Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4

Θέμα: SSS ( και όχι SS )

Το avatar του χρήστη sniper
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Προεπιλογή SSS ( και όχι SS )

Είναι το τελευταίο μου ποστ σ Ελληνικό server, παρακαλώ να σεβαστούν οι "αντίπαλοι" το συγκεκριμένο topic.

Χωρίς να έχω διάθεση να υποτιμήσω κανέναν, θεωρώ ότι άμα δεν πατούσαν delete οι CLS ο server ήταν εύκολος, δεν θα επεκταθώ περισσότερο, αυτοί που πρέπει να ξέρουν το τι συνέβη και στην περίπτωση των CLS και στην ( πρόσφατη ) περίπτωση των SSS, ξέρουν..

Προσωπικά θα ήθελα να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Arxontas78 ο οποίος ότι του ζήτησα το έκανε και με το παραπάνω. ( Γιώργο, το χεις αδερφέ και άσε τους αντιπάλους να έχουν αντίθετη άποψη ).

Επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ στον LoveMurder (Τρος, είσαι αδερφός) ο οποίος ήταν το Alter Ego.

Spartaco-Magnetica-Elric, μια φράση... " Brothers in Arms "..

ΠΑΝΑΣ, είσαι ΠΑΙΚΤΟΥΡΑ..

Skoll-Deimos, τα λόγια είναι περιττά...... Φόλα Πειραιάς είμαστε.

Δεν θα μακρηγορήσω περισσότερο, το τελευταίο που έχω να πω είναι ότι ήταν πραγματικά ΤΙΜΗ ΜΟΥ που ήμουν συμπαίκτης με τα παιδιά των SSS, σας ευχαριστώ όλους από καρδιάς..

Καλή συνέχεια σ αυτούς που μένουν πίσω..

Προεπιλογή

Xαίρετε φίλες και φίλες ,

Μετά από το αναίτιο ( ) κλείδωμά μου από το φλώρουμ ήρθε η ώρα να γράψω κι εγώ το αποχαιρετιστήριο πόστ μου.

Ήταν ένας άκρως ενδιαφέρων σέρβερ οπότε επιτρέψτε μου να καλέσω όλα τα αστέρια στη σκηνή για το τελευταίο χειροκρότημά σας.

-arxontas78. Τhe Chief , the man , the legend. Ανίατη περίπτωση. Τόσο ανίατη που αποφάσισε να γίνει γιατρός να αυτοθεραπευτεί. Καταπληκτική και ασταμάτητη παρουσία στο σκάιπ ρουμ της συμμαχίας όπου μας ξεκάρδιζε με τα απίστευτα ανέκδοτά του....Cheers
    -Jolene. H έτερη Ιταλοτραφής της παρέας μαζί με την από πάνω. Φουλ φιλοσοφικές αναζητήσεις του στυλ "τι είναι ο άνθρωπος?" "που βαδίζουμε?" και διάφορα τέτοια ελαφρολα'ι'κά. Αλλά της τα απάντησα όλα και δε μου ξαναμίλησε από τότε. Μάλλον δε θα ξαναπαίξουμε και μαζί. Cheers
    -stereolove. Eμπνευσμένο όνομα προερχόμενο από τη μίξη των λέξεων στέρεο + αγάπη(μα που πάνε και τα σκέφτονται?). Η Νταίζη μας. Μια ακούραστη σεξουαλική εργάτρια της συμμαχίας και πραγματική μηχανή παραγωγής οργασμών. Πάντα χαμογελαστή και δεκτική στις πιο παράξενες απαιτήσεις αρκεί να φόραγες μπλουζάκι SSS (ναι το έκανα ακόμη κι εγώ) και να δόξαζες το όνομα του chief μέχρι να πεθάνει ο Χαιλάντερ. Cheers
    -fellissilvestrys(ή κάπως έτσι) . η έτερη σεξοβόμβα της συμμαχίας (με έμφαση στο βόμβα). Μια πραγματική heavy metal γκόμενα. Cheers
    -lovemurder. Ο Τρος μας. Παλαιάς κοπής παλίκαρος από την εποχή που φοράγαμε παντελόνια σουλήνες , ακούγαμε Οzzy Osbourne και δεχόμασταν σαν μεγαλύτερο ηθοποιό στην ιστορία του Παγκόσμιου κινηματογράφου το Σταμάτη Γαρδέλη. Πάντα πρόθυμος να κατεβάσει ένα ρόπαλο στο κεφάλι ενός ανυποψίαστου περαστικού αρκεί να είχε την ατυχία να είναι ΖΜΠΑΟΥΓΚ. Cheers
    -Sniper. Ο Στε μας. Αγόραρος με παθολογική αγάπη στις καυτές μπύρες , τις γρήγορες γκόμενες και τα παγωμένα αυτοκίνητα. Μηχανή ανεκδότων κι αυτός (καλών όμως) και σχεδόν πάντα (όταν απουσίαζα εγώ δηλαδή) η ψυχή του πάρτυ. Cheers
    -Spartaco. O τρίτος (και μακρύτερος) της τριάδας με τους δυο προαναφερθέντες. Πιο χαμηλών τόνων αυτός , ξεχώριζε πάντα για την αγάπη του στο ατμοσφαιρικό , ατμοκυβικό και ατμοτριγωνικό heavy metal.Για αυτή του την αγάπη στον ατμό τον ξεχώρισε και η Πετρουλάκη και τον τσίμπησε να πρωταγωνιστήσει στο επόμενο dvd με τίτλο "Power Yoga και Πιλάφες". Συντονιστείτε.
    -Εlric. Αγνό παιδί. Πραγματικά αγνό. Ένα βράδυ μου είχε πει "κάνε ό,τι θες αδερφέ. Ο λογαριασμός μου εν λευκώ". Λίγο καιρό αργότερα ξύπνησε λέγοντας "που είναι οι φάλλαγγές μου μη γαμήσω?" Mε συγχώρεσε όμως. Νομίζω.
    -ΠΑΝΑΣ. aka(also known as τυρόβλαχοι) ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΟ. Πραγματικός μαχητής από τους λίγους. Τα έβαζε μόνος του πολλές φορές με (π)ορδές αντιπάλων που ήθελαν να τον εξαφανίσουν.
    (το παραπάνω δίστιχο γράφτηκε υπο την επήρεια ανάγνωσης τραβιανικών περιγραφών άλλου είδους , άλλου ύφους και άλλων συμμαχιών. Συνεχίστε κορίτσια.Γελάμε πολύ)
    -tom. Ο Θόδωρας της συμμαχίας. Πάντα μια καλή παρέα στις ατέρμονες συζητήσεις μας με τα κορίτσια της συμμαχίας περί κολπικού και κλειτοριδικού οργασμού , είχε πάντα να συνεισφέρει μια καλή ιδέα. "Ρε κορίτσια γιατί δε δοκιμάζετε DP?" . ΑΞΙΟΣ
    -Βlack Diamond. O θρυλικός Metz7 του προηγούμενου 4. The one you love to hate όπως θα θυμούνται οι οχτροί με σχετικά χαμηλή παρουσία και συμμετοχή όμως φέτος. Ο ίδιος λέει ότι έπεσε δουλειά. Μεταξύ μας εγώ πιστεύω ότι έπεσε παντόφλα.Cheers
    -Deimos. Ο Εμπεδοκλής μας. Απίστευτο μυαλό. Ο σοφός δημογέροντας της συμμαχίας. Σαν το δρουίδη του Αστερίξ , μας έδινε πάντα μαγικό ζωμό πριν τις επιθέσεις , εμφιαλωμένο σε μπουκάλια Ηeineken.Πιστός συνοδοιπόρος του γράφοντα με γερό στομάχι και ακόμα πιο γερό συκώτι. Cheers

Aυτούς θυμάμαι (σας είχα πει ότι δεν είμαι και πολύ ξύπνιος αλλά δε με πιστεύατε). Τώρα αν δεν είστε στους από πάνω 2 τινά συμβαίνουν

α) η προσωπικότητά σας δεν ήταν τόσο πολυσχιδής ώστε να με συνεπάρει
    β)(αν ήσασταν κοπέλα) δε μου στείλατε γυμνές φωτογραφίες

Ευχαριστώ οχτρούς και φίλες για όσα περάσαμε μαζί και τα λέμε στο Πακιστάν

Μετά τιμής(προ κρίσης) ,

Skoll
    s4 : S.E.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Olympiakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aυτούς θυμάμαι (σας είχα πει ότι δεν είμαι και πολύ ξύπνιος αλλά δε με πιστεύατε). Τώρα αν δεν είστε στους από πάνω 2 τινά συμβαίνουν

α) η προσωπικότητά σας δεν ήταν τόσο πολυσχιδής ώστε να με συνεπάρει
    β)(αν ήσασταν κοπέλα) δε μου στείλατε γυμνές φωτογραφίες
    Skoll
    Αντρέα εκείνο το βράδυ που έπρεπε να ξυπνήσω 4:30 και κοιμήθηκα 4 με το χαβαλέ που κάναμε στη σεξοβόμβα (με έμφαση στο βόμβα) δεν θα το ξεχάσω, και ας μας έχεις ξεχάσει εσυ γιατί δεν είδα το ονομά μου στους τίτλους τέλους

P.S 1 Θα δώσω ενα και τελευταίο Hint για το ποιός είμαι ,πήρα το acc λίγο μετά τα πολύτιμα

P.S 2 Σε περίπτωση που η προσωπικότητα μου επισκιάστικε απο την πολυσχιδή προσωπικότητα σου και δεν με θυμάσαι κάτω απο την εικόνα στο προφίλ μου υπάρχει ενα σημαιάκι. Ε αν δεν σου λέει και πάλι τπτ Αη.............

P.S 3 Και γαμώ τις κονσόλες

Προεπιλογή

Καλησπερα σας,

εγραψα και εσβησα πολλες φορες τα ποστ μου αυτες τις μερες. Την μια ητανε πολυ μεγαλα, την αλλη θεωρουσα πως ξεχναω καποιους... Οποτε φετος αποφασισα να ειμαι πιο περιεκτικη στις ευχαριστιες μου.

Πολλα συνεβησαν σε αυτον τον σερβερ. Πολλα περιεργα.. Εγω κραταω τις καλες μας στιγμες συμμαχοι. Αλλωστε, καλες ηταν οι στιγμες μας στην SSS. Εγω θα ειμαι παντα εκει, με την ιδια συμμαχια, με την ιδια διαθεση, κοντα σε ολους σας. Και αν απογοητευσα καποιους, θα επρεπε να το εχουν προβλεψει οτι οποιος πειραζει την SSS μου, εγω δεν μενω αμετοχη. Λαθος? Σωστο? Για μενα σωστο ειναι οταν αγαπας κατι, να το κανεις με την ψυχη σου. Ισως να υπερεβαλα καπου, καποιοι θα προλαβουν να πουν οτι προκειται για μια συμμαχια και μονο. Η απαντηση μου ειναι οτι εγω εδω εμαθα. Εδω ειχα την τυχη να βρεθω.. Και ευτυχως η συμμαχια δεν με απογοητευσε ουτε στιγμη μεχρι τωρα. Του χρονου λοιπον, θα την ποναω ακομη πιο πολυ. Και εκει σας θελω ολους σας. Και σας ευχαριστω που εισασταν μαζι μου. Για την εμπιστοσυνη σας, για την βοηθεια σας και για τα παντα. Σιγουρα καποιοι παικτες ηταν πιο κοντα μου, σιγουρα καποιοι επεδειξαν υπερβαλον ζηλο να βοηθησουν οπου χρειαστει και η σταση τους αυτη ειναι αξιεπαινη. Σιγουρα καποιοι παλεψαν και καποιοι δεν διστασαν να θυσιασουν τον κοπο τους οταν τους ζητηθηκε. Επιτρεψτε μου να μην αναφερθω προσωπικα σε κανεναν σας. Εξαλλου, τα λογια του αρχηγου μας με καλυψαν. "Ειστε ολοι σας νικητες και μπραβο σας". Δυστυχως καθε χρονος που περναει το κανει πιο δυσκολο να ξεχωρισω ατομα. Ευχαριστω πολυ λοιπον, οσους με εμπιστευτηκαν με καθε τροπο. Σε οσους με βοηθησαν και σε οσους βοηθησαν τους συμμαχους και την συμμαχια μας. Ελπιζω να καταφερα να ανταποκριθω κι εγω οπως επρεπε. Αν οχι, συγχωρηστε με. Σας εκτιμω ολους.

Ιδιαιτερως ευχαριστω τον αρχηγο μας. Ιδιαιτερως ευχαριστω τους ιπποτες της SSS-ni. Ιδιαιτερως ευχαριστω ολες τις SSS μας και τους συμμαχους μας.

Και με αυτο το ποστ κλεινω και γω τον πολυταραχο σερβερ 4. Καλη ανταμωση ηρωες και ηρωιδες. Καλη ανταμωση SSS..
    Anastasia

StereoLove (XAOS)

Δικαιώματα - Επιλογές