Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 57

Θέμα: ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΕΣ ΤΕΛΟΣ! ΕΠΙΣΗΜΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ!

Προεπιλογή

Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους . Το θέμα δημιουργήθηκε για να δώσουν εξηγήσεις οι υπεύθυνοι για την αστοχία των επιθέσεων και όχι αν θα κατάφερναν να βγάλουν άμυνες οι αντίπαλοι .Βλέποντας δικές μου αναφορές ,παρατηρώ ότι οι πρώτες fake που έσκαγαν στις 12.00.00 δίναν ευχές και οι επόμενες που έσκαγαν πάλι στις 12.00.00 χτύπησαν κανονικά (ευτυχώς η κανονική μου είχε μια αστοχία 1 sec ,οπότε και βρήκε στόχο κανονικά και ηρέμησα από τα αρνητικά σιτάρια ) ,οπότε θεωρώ ότι έχει να κάνει με κλάσματα δευτερολέπτου τα οποία δεν φαίνονται στις επιθέσεις των παικτών και με τον κώδικα του παιχνιδιού που κάνει τις στρογγυλοποιήσεις . Το σημαντικότερο όμως είναι ότι στο ποστ των υπευθύνων δίνουν σαν λήξη ανακωχής στις 11.59.59 και μέσα από το παιχνίδι στο σηματάκι τις ανακωχής έλεγε 31.12.10 12:00 - 02.0210 11:59 ,οπότε όποια επίθεση είχε σαν χρόνο άφιξης 12.00.00 (ώρα σερβερ) θα έπρεπε να είχε βρει στόχο.

Αναμένουμε με αγωνία την τοποθέτηση των υπευθύνων
    Deimos (S.E.) s4.gr v.1
    Deimos (SSS) s4.gr v.2

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deimos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους . Το θέμα δημιουργήθηκε για να δώσουν εξηγήσεις οι υπεύθυνοι για την αστοχία των επιθέσεων και όχι αν θα κατάφερναν να βγάλουν άμυνες οι αντίπαλοι .Βλέποντας δικές μου αναφορές ,παρατηρώ ότι οι πρώτες fake που έσκαγαν στις 12.00.00 δίναν ευχές και οι επόμενες που έσκαγαν πάλι στις 12.00.00 χτύπησαν κανονικά (ευτυχώς η κανονική μου είχε μια αστοχία 1 sec ,οπότε και βρήκε στόχο κανονικά και ηρέμησα από τα αρνητικά σιτάρια ) ,οπότε θεωρώ ότι έχει να κάνει με κλάσματα δευτερολέπτου τα οποία δεν φαίνονται στις επιθέσεις των παικτών και με τον κώδικα του παιχνιδιού που κάνει τις στρογγυλοποιήσεις . Το σημαντικότερο όμως είναι ότι στο ποστ των υπευθύνων δίνουν σαν λήξη ανακωχής στις 11.59.59 και μέσα από το παιχνίδι στο σηματάκι τις ανακωχής έλεγε 31.12.10 12:00 - 02.0210 11:59 ,οπότε όποια επίθεση είχε σαν χρόνο άφιξης 12.00.00 (ώρα σερβερ) θα έπρεπε να είχε βρει στόχο.

συμφωνω απολυτως,ας μεινει το θεμα ετσι παιδια και να μαθουμε τι ακριβως εγινε

Το avatar του χρήστη sniper
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deimos Εμφάνιση μηνυμάτων

Σ απαντώ από τώρα...

"Το θέμα θα διερευνηθεί"..

Μετά τιμής....

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Χαίρετε,

ότι αναφέρθηκε από τους ΜΗ ήταν σωστό, Η ανακωχή έληγε στις 11:59:59 και οι επιθέσεις που έφταναν στις 12:00:00 θα έπρεπε να γίνουν κανονικά. Μερικές από τις επιθέσεις που έφτασαν στις 12:00:00 δεν έγιναν κανονικά. Δεν γνωρίζω τον λόγο. Έχω στείλει ήδη μήνυμα στο τεχνικό τμήμα αλλά λόγο της ημέρας μάλλον θα λάβω απάντηση αύριο το πρωί.

Μόλις έχω μια απάντηση θα ενημερώσω όσους μου έστειλαν emails.

Φιλικά,
    ixydakis
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Προεπιλογή

Στις καρδουλες τις εταιριας οι παιχτες του τραβιαν gr εβλεπαν ληξη αυλιας 11 59 59 αυτο που πρεπει να μας εξηγησουν γιατι λοιπον στις 12 00 00 μοιραζονταν ευχες. Στις καρδουλες των παιχτων του τραβιαν gr για αλλη μια φορα υπηρξε ενα τσιμπημα οτι κατι δεν παει καλα με αυτο το παιχνιδι.
    Καλο ειναι σε αυτο το ποστ να μην γινει προσπαθεια αποπροσανατολισμου. Να παρουν οι παιχτες απαντησεις αληθινες και οχι του τυπου το θεμα θα ερευνηθει.
    Καλο ειναι αυτοι που ευνοηθηκαν να μην κανουν τους υπερασπιστες του travian gr, ουτε βα αρχισουν τις ειρωνιες, ας βγουνε οι υπευθυνοι και να απαντησουν μια φορα υπευθυνα και οχι με παραπομπες.
    Damien of Hashshashins
    Δείμος 1/2 ClS

Προεπιλογή

Καλησπερα σας και για να μην λετε οτι ειμαστε παλι ευνοημενοι ισα ισα θεωρω οτι χαμενοι ειμασταν απο τις γιορτες που δοθηκαν τουλαχιστο στο δικο μας πλανο ιδου και η αμυνα που ειχαμε μαζεψει:

http://travian-reports.net/gr/report/157299f3ebc

αν θελετε βαζω και ολοκληρο το ρεπορτ των στρατων που πεσανε.Οι στρατοι που μας ειπανε τα χρονια πολλα και γυρισανε πισω μαλλον θα πρεπει να αισθανονται τυχεροι.Δε θα μας χαλαγε καθολου να φαμε 3 ακομα στρατους καλους.

Ειναι οντως παραδοξο αυτο που εγινε.Ο Νασμα απο εμας αλλαξε τον ανοητο στις 12:00:00 ακριβως.

ελ_διαβλος
    ~ΤΓΡ~

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ελ_διαβλος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα σας και για να μην λετε οτι ειμαστε παλι ευνοημενοι ισα ισα θεωρω οτι χαμενοι ειμασταν απο τις γιορτες που δοθηκαν τουλαχιστο στο δικο μας πλανο ιδου και η αμυνα που ειχαμε μαζεψει:

αν θελετε βαζω και ολοκληρο το ρεπορτ των στρατων που πεσανε.Οι στρατοι που μας ειπανε τα χρονια πολλα και γυρισανε πισω μαλλον θα πρεπει να αισθανονται τυχεροι.Δε θα μας χαλαγε καθολου να φαμε 3 ακομα στρατους καλους.

Ειναι οντως παραδοξο αυτο που εγινε.Ο Νασμα απο εμας αλλαξε τον ανοητο στις 12:00:00 ακριβως.

ελ_διαβλος
    ~ΤΓΡ~

Τελικά δεν ήταν μόνο ο vlaxostoukaman βλάκας. Όλοι το ίδιο καταλάβατε. Ότι η κουβέντα γίνεται για το αν θα περνάγαμε ή όχι.

Πάμε μια στράτα - στρατούλα? Δε μας ενδιαφέρει αυτό.
    Άλλη μια? ΔΕ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΥΤΟ.

Υ.Γ. Ζω για τον επόμενο που θα πει "τυχεροί ήσασταν πάλι καλά να λέτε και τα ρέστα". Συνεχίστε λεβέντες μου
    s4 : S.E.

Το avatar του χρήστη sniper
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ελ_διαβλος Εμφάνιση μηνυμάτων

ελ_διαβλος
    ~ΤΓΡ~
    Ο Olympiakos απάντησε στον vlaxostoukaman, συνεχίζεις και συ να ζεις σε παράλληλο σύμπαν..

Κάποιος ο οποίος μπορούμε να συζητήσουμε υπάρχει ή θα συνεχίσετε να μας λέτε ποιος "την έχει πιο μεγάλη" ;;;

Εδώ μιλάμε για σφάλμα και συ μας λες ότι να ναι...

Τέλος πάντων, περιμένουμε αύριο την επίσημη τοποθέτηση των υπευθύνων και του τι πρόκειται να γίνει στη συνέχεια.

Προεπιλογή

Εφοσον παλικαρια μου ο σκοπος σας αυτου του ποστ ητανε και ειναι μονο για το τεχνικο λαθος του παιχνιδιου και των υπευ8υνων τοτε θα επρεπε να αποφευγετε σχολια του στυλ θελω να πιστευω οτι δεν εγινε εσκεμενα,για ευνοημενους,οτι φοβομαστε απο τις καταγγελιες σας επειδη ειμαστε οι υπεθυνοι κτλπ που αναφερετε σε προηγουμενα σας ποστ.Ειπαμε ειμαστε μ.....α αλλα μην το φορτωθουμε και αυτο..Μια απλη επισημανση εκανα και διευκρυνηση.

Προεπιλογή

Καλησπέρα ,

Σαφώς και θα περιμέναμε κι εμείς απαντήσεις από τους υπευθύνους για το τι ακριβώς συνέβη . Σαφώς και συμφωνούμε πως είναι τουλάχιστον ενοχλητικό να παίρνεις ανεύθυνες απαντήσεις απο υπευθύνους . Μέχρι εδώ όμως .

Μη προσπαθείτε για μια ακόμη φορά να κερδίσετε στο forum αυτά που έχετε χάσει στο game . Παραθέτω μερικά από τα σχόλια δικών σας συμμάχων :

-Παιδια , μπορει να ειμαι Υστερικος , αλλα ακομα ΜΑΛΑΚΑΣ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑ , οι ανθρωποι εχουν κανονισει τα παντα , μα τελειως τα παντα , και μαλιστα για πρωτη φορα με τοσο απροκαλυπτο τροπο .(KOINOKTIMOSINI)

-Καλο ειναι αυτοι που ευνοηθηκαν να ην κανουν τους υπερασπιστες του travian gr ας βγουνε οι υπευθυνοι και να απαντησουν μια φορα υπευθυνα και οχι με παραπομπες.(damien)

-Πάντως, αυτό που είπες και ανέφερες, περιπλέκει τα πράγματα, εγώ στήριζα το συγκεκριμένο συμβάν σε ανικανότητα και σε μη γνώσεις των ΜΗ ( υπάρχει συνομιλία που μας διαβεβαιώνει ο ΜΗ ότι μετά τις 11.59.59 οι επιθέσεις λογίζονται ως κανονικές ).

Δε θέλω να μπω σε σενάρια, άμα όμως ισχύει αυτό που λες, ο καθένας ας το κρίνει όπως αυτός θέλει..(Sniper)

Νομιζω πως και τα 3 αυτα σχολια εχουν ως στοχο να υπονοησουν πως καποιος ευνοηθηκε απο αυτη τη κατασταση και αυτος ο καποιος ηταν εμεις . Θα προτεινα λοιπον σαν λυση να γυρισει ο σερβερ δευτερολεπτα πριν απο την επιθεση ωστε να γινουν ολα οπως ειχαν απαντησει οι υπευθυνοι οτι θα γινοντουσαν , νομιζω πως ειναι τιμιο για ολους.

Alkiviades

~TGR~

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. και τωρα η συνεχεια...
    By alaniaris in forum Αρχείο Server 2 (5)
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-02-13, 14:40
  2. Δεν θελουμε απαντησεις για αλλα
    By areimanios in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-05-11, 08:17
  3. Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-04-09, 14:52
  4. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-04-09, 17:15
  5. ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ..
    By emem in forum Ιδέες