Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2

Θέμα: ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΟΛΎ

Exclamation ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΠΟΛΎ

Θα ήθελα πρώτα από όλα να συγχαρώ με την σειρά μου, τους νικητές, να είναι καλά και να χαρούν την νίκη τους. Μπράβο σας παιδιά.

Θα ήθελα να εκφράσω δημοσίως κάποιες ευχαριστίες.
    Γιατί βαθιά μέσα μου νιώθω ότι πρέπει να τις πω.

Θα ήθελα να ευχαριστήσω πρώτα από όλα τα παιδιά από την συμμαχία μου. Την F-T-ZOO.

Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον φίλο μου το Θανάση τον TDK γιατί κράτησε τον λογαριασμό μου, όταν είχα αρρωστήσει.
    Θα ήθελα να ευχαριστήσω το φίλο μου τον Panagiotis72, για την συμπαράστασή του.
    Θα ήθελα να ευχαριστήσω την φίλη μου και αρχηγό και βασίλισσας της ΖΟΟ σοράγια γιατί με στήριζε κάθε φορά που ένιωθα κομμάτια και μου έδινε το κουράγιο να τερματίσω τον σέρβερ. και βέβαια επειδή ανεχόταν την γκρίνια μου!!!!
    Χωρίς αυτούς τους τρείς το Parko δεν θα είχε καν τερματίσει τον σέρβερ και η πρώτη θέση στο ποπ που πήρε κατά 80% ανήκει σε αυτούς τους τρείς.

Θα ήθελα να ευχαριστήσω το Κώστα και την Μαρία γιατί ήταν κοντά μου πάντα από την αρχή του παιχνιδιού.

Θα ήθελα να ευχαριστήσω και τα παιδιά της F-PARK γιατί τις μέρες τις αναταραχής με την διάλυση της V με φιλοξένησαν με πολύ αγάπη στην συμμαχία τους έστω και για ένα 24ωρο, και ιδιαιτέρα τον φίλο και γείτονα vasilis .

Θα ήθελα τέλος αν μου επιτρέπετε να δώσω ένα τίτλο σε έναν παίχτη που μπορεί να φαίνονταν ασήμαντος μέσα στο παιχνίδι, αλλά νομίζω ότι του αξίζει ο τίτλος του παλικαριού. Χωρίς συμμαχία και μόνο με ένα χωρίο δίπλα σε θηρία λογαριασμούς που του είχαμε μηδενίσει το λογαριασμό τουλάχιστον 10 με 15 φορές συνέχιζε και δεν τα παράτησε μέχρι που κέρδισε το σεβασμό μας, και στο τέλος έφτασε στα 8 χωριά και αυτός είναι ο babisam.

Θα ήθελα τέλος να σας ευχαριστήσω όλους που παίξαμε μαζί είτε σαν συμπαίχτες είτε σαν αντίπαλοι και να σας ευχηθώ υγεία κάθε καλό για σας και τις οικογένειες σας.

Μετά τιμής
    Parko

Προεπιλογή

Με την σειρά μου θα δώσω συγχαρητήρια στους νικητές και θα τα πουμε .. ελπίζω στον επόμενο server, μπορεί μαζι, μπορεί αντίπαλοι !!
    Δεν μου αρεσουν τα πολλα λογια, αλλα το ευχαριστω στους συμμάχους μου ειναι και θα ειναι καθημερινό.... (οσοι θα μπαινετε στο skype !! ναι δεν θα κλείσουμε το καναλι !!) (ελπιζω )
    Ελπιζω αυτους που γνώρισα μεσα στο παιχνιδη και αυτους που ηδη ήξερα να τους ξαναβρώ σε έναν αλλο server.
    ΜΕ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΧΑΡΑ (και δεν βαζω ονοματα για ευνοητους λογους)

DIMIS

Δικαιώματα - Επιλογές