να υπαρχει κατι να πω...Ισα ισα πρεπει να απολογηθεις στην δασκαλα…

Αννα (bekatsas) :
    Ο ολυμπος και ο κισσαβος τα 2 βουνα μαλωνουν...Τιμη μου που εχω γινει ταγκ στο φεϊσμπουκ... Και Αννουλα, δες την καλη πλευρα... Σε καναμε κομαντο... Ετσι για να γουσταρεις.... Εισαι παικτουρα... Ασχετα αν βαραει ο χαρης... Θα ερθω να τον δειρω αν σου κολλαει πολυ... Η τιμη ειναι ολη δικη μου να ξερεις, ειδικα οταν με κοιτας με αυτο το βλεμμα...(ντοϊνγκ!!!)

Σακης (rockoulas,ποιος γ@με1 τον mugen και τον raiden) :
    Θακη Θε αγαπω να κθερειθ,αγαπω και τον γκαγκα, ειθαι παικτουρα και αθ μην το εδεικθεθ.. Τιμη μου επιθηθ να παικθω με θενα... Η τελευταια πλακα μου ηταν ολα τα λεφτα νομιδω ε?

Δημητρης (Δειμος 1/2) :
    Ξερω οτι δεν σου αρεσουν αυτα τα σαλιαρισματα, αλλα τι να κανουμε ρε μητσαρα ο καθενας εκφραζεται διαφορετικα... Τιμη μου που επαιξα διπλα σου ποπακια, γιατι οπως εδειξες απο αναπτυξη σκιζεις(και μονο)... Λυπαμαι ειλικρινα που σου χαλαμε την χαρα να κανεις αυτά που ηθελες... Λυπαμαι... Εισαι σωστος ανθρωπος και δικαιος... Και παλι τιμη μου... (stelioskol, ???, Zina, Kouki, grpassenger, mafiozos, FOUTOURISTIKOS παιρνει και εσας η μπαλα μαζι με το Δημητρη… Αλητες… Ειστε τρομερη ομαδα…)

Βινια (zvin zvin zviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin) :
    Αχχχχχχχ βινια βινακι... Ο,τι και να πω ειναι λιγο για σενα... (Εκεινο το τοστ ποτε θα γινει? γιατι αν περιμενουμε τον Κωστα ασε, θα φαμε σε 5 χρονια...)κγιθαγακι,(κενο)καγοτο,(κενο)βγαβγωνα…

Παναγιωτης (pit,bloo) :
    ΠΙΤ!!!!Δεν χρειαζεται κατι να πω για σενα, εκτος απο το οτι θελεις ξυρισμα μουσατε τυπε...Τα ξερεις ολα...οπως και λεει η Ιωαννα, Α Γ Α Π Α Μ Ε Π Ι Τ Α Κ Ο ! ! ! ! ! ! !
    (οριστε το ειπα μια φορα, λυγισα, ειμαι ενα ερμαιο, δεν αξιζω τελικα... δειτε το τωρα πριν το μετανιωσω...) Ομως μια παρακληση, μην κανεις αλλες αναλυσεις, αστα αυτα για αυτους που τα ακουν...(οχι για μενα δηλαδη.. Για καποιον αλλον....) Τιμη μου κυριε ΠΙΤ, τιμη μου...Και ασε τα μαθηματα υψηλης ραπτικης για τους αλλους, δεν τα καταλαβαινουμε εμεις...Ειμεθα μπεταντζηδες…

Τονια (AlexanderTheGr) - Σπυρος (simademenos) :
    Παιδες λυπαμαι που σας τραβηξα μαζι με το σικελο σε αυτο το σερβερ... Ειλικρινα λυπαμαι και παιρνω πανω μου ολη την ευθυνη... Ειχατε ακκαουντ φωτια και οι 2... (Σπυρο η τονια ειναι καλυτερη....ααααααααααχαχαχαχα) Τιμη μου.... Δωστε την αγαπη μου στον Λαμπρο...

Τασο (paris) - Γεωργια (neurospasma) - Παναγος (giannis7) - Νικολα (galaxian) - Ζαχαριας (zakis) :
    Ειστε ειλικρινεστατα παιδια και εκπληκτικοι στρατιωτες.... Κανατε πολυ καλη δουλεια... Κριμα που δεν ειπαμε πολλα... Μην γκρινιαζετε για τα αμυντικα που ψοφησαν, η Ιωαννα φταιει...(ω ρε μανα μου τι θα ακουω... ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΙΙΙ… Ανθρωπε του θεου…!)

Κωστηδες & ΣΙΑ (kostas1971 - kostas_sketos κλπ κλπ) :
    Ειστε μονοι σας μια συμμαχια, μπραβο σας...71? Σε ευχαριστω για το 3ο μου χωριο... Να ξερεις ποτε δεν το ξεχασα...

Βαγγος (vagosniki,η αλλιως σεϊχης σοκολατας,η σακης-σικας) :
    Αρχηγε,(μα εγω ειμαι ο αρχηγος ρε γαμωτο..) Mπορει η κοντρα να μην τελειωσε, μπορει να σε ειχα μεχρι στιγμης (δεν θυμαμαι να πω την αληθεια) αλλα μπραβο, εισαι ηγετης... Εχεις τα μπαμπαλα που χρειαζεται... Εχεις το κουραγιο... Για σενα και αν ειναι Tιμη μου Βαγγελα... Εισαι πολυ ψηλα... Η ειλικρινεια και η ευθυτητα ειναι καποια απο τα πολλα στοιχεια σου... Ειλικρινα χαιρομαι που σε γνωρισα...Ναι? Χαιρομαι?(Ειμαστε Μπεταντζηδες εμεις και οχι πνευματικοι...)

Ιωαννα (cheese, η οπως την ελεγα εγω jOc, αν την πει κανενας αλλος ετσι.... ιππασια) :
    Απλα με τουτη την Κυρια ολοκληρωσα (με την καλη εννοια) το αμυντικο μου παιχνιδι και ας μην ειχα αμυντικο ακκαουντ... Απλα εσεις οι εκει εξω μαθετε 5 πραγματα γιατι χαζουληδες νομιζετε ακομα πως ενα σερβερ τον παιρνει η επιθεση και μονον (εκει ειναι μονο οι εντυπωσεις, σωστα δεν τα λεω Κυρα Δασκαλα?μεχρι και ο υπερτατος RuLeR την πατησε)... Πλατιασα, ας συνεχισω λοιπον λεγοντας πως η Κυρια ετουτη ειναι για μενα αυτο, αυτο και αυτο και....@ρχ1δ1@...Οτι και να πω ειναι ειλικρινα λιγο, παμε παρακατω....(Ειμαι υπερηφανος που σε γνωρισα,αν και αργα...) HELL YEAH!!!

Επισης θα ηθελα να ευχαριστησω οσους απο τους ΤιΓΡηδες καταλαβαν το εκλεπτισμενο και ιδιομορφο χιουμορ μου και μπηκαν στο τρυπακι να μου απαντησουν με το ιδιο στυλ για να εχουμε κατι να περναμε την ωρα μας (αλλιως ολα θα ηταν βαρετα και ανιαρα)... Πειραζοντας,ειρωνευόμενοι, αποστομώνοντας ο ενας τον αλλο... Για οσους δεν μπορεσαν να το καταλαβουν δεν πειραζει, ειμαι ιδιομορφος χαρακτηρας...
    Κανατε το παιχνιδι πιο γευστικο και ορεξατο με αυτα τα τζετζερτζελα...
    Εχετε καποιους τιμιους παικτες που αξιζουν τον κοπο, δεν τους εκτιματε ομως εσεις οι ιδιοι απο ο,τι καταλαβα... if you know what i mean...
    Εφ εφ εφ εφ εφ Thank youuuuuuuuuu (σεφερλης...)

Επισης,θα ηθελα να ευχαριστησω ολους τους αλλους που ξεχασα ειτε ηθελημενα ειτε αθελα μου...Ελπιζω να ειστε καλα ολοι...
    Φτιαξαμε κατι καλο η οικογενεια της CLS...
    Εσεις φτιαξατε κατι καλο...Οχι εμεις...
    fuck YEAH!!!

και Ιωαννα?
    Πινε και Καπνιζε....Αυτο ειναι, ναι, αυτο εχει σημασια...

Εις το επανιδείν...
    akahissa/Erne (ποιος τους γ@με1 αυτους?)
    Επαναδιατυπωνω,

Εις το επανιδείν,
    Ακης...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akahissa : 26-11-10 στις 03:21
    s.4 v.1: akahissa (Revenge)
    s.2 v.2: sikelos3 1/2 (~S~1)
    s.4 v.2: Erne (proud member of =CLS=)

(Mr. Pipinis/Τρισμεγιστος)

Προεπιλογή τελικα δεν ειναι μονο ενα παιχνιδι

Καλησπερα αδερφια μου θα σας κουρασω σημερα λιγακι καθως θα ειναι το τελευταιο σοβαρο μηνυμα απο πλευρας μου στο τραβιαν.
    θα ηθελα να σας πω οτι ηταν τιμη μου που επαιξα μαζι σας ,ησασταν μια τρελη και υπεροχη παρεα που ξεπερασε τους 4 τοιχους ενος δωματιου και αυτη ειναι η μεγαλυτερη νικη απο οποιαδηποτε νικη server .
    θελω να ευχαριστησω τον βαγγο γιατι απο την πρωτη στιγμη που με δεχτηκε στην παρεα ανοιξε την αγκαλια του και με προστατεψε σαν σωστος αρχηγος με κρατησες και με στηριξες αδερφε βαγγο οταν μου εριχναν λασπη χωρις λογο, και ειχες δικιο η ιστορια εδειξε την πραγματικη αληθεια και το τι ειναι ο καθενας.Σε ευχαριστω που σαν πραγματικος αρχηγος ησουν παντοτε διπλα μας και θυσιασες πολλα απο την προσωπικη σου ζωη ,ησουν μαζι μας τα βραδια και πηγαινες στις 2 να κοιμηθεις και ξυπνουσες πρωτος στις 5 να ελεγξεις αν ολα ειναι καλα και μετα να πας να πιασεις το τιμονι για 10 ωρες
    σε ευχαριστω για ολα βαγγο μου.
    ευχαριστω την ιωαννα , που διπλα της μεσα σε 2 μηνες εμαθα τοσσα πολλα για το παιχνιδι και το τι ειναι αμυνα ,ιωαννα με την ηρεμια σου και την ψυχραιμια σου εδειξες οτι ολα μπορουμε να τα πετυχουμε πραγματικο μαθημα ζωης σε ευχαριστω για ολα γλυκια μου.
    ευχαριστω τον μεγαλο δασκαλο της συμμαχιας τον πιτακο τον αξυριστο τεραστιος παιχτης και παραλληλα ταπεινος ,ηταν διπλα σου και ηταν προθυμος παντοτε ειτε να σε συμβουλεψει ειτε να σε βοηθησει το μονο ελλατωμα του δεν ξερει να μαγειρευει για αυτο αντε σιγα σιγα να φορεσεις στεφανι .
    ευχαριστω τον δημητρη damien η ποπακια για εμενα ,για τα μαθηματα ηθους και παιχτικης αξιας ,ετρεξες αδερφε παρα πολυ για να στηθει αυτη η συμμαχια και παντοτε ησουν εκει για να δωσεις λυσεις.
    ευχαριστω το κωστα τον γιατρο μας απλος-γλυκος και παντοτε διπλα μας τι αλλο να θελει καποιος οταν εχει τετοιους συμμαχους
    ευχαριστω τον βλαχο γιατι παντοτε εδειχνε οτι με πιστευει και τον βαρωνο γιατι εβαζε μυαλο στον βλαχο αλλα και για την κοινη μας πορεια στους 2 s4.
    ευχαριστω τον χρηστο ροδοπουλο ενα παιδι διαμαντι δεν περιμενα να βρω μεσα στο παιχνιδι ανθρωπο με τετοιο χαρακτηρα.
    ευχαριστω τις 2 κοπελαρες μας μαγδα και αννα , μακαρι να ειχαν ολες οι συμμαχιες 2 εργατικες κοπελες σαν εσας που γινοσασταν θυσια για ολους,
    ευχαριστω τον καναρη για την ζεστασια του προς το προσωπο μου και για την εμπιστοσυνη εισαι αδερφος τελος .επισης ευχαριστω τον αραβα τον αλλον ξενιτεμενο της παρεας ,αραβα εγινες ο πατερας μας και χαραξες τον δρομο της αυτοθυσιας καθως εμπαινες μπροστα σε ολες τις επιχειρησεις, αλλα το κυριοτερο ειναι οι ατακες σου να'σαι καλα μουσατε
    ΓΙΑ το ΤΕΛΟΣ θα ηθελα να αναφερθω στα φιλαρακια μου που παμε πακετο μητσαρα (mits,japan) παντρευτηκες αλλα μυαλο δεν εβαλες ακομα παιζεις τραβιαν μαζι μας ,ησουν απλα απιστευτος οσο καιρο σε γνωριζω,το φιλαρακι μου την μεγαλυτερη σφυριχτρα του τραβιαν θαναση (corax13-anec13) τι να πω ρε φιλε για εσενα οτι και να πω ειναι λιγο .ποτε δεν ακουστηκε το παραμικρο παραπονο απο το στομα σου ποσσες φορες σε πεταξα απο το παραθυρο κανεις δεν ξερει, παιχτης και ανθρωπος με ηθος.Αδερφε αριστο εισαι απιστευτος τετοια πιστη και φιλια δεν την περιμενα ,τοση αγαπη απο το προσωπο σου και τοση δυναμη που εχω αντλησει απο εσενα ,μας δωθηκε η χαρα πλεον να βρισκομαστε και εκτος τραβιαν οτι το καλυτερο.
    Ηρθε η ωρα για το τελευταιο ατομο που θα ηθελα να ευχαριστησω το μονιμο 50% στο τραβιαν ακη(akahissa-erne).Ηρθε φιλε μου η ωρα να σταματησουν τα ξενυχτια και να ασχοληθεις με την σχολη σου που πολλες φορες την θυσιασες για αμυνες ,και συγχωρα με που θα το πω εδειξες με την ταπεινοτητα σου τι υπεροχος ανθρωπος εισαι ,προτιμησες να χασεις τον στρατο σου ενω εβλεπες να ερχονται οι επιθεσεις και μπορουσες να τον γλυτωσεις για να σωσεις εσυ προσωπικα 5 στρατους της συμμαχιας και παρολα αυτα δεν τα παρατησες εμεινες διπλα μας και συνεχισες να προσφερεις ,συνεχισες να κανεις πλακες για να μην πεσει το ηθικο κανενος και ας στα πριβε μας μου εδειχνες την στεναχωρια σου.
    Αρκετοι με γνωριζετε σαν sikelos3 απο αλλους σερβερ εδω αλλαξα ρολο και ονομα καθως το γυρισα στην αμυνα, σας ευχαριστω ολους για αυτους τους υπεροχους μηνες να ειστε καλα σε οτι και να κανετε στην ζωη σας

τιμη μου που επαιξα μαζι σας sikelos3-esus

1) ολοι τσιμπησατε με το θεοι του ερωτα απλα 2 μονο υπογραφουν ετσι sikelos3-akahissa
    2)φωτακο εισαι τρελα
    sikelos3 winner s4 και οχι μαιμου winner

Προεπιλογή

Καλησπερα αδερφια μου

Δυσκολευομαι ειλικρινα να βρω λογια να σας πω που να αντικατοπτριζουν
    αυτα που η καρδια μου μου υπαγορευει αυτη την στιγμη που γραφω
    αυτο το ευχαριστηριο(και οχι αποχαιρετιστηριο) μυνημα.
    Παρασκευη 19 Μαρτιου 2010
    Η μερα που ξεκινησαμε ολοι μαζι να παιξουμε και να ευχαριστηθουμε
    δημιουργοντας μια απο τις μεγαλυτερες συμμαχιες βασει της εμπειριας
    και της δυναμικης των παικτων που συμμετειχαν
    την CLS.
    Στην πορεια αποδειχτηκε οτι οντως φτιαξαμε την μεγαλυτερη συμμαχια
    οχι σε στρατους και pop
    αλλα σε ΚΑΡΔΙΑ ,ΦΙΛΙΑ ,και κυριως ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ.
    Αισθανομαι ΤΕΡΑΣΤΙΑ τιμη που ηγηθηκα αυτης της προσπαθειας
    και κυριως που γνωριστηκα και συνεργαστηκα με ολους εσας
    και θελω να ξερετε οτι θα μεινετε για παντα στο μυαλο και στην καρδια μου.
    Τελειωνουμε αδοξα ειναι η αληθεια,μα με το κεφαλι ψηλα
    τιμια και αρνουμενοι να συμμετεχουμε σε ενα end game
    γεματο απατεωνιες και αλητειες.
    Θελω να σας ευχαριστησω ολους που μου κανατε την τιμη
    να συμμετεχετε στην συμμαχια και να σας ευχηθω να ειστε παντα καλα
    και να εχετε μια καρδια απο ατσαλι

http://www.youtube.com/watch?v=yU6HJ...eature=related

Ξεχωριστα ομως θελω να ευχαριστησω τα παιδια που καταθεσαν καρδια
    και προσωπικο πολυτιμο χρονο για να τρεξει και να λειτουργησει
    αυτη η οικογενεια που λεγετε CLS.

Dkanari
    Mητσαρα μου μαζι ονειρευτηκαμε και φτιαξαμε μια καταπληκτικη συμμαχια
    που καμαρωνω πολυ αλλα κυριως δεσαμε μια δυνατη φιλια
    που θα συνεχισει να υπαρχει και εκτος travian (εκτος κι αν παμε φυλακη χαχαχαχα)

Σακη φιλε μου σε ευχαριστω που ηρθες να παιξουμε μαζι παροτι
    το game ειχε τελειωσει για σενα και αυτο λεει πολλα
    Σε αγαπω πολυ

Ιωαννα μου παλια μου συμμαχητρια και φιλη νοιωθω ιδιαιτερη τιμη
    που σε ειχα κι εδω κοντα μου
    Εχεις μια πολυ ξεχωριστη θεση στην καρδια μου και σε αγαπω πολυ
    (Ωρε Παναγιτσα μου τι λεω)

Παναγιωτη και Γεωργια τα λογια ειναι πραγματικα περιττα
    Ειστε δυο πολυ ξεχωριστοι φιλοι μου και η τιμη που σας ειχα εδω
    ειναι ειλικρινα πολυ μεγαλη

Βαγγελη μου γνωριστηκαμε εδω και χαιρομαι γιατι απεκτησα ενα νεο
    φιλο με αδαμαντινο χαρακτηρα και μια τεραστια καρδια
    Αδερφε μου πραγματικα νοιωθω τεραστια χαρα και τιμη

Ακη? εισαι ενας πραγματικα εξαιρετικος τυπας,ενα νεο μεγαλο μου κερδος
    απο το game ενας νεος φιλος που θα κρατησω για παντα στην αντζεντα της καρδιας μου

Αννουλα ,αλλος ενας λογος που ευχαριστω τον ιξυδακη που σε εφερε στον δρομο μου
    και απεκτησα μια μεγαλη φιλη
    Πραγματικα με τιμαει η φιλια σου και σε αγαπω πολυ

Φωτακο φιλε μου,απιστευτη πηγη ενεργειας ,ψυχη της CLS
    σε ευχαριστω που σταθηκες πραγματικος φιλος περα απο το παιχνιδι

Γιωργο βλαχε μου σε ευχαριστω αδερφε που με τιμησες
    και ειναι τιμη μου που σε γνωρισα και σε εκανα φιλο μου

Χρηστο,Θαναση,Κοσμα,Μιτς,Αριστο,Γιατρε μου,Αραβακο μου
    ειλικρινα ειναι τεραστια η τιμη μου που σας γνωρισα και ευχομαι να μεινουμε
    για παντα φιλαρακια

Damien Μητσο μου εχεις αδερφε μου το απολυτο respect μου
    πραγματικα εισαι ενας νεος ξεχωριστος φιλος
    και σε αγαπω ειλικρινα

Αφησα για το τελος μια πραγματικα ξεχωριστη φιλη που εγινε το dual μου
    στους 28 λογαριασμους μου και με ανεχτηκε τοσο πολυ
    Μαγδουλα μου εχεις κερδισει μια ξεχωριστη θεση στην καρδια μου
    εισαι ενα αγνο πεντακαθαρο κομματι μαλαμα που ειχα την ευλογια
    να κανω φιλη μου
    Σε ευχαριστω για ολα και σε αγαπω παρα πολυ

Σας ευχαριστω ολους

Ο σειχης της καρδιας σας

Βαγγος

Περιοχή
    Greece

Arrow

Τι έχουμε εδώ….???

Δυο λόγια και από μένα για τα φιλαράκια μου { τα Κυκλωνάκια μου} ….. και μόνο γιΆ αυτά.

Ξεκίνησα το σ4 με μια μικρή παρέα από τον σ1 και καταλήγω σήμερα να θέλω να ευχαριστήσω ένα σωρό άτομα. Είμαι μπροστά στο pc ώρες ατελείωτες και προσπαθώντας να σας πω δυο λόγια, μη μπορώντας να κλείσω ένα τόσο όμορφο κομμάτι της ζωής μου. Είναι τόσα πολλά……τόσα πολλά που μας ένωσαν……που μας έκαναν να είμαστε η Νο1 συμμαχία του σέρβερ. Η συμμαχία που πατάει ντιλιτ λίγες μέρες πριν τα θαύματα γιατί την πνίγει το δίκιο. Η συμμαχία που θα μείνει στην ιστορία του τράβιαν γιατί κατάφερε να χτίσει το δικό της ΘΑΥΜΑ ….. το θαύμα της απόλυτης ομαδικότητας…!!! Ξεκινήσαμε κάτι όλοι μαζί και θα το τελειώνουμε όλοι μαζί…..αυτό θα πει ομάδα….
    Είμαι περήφανη που ήμουν με τους κυκλώνες.
    Και σας ευχαριστώ όλους σας που με ανεχτήκατε με τις γκαφούλες μου….

Λίγα λόγια για κάποια άτομα που ξεχώρισαν για μένα

Το Βινάκι μου το γλυκό χωρίς το «ΓΩ» . Βινάκο μου όταν βγεθούμε πάλι από κοντά θέλω να μου πεις το εξής ποιηματάκι…..
    «Βράζω Ρύζι και Μυρίζει, Βράζω κρέας και δε βράζει, Τρώω αγγούρι δροσερό Και αρχίζω το χορό»
    Αγαπάω Βινάκοοοοοο

Η Αννούλα μου… «Το Κορίτσι με θέα το Λυκαβηττό» (είδες τι σεμνά που το είπα) Αννούλα μου 2 χρόνια τράβιαν μαζί σου και μου φαίνονται σαν να ξεκινήσαμε ΅χθες να πατάμε το πρώτο μας χωραφάκι. Κράτα μου μια τυροπιτούλα….. ζεστή ζεστή…!!!
    Αγαπάω Αννούλααααααα

Η Ιωάννα μου….. «Το κορίτσι με τα Δρουίδια» τι να πω γιΆ αυτή την εξαίσια προσωπικότητα. Ήταν μεγάλη μας τιμή που ασχολήθηκες με τη CLS. Που πρόσφερες τις τεράστιες γνώσεις σου σε άτομα σαν και εμένα που δεν είχαν ιδέα για το πώς υπολογίζουμε τις άμυνες. Πάντα υπομονετική και γλυκιά, πάντα εδώ -πριν από μας για εμάς-. ΣΆ ευχαριστώ για όλα. Πες μου όμως … τι φοράς???
    Αγαπάω Δρουιδοκόριτσοοοοοοοο

Ο ¶κης μου το Snoufelaki mas « Το ατίθασο πιπινάκι μας, το βρωμερό σουπιάκι μας, το ακουλινακουλινακουλίνι μας». Ειλικρινά χάρηκα που σε γνώρισα γιατί είσαι εξαιρετικό παιδί. Ήσουν η ψυχή των Κυκλώνων. Θέλω να θυμάσαι ένα πράγμα « Τα ράμερ μπορεί να χαθούν μέσα σε μια μέρα οι φιλίες όμως θα κρατήσουν περισσότερο».

Ο Σικελούλις « Το παιδί με τις παντοφλιές» Ο ξενύχτης της cls, το παιδί για όλα.
    Μπράβο Βαγγέλη μου, χάρηκα πολύ που έπαιξα μαζί σου στους Κυκλώνες.

Ο Eddie « Ο γιατρός της CLS», το παιδί του ναι…..μα δεν υπάρχει στο λεξιλόγιό σου το όχι ρε συ Κωστάκη? Απορώ….. Ότι κι αν του ζητήσεις θα προσπαθήσεις να το κάνει.

Ο Διάκος….. Δημήτρη μου χάρηκα που παίξαμε και στον σ4 μαζί….είσαι πολύ καλόκαρδος, μείνε όπως είσαι….!!!

Ο Φωτάκος …. « Το παιδί στούκας» τα λόγια είναι περιττάααααα ...!!! : )

Ο dkanaris «Το παιδί της λιωμένης σοκολάτας» Χάρηκα πολύ καναράκο μου που σε γνώρισα, είσαι καταπληκτικό παιδί και έχεις και δυο υπέροχες κορούλες…..φιλιά στην πέγκυ.

Ο Κοσμάς & Βλάχος «Δε μιλάς ωραία για τους συμμάχους» ….!!! Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα και ελπίζω να συνεχίσουμε να τα λέμε

Αρίστος + / - / = /: δεν έχουν χώρο στην ζωή του……!!! Γεια σου ρε Αρίστο…!!!

¶ραβακο….είσαι όλα τα λεφτά…..!!! Σαλαμ και Κασερ…..!!!

Κορακάκο μου μην τους ακούς είσαι το καλύτερο παιδί…….σφύριξες κι έλειξε ο σέρβερ…..!!! Χάρηκα που σε γνώρισα

Πιτάκοοοοο ειλικρινά χάρηκα που σε γνώρισα γιατί είσαι τρομερά καλός παίχτης και ένα υπέροχο παιδί…… Έχω γνωρίσει και τη Σαλ από κοντά που είναι γλυκύτατη ….περιμένω προσκλητήριο γάμου…..ΑΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕ….

Ο Ντάμιεν…..Ο τρόμος του σ4 …. Ότι και να πω θα είναι λίγο για σένα…..
    Δήμο μου μεγάλη μου τιμή που έπαιξα ένα σέρβερ μαζί σου….Είσαι ο καλύτερος παίχτης που έχω γνωρίσει.

Και φυσικά άφησα τελευταίο το διαμάντι της συμμαχίας μας, τον Αρχηγούλι, το Μπουκλάκι- τον Σοκολατάκια- τον Σεϊχουλίνι- τον γνωστό σε όλους Βαγγουλίνο. ΣΆ ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου, που με εμπιστεύτηκες, σΆ ευχαριστώ για όλες τις συμβουλές σου στα διάφορα προσωπικά μου προβλήματα. Τιμή μου που ήμουν ντούαλ σου και μεγάλη μου χαρά να το ξανακάνω. Κι ας με μάλωνες .... συνέχεια : (
    Αγαπάω Βαγγουλινακουλινακουλινι…..!!!

Σας φιλώ γλυκά γλυκά…..θα μου λείψετε….
    Η μοιχαλίδα σας……η ΣιεςΓιούλα σας……!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SAOS : 26-11-10 στις 04:18
    o s4 anoikei sth CLS........!!!

S1 CSU
    S4 CLS

Προεπιλογή

Με επιασε συχνοουρια απο τη συγκινηση

Σας αγαπω
    S1: Corsikios CSU
    S4: Dr. CorsikAnna =CLS=

Προεπιλογή Αυλαία

Γεια χαρά και από μένα

Να με συγχωρήσουν οι συμπαίκτες μου στους Κυκλώνες που δεν θα ευχαριστήσω ή μνημονεύσω καθένα ξεχωριστά. Δεν βρίσκω κατάλληλα λόγια που να περιγράφουν το πώς νοιώθω ακριβώς για αυτούς, θα ήταν άδικο και πολύ φτωχό ό,τι και να έγραφα. Όπως επίσης και το πόσο ευφοριακές ήταν οι στιγμές που βρισκόμουνα στη συμμαχία, στα κανάλια και στα φαγοπότια μας. Δεν περιγράφονται με λόγια, ούτε καν με εικονίδια

Ένα πράγμα μόνο θα γράψω και μετά θα σιγήσω για πάντα από το βήμα αυτού του Φόρουμ, όπου κατά καιρούς πόσταρα διαμαρτυρίες, διευκρινίσεις, θεωρίες και προβληματισμούς αλλά κυρίως δημοσιοποίησα τις έντονες αντιπαραθέσεις μου τόσο με πρόσωπα όσο και με πρακτικές, απογυμνωμένος πολλές φορές από το ένδυμα του καθωσπρεπισμού.

Αυτό το ένα και μοναδικό είναι μια υπόδειξη στους συμπαίκτες μου στους CLS στον τελευταίο σέρβερ αλλά και όλους τους παίκτες του τράβιαν, μια υπόδειξη που έχει γενικότερη αξία και σημασία και ξεπερνά τα στενά όρια ενός παιχνιδιού: Οταν βρίσκεσαι σε μια συμμαχία με παίκτες όπως η JoC και ο Damien και συνεργάζεσαι μαζί τους δεν μπορεί παρά να θαυμάσεις τι μπορεί να καταφέρει κάποιος με καθαρό μυαλό, γαϊδουρινή επιμονή, ιώβεια υπομονή και ανθρώπινη αξιοπρέπεια.

Όλοι οι συμπαίκτες μου έχουν να μου διδάξουν κάτι δικό τους και βγαίνω σίγουρα κερδισμένος από αυτή τη συναναστροφή αλλά τέτοια παραδείγματα ταυτόχρονης συνύπαρξης οργάνωσης, αποτελεσματικότητας και ήθους δεν τα βρίσκεις παρά πολύ σπάνια στη ζωή σου έως ποτέ. Ειδικά μάλιστα όταν αναγνωρίζεις στα πρόσωπα αυτά και όλα τα ανθρώπινα ελλαττώματα που δυσκολεύουν τους ίδιους και τη σχέση τους με τους ανθρώπους γύρω τους, όταν δηλαδή αναγνωρίζεις ότι είναι άνθρωποι όπως όλοι μας και όχι εξωγήινα πλάσματα ή ψυχρές μηχανές...

Η πιο ταιριαστή φράση που μου θυμίζει και τους δύο είναι: Έβγαζαν από τη μύγα ξύγκι... και αν είχα καπέλο θα το είχα βγάλει τώρα προς τιμήν τους.

Δεν έχω όμως, αντ' αυτού τίτλοι τέλους...

pitakos
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη pitakos : 26-11-10 στις 21:28 Αιτία: Ορθογραφικός έλεγχος

Προεπιλογή Απλά υπερήφανος

Καλημέρα
    Σήμερα είναι η τελευταία μας ημέρα σε αυτόν τον server και θα ήθελα να πω ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ μέσα από την καρδία μου για την γνωριμία που έτυχε να κάνουμε.
    Είμαι πολύ ευτυχισμένος που είχα τέτοιους συμπαίκτες και που στην συνεχεία έγιναν και φίλοι μου.
    Όλοι χωρίς να κάνω εξαίρεση σε κανέναν και για τίποτα.
    Δεν είμαι καλός στο να γράφω τέτοιου είδους κείμενα και ειδικά όταν έχει να κάνει με τέτοιου είδους αποχαιρετισμούς αλλά έχω την υποχρέωση να τα πω γιατί είναι κάτι που αισθανθεί μέσα από τα βάθη της καρδίας μου.
    Παιδιά ήμασταν όλοι άξιοι πολεμιστές και πολύ περισσότερο για τα κοινά αυτού του server και πολύ ανώτερη για να έχουμε τέτοιους αντιπάλους.
    Και πάμε στα τελείως καρδιακά
    vagosniki Βαγγελη είσαι ένας άνθρωπος ικανότατος και πολύ ντόμπρος και σε ευχαριστώ μέσα από τα βάθη της καρδίας μου που σε είχα για αρχηγό μου και με έκανες να νιώσω τόσο υπερήφανος που με δέχτηκες στην συμμαχία σου.
    VlaxoVarwnos Γιώργο ένα μεγάλο ευχαριστώ και σε εσένα που έκανες την κίνηση και με δέχτηκες να γίνω μέλος αυτού του κλαμπ φίλων
    Dkanari καναρακο εύγε και σε εσένα που μας έφερες εδώ και μαζί και το έτερον ήμισυ αρχηγό μας.
    dr. CorsikAnna φωταρα είσαι πολύ καλόπαιδο ρε και να ξυρίζεσαι που και που (το κεφάλι έτσι?)χαχαχαχαχαχαχαχα και σε θέλω ρε σι στον speed να μας δείξεις και να μας μάθεις πώς να καταφέρουμε να κάνουμε ΣΤΟΥΚΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ
    ChristosRod Χρήστο έχεις μεγάλη καρδιά και είσαι απλά υπέροχος
    bloo Παναγιώτη είναι μεγάλη τιμή για εμένα που σε είχα συμπαίκτη και πραγματικά έμαθα πολλά από εσένα απλά τιμή μου
    cheese Ιωάννα (η tzo ) είσαι απλά υπέροχη έχεις μεγάλη υπομονή (όχι και από εμένα χαχαχαχαχα) και ήσουν πάντα εδώ για όλους μας είσαι η αρχόντισσα της συμμαχίας
    SAOS Μάγδα η δημαρχίνα της συμμαχίας μας η κοπέλα που ήταν η μεγάλη υπομονή όλων μας και ήσουν άξια για ότι έκανες για όλους μας
    Bekatsas ¶ννα είσαι η μόνη γυναίκα που κάνης τόσες πολλές δουλειές για εμάς αλλά ρε σι μην καις άλλο της τυρόπιτες έλεος χαχαχαχαχαχα μουχριτσα απλά υπέροχη
    simademenos. AlexanderTheGr Σπύρο και Τόνια θα ήθελα να σας ζητήσω μια συγγνώμη γιατί δεν τα είπαμε αρκετά εδώ μέσα αλλά είναι τιμή μου που σας έχω φίλους και σας γνώρισα
    Δείμος Δείμο είσαι πραγματικά μεγάλος παίχτης και σαν παίχτης και σαν άτομο και ας λέει ο σικελός ότι είσαι ποππακιας
    corax13 Θαναση εισαι το καλυτερο παιδι απο ολους και αφτο που σκεφτεσαι να κανης προσεχε γιατι θα το μετανιωσης ακρυβα χαχαχαχαχαχαχαχα
    japan(mits13)Μητσο μου εισαι ενα πραγματικο Αστερι και ελπιζω να βαλης μιαλο στο κορακι

Και τώρα αρχίζουν τα ποιο δύσκολα για εμένα γιατί πρόκειται για δυο άτομα που είναι παραπάνω από δυο φίλοι και το ποιο ωραίο είναι ότι έκανα το οφείλω σε αυτούς
    Erne(η 8anasogiorgAkis η akahissa)
    Ακουλινι μου είσαι πολύ μεγάλος φίλος και ας μην έχουμε ιδωθεί από κοντά(ακόμα) έχουμε περάσει ατελείωτες ώρες και έχουμε πεθάνει από τα γέλια (και εσείς ποιο πολύ από το δικό μου)μας ρε φίλε όπως σου είπε και ο βαγγελης δεν πρέπει να τελείωσης κάποια στιγμή με το πτυχίο σου ε?
    Και ο Esus(η sikelos3) Βαγγελάκη μου είσαι απλά ένας υπέροχος άνθρωπος και σου εύχομαι με το καλό να τελειώσεις και να επιστρέψεις εδώ κοντά μας και να ξέρεις ότι είσαι ο άνθρωπος που με έκανε να μείνω και να τελειώσω το παιχνίδι έτσι όπως αρμόζει σε όλα αυτά τα παιδιά που περάσαμε μαζί τόσους μήνες απλά σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και θα είμαι πάντα δίπλα σου για ότι θέλεις

Τέλος θέλω να πω όλους τους συμπαίκτες μου ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και ήταν η μεγαλύτερη τιμή μου, που μπόρεσα να γνωρίσω τόσους αδαμάντινους χαρακτήρες και τόσο ΜΕΓΑΛΟΥΣ παίχτες

Και θα είμαι στο skype με το ίδιο όνομα για όποιον θελήσει κάτι
    Και θα ήταν ευχή μου να ήμουν συμπαίκτης σας και σε άλλον server

Με τα τιμής ¶ρης
    Απλά υπερήφανος
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη taphnos : 26-11-10 στις 22:52

Προεπιλογή

Kαλησπέρα .... salam walekoum

Dεν είναι του στυλ μου να κλαψουρίζω και να αποχαιρετώ ... είναι βαρύς ο παππούς τι να κάνουμε !!! εκτίμησα πόλους από εσάς και νομίζω να με εκτιμήσατε και εσείς (παραλίγο να βγω και spy xexexexe) ελπίζω επιτέλους να μάθατε ποτε έκανα πλακα και ποτε μιλούσα σοβαρά (η μάνα μου ακόμα δεν μπορεί να καταλάβει)

Σας φiλw όλους να είστε πάντα καλά και ότι καλύτερο επιθυμείτε στην ζωή σας ... να το πάθετε.

Eχω κάποια τηλέφωνa και μόλις έρθω ελλάδα θα επιδιώξω να γίνει κάποια συνάντηση.

* συγγνώμη για την ορθογραφία μου ... έχω αρχίσει να ξεχνώ τα ελληνικά

* τρόμπα επιτέλους έμαθες ποιος είναι ο GANT για τις πλάκες που σου έκανε

* ο RAIDEN δεν ήταν spy κόβω το @@@@@ μου

George - Nightmare - Gavs - Aravas

Προεπιλογή

ξέχασα κάτι !!!!! ...................... Iωάννα τι φοράς ?????

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Game of Thrones
    By NEKROMANTIS in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-01-13, 14:59
  2. end game
    By Railgun in forum Αρχείο Server 1 (4)
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-05-12, 14:09
  3. Travian Was Just A Game????
    By flogovolos in forum Αρχείο Server 5 (1)
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-08-10, 01:24
  4. GAME
    By glafkos in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-10, 12:46
  5. ww end game
    By den paizw speed in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-10, 17:23

Δικαιώματα - Επιλογές