Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 17

Θέμα: Χρονια πολλα παιδες

Προεπιλογή Χρονια πολλα παιδες

Χρονια πολλα σε ολους,αντιπαλους,συμμαχους,spies,ρουφιανους,multih unters,στο ματζανακη μου,στην σινιφαδα μου..
    Ας θυμομαστε παντα οτι ειναι ενα παιχνιδι που παιζουμε για περναμε καλα και οχι η προεκταση του φ@λου μας.

υ.γ:τσε σου παρκαρω το στρατο μου για να μην νομιζεις οτι ειμαι παρτακιας και τον κραταω για μενα..

Χρονια πολλα και καλη χρονια παιδες!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη scott : 24-12-10 στις 23:33

Προεπιλογή

χρονια πολλα σε ολους τους φιλους και τους εχθρους.

θα ηθελα να μπορουσα να σας στειλω σε ολους απο ενα δωρο σαν καλος αγιος βασιλης, αλλα η οικονομικη κριση δεν μου το επιτρεπει.

οποιος κραταει μυστικο να διαβασει παρακατω την προσκληση που εχει κυκλοφορισει

"Αγαπητά μου τεκνά της W τις μέρες που θα ακολουθήσουν θα πραγματοποιηθούν εκδηλώσεις στην Πρωτεύουσα μου με αφορμή την μεγάλη γιορτή των Χριστουγέννων, είστε όλοι καλεσμένοι και περιμένω τα στρατεύματα σας.

Με πολύ αγάπη
    TSE"

ελπιζω να βρεθουμε ολοι μαζι αυτες τις αγιες μερες.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο scott Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρονια πολλα σε ολους,αντιπαλους,συμμαχους,spies,ρουφιανους,multih unters,στο ματζανακη μου,στην σινιφαδα μου..
    Ας θυμομαστε παντα οτι ειναι ενα παιχνιδι που παιζουμε για ξα περναμε καλα και οχι η προεκταση του φ@λου μας.

υ.γ:τσε σου παρκαρω το στρατο μου για να μην νομιζειε οτι ειμαι παρτακιας και τον κραταω για μενα..

Χρονια πολλα και καλη χρονια παιδες!
    Χρονια πολλα σε ολους

θα σου στιλω καταπελτες καταπελτες

παρτακιας ειμαι μονο εγω

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FOCUS99 Εμφάνιση μηνυμάτων
    χρονια πολλα σε ολους τους φιλους και τους εχθρους.

θα ηθελα να μπορουσα να σας στειλω σε ολους απο ενα δωρο σαν καλος αγιος βασιλης, αλλα η οικονομικη κριση δεν μου το επιτρεπει.

οποιος κραταει μυστικο να διαβασει παρακατω την προσκληση που εχει κυκλοφορισει

"Αγαπητά μου τεκνά της W τις μέρες που θα ακολουθήσουν θα πραγματοποιηθούν εκδηλώσεις στην Πρωτεύουσα μου με αφορμή την μεγάλη γιορτή των Χριστουγέννων, είστε όλοι καλεσμένοι και περιμένω τα στρατεύματα σας.

Με πολύ αγάπη
    TSE"

ελπιζω να βρεθουμε ολοι μαζι αυτες τις αγιες μερες.
    γρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Προεπιλογή ΜΕΡΕΣ ΑΓΑΠΗΣ

Ειμαι ο τελευταιος στον κοσμο που θα μπορουσε να δωσει συμβουλες, αλλα απο την αλλη μερια βλεποντας τι συμβαινει γυρω μας, ενοιωσα πως ενα επιπλεον κεντρισμα στην καρδια, ποτε δεν εκανε κακο σε κανεναν.

Αναρωτιεμαι τι μπορει να αγορασει κανενας με μια paysafe των 10 €, εκτος απο 250 χρυσο.
    Δεν μπορειτε να φανταστειτε οτι με το ποσο αυτο που δεν το εχουμε και σε πολυ εκτιμηση, μπορει να αγορασει 4 μπριζολες χοιρινες, ενα μπουκαλι κρασι, ενα κιλο ψωμι, και εχει και ρεστα.

Ολοι μας εχουμε διπλα μας, κοντα μας, στην γειτονια μας, στον απο κατω δρομο, λιγο πιο μακρυα ισως, μια οικογενεια που περναει δυσκολα. Ενας φιλος που ξερω τετοιες μερες γεμιζει 3-4 τσαντες και παει σε ενα τετοιο σπιτι τις αφηνει χτυπαει την πορτα και φευγει. Δεν του στοιχιζει πολλα αλλα αυτο που νοιωθει ειναι οπως μου το εχει πει: μια αγαλιασση, μια πληρωση κατι που σιγουρα δεν αγοραζεις με 10,20, 30 η 100 ευρω.

Σε μια εποχη που ολοι μας στερουμαστε λιγο η πολυ πραγματα που μας αρεσουν, ας δωσουμε αυτο που σαν ελληνες και σαν φυλη εχουμε περισσευμα...ΑΓΑΠΗ..

Το avatar του χρήστη lizard
    Περιοχή
    Peristeri-Psaxna-Salamina

Προεπιλογή

Μήπως πρέπει αντί να αρχήσουμε τις δωρεές και τις ελεημοσίνες,όχι ότι είναι κατακριτέες αλλά δε αρκούν για να πληρώσουν οι πάνω απο 500.000 άνεργοι νερό-τηλέφωνο-δεη κ να φάνε,να αρχήσουμε να σκεφτόμαστε και λίγο τη δομή τις κοινωνίας μας και ότι με το υπάρχον σύστημα δεν πάει άλλο?
    Χρόνια πολλά σε όλους και καλά μυαλά να έχουμε... :P
    HISTORY :
    1. Speed.gr#3 Alfred Hitchcoc
    2. S4.gr Lizard ~GnG~

http://www.youtube.com/watch?v=6J7ri91oVcM

Προεπιλογή

Χρονια πολλα και καλα σε ολους.
    Να ειστε ολοι ευτυχισμενοι και υγιεις.
    Να εχετε επαγγελματικες και προσωπικες επιτυχιες και ο καθενας απο εσας να κανει αυτο που τον γεμιζει και τον κανει ευτυχισμενο στην καθημερινοτητα του.

Χρονια πολλα στους Χρηστους και στις Χριστινες

Αντωνης
    επεστρεψα "Δημητριος" και ποιον βρηκα ? τον αλλον Δημητριο ... αυτα ειναι!!!!

Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Προεπιλογή

Χρόνια Πολλά σε όλους !
    Με υγεία , ευτυχία και αγάπη!
    Καλά Χριστούγεννα σε όλους !

Υ.Γ
    ευχαριστώ που ανοίξατε θέμα για να μου πείτε Χρόνια Πολλά

Αρχιλαμόγιος
    Χρήστος

Smile Καλές Γιορτες

Χρόνια πολλά με ύγεια και χαρά σε όλους
    Καλά να περάσετε τις γιορτές σας και καλό και ευτηχισμένο νέο ετος να έχετε με ότι καλύτερο μπορείται

Προεπιλογή

Χρόνια πολλά σε όλους σας. Για το νέο έτος θα τα ξαναπούμε. Αρχικά ευχόμαστε σε όσους έχουν τη γιορτή τους (Χρήστους, Χριστίνες, Μανώληδες και... Ναταλίες ακούω).
    Ξεκουραστείτε να πιάσουμε πάλι την τσάπα από μεθαύριο...

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Χρονια πολλα!!
    By georgef in forum Αρχείο Speed 8
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-04-12, 00:23
  2. καλαντα χρονια πολλα
    By trampalas1 in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-12-10, 14:54
  3. χρονια πολλα akis07
    By I T A C H I U C H I H A in forum Γενική συζήτηση