Σελίδα 4 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 100

Θέμα: Αυτο και αν ειναι αποκλειστικο...... Παμε για νεα δεδομενα στον server!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giwrgis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΠΡΟ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ

Αποφασίζει όλο το συμβούλιο της W να εκδιωχτεί ο παίχτης TASTE FROST, λέμε στην, τότε σύμμαχο μας, RIP :
    -scott( τότε αρχηγός της W): σύμμαχοι μην τον πάρετε.
    -rip: ok, scott!!!!

Σε δυο λεπτά ο παίχτης βρισκόταν στην RIP. Δικαιολογία από μέρος τους, ο ξάδελφος του θειου γνωστός του μπατζανάκη της θειας RIP και μαζί με αυτόν υπήρξε και μια στρατολόγηση 8 παιχτών από την W με αποτέλεσμα την δημιουργία φτερού της RIP μέσα στον πυρήνα της W. Εμείς κάνουμε τους βλάχους.

Μετά από δέκα μέρες ο φίλος και κάλος σύμμαχος PAPAGALOS τσακώνεται με την μεγάλη, καταπληκτική αρχηγός της RIP με αποτέλεσμα να φύγει. Ο σύμμαχος και κάλος μου φίλος Φώτης (corsik-s4) έρχεται σε επαφή μαζί μου:
    -ρε φιλέ το πουλί, μπορείς να βοηθήσεις;
    -θα κάνω ότι μπορώ

Τον εντάσσω στην W να τον προστατεύω, μιλώ με RIP. Η μεγάλη αρχηγός (σιου) εκνευρισμένη μου λέει «ότι θέλεις κάνε, θέλω ένα acc που έχει» της λέω “ok”. Σε 24ωρες έχει το acc με e-mail, κωδικούς, τα πάντα. Στην συνεχεία του παιχνιδιού διώχνουμε παίχτη (kanram) της ζητάμε να μην του δώσουν στέγη η απάντηση, πάλι, “OK” από την μεγάλη αρχηγό. Σε μια μέρα ο παίχτης στην RIP. Εμείς τα χάσαμε, αναρωτηθήκαμε τι γίνεται και ζητήσαμε μια απάντηση από την, τότε σύμμαχο, RIP απλά μας έβρισε ο city7( υπάρχει πλούσιο αρχείο). Τις επόμενες μέρες έρχεται η μεγάλη καταιγίδα στα εσωτερικά της RIP, φεύγουν ιδρυτικά μελή : Φίλιο, Πέτρος( με την επιστροφή του POTATOU στην RIP)

Έχοντας στην κατοχή τους αντικείμενα της RIP:

Φίλιο: μοναδικά μάτια
    Πέτρος: εκπαιδευτή μικρό
    ( να επισημάνω ότι η RIP έχει χάσει έναν εκπαιδευτή μικρό και έναν από τον Πέτρο μένει με έναν)

Εγώ ο παρτάκια μιλώ με την Φίλιο και τον Πέτρο « ρε παίδες χάλαρα…..μπα μπλα», «delete, μου λένε, τα περνούμε μαζί». Ωχ….ωχ….ωχ… μεσολαβώ και δίνουν τα αντικείμενα πίσω στους τότε συμμάχους μας, εγώ ο παρτάκιας – Tse (ας τα δώσουν τώρα πίσω και ας έρθουν να τα πάρουν κανονικά, μαγκιορικα) πατάτες με κρεμμύδι.

Μόλις περνούν τα αντικείμενα εκβιάζουν το συμβούλιο της W να πάρουμε τα συμφωνά με την +W+ αλλιώς τα σπάμε, μιλώ με τα παΐδια ( είμαι περήφανος που είναι φίλοι μου, δεν ξέρω αν το αξίζω) και τους αφήνω ξεκρέμαστους στα ++. Εντωμεταξύ ένας παίχτης της RIP αποχωρεί και τους κλέβει μικρές μπότες με επίθεση, έρχεται σε εμένα και μου ζητεί να ενταχθεί στην W, μιλώ με την μεγάλη αρχηγό(των σιου) και μου λέει «Γιωργή, άτονα μην τον πάρεις», λέω «οκ» και δεν τον περνώ, μετά από λίγες ώρες ο PAPAGALOS μαγκιορικα με επίθεση παίρνει τις μπότες από τον παίχτη.

Ερχόμαστε σε ρήξη με ~W~, -W- το συμβούλιο όλο ομόφωνα ΟΧΙ στην απόφαση που είχαν πάρει μονοί τους. Το ΟΧΙ τους το μεταφέρει ο, παρτάκιας, Tse σαν αρχηγός, ο mister PARAMEDIC θεούς και δαίμονες, όλους και όλα κατά του αρχηγού της W( υπάρχουν αρχεία αλλά θα με διαγράψουν παντελώς με τις αισχρότητες και τις βρομιές που εξαπολυθήκαν εναντίον μου). Λέμε στην RIP “παίδες από εκεί τέρμα” και όμως τα ~W~ & +W+ είναι στην RIP στα -/- και εμείς δεν είμαστε σύμμαχοι, αμέσως μετά τα γεγονότα με δικαιολογία ότι τους μίλησε άσχημα ο MASTER GIODA( καλό το παραμύθι αλλά λείπει ο δρακός)

Φιλέ Πανό σου εύχομαι να αποκτήσεις κάποτε συμπαίκτες σαν τον SCOTT, MASTER, SALONIKA, PILOURI, FRABALLA, KAMENO, ETORA, TSIOY, NASO.KALO και άλλους πόλους

τσεκεβαρα
    σας εβρισε ο city7???????????????????

ποτε??????βγαλε το πλουσιο αρχειο σου.....ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ.....γιατι αν δεν το κανεις θα εισαι απλα ενας ψευτης.....πες μου ποτε εβρισα εσενα η καποιομ απο την W?
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο peter Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ante na sta pw kai dw giati mallon den eftasan ta metaxi mas igm stis 4 ta ksimeromata den kserw an koimosoun alla stis 1 ta ksimeromata evales sthn RIP aytous pou se evrizan legontas pws einai dika sou paidia eh paikse me aytous re sy Mair alla mh pseydeste sto forum kai mh rixnete anathema se aytous pou efygan. Den htan thema epivolhs kai to ksereis poly kala par olo pou se evrisan kai sena emeis apla epileksame na mhn to katapioume esy pali me to diko sou to myalo to katapies kai kaneis pws sou aresei diko sou provlhma. (na sou thymisw ekeino to mhnymataki pou mou diavases ena vrady ap to diko sou paidi? den nomizw na to exeis ksexasei )
    Gia mas glykia mou Mair o server exei teleiosei thn stigmh pou fygame ap thn RIP apla kanoume ton xavale mas, den vghkame omws pote na sas vrisoume kai na poume psemmata se olon ton server oi intrigkes kai oi doloplokies den einai to forte mas se antithesh me kapoious allous.

An ginei synaspismos pantws olou tou server enantion ths RIP ayto tha einai apotelesma twn dikwn sou lathwn. As poume oti epeses sthn loumpa pou epese perisi o filos mas o dimath.

Ante kala xristougenna kai eytyxismenos o neos pasxas.

Allo mhnyma den tha deis apo mena sto forum hdh egrapsa dyo kai na skefteis oti den hthela pote na grapsw sto forum.
    Καλησπέρα και από μένα λοιπόν.
    Όπως φαίνεται δεν τον γλιτώνουμε τον δημόσιο διάλογο, οπότε ας πω κι εγώ δυο κουβέντες. Κι αφού φωτογραφίζουμε ανθρώπους ας λέμε και ονόματα λοιπόν - από μένα έχετε το ελεύθερο.
    Εγώ και η Φώφη λοιπόν Πέτρο βρίσαμε εσένα, την Φίλι και την Μέριλυν? Τελικά είναι πολύ εύκολο να λες τους άλλους ψεύτες, δεν είναι; 2 μηνύματα έχεις γράψει όλα κι όλα στο forum και στο καθένα πέταξες και ένα ψέμμα αγαπητέ!

Αφού λοιπόν θες να μας πείσεις ότι σας βρίσαμε κιόλας σε προκαλώ δημόσια να μου δείξεις 1 μήνυμα που έβρισα κάποιον από εσάς.

Δεν ήταν θέμα επιβολής ε?
    Οι δολοπλοκίες και οι ίντριγκες δεν είναι το φόρτε σας ε?
    Έχετε και οι δυο καλό δάσκαλο αγαπητέ και πήγατε και τον βρήκατε εκεί που είστε τώρα, αφού δεν καταφέρατε με μεθοδεύσεις να τον φέρετε πίσω στην RIP. Το ότι προσπαθείτε να στρατολογήσετε άτομα από την RIP δεν είναι δολοπλοκίες έτσι;

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fili Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι πραξεις σας μας εδιωξαν στις 4 τη νυχτα ,οταν μπηκα και διαβασα για επιστροφη ατομων που μας ειχαν προσβαλει προσωπικα και που ορκιζοσουν οτι δεν θα τους ξαναδεχτεις αν δεν ζητησουν δημοσια συγνωμη για ολα αυτα που εχουν πει.Επιστρεφοντας λοιπον αυτοι που μας προσβαλαν σε προσωπικο αλλα και σε παιχνιδικο εππιπεδο σημαινει οτι δεν υπηρχε θεση για εμας εκει ,Νομιζω οτι καθε αξιοπρεπεις ανθρωπος που σεβεται τον εαυτο του πανω απο ολα θα αποχωρουσε ασπαζομενος τις επιλογες σας. Δεν σας ειπαμε να τους διωξετε εμεις απλα αποχωρησαμε .Τωρα οι μεθοδευσεις αγαπητε κυριε πανο προερχονται απο αλλου και μεθοδευτικε πολυ καλα η αποχωρηση μας ναι εισαστε μεθοδικοι σας το αναγνωριζω .Επισης αγαπημενε κυριε πανο δεν εχεις κανενα δικαιωμα να σπιλωνεις ανθρωπους γιατι ετσι σε συμφερει .Απαιτω μια δημοσια συγνωμη λοιπον για τα ψεματα σου και προσεχε δεν την ζηταω απλα την απαιτω !!!!!
    Σας προσέβαλα λοιπόν με το μήνυμα που έστειλα στο κεντρικό τότε. Και σε προσωπικό και σε παιχνιδικό επίπεδο. Μάλιστα. Για πες μου λοιπόν τι είπα που δεν ήταν αλήθεια; Σου δίνω το ελεύθερο να περιγράψεις ποιος ήταν ο λόγος της τότε διαμάχης, τι είπα και σας προσέβαλα, κλπ. Σε όλο το παιχνίδι, από την αρχή σχεδόν, λες συνεχώς πράγματα για μένα πίσω από την πλάτη μου. Σου δίνεται τώρα η ευκαιρία να τα πεις 1 φορά και μπροστά μου!

Απλά για να καταλάβουμε λοιπόν τι ήταν αυτό που σας ανάγκασε με το που ξαναμπήκαμε σε κάποια RIP να φύγετε μέσα στη νύχτα σαν τους κλέφτες με αντικείμενα τα οποία προορίζατε για διαγραφή... Να καταλάβω τι κακό έκανα εγώ στην RIP (εγώ ο κακός, που όταν έφυγα φρόντισα να δώσω και τα αντικείμενα, παρεπιμπτόντως) το οποίο ήταν ασύγκριτα μεγαλύτερο από την κλοπή και στη συνέχεια καταστροφή λογαριασμού της RIP από το φιλαράκι σας που προσπαθούσατε να ξαναφέρετε πίσω.

EvilPotato

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα και απο εμενα....

Αδερφε πραγματικα το φορουμ ειναι το ρινγκ σας.
    Εδω δεν σας παλευει κανεις

δημητρη πραγματικα εμενα αυτη η ατακα με προσβαλει.....θεωρω οτι ειμαι παρα πολυ ενταξει απεναντι σας και ειδικα απεναντι σου δημητρη......και λυπαμαι για αυτο που διαβαζω......
    Μητσο σου ζητω συγνωμη αν μεσα στα ζοχαδα, για τα ψεμματα που εγραψε ο πρωην συμμαχος μας σε πηρε και σενα η μπαλα.
    Εισαι απο τα πλεον αξιολογα ατομα και οποιος σε ξερει ειναι ουτως η αλλως σιγουρος οτι το ξεκατινιασμα στα φορα δεν ειναι κατι που σε χαρακτηριζει.
    Αντε κανονισε να φαμε κανα παϊδι(η φρουτο του δασους??)

Προεπιλογή

Αποφασίζει όλο το συμβούλιο της W να εκδιωχτεί ο παίχτης TASTE FROST, λέμε στην, τότε σύμμαχο μας, RIP :
    -scott( τότε αρχηγός της W): σύμμαχοι μην τον πάρετε.
    -rip: ok, scott!!!!

Σε δυο λεπτά ο παίχτης βρισκόταν στην RIP.

Επειδή αναφέρθηκε το όνομα μου, θα ήθελα να διευκρινήσω μια λεπτομέρεια.
    Απο την W Εγώ έφυγα, γιατί μου είπε ενας εκ του συμβουλίου και οχι οτι ήταν απόφαση του συμβουλίου, (ξεκινησε να λέει πάλι τα δικά του) αν δε μου αρέσει να σηκωθώ να φύγω και απλά έφυγα.
    Την επόμενη μέρα, με έπιασαν άτομα του συμβουλίου και μου ζήτησαν να γυρίσω πίσω και μου είπαν να μη τον συνερίζομαι και οτι μιλάει άσχημα μερικές φορές.

Τώρα το τι δε μου άρεσε και πώς μου μίλησε ο ακατανόμαστος, αν συνεχίσει να υποστηρήζει οτι με έδιωξαν και μάλιστα όλο το συμβουλιο , θα τα βγάλω όλα στη φόρα.... μα όλα.

Περιοχή
    Θεσσαλονικη

Προεπιλογή

να κανω μια παρεμβαση....

τα σημεια που αναφερετε ο πατατας ως "παρταλι" ή οπως αλλιως θελετε πειτε το...ειναι ατοπα,καθως αυτη τη στιγμη, ο Γιωργος και η Φωφη ειναι ειναι ανετα στα ατομα που ενδιαφεροντε και τρεχουν για την συμμαχια και δεν νομιζω να εχει καποιος αντιρρηση

Προεπιλογή

Σε δυο λεπτά ο παίχτης βρισκόταν στην RIP. Δικαιολογία από μέρος τους, ο ξάδελφος του θειου γνωστός του μπατζανάκη της θειας RIP και μαζί με αυτόν υπήρξε και μια στρατολόγηση 8 παιχτών από την W με αποτέλεσμα την δημιουργία φτερού της RIP μέσα στον πυρήνα της W. Εμείς κάνουμε τους βλάχους.

Βραχείας εμβέλειας μνήμη, υποθέτω. Όπως έχουμε πει αρκετές φορές στο παρελθόν, μιλάμε για μιά σειρά άτομα, τα οποία στον προηγούμενο s1 υπήρξαν παίκτες σε κάποια από τις ομάδες των Immortals. Είτε ως αντίπαλοι κάποιοι από μας είτε ως σύμμαχοι, υπήρξαν γνωστοί από πέρυσι. Το οτι φέτος φύτρωσαν στο -/- ήταν καθαρά και μόνο επειδή εκεί ήταν η θέση τους και πέρυσι. Απαιτήσατε να μην υπάρξει πυρήνας της RIP στο -/- και το σεβαστήκαμε την ίδια μέρα. Δε θυμάμαι να κάνατε τους "βλάχους", ότι κι αν σημαίνει αυτό. Το πιθανότερο είναι οτι τους κάναμε εμείς.

Μετά από δέκα μέρες ο φίλος και κάλος σύμμαχος PAPAGALOS τσακώνεται με την μεγάλη, καταπληκτική αρχηγός της RIP με αποτέλεσμα να φύγει.

Στο φίλο και καλό σου σύμμαχο είχε ζητηθεί κάτι που είχε ζητηθεί από όλους τους παίκτες της RIP τότε κι εκείνος υπήρξε ο μόνος που δήλωσε οτι αρνείται, Ξέρει και μόνος του περί τίνος πρόκειται, ξέρετε βέβαια και εσείς. Δεν έφυγε, τον έδιωξε η "μεγάλη , καταπληκτική αρχηγός της RIP" γιατί θεώρησε οτι δεν πρέπει να υπάρχει ειδική μεταχείριση σε κανέναν.

Τον εντάσσω στην W να τον προστατεύω, μιλώ με RIP. Η μεγάλη αρχηγός (σιου) εκνευρισμένη μου λέει «ότι θέλεις κάνε, θέλω ένα acc που έχει» της λέω “ok”. Σε 24ωρες έχει το acc με e-mail, κωδικούς, τα πάντα.

Σαφώς και τον ενέταξες για να τον προστατεύσεις, αν και ήξερες οτι οι σχέσεις μας ήταν τεταμένες. Ο δε λογαριασμός στον οποίο αναφέρεσαι, φυσικά δεν μας επιστράφηκε σε 24 ώρες, αλλά σε κάποιες μέρες και όταν μας τον επιστρέψατε, τόσο μεγαλόψυχα, όλος ο στρατός του είχε μπει σε μιά όαση και εκεί τον είχε αποδεκατίσει ο φίλος και σύμμαχός σου. Μιλάμε πάντα για στρατό που προοριζόταν για αντικείμενα. Νομίζω οτι ΚΑΙ εκεί εμείς κάναμε τους "βλάχους".

Στην συνεχεία του παιχνιδιού διώχνουμε παίχτη (kanram) της ζητάμε να μην του δώσουν στέγη η απάντηση, πάλι, “OK” από την μεγάλη αρχηγό. Σε μια μέρα ο παίχτης στην RIP. Εμείς τα χάσαμε, αναρωτηθήκαμε τι γίνεται και ζητήσαμε μια απάντηση από την, τότε σύμμαχο, RIP απλά μας έβρισε ο city7( υπάρχει πλούσιο αρχείο).

Αναφέρεσαι φαντάζομαι στον ίδιο παίκτη στον οποίο απολογήθηκαν μέλη του επιτελείου σου πριν λίγες μέρες λέγοντας οτι ήταν ένα σφάλμα; Και αν θυμάμαι καλά εξεδιώχθη επειδή... δεν έστελνε ύλες; Όσο για τον "υβριστή" city7, εντάξει, ο scott το ίσιωσε.

Εγώ ο παρτάκια μιλώ με την Φίλιο και τον Πέτρο « ρε παίδες χάλαρα…..μπα μπλα», «delete, μου λένε, τα περνούμε μαζί». Ωχ….ωχ….ωχ… μεσολαβώ και δίνουν τα αντικείμενα πίσω στους τότε συμμάχους μας, εγώ ο παρτάκιας – Tse (ας τα δώσουν τώρα πίσω και ας έρθουν να τα πάρουν κανονικά, μαγκιορικα) πατάτες με κρεμμύδι.

Δηλαδή τώρα μαθαίνουμε οτι τα αντικείμενα που είχαν αποκτηθεί με στρατούς της συμμαχίας πήγαιναν για διαγραφή...

Μόλις περνούν τα αντικείμενα εκβιάζουν το συμβούλιο της W να πάρουμε τα συμφωνά με την +W+ αλλιώς τα σπάμε, μιλώ με τα παΐδια

Δηλαδή πώς γίνεται και εσείς δεν δεχόσασταν RIP στο -/- ενώ στην προκειμένη "εκβιαστήκατε"; Τη δική σας W στο +/+ την είχατε ήδη δυό βδομάδες πριν σας μιλήσω. Μάλλον και σ' αυτό κάναμε εμείς τους "βλάχους".

μετά από λίγες ώρες ο PAPAGALOS μαγκιορικα με επίθεση παίρνει τις μπότες από τον παίχτη.

Μαγκιόρικα; Ένα αντικείμενο που προσφέρθηκε ο παίκτης σου να πάρει ώστε να μάς το ξαναδώσει, αυτό έγινε μαγκιόρικα; Μήπως νομίζεις οτι δε μπορούσαμε να το πάρουμε μόνοι μας; Μέσα στον ίδιο μας τον πυρήνα;

αμέσως μετά τα γεγονότα με δικαιολογία ότι τους μίλησε άσχημα ο MASTER GIODA( καλό το παραμύθι αλλά λείπει ο δρακός)

Αν η συμπεριφορά του συμπαίκτη σου και σοβαρού μέλους του επιτελείου σου δεν σου φάνηκε προσβλητική, τότε να σε ενημερώσω πως άλλοι δικοί σου μάς την αιτιολόγησαν οτι είχε πιεί και γι αυτό παραφέρθηκε.

Σε ότι άλλη απορία έχεις, παραμένω στη διάθεσή σου
    Μετά τιμής
    η μεγάλη αρχηγός των σιου

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lorelei Εμφάνιση μηνυμάτων

Βραχείας εμβέλειας μνήμη, υποθέτω. Όπως έχουμε πει αρκετές φορές στο παρελθόν, μιλάμε για μιά σειρά άτομα, τα οποία στον προηγούμενο s1 υπήρξαν παίκτες σε κάποια από τις ομάδες των Immortals. Είτε ως αντίπαλοι κάποιοι από μας είτε ως σύμμαχοι, υπήρξαν γνωστοί από πέρυσι. Το οτι φέτος φύτρωσαν στο -/- ήταν καθαρά και μόνο επειδή εκεί ήταν η θέση τους και πέρυσι. Απαιτήσατε να μην υπάρξει πυρήνας της RIP στο -/- και το σεβαστήκαμε την ίδια μέρα. Δε θυμάμαι να κάνατε τους "βλάχους", ότι κι αν σημαίνει αυτό. Το πιθανότερο είναι οτι τους κάναμε εμείς.

Μετά από δέκα μέρες ο φίλος και κάλος σύμμαχος PAPAGALOS τσακώνεται με την μεγάλη, καταπληκτική αρχηγός της RIP με αποτέλεσμα να φύγει.

Στο φίλο και καλό σου σύμμαχο είχε ζητηθεί κάτι που είχε ζητηθεί από όλους τους παίκτες της RIP τότε κι εκείνος υπήρξε ο μόνος που δήλωσε οτι αρνείται, Ξέρει και μόνος του περί τίνος πρόκειται, ξέρετε βέβαια και εσείς. Δεν έφυγε, τον έδιωξε η "μεγάλη , καταπληκτική αρχηγός της RIP" γιατί θεώρησε οτι δεν πρέπει να υπάρχει ειδική μεταχείριση σε κανέναν.

Τον εντάσσω στην W να τον προστατεύω, μιλώ με RIP. Η μεγάλη αρχηγός (σιου) εκνευρισμένη μου λέει «ότι θέλεις κάνε, θέλω ένα acc που έχει» της λέω “ok”. Σε 24ωρες έχει το acc με e-mail, κωδικούς, τα πάντα.

Σαφώς και τον ενέταξες για να τον προστατεύσεις, αν και ήξερες οτι οι σχέσεις μας ήταν τεταμένες. Ο δε λογαριασμός στον οποίο αναφέρεσαι, φυσικά δεν μας επιστράφηκε σε 24 ώρες, αλλά σε κάποιες μέρες και όταν μας τον επιστρέψατε, τόσο μεγαλόψυχα, όλος ο στρατός του είχε μπει σε μιά όαση και εκεί τον είχε αποδεκατίσει ο φίλος και σύμμαχός σου. Μιλάμε πάντα για στρατό που προοριζόταν για αντικείμενα. Νομίζω οτι ΚΑΙ εκεί εμείς κάναμε τους "βλάχους".

Στην συνεχεία του παιχνιδιού διώχνουμε παίχτη (kanram) της ζητάμε να μην του δώσουν στέγη η απάντηση, πάλι, “OK” από την μεγάλη αρχηγό. Σε μια μέρα ο παίχτης στην RIP. Εμείς τα χάσαμε, αναρωτηθήκαμε τι γίνεται και ζητήσαμε μια απάντηση από την, τότε σύμμαχο, RIP απλά μας έβρισε ο city7( υπάρχει πλούσιο αρχείο).

Αναφέρεσαι φαντάζομαι στον ίδιο παίκτη στον οποίο απολογήθηκαν μέλη του επιτελείου σου πριν λίγες μέρες λέγοντας οτι ήταν ένα σφάλμα; Και αν θυμάμαι καλά εξεδιώχθη επειδή... δεν έστελνε ύλες; Όσο για τον "υβριστή" city7, εντάξει, ο scott το ίσιωσε.

Δηλαδή τώρα μαθαίνουμε οτι τα αντικείμενα που είχαν αποκτηθεί με στρατούς της συμμαχίας πήγαιναν για διαγραφή...

Μόλις περνούν τα αντικείμενα εκβιάζουν το συμβούλιο της W να πάρουμε τα συμφωνά με την +W+ αλλιώς τα σπάμε, μιλώ με τα παΐδια

Δηλαδή πώς γίνεται και εσείς δεν δεχόσασταν RIP στο -/- ενώ στην προκειμένη "εκβιαστήκατε"; Τη δική σας W στο +/+ την είχατε ήδη δυό βδομάδες πριν σας μιλήσω. Μάλλον και σ' αυτό κάναμε εμείς τους "βλάχους".

μετά από λίγες ώρες ο PAPAGALOS μαγκιορικα με επίθεση παίρνει τις μπότες από τον παίχτη.

Μαγκιόρικα; Ένα αντικείμενο που προσφέρθηκε ο παίκτης σου να πάρει ώστε να μάς το ξαναδώσει, αυτό έγινε μαγκιόρικα; Μήπως νομίζεις οτι δε μπορούσαμε να το πάρουμε μόνοι μας; Μέσα στον ίδιο μας τον πυρήνα;

αμέσως μετά τα γεγονότα με δικαιολογία ότι τους μίλησε άσχημα ο MASTER GIODA( καλό το παραμύθι αλλά λείπει ο δρακός)

Αν η συμπεριφορά του συμπαίκτη σου και σοβαρού μέλους του επιτελείου σου δεν σου φάνηκε προσβλητική, τότε να σε ενημερώσω πως άλλοι δικοί σου μάς την αιτιολόγησαν οτι είχε πιεί και γι αυτό παραφέρθηκε.

Σε ότι άλλη απορία έχεις, παραμένω στη διάθεσή σου
    Μετά τιμής
    η μεγάλη αρχηγός των σιου
    μεριλινγκ επειδη, εχει αναφερθει το ονομα μου, θεσ πραγματικα να απαντησω σε αυτα που αναφερονται σε εμενα??? η να κανω τον μ.....κα? και να μην γραψω τπτ???? αν γραψω ομως, δεν θα σεβαστω τπτ.... ουτε φιλιες ουτε τπτ...... και δεν θελω να το κανω......δεν ειμαι τετοιος τυπος, δεν 8ελω να γινω οπως μερικοι μερικοι του τραβιανικου σου περιγυρου

εγω προτεινω χαλαρωστε ολοι και παιξτε λιγο τραβιαν... ο καθενας στο τελος κρινετε....

τα θαυματα κοντευουν.... οπως λενε στο χωριο μου, οτι σπερνεις θερίζεις..συγκρατιθειτε λιγο λοιπον...

κριμα ειναι....

Προεπιλογή

δυστηχως για εμενα το θεμα εχει ξεφυγει.........καλως η κακος υπηρξαμε 6 μηνες συμμαχοι......με καλες και κακες στιγμες......σε ολες τις σχεσεις παντα και οι 2 εχουν μεριδιο ευθυνης(δεν εχει σημασια το ποιος εχει μεγαλυτερο)

η πορεια θα δειξει ποιος φταει η δεν φταει αλλα το θεμα τωρα εχει ξεφυγει και εγω σαν δημητρης δεν θελω να γινομαστε ρομπα και να τριβουν τα χερια τους οι μεχρι χτες εχθροι μας..........

προσωπικα δεν θελω να κατηγορησω κανεναν πρωην συμμαχο και καλο θα ηταν να το ληξουμε εδω αυτο το ξεκατηνιασμα.........

υγ.φιλε γιωργο το μονο που θελω για να μην μενουν εντυπωσεις ειναι πως μολις βρεις το μηνυμα που σε βριζω να το ποσταρεις...και εγω θα βγω δημοσια να ζητησω συγνωμη....αν δεν το βρεις ομως περιμενω την αναλογη συμπεριφορα καιαπο εσενα.....

φιλικα δημητρης
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Δεν ανέφερα εγώ το όνομά σου, Γιώργο. Ο αρχηγός σου το ανέφερε και παρέθεσα κομμάτια του γραπτού του. Κατά τα άλλα είμαι όσο χαλαρή μπορώ...

Προεπιλογή O tempora o mores!

Eπίπεδο τwν αρχηγών τwν συμμαχιών του s1

O tempora o mores!

Σελίδα 4 από 10 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-12-13, 17:21
  2. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-12-10, 09:55
  3. τι ειναι αυτο?
    By jimmakoc in forum Γενική συζήτηση
    Απαντήσεις: 2