Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 81 έως 86 από 86

Θέμα: ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΤΡΑΒΙΑΝ ΣΥΝΑΝΤΑ ΤΗΝ ΦΑΝΤΑΣΙΑ

Περιοχή
    greece

Προεπιλογή

ΖΟΥΜΕΡΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ maria1

ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΧΤΑΠΟΔΑΚΙ , ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΠΟΛ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΕΤΡΩΓΑ, ΕΧΩ ΨΑΡΕΨΕΙ ΑΛΛΑ ΧΤΑΠΟΔΑΚΙΑ ΟΥΖΟ ΔΕΝ ΠΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΛΑΛΑΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ, ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΜΠΥΡΙΤΣΑ ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΧΙ .
    ΟΠΟΤΕ ΑΝΑΚΕΦΑΛΑΙΩΣΗ

ΧΤΑΠΟΔΙ ΕΓΩ
    ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΕΣΥ
    ΚΑΙ ΟΙ ΜΠΥΡΕΣ - ΟΥΖΑ ΡΕΦΕΝΕ , Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΓΙΑ ΠΑΡΤΙ ΤΟΥ.

ΟΙ EPR ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΟΥΝ , ΑΛΛΑ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ...,ΜΑΛΛΟΝ ΑΛΛΑΞΑΝ ΡΟΛΟΥΣ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΟΙ ΦΥΛΑΡΧΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΗΡΩΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑΝΕ ΑΛΛΙΩΣ.!!

ΦΙΛΙΚΑ
    varotsos erp

Προεπιλογή

Σας παρακαλώ μην γράφετε άσχετα πράγματα σε αυτό το θέμα!
    Εδω ΜΟΝΟ ύμνους άντε το πολύ πολύ και καμιά προσευχή αν δεν έχετε το skype του “Τραβιανικου Θεού”

Υ.Γ. Προς αποφυγή παρεξηγήσεων και λάθος εντυπώσεων η ΕPR δεν χτύπησε ούτε θα χτυπήσει WW των VLS..... προφανώς σε άλλους αναφέρεσαι...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη FiDeL7 : 21-01-11 στις 11:43
    FiDeL7 EPR !!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FiDeL7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σας παρακαλώ μην γράφετε άσχετα πράγματα σε αυτό το θέμα!
    Εδω ΜΟΝΟ ύμνους άντε το πολύ πολύ και καμιά προσευχή αν δεν έχετε το skype του “Τραβιανικου Θεού”

Υ.Γ. Προς αποφυγή παρεξηγήσεων και λάθος εντυπώσεων η ΕPR δεν χτύπησε ούτε θα χτυπήσει WW των VLS..... προφανώς σε άλλους αναφέρεσαι...
    ωραια προσπαθεια να καλυψεις την δικη σου παικτικη ανικανοτητα και ανυπαρξια με ειρωνειες γιατι το μονο σχεδιο που μπορεις να βγαλεις εσυ μαλλον πρεπει να ειναι το να ριξεις το στρατο σε ενα θαυμα χωρις τους ηρωες
    οσο για τον θερων εχει να δειξει αρκετα πραγματα τουλαχιστον(εξαφανισεις καπ,χαμμεροχωριων,ραμμεροχωριων,θαυματοχωριων)εσυ τι εχεις να δειξεις βρε ανυπαρκτε?ααα ξεχασα τις επιθεσεις στα θαυματα και σε καπ που εριξαν τον στρατο τους......... μπραβο ρε μεγαλε στρατηλατη fidel(απο τον Καστρο τον κουβανο πηρες το nick?θα του πεσει το μουσι του καϋμενου αν μαθει πως χρησιμοποιεις το ονομα του)

falkon BEARS

Προεπιλογή

Ρε παιδια αναφορες απο hummer - rummer εχετε να μας δειξετε???????????????
    s1 xarisanna
    s4 bekatsoula

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο egoo66 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραια προσπαθεια να καλυψεις την δικη σου παικτικη ανικανοτητα και ανυπαρξια με ειρωνειες γιατι το μονο σχεδιο που μπορεις να βγαλεις εσυ μαλλον πρεπει να ειναι το να ριξεις το στρατο σε ενα θαυμα χωρις τους ηρωες
    οσο για τον θερων εχει να δειξει αρκετα πραγματα τουλαχιστον(εξαφανισεις καπ,χαμμεροχωριων,ραμμεροχωριων,θαυματοχωριων)εσυ τι εχεις να δειξεις βρε ανυπαρκτε?ααα ξεχασα τις επιθεσεις στα θαυματα και σε καπ που εριξαν τον στρατο τους......... μπραβο ρε μεγαλε στρατηλατη fidel(απο τον Καστρο τον κουβανο πηρες το nick?θα του πεσει το μουσι του καϋμενου αν μαθει πως χρησιμοποιεις το ονομα του)

falkon BEARS
    Εγώ ειρωνεία ? Θα αστειεύεσαι !!!
    Με παρεξήγησες !!!!
    Όσον αφορά τις αναφορές σου σε εμένα μπράβο φίλε μου κλειστό βιβλίο διαβάζεις!
    Μόνο μια χάρη... Μακριά από εμένα χαρακτηρισμοί του τύπου ”στρατηλάτης” ”στρατηγός” κτλ
    σε αυτούς που γουστάρουν να τα ακούνε αυτά...

Υ.Γ. 1 Είπαμε όχι άσχετα πράγματα εδω μέσα ... Το τοπικ αυτό υπάρχει για συγκεκριμένο λόγο
    Υ.Γ. 2 Άντε να συνεχίσετε τις κολοτουμπες και τα γλειψίματα και μην ασχολείστε με τα forum και ανύπαρκτους παίχτες όπως εγώ και το 99% της συμμαχίας μου
    FiDeL7 EPR !!!!!

Προεπιλογή

καλύτερα πρώτος στο χωριό πάρα τελευταίος στην πόλη!!! καλήμερα σε όλους τους ρουφιάνους!!!

Σελίδα 9 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 789

Παρόμοια Θέματα

1. η δηκεοσινη στο τραβιαν
    By xabos in forum Αρχείο Speed 11
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-12-13, 14:59
  2. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-04-11, 23:56
  3. τραβιαν τελος
    By city7 in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-04-11, 20:18