Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5

Θέμα: Ευχαριστω σε ολο τον S5!

Wink Ευχαριστω σε ολο τον S5!

Με τη σειρα μου θελω να ευχαριστησω τους παντες!

Καλοι - κακοι, επαιξαν το ρολο τους, και εκ του αποτελεσματος, εκαναν καλα.

Οι συμμαχοι ηταν εξαιρετικοι, αλλα οι αντιπαλοι νομιζω ειναι αυτοι που μας εδωσαν τη νικη.

Την χαρηκα την βεντετα με τον λαζαρο. Ημουν σιγουρος πως θα κερδισουμε, γιατι οποιος εχει στο μυαλο του βεντετες δεν κοιταει αντικειμενικα τον πολεμο, και χανει. (Στο ειπα φλογοβολε, αλλα γελαγες μηνες πριν)

Φαγαμε πολυ στρατο την R, οταν η V δεν ηταν ετοιμη να φαει στρατους, μετα που μαζευτηκε η αμυνα απο ολους τους VRΨΟ, αντε γεια.

Μια απορια μονο... Για τους F (Και εκπαιδευτικου χαρακτηρα για μενα που εχω δηλωσει πως ειμαι νεος)

Στην αρχη ξεκινησατε να μαζευετε πλανα... Εξυπνο...

Γιατι δεν το συνεχισατε? Καταλαβατε πως η BG ειχε δικιο που εδινε πλανα, και ετσι "μοιραζε" επιθεσεις;

Προς το τελος, τα θαυματα ειχαν περισσοτερο στρατο απο τα σχεδια, αν στο 95 περνατε 1 σχεδιο, θα κοβατε 2 θαυματα...

Ακομα μια ερωτηση, γιατι ακομα και στο τελος η BG εστελνε επιθεσεις στo θαυμα της R, ενω αυτο της V τελειωνε;
    Σε περιπτωση που δεν καταλαβατε, ακομα και αμυντικα απο το θαυμα της R στο τελος μεταφερθηκαν στη V, μονο το σχεδιο μας δεν εχασε την αμυνα του στο τελος.

Ποια ομως η στρατηγικη σκοπιμοτητα να πατε για R και οχι για V εκεινη τη στιγμη;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gtheodor : 27-11-10 στις 10:37

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gtheodor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακομα μια ερωτηση, γιατι ακομα και στο τελος η BG εστελνε επιθεσεις στo θαυμα της R, ενω αυτο της V τελειωνε;
    Σε περιπτωση που δεν καταλαβατε, ακομα και αμυντικα απο το θαυμα της R στο τελος μεταφερθηκαν στη V, μονο το σχεδιο μας δεν εχασε την αμυνα του στο τελος.

Ποια ομως η στρατηγικη σκοπιμοτητα να πατε για R και οχι για V εκεινη τη στιγμη;
    Θα εκφράσω την προσωπικη μου άποψη καθώς τα επίσημα της συμμαχίας θα τα συνοψίσει σύντομα ο Ανδρεας, αλλά εκτός απο τις επιθέσεις στο πλάνο σου, όλες οι υπόλοιπες δεν εξυπηρετούσαν κανένα στρατηγικό σκοπό απλά προήλθαν απο την πικρά πολλών παιδιών μας που είδαν ότι η συμμαχία την οποία δεν ακουμπήσαμε σε κανένα σημείο του σερβερ και την στηριξαμε με οποιονδήποτε τρόπο μπορούσαμε, όχι απλά δεν μας το ανταπέδωσε αλλά ήταν αυτή που μας έκοψε μια ωρα πριν το 100 αντί να χαρεί τη νική μαζί μας. Το ότι ακόμα και τώρα που βγαίνετε και καυχιέστε για τη νική σας δεν αναφέρετε πουθενά τις ευχαριστίες που αναλογούν στους BG, απλά τους δικαιώνει για το χαρακτηρισμό που σας αποδίδουν:

ΑΧΑΡΙΣΤΟΙ

Γι' αυτό το λόγο δεν πρόκειται να βγεί κανένας και να σας δώσει περισσότερα εύσημα απ' όσα αναλογούν στη νίκη σας - ότι δεν κέρδισε ο καλύτερος αλλά αυτος που κοροϊδεψε τους περισσότερους και τέτοια νίκη δεν θα τη χαιρόμασταν ποτέ σαν ΒG γιατί πάντα παίζαμε τίμια και σεβαστήκαμε μέχρι και την τελευταία στιγμή τη φιλία μας με τους RENCE εδώ και 2 σερβερ και δεν την χτυπίσαμε ποτέ ενω αυτή δεν έκανε το ίδιο.

Υ.Γ.: Λάζαρε, περίμενα περισσότερο σεβασμό τουλάχιστον απο σένα.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Skorp_Monk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα εκφράσω την προσωπικη μου άποψη καθώς τα επίσημα της συμμαχίας θα τα συνοψίσει σύντομα ο Ανδρεας, αλλά εκτός απο τις επιθέσεις στο πλάνο σου, όλες οι υπόλοιπες δεν εξυπηρετούσαν κανένα στρατηγικό σκοπό απλά προήλθαν απο την πικρά πολλών παιδιών μας που είδαν ότι η συμμαχία την οποία δεν ακουμπήσαμε σε κανένα σημείο του σερβερ και την στηριξαμε με οποιονδήποτε τρόπο μπορούσαμε, όχι απλά δεν μας το ανταπέδωσε αλλά ήταν αυτή που μας έκοψε μια ωρα πριν το 100 αντί να χαρεί τη νική μαζί μας. Το ότι ακόμα και τώρα που βγαίνετε και καυχιέστε για τη νική σας δεν αναφέρετε πουθενά τις ευχαριστίες που αναλογούν στους BG, απλά τους δικαιώνει για το χαρακτηρισμό που σας αποδίδουν:

ΑΧΑΡΙΣΤΟΙ

Γι' αυτό το λόγο δεν πρόκειται να βγεί κανένας και να σας δώσει περισσότερα εύσημα απ' όσα αναλογούν στη νίκη σας - ότι δεν κέρδισε ο καλύτερος αλλά αυτος που κοροϊδεψε τους περισσότερους και τέτοια νίκη δεν θα τη χαιρόμασταν ποτέ σαν ΒG γιατί πάντα παίζαμε τίμια και σεβαστήκαμε μέχρι και την τελευταία στιγμή τη φιλία μας με τους RENCE εδώ και 2 σερβερ και δεν την χτυπίσαμε ποτέ ενω αυτή δεν έκανε το ίδιο.

Υ.Γ.: Λάζαρε, περίμενα περισσότερο σεβασμό τουλάχιστον απο σένα.
    Μα νομιζα πως το θεμα αυτο ειχε τελειωσει. Προ καιρου ειχατε βγει και ειχατε πει πως δεν μας δωσατε τα σχεδια απο αγαπη, αλλα για να τραβηξουμε τις επιθεσεις, οπως και εγινε.

Οσο δεν ειχαμε συμμαχια, δεν παραξενευτηκα που επεσαν επιθεσεις. Και σε καμια περιπτωση δεν παραπονεθηκα που δεχθηκαμε επιθεσεις, απλα δεν καταλαβα τι κερδισε η BG και κατ'επεκταση η συμμαχια με τι θαυμα του elmalo απο αυτες. Μεχρι εκει...

Προεπιλογή

Ποσταρε μου αν θες τις επιθεσεις στο θαυμα της Rence απο BG γιατι παρα την καλη μου μνημη δεν τις θυμαμαι...

Αν τις δω, θα σου εξηγησω μια μια τι σκοπο ειχαν.
    Hfaistos / O-GnG, S4 #1
    Bic / BG, S5 #1 (WW holder)
    Hfaistos / GnG, S5 #2

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hfaistos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποσταρε μου αν θες τις επιθεσεις στο θαυμα της Rence απο BG γιατι παρα την καλη μου μνημη δεν τις θυμαμαι...

Αν τις δω, θα σου εξηγησω μια μια τι σκοπο ειχαν.
    OK, μιλαμε για 1 επιθεση στο θαυμα, και πολλες στο Rence2.

Θέμα: ┌П┐(◣_◢)┌П┐ επιτίθεται WondeRence-Ψυχω
    Αποστολή: στις 26.11.10 στις 16:31:12 η ὠρα
    Επιτιθέμενος psilosaek από το χωριό ┌П┐(◣_◢)┌П┐
    Φάλανξ Μαχητής με ξίφος Ανιχνευτής Αστραπή του Τουτατή Δρουίδης Ιδουανός Πολιορκητικός κριός Πολεμικός καταπέλτης Αρχηγός Άποικος Ήρωας
    Στρατεύματα 0 29497 0 0 0 14578 25 3025 0 0 1
    Απώλειες 0 29497 0 0 0 14578 25 3025 0 0 1
    Πληροφορίες Πολιορκητικός κριός Χωματένιο Τεἰχος δεν καταστράφηκε.
    Πληροφορίες Πολεμικός καταπέλτης Παγκόσμιο θαύμα δεν καταστράφηκε.
    Πληροφορίες Δεν επέστρεψε κανένας από τους στρατιώτες σου

Δεν θυμομουν καλα ποσες ηταν και που...

Στο σχεδιο ειναι δικαιολογημενες απολυτα, και μπραβο σας για την ιδεα... Αρκει να μην ειχε πατησει το 100 το ρολοι... Αλλα δεν θυμαμαι καθολου τωρα...

Περαν της μιας επιθεσης, πρεπει να παραδεχθω ενα, το παιχνιδι που κανατε μου αρεσε πολυ! Ηταν πολυ προχωρημενο και εξυπνο! Αλλωστε, το εχω δηλωσει καιρο τωρα, πως αν δεν περναμε το σερβερ, θα ηθελα να τον παρετε εσεις...

Μπραβο και σε εσας.

Φυσικα ειστε και εσεις στη λιστα με τις ευχαριστειες, γιατι μας βαλατε στο παιχνιδι. (Ο καθενας για τους λογους του κινουταν φυσικα, αλλα ετσι ειναι η διπλωματια)

Γιωργος

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-06-10, 00:01
  2. Ευχαριστω ΣΟΛ!
    By perdido in forum Αρχείο Server 4 (1)
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-01-10, 18:22
  3. Ξεχασα να ευχαριστω τους Κρητικους
    By WhiteShark in forum Αρχείο Speed 3
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-11-09, 16:15