Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9

Θέμα: Επίπεδο συμμαχίας ή μεμονομενες περιπτώσεις???

Προεπιλογή Επίπεδο συμμαχίας ή μεμονομενες περιπτώσεις???

Κατ αρχήν να πω πως αν και διαβάζω ολα οσα γράφονται στο forum καθημερινά απο τιν αρχη του server ποτέ δεν μπήκα στη διαδικασια να απαντήσω σε κανεναν γιατι απλά δεν ειχα κατι σημαντικο να πω. Τι συμμαχια μου την εκπροσωπουσε επάξια ο flogovolos.
    Σε οσους server εχω παίξει κατάφερα να κανω τους αντιπάλους μου να με σεβαστούν ως παιχτη αλλα ακομα ποιο πολυ ως ανθρωπο και μάλιστα με αρκετούς απο αυτούς ειμαι πλεον και φίλος. Αυτό ομως που απο σήμερα το πρωί συμβαίνει ειναι κάτι που πραγματικά με στεναχωρεί. Εχω δεχθει πολλα μυνήματα ειρωνικου ως και ιβριστικου περιεχομένου απο μερικους παιχτες των RENCE που έχοντας μάλον καταλάβει το ποσο αδύναμοι ήταν να με χτυπήσουν κατα τι διάρκεια του game αποφασισαν πως τώρα που μένουν ελάχιστα λεπτα για την ολοκληρωση του και δεν κινδυνευουν να κλειδωθουν ειναι η ευκαιρία...
    Το ολο θέμα δείχνει κατα τι γνωμη μου το επίπεδο με το οποιο τους μεγάλωσε η οικογένεια τους αλλα και το πόσο κομπλεξικοι είναι ως ατομα στην πραγματική τους ζωη και αν καποιος απο αυτους μπορει να αποδειξει το αντίθετο σε αυτα που λέω ας το κανει.
    Δυστυχός ουτε και ο αρχηγός τους παρ οτι του εστειλα προσωπικο μύνημα στο λογαριασμο του μπήκε στη διαδικασια να μου δωσει μια απάντηση για κατι που αν είχε κανει δικος μας παιχτης θα τον είχαμε διώξει απο την Vi-Zei χωρις δευτερη σκέψη...
    Πραγματικά λυπάμε για σας Λαζαρε...

Στο άσχετο σας περνάω και μια αναφορα επιθεσης μου ωστε ολοι να δείτε τον ενα απο τους παιχτες που απο το πρωι μου στελνουν αυτα τα μυνήματα αλλα και για να καταλάβουν καποιοι πως οι Vi-Zei παιξαμε το παιχνίδι 12 ολοκληρους μήνες και δεν περιμέναμε το τέλος φαρμάροντας δικά μας account για να πέρνουμε μεταλια στους κλέφτες. Τα πραγματικά μετάλια μάγκες εχουν μαυρο χρωμα αν δεν το γνωριζετε...

http://travian-reports.net/gr/report...ed,126925c983c

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Daylight Dark Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατ αρχήν να πω πως αν και διαβάζω ολα οσα γράφονται στο forum καθημερινά απο τιν αρχη του server ποτέ δεν μπήκα στη διαδικασια να απαντήσω σε κανεναν γιατι απλά δεν ειχα κατι σημαντικο να πω. Τι συμμαχια μου την εκπροσωπουσε επάξια ο flogovolos.
    Σε οσους server εχω παίξει κατάφερα να κανω τους αντιπάλους μου να με σεβαστούν ως παιχτη αλλα ακομα ποιο πολυ ως ανθρωπο και μάλιστα με αρκετούς απο αυτούς ειμαι πλεον και φίλος. Αυτό ομως που απο σήμερα το πρωί συμβαίνει ειναι κάτι που πραγματικά με στεναχωρεί. Εχω δεχθει πολλα μυνήματα ειρωνικου ως και ιβριστικου περιεχομένου απο μερικους παιχτες των RENCE που έχοντας μάλον καταλάβει το ποσο αδύναμοι ήταν να με χτυπήσουν κατα τι διάρκεια του game αποφασισαν πως τώρα που μένουν ελάχιστα λεπτα για την ολοκληρωση του και δεν κινδυνευουν να κλειδωθουν ειναι η ευκαιρία...
    Το ολο θέμα δείχνει κατα τι γνωμη μου το επίπεδο με το οποιο τους μεγάλωσε η οικογένεια τους αλλα και το πόσο κομπλεξικοι είναι ως ατομα στην πραγματική τους ζωη και αν καποιος απο αυτους μπορει να αποδειξει το αντίθετο σε αυτα που λέω ας το κανει.
    Δυστυχός ουτε και ο αρχηγός τους παρ οτι του εστειλα προσωπικο μύνημα στο λογαριασμο του μπήκε στη διαδικασια να μου δωσει μια απάντηση για κατι που αν είχε κανει δικος μας παιχτης θα τον είχαμε διώξει απο την Vi-Zei χωρις δευτερη σκέψη...
    Πραγματικά λυπάμε για σας Λαζαρε...

Στο άσχετο σας περνάω και μια αναφορα επιθεσης μου ωστε ολοι να δείτε τον ενα απο τους παιχτες που απο το πρωι μου στελνουν αυτα τα μυνήματα αλλα και για να καταλάβουν καποιοι πως οι Vi-Zei παιξαμε το παιχνίδι 12 ολοκληρους μήνες και δεν περιμέναμε το τέλος φαρμάροντας δικά μας account για να πέρνουμε μεταλια στους κλέφτες. Τα πραγματικά μετάλια μάγκες εχουν μαυρο χρωμα αν δεν το γνωριζετε...

http://travian-reports.net/gr/report...ed,126925c983c

1. roloi2 βαράγγοι WW-vrψο 100 -
    2. el malo Κρητικη Πολιτεια Thou Vou 99 26.11.10 20:41
    3. mastermil F-OR-EVER LP_Vi 98 27.11.10 02:29
    4. bloodsucker ΖΑΒΑΡΑΚΑΤΡΑΝΕΜΙΑ WWF 96 26.11.10 21:17
    5. gtheodor ΘΑΥΜΑΣΙΟ WW-vrψο 92 -
    6. ioannis75 Lepus europaeus WWF 91 -
    7. NiRaKi Testudo graeca WWF 88 -
    8. soka Παγκόσμιο θαύμα Thou Vou 77 -
    9. el malo Μπαμπης El cam Thou Vou 54 -
    10. Bic Elmer Fudd Thou Vou 51 -
    11. Θεριό Ιθάκη Βushido 29 -
    12. chrispapa ΨΥΧΩ 0 -
    13. vasoulinaki FU N 0 -

POP CORN,ΜΠΥΡΙΤΣΑ Κ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΑ!
    κατι ξεχασα...
    Daylight Dark O ΘΕΟς ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...ΗΤΑΝ Ο PRIEST ΟΜΩΣ...
    RΕNCE POWER

Προεπιλογή

Μια παρατηρηση μονο ρε παλικαρια, ΟΚ δεν μας πηγαινατε ποτε, ΟΚ μας βαζεται ολους σε εναν κουβα, ΟΚ δεν μας υπολογιζατε ποτε.
    Αλλα ακομα και την τελευταια στιγμη βγαζετε τετοια χαρακτηρα που λετε πως δεν μας αξιζε η νικη;

Αλλος λεει πως αν ειχε λιγο χρονο ακομα, θα μας κατεβαζε, ΟΚ και οι γερμανοι αν ειχαν λιγο χρονο ακομα θα εφτιαχναν και αυτοι πυρηνικη βομβα, να τους δωσουμε εκ των υστερων τη νικη στον β' παγκοσμιο; χαχαχα ειναι αστειο ε;

Ακομα καποιος θελει να δωσει και μαθηματα για το πως επαιξε το θαυμα για να μαθαινουν και οι αλλοι, δλδ για το πως εχασε; ΟΚ, μπορει να επαιξε καλα, αλλα καποιοι αλλοι επεξαν καλυτερα.
    Τα συμπερασματα βγαινουν εκ του αποτελεσματος...
    Αλλα οχι, εσας δεν σας αξιζε η νικη... ΟΚ και σε αυτο...

Ο αλλος βγαινει και μας δειχνει το στρατο του που εριξε στον priest, και δεν ντρεπεται, που αντι να κανει το σωστο για τη συμμαχια του, και να παει σε κανα θαυμα με τετοιο στρατο, εκανε τα προσωπικα του καπριτσια. Δεν καθεται να κοιταξει τι εκανε λαθος, αλλα να κατηγορησει το νικητη...

Ο χαρακτηρας φαινεται στην νικη και στην ηττα. Και την ηττα την διαχειριστηκατε σαν μικρα παιδια, λεγοντας πως ηταν αδικο... (Οπως και μερικοι απο εμας που γκρινιαζαν με το πως βγηκαν τα σχεδια, γελαγα και τωτε, και τους τα ελεγα...)

Μην γραφεται αλλο παρακαλω, γιατι μονο ετσι υποβιβαζετε τη νικη μας, αφου δειχνετε το επιπεδο σας.
    Το μεγαλειο της νικης ειναι αντιστοιχο με το μεγαλειο του ηττημενου.

Αν εβγαινε κανεις αντρικια και ελεγε μπραβο, τοτε θα ηταν και αυτος νικητης για μενα. Και θα υποκλινομουν μπροστα του...

Τι αλλο να πω... Φοβαμαι πως ακομα και τωρα, δεν θα καταλαβει κανεις...

Αντε, παμε για αλλα...

Προεπιλογή

Μαλον μπέρδεψες τα post φίλε μου αλλά αυτά κανουν οι μπυρες και τα pop corn. Eδω δεν εγραψα ούτε για το ποιος νικησε ουτε για τα lvl των ww. Ειπα για καποια μυνηματα που καποιοι εστειλαν στο λογαριασμο μου αν μπορεις φυσικα να τα κατανοισεις
    Απλα μεσα στα νευρα μου για ολα οσα διαβασα εμπλεξα οχι επιτιδες ομως ολοκληρη τι συμμαχια σου και ζητω συγνωμη γι αυτο. Αυτο ειδικα που σου λέω να το θυμάσε γιατι το εγραψε καποιος που ως τωρα δεν ειχε γραψει τιποτα και για κανενα εδω.
    Οσο για τον Priest μάλον εχει ψυχολογικά προβληματα μετα τιν επισκεψη μου στιν πρωτευουσα του

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Daylight Dark Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλον μπέρδεψες τα post φίλε μου αλλά αυτά κανουν οι μπυρες και τα pop corn. Eδω δεν εγραψα ούτε για το ποιος νικησε ουτε για τα lvl των ww. Ειπα για καποια μυνηματα που καποιοι εστειλαν στο λογαριασμο μου αν μπορεις φυσικα να τα κατανοισεις
    Απλα μεσα στα νευρα μου για ολα οσα διαβασα εμπλεξα οχι επιτιδες ομως ολοκληρη τι συμμαχια σου και ζητω συγνωμη γι αυτο. Αυτο ειδικα που σου λέω να το θυμάσε γιατι το εγραψε καποιος που ως τωρα δεν ειχε γραψει τιποτα και για κανενα εδω.
    Οσο για τον Priest μάλον εχει ψυχολογικά προβληματα μετα τιν επισκεψη μου στιν πρωτευουσα του
    Φιλε, δεν εγραψα ονοματα οπως ειδες...

Αλλα τι να πει το ψυχολογικο του priest? Εριξε λβλ στο θαυμα που ηταν μπροστα μας, οταν επρεπε; Αυτο δεν μετραει για τη συμμαχια;

Φιλε, εχω δικαιωμα να μιλω, γιατι δεν εχω βρισει ποτε κανεναν, ακομα και τοτε που ακουγα ενα καρο μλκιες, και σταματησα να γραφω στο φορουμ...

Ποτε δεν εβρισα ομως, ουτε σε φορουμ ουτε σε img. Ετσι δεν ανεχομαι κανεναν να αφηνει υπονοουμενα για τη συμμαχια που ειμαι μελος και εν συνεχεια και εμενα...
    Εχεις ονοματακια, και μνμτακια, εβγα στον τακο να δουμε... Και μαζι σου, θα κατηγορησω οσους το αξιζουν... Σε οποια συμμαχια και να ανηκουν...

Αλλα περαν αυτου, ο σερβερ εκλεισε, και οσοι τρεχουν κλαιγοντας στη μαμα τους λεγοντας " το παιχνιδι ειναι αδικο" ας μεγαλωσουν λιγο... Και ας πουν και κανα μπραβο... Κατι καλο θα καναμε και εμεις σε αυτο τον σερβερ... ΑΝ μη τι αλλο τα ξενυχτια που ριξαμε...

Καλη συνεχεια!
    Γιωργος

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gtheodor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο αλλος βγαινει και μας δειχνει το στρατο του που εριξε στον priest, και δεν ντρεπεται, που αντι να κανει το σωστο για τη συμμαχια του, και να παει σε κανα θαυμα με τετοιο στρατο, εκανε τα προσωπικα του καπριτσια. Δεν καθεται να κοιταξει τι εκανε λαθος, αλλα να κατηγορησει το νικητη...
    Ξεχνας ευκολα η μαλλον θα ηθελες να ξεχασεις φιλε Γιωργο
    Αυτος ο στρατος που κατακρινεις οτι δεν χρησιμοποιηθηκε συμμαχικα, ειναι ενας απο τους 3 που σε εριξαν στο 69 λεβελ
    Μπορει εσυ να θελεις να το ξεχασεις, αλλα επετρεψε μου να το θυμησω σε οσους τυχον βγαλουν λαθος συμπερασμα

http://www.travian-reports.net/gr/re...7b,13581518d30

Δεν νομιζω να εχετε να του αντιπαραθεσετε παρομοιο στρατο? Η κανω λαθος?

Το μονο λαθος του Τακη ειναι οτι δεν σου του υπενθυμισε
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΓΥΠΑΣ : 27-11-10 στις 02:46

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΥΠΑΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεχνας ευκολα η μαλλον θα ηθελες να ξεχασεις φιλε Γιωργο
    Αυτος ο στρατος που κατακρινεις οτι δεν χρησιμοποιηθηκε συμμαχικα, ειναι ενας απο τους 3 που σε εριξαν στο 69 λεβελ
    Μπορει εσυ να θελεις να το ξεχασεις, αλλα επετρεψε μου να το θυμησω σε οσους τυχον βγαλουν λαθος συμπερασμα

http://www.travian-reports.net/gr/re...7b,13581518d30

Δεν νομιζω να εχετε να του αντιπαραθεσετε παρομοιο στρατο? Η κανω λαθος?

Το μονο λαθος του Τακη ειναι οτι δεν σου του υπενθυμισε
    Αν ο Τακης ειχε βαλει την αναφορα απο το χτυπημα στο θαυμα, δεν θα μιλαγα καθολου...
    Επελεξε να βαλει την αναφορα της βεντετας ομως.
    Πραγμα που δειχνει πως αυτο ειναι το πιο σημαντικο για αυτον...
    Και αυτο ακριβως σχολιασα και εγω.
    Εσυ γιατι πεταγεσαι σε ξενη συζητηση, δεν εχω καταλαβει... Αν ηθελε να πει κατι θα το ελεγε. Μεγαλο παιδι ειναι. Και απο οτι εχω καταλαβει, ειναι και σοβαρος παικτης. (Αν ξεχασουμε τις βεντετες)

Προεπιλογή

Καλημέρα κι απο μένα.
    Τέλος λοιπόν και γι αυτόν τον σέρβερ. Τελικά νίκησαν με πολυ επεισοδιακό τρόπο, οι Viargηδες, με τους τιποτάδες, οπως τους είχε αποκαλέσει κάποιος.
    Κατάφεραν να εκμεταλευτουν τα λάθη των αλλων συμμαχιων και σημερα ειναι αυτοι που γιορταζουν την κουπα του νικητη.
    Ετσι ειναι φιλοι μου, ολα τα αλλα, απλα συνεβησαν. Δικαιολογιες δεν υπαρχουν, γιατι και τετοιες θα δουμε. Απλα τα παιδια ΝΙΚΗΣΑΝ.
    Δεν εχει σημασια, ποιοι πηγαν με ποιους , ποιοι πουλησαν ποιους, ποιοι βαρεσαν ποιους. Τα παντα βαφτιζονται σαν κινησεις στρατηγικης, και ετσι πρεπει να τα δουμε.
    Δεν εχει σημασια ποιοι εκαναν sim city γιατι κι αυτο ειναι μεσα στους κανονες του παιγνιδιου.
    Δεν εχει σημασια ποιοι εδωσαν και ποιοι πηραν πλανα γιατι κι αυτο ειναι μεσα στους κανονες του παιγνιδιου.
    Εγω κραταω για μενα , την υπεροχη παρεα της Παγκρητιας, που ενω μας ειχαν ξεγραμενους απο την αρχη καταφεραμε και πρωταγωνιστησαμε στο παιγνιδι. Μακαρι να μπορουσα να σας δωσω μεσα απο αυτο το κειμενο να καταλαβετε το δεσιμο αυτης της ομαδας.
    Ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολα τα παιδια που σιταρισαν το θαυμα, μαζι με ενα τεραστιο ΣΥΓΝΩΜΗ που δεν ειχαν τη βοηθεια που επρεπε και τραβηξαν κατι τρελλα ωραρια.
    Πάνος,Μαρια, Λενα, Βαγγελης, Μανωλης, Μηνας, Νικος,Στέλα,Χρηστος και βεβαια ο Τασος που υπηρξε η ψυχη και το μυαλο σε ολα οσα ελαβαν χωρα κατα την διαρκεια του παιγνιδιου.
    Στα παιδια της Ελκαμ, που πορευτηκαμε μαζι.
    Στα παιδια της Νation που βοηθησαν, και κλεινω αυτον τον απολογισμο με μια αναφορα στους καινουργιους φιλους μου .BG. Zoso,Bic,Wragler,OYΓΚ ΟΥΓΚ , και τα υπολοιπα «ρεμάλια», που ποτε δεν φανταζομουν οτι οταν παιζαμε τοσο ξυλο στην διαρκεια του σερβερ θα ειχαμε τετοια καταληξη. Ειδικα για τον Φανη που ειχα και εχω προσωπικη αποψη, εχω μονο τα καλυτερα.

Και επειδη μπορει να κατηγορηθω οτι ολα ωραια και καλως καμωμενα, εχω και την μαυρη λιστα μου. ΜΟΝΤΑΝΑ, STELLA, URLIKE, και η παρεα τους, μαζι με georgiakal, και mak (lia) και την παρεα τους αποτελουν την λιστα αυτη. Απλα και η αναφορα στα ονοματα τους αξια τους δινει, θα σταματησω εδω. Οποιος ξερει μπορει να καταλαβει.
    Απο αντιπαλους ξεχωριζω τους Baroko, Pasoko, που σιγουρα ειναι πρωτα ατομα για να τους εκτιμα ο κωτσος.
    Κι ενα μεγαλο ευχαριστω στο Βρωμοπουλο (ΓΥΠΑΣ) για την παρεα που καναμε και ελπιζω να συνεχισουμε να κανουμε στο φορουμ.

Ολα τα παραπανω απειχουν προσωπικες μου αποψεις, για εναν σερβερ που τελειωσε και τον πηραν οι Vrg-Rence. Ουτε τιποταδες και αλλα. Νικησαν...και μπραβο τους..
    Εγω συνεχιζω στον S1 με τον λογαριασμο babylon5 στην Rip.
    Αυτα για εναν σερβερ που πρεπει να εχει ενα ονομα. Οχι S5……… αλλα..

ΜΠΑΜΠΗΣ._

Smile

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kotsos43 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα κι απο μένα.
    Τέλος λοιπόν και γι αυτόν τον σέρβερ. Τελικά νίκησαν με πολυ επεισοδιακό τρόπο, οι Viargηδες, με τους τιποτάδες, οπως τους είχε αποκαλέσει κάποιος.
    Κατάφεραν να εκμεταλευτουν τα λάθη των αλλων συμμαχιων και σημερα ειναι αυτοι που γιορταζουν την κουπα του νικητη.
    Ετσι ειναι φιλοι μου, ολα τα αλλα, απλα συνεβησαν. Δικαιολογιες δεν υπαρχουν, γιατι και τετοιες θα δουμε. Απλα τα παιδια ΝΙΚΗΣΑΝ.
    Δεν εχει σημασια, ποιοι πηγαν με ποιους , ποιοι πουλησαν ποιους, ποιοι βαρεσαν ποιους. Τα παντα βαφτιζονται σαν κινησεις στρατηγικης, και ετσι πρεπει να τα δουμε.
    Δεν εχει σημασια ποιοι εκαναν sim city γιατι κι αυτο ειναι μεσα στους κανονες του παιγνιδιου.
    Δεν εχει σημασια ποιοι εδωσαν και ποιοι πηραν πλανα γιατι κι αυτο ειναι μεσα στους κανονες του παιγνιδιου.
    Εγω κραταω για μενα , την υπεροχη παρεα της Παγκρητιας, που ενω μας ειχαν ξεγραμενους απο την αρχη καταφεραμε και πρωταγωνιστησαμε στο παιγνιδι. Μακαρι να μπορουσα να σας δωσω μεσα απο αυτο το κειμενο να καταλαβετε το δεσιμο αυτης της ομαδας.
    Ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολα τα παιδια που σιταρισαν το θαυμα, μαζι με ενα τεραστιο ΣΥΓΝΩΜΗ που δεν ειχαν τη βοηθεια που επρεπε και τραβηξαν κατι τρελλα ωραρια.
    Πάνος,Μαρια, Λενα, Βαγγελης, Μανωλης, Μηνας, Νικος,Στέλα,Χρηστος και βεβαια ο Τασος που υπηρξε η ψυχη και το μυαλο σε ολα οσα ελαβαν χωρα κατα την διαρκεια του παιγνιδιου.
    Στα παιδια της Ελκαμ, που πορευτηκαμε μαζι.
    Στα παιδια της Νation που βοηθησαν, και κλεινω αυτον τον απολογισμο με μια αναφορα στους καινουργιους φιλους μου .BG. Zoso,Bic,Wragler,OYΓΚ ΟΥΓΚ , και τα υπολοιπα «ρεμάλια», που ποτε δεν φανταζομουν οτι οταν παιζαμε τοσο ξυλο στην διαρκεια του σερβερ θα ειχαμε τετοια καταληξη. Ειδικα για τον Φανη που ειχα και εχω προσωπικη αποψη, εχω μονο τα καλυτερα.

Και επειδη μπορει να κατηγορηθω οτι ολα ωραια και καλως καμωμενα, εχω και την μαυρη λιστα μου. ΜΟΝΤΑΝΑ, STELLA, URLIKE, και η παρεα τους, μαζι με georgiakal, και mak (lia) και την παρεα τους αποτελουν την λιστα αυτη. Απλα και η αναφορα στα ονοματα τους αξια τους δινει, θα σταματησω εδω. Οποιος ξερει μπορει να καταλαβει.
    Απο αντιπαλους ξεχωριζω τους Baroko, Pasoko, που σιγουρα ειναι πρωτα ατομα για να τους εκτιμα ο κωτσος.
    Κι ενα μεγαλο ευχαριστω στο Βρωμοπουλο (ΓΥΠΑΣ) για την παρεα που καναμε και ελπιζω να συνεχισουμε να κανουμε στο φορουμ.

Ολα τα παραπανω απειχουν προσωπικες μου αποψεις, για εναν σερβερ που τελειωσε και τον πηραν οι Vrg-Rence. Ουτε τιποταδες και αλλα. Νικησαν...και μπραβο τους..
    Εγω συνεχιζω στον S1 με τον λογαριασμο babylon5 στην Rip.
    Αυτα για εναν σερβερ που πρεπει να εχει ενα ονομα. Οχι S5……… αλλα..

ΜΠΑΜΠΗΣ._
    Τι ιδιο μνμ εστειλες; Καλοοο! Οποιος δεν το δει εδω, θα το δει διπλα...

Το MEGA το ξεχασες;

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-09-09, 11:02
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-12-08, 18:11
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-11-08, 18:04
  4. Αναβάθμιση κρυψώνας επίπεδο 1
    By iliasnet in forum Bugs και αναφορές λαθών
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-09-08, 18:54