Σελίδα 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 50 από 59

Θέμα: Σάββατο 27 Νοεμβρίου 2010, 07:00

Το avatar του χρήστη Panosmatz
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη λλεμεεεε

Προεπιλογή

Χαίρομαι πολύ μικρέ μου τaratata που πέρισυ δεν έχανες ούτε τεύχος των CB News....
    φαίνεται πως ήσουν φανατικός αναγνώστης γεγονός που αποτελεί μεγάλη μου τιμή....
    Τωρα αναφορικά με την στήλη των αθλητικών το μόνο που θα αναφέρω ειναι πως ήδη έχω μπέι σε περίοδο γράμμωσης και την μπουγάτσα μου τη τρώω με σταράκι ..

Προεπιλογή Απο που θα φυγετε ...............

Χαιρεται , δεν ανοιγω νεο θεμα γιατι τετοια θεματα δεν αξιζουν δικια τους γωνια. σε αυτο το ποστ δεν εχει ουτε αστεια , ουτε πλακα ,ουτε τπτ απο ολα αυτα που ξερετε απο τον taratata.
    Ειχα ειδοποιηθει απο το απογευμα να ειμαι πανω απο το κινητο και τον βομβητη και να περιμενω μεχρι τα μεσανυχτα που θα εσκαγε "λεει" η super ειδηση.
    Αυτο και εκανα ......
    Tα μεσανυχτα περασαν και μολις με ενημερωσαν , οτι εγινε προσπαθεια κλοπης μεγαλου αρχιτεκτονα με "υποκλοπη"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
    Η αμπαλοσυνη των εμπλεκομενων ομως (ευτυχως) , δεν τους επετρεψε να το παρουν.
    Κυριοι , οι μαχες δινονται μεσα στο ρινκ και οχι στα γραφεια των μπουκς και στις διαφορες παραγκες!!!!
    Οποιος εχει τσαμπουκα και μπαλακια παει και το περνει σπαθενια και τους δειχνει την βαρβατιλα του......
    Αντε να δω τωρα σε ποια τρυπα θα χωθειτε για να γλιτωσετε απο τα επικριτικα σχολια και τις χοντραδες που θα πεσουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Καληνυχτα σας.....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο taratata Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαιρεται , δεν ανοιγω νεο θεμα γιατι τετοια θεματα δεν αξιζουν δικια τους γωνια. σε αυτο το ποστ δεν εχει ουτε αστεια , ουτε πλακα ,ουτε τπτ απο ολα αυτα που ξερετε απο τον taratata.
    Ειχα ειδοποιηθει απο το απογευμα να ειμαι πανω απο το κινητο και τον βομβητη και να περιμενω μεχρι τα μεσανυχτα που θα εσκαγε "λεει" η super ειδηση.
    Αυτο και εκανα ......
    Tα μεσανυχτα περασαν και μολις με ενημερωσαν , οτι εγινε προσπαθεια κλοπης μεγαλου αρχιτεκτονα με "υποκλοπη"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
    Η αμπαλοσυνη των εμπλεκομενων ομως (ευτυχως) , δεν τους επετρεψε να το παρουν.
    Κυριοι , οι μαχες δινονται μεσα στο ρινκ και οχι στα γραφεια των μπουκς και στις διαφορες παραγκες!!!!
    Οποιος εχει τσαμπουκα και μπαλακια παει και το περνει σπαθενια και τους δειχνει την βαρβατιλα του......
    Αντε να δω τωρα σε ποια τρυπα θα χωθειτε για να γλιτωσετε απο τα επικριτικα σχολια και τις χοντραδες που θα πεσουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Καληνυχτα σας.....
    ΑΜΠΑΛΟΙ ΚΛΕΥΤΕΣ ΟΥΣΤ ΑΜΠΑΛΟΙ ΚΛΕΦΤΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ

ΤΣΕΚΕΒΑΡΑ

Προεπιλογή

Ξεφτιλες ουτε ετσι δεν μπορειτε να παιξετε ρε..
    Τοσο αμπαλοι,που και κωδικο μου να σας δωσω ...ενισχυση θα στειλετε ρε ...
    ΟΥΣΤ ΡΕ ΛΑΜΟΓΙΑ..

Το avatar του χρήστη eliask7
    Περιοχή
    Πέραμα

Προεπιλογή

Παιδες θελετε να εξηγησετε και σε μας τους υπολοιπους τι εγινε?Βλεπουμε χαρακτηρισμους κλπ,αλλα ακομα δεν ξερουμε το γιατι...Ποιος κατορθωσε να βγαλει τον δημοσιογραφο μας απο τα ρουχα του?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο scott Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεφτιλες ουτε ετσι δεν μπορειτε να παιξετε ρε..
    Τοσο αμπαλοι,που και κωδικο μου να σας δωσω ...ενισχυση θα στειλετε ρε ...
    ΟΥΣΤ ΡΕ ΛΑΜΟΓΙΑ..
    δημητρη μου κουκλε μου, μην συγχιζεσε στο παιχνιδι ειναι και αυτα αγορι μου.
    προφανως ειδαν τα καμωματα καποιων στον σ4 και θελησαν να ακουλουθίσουν τιν ίδια τακτική.....
    αλλα δεν του βγηκε πανω στην βιασυνη τους, και στην χαρά τους. το καλο ειναι τωρα οτι θα φθλαμε τα ρουχαλακια μας, περισσοτερο......

και για του υποψιφιους, πάλι που θα θελουν να κανουν κατι τετοιο, θα ηθελα να πω, καλο ειναι να φοραμε και λιγο παντελονια, και να παιζετε το παιχνιδι στα ισια, και οχι με υποκλοπη κωδικων

Προεπιλογή tears for fear(s) το μεγαλο ριφιφι!!!!!

Κανω ενα μικρο λογοπαιγνιο με το συγκροτημα της δεκαετιας του '80 (tears for fears) και ξεκιναω αμεσως με την ειδηση!
    Σημερα το πρωι κατα τις 7 , σημειωθει μεγαλη ληστεια αλα "ψιλος και κοντος". Ο παιχτης fear των W , κατοχος 8 ευαερων χωριων μεχρι τις 6.50 περιπου (για τις ωρες μην με μαλωσετε , δεν ειμαι και το big ben) , εμεινε ΜΟΝΟ με την πρωτευουσα του και αυτη σε κατασταση αποσυνθεσης!!!!!!!
    Οι δραστες , χτυπησαν με χειρουργικη ακριβεια και δεν αφησαν ουτε τα πομολα στις πορτες.
    Κατοικοι της περιοχης αναφερουν οτι ειδαν σημερα τα ξημερωματα , ομαδα ληστων να απομακρυνετε με απο την πρωην "αποικια" του fear , αγκαλια με οτι μπορουσε ο καθενας. Πινακες ζωγραφικης , σετ πιατικων , τηλεορασεις , μαξιλαρια , γλαστρες , καναπεδες , πορτατιφ και κομοδινα!!!!!!!
    Τους ληστες τους πηρανε χαμπαρι απο την κραυγη μιας κοπελας απο τους δραστες , που σταματησε ενα απο τα πολλα φορτωμενα βανακια των ληστων φωναζωντας " STOOOOOOOOOOOOP ....... μια στιγμη..... ξεχασα το τριμπουσαν για τα κρασια και αφησα τον γλομπο της κουζινας. Μισο λεπτακι να παω να τα βουτηξω κι αυτα και επιστρεφω"!!!!!!! Κι ετσι κι εγινε ........

Αγαπητοι παιχτες του s1 , παρακαλω ετουτες τις αγιες μερες που ερχονται , να βοηθησουμε ολοι μαζι τον παιχτη που απο την μια στιγμη στην αλλη βρεθηκε στο δρομο με μια καλτσα , μια φανελα και ενα σωβρακο kalvin clein (ατσαααααααα).....
    Οποιος λοιπον μπορει να δωσει εστω και μισο ευρω , ειναι καλοδεχουμενο ......

Αρ. Λογαρισαμου εθνικης 117/568924 - 12
    Αρ. Alpha Bank 257/445876 -876

Εμπρος στον δρομο των τηλεμαραθωνιων που χαραξε η Ρουλα

Το avatar του χρήστη Panosmatz
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη λλεμεεεε

Προεπιλογή

Καλημέρα Καλησπέρα και Καληνύχτα σας….

Μετά από την παρουσία μου σε 3 servers πολλά αυτά που αποκόμισα….και να φανταστείτε πως ένα banneraki σε ένα social network ήταν η αιτία………..
    Από πού να ξεκινήσω…..χμμμμ
    Λοιπόν… ας το πάρουμε από την αρχή!
    Στον προηγούμενο S1 και 45 μέρες αφού ξεκίνησε, είχα τη χαρά να μπω ως ακόμα ένας noob
    (μεταξύ μας παραμένω ακόμα) στα ++, όπου προσγειώθηκα δίπλα από αρκετά Casus Belakia.. Πορεύτηκα λοιπόν μαζί τους και αρκετούς μήνες αργότερα είχα την τύχη να απολαύσω 2 πολύ θετικές εξελίξεις..
    Καταρχήν να γνωρίσω προσωπικά, ιδιαίτερα αξιόλογους ανθρώπους, αλλά και να απολαύσω την ολοκλήρωση ενός παγκόσμιου θαύματος......
    απίστευτη παρέα δεμένη και αποτελούμενη από άτομα με σαφέστατα ανομοιογενή στοιχεία…και όμως μας ένωναν τόσα πολλά αλλά κατά κύριο λόγο η παρέα στο Skype.
    Εκεί δε κατάφερα πολλά όμως παρέταξα το μεγαλύτερο anvil της συμμαχίας μου περιμένοντας να ανακαλύψω το τέλος και ότι άλλο επιφυλάσει αυτό.
    Η συνέχεια προδιαγεγραμμένη…intoxicated από τη χαρά της νίκης μπήκα σε ένα άλλο server τον 4….αναμένοντας πως θα βρω και εκεί κάποιο παρεάκι με το οποίο θα διασκεδάζω παίζοντας αυτό το όντως εθιστικό παιχνίδι.. Αυτή τη φορά ήμουν σαφέστατα πιο οργανωμένος! Με προίκα ένα από τους καλύτερους παίκτες που είχα γνωρίσει, ως dual τον Λουκά, μπήκα με άγριες διαθέσεις να παίξω επίθεση!

Τα κάναμε όλα –όσο κράτησε λάμπα!!!! Χόρτασα απειλητικά μηνύματα, προφίλ αφιερωμένα στην καταστροφή του acc μας αλλά και το σεβασμό κάποιων αρκετών παικτών της τόσο μικρής travianikis κοινωνίας μας-φυσικά και ως επακόλουθο και την αποστροφή κάποιων …Oμως δεν πειράζει …
    Όπως κάποιος είπε “Δεν μισώ τους ‘εχθρούς’ μου καθώς εγώ τους δημιούργησα”…
    Εξελίξεις με πρόλαβαν όμως και χάρη σε μια φίλη μπήκα και πάλι στον 1 αφήνοντας πίσω μου ένα αδιάφορο server με χλιαρά και ανάμικτα συναισθήματα…..
    Μετά λοιπόν από ελάχιστο καιρό εδώ ανακάλυψα πως η φωνή που άκουγα εδώ και καιρό να λέει μέσα μου: ‘Παράτα τα-Φτάνει!!!!’ είχε δίκιο…..
    Δυστυχώς αυτό που ανακάλυψα είναι πως ενώ στον πρώτο μας server παραβλέπουμε τα “άσχημα” στους επόμενους μας ενοχλούν….
    Τουλάχιστον ισχυει για κάποιους από μας!!!! Όχι όλους!

Διπροσωπία σε υπερθετικό βαθμό, άτομα τα οποία προσποιούνται για ΕΝΑ τεράστιο χρονικό διάστημα πως είναι φίλοι (σύμμαχοι)σου- ΜΗΝ τα μπερδεύετε παιδιά!!! Μέγα το ατόπημα -, ρουφιάνοι, άτομα με Υπέρμετρα “Εγώ” παρκαρισμένα έξω από τα χωριά τους σαν υπερμεγέθη αστραφτερά γερμανικά sedan, και άλλα πολλά τα οποία προσωπικά με κούρασαν!
    Άσε που στον τωρινό S1 όπου και να πήγαινα έβρισκα στο έδαφος πράσινα φτερά, πίσω από τείχη, πίσω από πόρτες, μέσα στο στάβλο…ακόμα και μέσα στο Δημαρχείο!!!!! ………Παντού! ..Έλεος..
    Μετα βέβαια έμαθα πως ανήκουν σε ενα πτηνό με πηγαίο ταλέντο αλλα και αναγκη για δίαιτα..

Τέλος πάντων…
    Για τον S1 που αυτή τη στιγμή “τρέχει” αυτό που έχω να πω είναι ένα μεγάλο Ευχαριστώ στη Συμμαχία αλλά κατα κύριο λόγο στην Αρχηγό μου που με καλοδέχθηκε και με εμπιστεύθηκε αλλα και σε ολα τα παιδιά που χάρη στη παρέα τους πέρασα όμορφα στο χρόνο που διέθεσα…..Τy για ολα :*
    Όπως παντού όμως έτσι και εδώ εκτός από αξιόλογα άτομα, γνώρισα και άτομα τα οποία έκρυβαν έντεχνα και επιμελώς ένα αδικημένο “Πρωταγωνιστή” , αλλά και πολλά άτομα τα οποία ανήκουν και στις παραπάνω κατηγορίες που πλέον χαρακτηρίζουν όλους τους Gr Servers κατά την ταπεινή μου πάντα άποψη…
    Δεν πειράζει κρατάω μόνο τα καλά…..............
    Ετσι και με καλύτερη ανάμνηση εκείνο το παρεάκι που ήταν όλα τα σιτάρια….Lizaki, Λουκά, Βικέντιο, Δημήτρη, Σπύρο, Γιάννηδες, Πάρη, Τάσο, Αντώνη(ξεκόλαααα Βλαμμένε και παράτα τα), Παντελή αλλά και πολλούς ακόμα.. είμαι εδω για να σας χαιρετήσω...
    Χίλια ευχαριστώ παιδιά, ήταν μια υπεροχη εμπειρία

Με αγωνιστικούς Χαιρετισμούς

Πάνος

ή

κατά κόσμο

PanosMatz / Ligouria
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Panosmatz : 30-11-10 στις 09:27

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Panosmatz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα Καλησπέρα και Καληνύχτα σας….
    Μετά από την παρουσία μου σε 3 servers…. είμαι εδω για να σας χαιρετήσω...
    Χίλια ευχαριστώ παιδιά, ήταν μια υπεροχη εμπειρία
    Μαν, ηρθε η σειρά μου να σου πω κι εγώ να μην τα παρατήσεις, απλά να μειώσεις αισθητά το χρόνο που αφιερώνεις στο παιχνίδι και το βαθμό που ασχολείσαι, όπως έκανα κι εγω κι ηρέμησα.

Υ.Γ: Οφφ τόπικ;

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο papagalos Εμφάνιση μηνυμάτων
    δημητρη μου κουκλε μου, μην συγχιζεσε στο παιχνιδι ειναι και αυτα αγορι μου.
    προφανως ειδαν τα καμωματα καποιων στον σ4 και θελησαν να ακουλουθίσουν τιν ίδια τακτική.....
    αλλα δεν του βγηκε πανω στην βιασυνη τους, και στην χαρά τους. το καλο ειναι τωρα οτι θα φθλαμε τα ρουχαλακια μας, περισσοτερο......

και για του υποψιφιους, πάλι που θα θελουν να κανουν κατι τετοιο, θα ηθελα να πω, καλο ειναι να φοραμε και λιγο παντελονια, και να παιζετε το παιχνιδι στα ισια, και οχι με υποκλοπη κωδικων
    Τελικα ουδεν κρυπτο υπο του ηλιου..
    Τα ονοματα των υπαιτιων ειναι γνωστα σε μας και πραγματικα μπορω να πω οτι δεν περιμενα τετοιες συμπεριφορες απο ατομα που ειχαμε μιλησει και υπηρξαμε και συμμαχοι.
    Εννοειται βεβαια οτι δεν προκειται να δωσω κανενα ονομα.
    Περιμενω αν υπαρχει εστω και ψηγμα ευθιξιας, να ζητησουν δημοσια συγνωμη, τοσο στον κατοχο του λογαριασμου, οσο και στην τραβιανικη κοινοτητα που με τετοιες συμπεριφορες ριχνουν το επιπεδο τοσο χαμηλα.
    Η W ειναι συσωμη,δυνατη,ενεωμενη και ετοιμη να αντιμετωπισει τετοιες και χειροτερες συμπεριφορες η μαλλον καλυτερα να της καταστειλει-εκκλειψει..

Τα λεμε ingame μαγγες.

ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ,ΕΙΜΑΣΤΕ W
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη scott : 30-11-10 στις 13:38

Σελίδα 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-12-10, 13:26
  2. Server 2(2009-2010)Συνοψις
    By ykoia in forum Αρχείο Server 2 (2)
    Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-08-10, 17:37
  3. FANTAROI 2010!!!!!