Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 57

Θέμα: ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΕΣ ΤΕΛΟΣ! ΕΠΙΣΗΜΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ!

Προεπιλογή

Φιλε μου, εχουμε στα χερια μας τουλαχιστον 20 αναφορες απο επιθεσεις που φτανουν στις 12:00:00 αληθινες και ψευτικες και μοιραζουν ευχες, εχοντας παρει και επισημη επιβεβαιωση απο τον ΜΗ πριν ακομα ξεκινησουμε την επιχειρηση, οπου μας διαβεβαιωνε πως η ανακωχη τελειωνε σημερα στις 11:59:59 και πως οποιαδηποτε επιθεση περαν της ωρας αυτης θα γινει κανονικα.
    Anastasia

StereoLove (XAOS)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anastasia_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε μου, εχουμε στα χερια μας τουλαχιστον 20 αναφορες απο επιθεσεις που φτανουν στις 12:00:00 αληθινες και ψευτικες και μοιραζουν ευχες, εχοντας παρει και επισημη επιβεβαιωση απο τον ΜΗ πριν ακομα ξεκινησουμε την επιχειρηση, οπου μας διαβεβαιωνε πως η ανακωχη τελειωνε σημερα στις 11:59:59 και πως οποιαδηποτε επιθεση περαν της ωρας αυτης θα γινει κανονικα.
    Απο περιεργεια το κοιταξα παιδια..
    Παντως αυτο που σηκωσα ειναι δικια σας επιθεση,οποιος θελει μπορει να την εχει και με τα ονοματα των παιχτων

το ξερω πως δε γινεται να σηκωσετε αναφορα με ευχες

Το avatar του χρήστη sniper
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο christoscv Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντως αυτο που σηκωσα ειναι δικια σας επιθεση,οποιος θελει μπορει να την εχει και με τα ονοματα των παιχτων

Στη μητρική SSS αναφέρεσαι ή σε wing φίλε μου ;;;

Γιατί στη μητρική δεν υπάρχει τέτοια επίθεση, ακριβώς στις 12.00.00

Πάντως, αυτό που είπες και ανέφερες, περιπλέκει τα πράγματα, εγώ στήριζα το συγκεκριμένο συμβάν σε ανικανότητα και σε μη γνώσεις των ΜΗ ( υπάρχει συνομιλία που μας διαβεβαιώνει ο ΜΗ ότι μετά τις 11.59.59 οι επιθέσεις λογίζονται ως κανονικές ).

Δε θέλω να μπω σε σενάρια, άμα όμως ισχύει αυτό που λες, ο καθένας ας το κρίνει όπως αυτός θέλει..

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο christoscv Εμφάνιση μηνυμάτων

Μου τη στελνεις σε παρακαλω igm στο thanosd;

Ευχαριστω

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sniper Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στη μητρική SSS αναφέρεσαι ή σε wing φίλε μου ;;;

Γιατί στη μητρική δεν υπάρχει τέτοια επίθεση, ακριβώς στις 12.00.00

Πάντως, αυτό που είπες και ανέφερες, περιπλέκει τα πράγματα, εγώ στήριζα το συγκεκριμένο συμβάν σε ανικανότητα και σε μη γνώσεις των ΜΗ ( υπάρχει συνομιλία που μας διαβεβαιώνει ο ΜΗ ότι μετά τις 11.59.59 οι επιθέσεις λογίζονται ως κανονικές ).

Δε θέλω να μπω σε σενάρια, άμα όμως ισχύει αυτό που λες, ο καθένας ας το κρίνει όπως αυτός θέλει..
    Ηρθε και ενας πολυ βιαστικος στις 11:59:59 , οπως και να εχει παντως σε μας κανενας δεν επαιρνε αναφορα με τους στρατους που ηρθαν , οποτε μπορειτε να θεωρηθει και τυχη που δεν χαθηκαν οι στρατοι σας

Το avatar του χρήστη sniper
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Vlaxostoukaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηρθε και ενας πολυ βιαστικος στις 11:59:59 , οπως και να εχει παντως σε μας κανενας δεν επαιρνε αναφορα με τους στρατους που ηρθαν , οποτε μπορειτε να θεωρηθει και τυχη που δεν χαθηκαν οι στρατοι σας
    Είναι θέμα κανόνων και όχι θέμα το τι θα γινόταν.

Λες να τους χάναμε όλους τους στρατούς και να γκρινιάζαμε ;;;

Ξέρουμε ότι ο σέρβερ μετά τη φυγή των CLS είναι 90-10, δεν είπαμε τπτ και απλά συνεχίζουμε.

Εδώ μιλάμε για πατάτα ολκής των υπευθύνων.

Προεπιλογή

Παιδια απο τη μητρικη σας ειναι

Thanosd εχεις igm

Προεπιλογή

Τυχη ποιανων? Σε επιασε ο πονος φιλε για τους στρατους μας μηπως? Ή φοβασαι τι μπορει να επακολουθησει μετα τις καταγγελειες μας? Το ζητουμενο ειναι να παιξουμε σωστα και δικαια, αυτο επρεπε να σε καιει και σενα σαν παικτη αυτου του ρεζιλεμενου σερβερ και οχι αν θα χαναμε τους στρατους, σωστα?
    Anastasia

StereoLove (XAOS)

Προεπιλογή

Κανένας που να μην είναι εντελώς βλάκας έχει να πει κάτι ή βάλατε τον καλύτερό σας να απαντήσει?
    Εκτός κι αν καταλάβατε αυτό , ότι το θέμα δηλαδή είναι αν θα περνάγαμε ή όχι. Άμα είναι έτσι είστε απλά ανίκητοι
    s4 : S.E.

Προεπιλογή

Σας παραθετω μια αναφορα που δειχνει του λογου το αληθες

Anastasia

StereoLove (XAOS)

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. και τωρα η συνεχεια...
    By alaniaris in forum Αρχείο Server 2 (5)
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-02-13, 14:40
  2. Δεν θελουμε απαντησεις για αλλα
    By areimanios in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-05-11, 08:17
  3. Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-04-09, 14:52
  4. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-04-09, 17:15
  5. ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ..
    By emem in forum Ιδέες