Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9

Θέμα: Κατακτησεις χωριων

Προεπιλογή Κατακτησεις χωριων

Παιδια δεν ειναι κακο αμα δεν ξερετε πως κατακτιετε ενα χωριο να ρωτατε...Δηλαδη μου χανεις 10 αρχιγους για να κατακτησεις ενα χωριο χωρις αμυνες μεσα και θελεις να λεγεσε και παιχταρας??
    μα 10 αρχιγους??? τι να πω να στο χαρισουμε καλυτερα
    ΠΑΟΚ και ας μην βρω δουλεια ποτε!

Mortal

Προεπιλογή

καλησπερα.
    καπιοι αλλοι ηρθανε με αρχηγους να παρουνε χωριο χωρις καταπελτες

Προεπιλογή

Στον Ελληνικό speed δεν χρειάζεται να κατακτάς χωριά.
    Κάθεσαι στα αυγά σου ή στη χειρότερη πηγαίνεις στο 65146161|-44483834823 και ανεβάζεις 500-600 pop τη μέρα κάνοντας γιορτούλες και βγάζοντας αποίκους.
    Όποιος κατακτάει χωριά είναι noob

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tak tak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια δεν ειναι κακο αμα δεν ξερετε πως κατακτιετε ενα χωριο να ρωτατε...Δηλαδη μου χανεις 10 αρχιγους για να κατακτησεις ενα χωριο χωρις αμυνες μεσα και θελεις να λεγεσε και παιχταρας??
    μα 10 αρχιγους??? τι να πω να στο χαρισουμε καλυτερα
    Ασχετουλη που κανεις τον εξυπνο δεν ειναι κακο να χανεις 10 αρχηγους γιατι τρως σφηνα στο δευτερολεπτο κακο ειναι να χανεις στρατο .... αλλα τοσο ξερεις τοσα λες .... και για τον λογαριασμο που αναφερεσαι του εμεινε κανα επιθετικο η το γυρισε σε αμυντικο acc?
    vamos arianara

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο monoaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ασχετουλη που κανεις τον εξυπνο δεν ειναι κακο να χανεις 10 αρχηγους γιατι τρως σφηνα στο δευτερολεπτο κακο ειναι να χανεις στρατο .... αλλα τοσο ξερεις τοσα λες .... και για τον λογαριασμο που αναφερεσαι του εμεινε κανα επιθετικο η το γυρισε σε αμυντικο acc?
    Αμπαλος ειμαι οχι ασχετουλης συμπολιτη ναι δεν ειναι κακο να χανεις μια φορα αντε δυο φορες και τριτη??
    Τοτε μαλλον ειναι κακο γιατι δεν εχεις στρατηγηκη. λαθος επιθεσεις εγιναν δεν φταινε μονο που του εφυγαν τα δευτερολεπτα

Mortal

Προεπιλογή

Αμπαλος ειμαι οχι ασχετουλης συμπολιτη ναι δεν ειναι κακο να χανεις μια φορα αντε δυο φορες και τριτη??
    Τοτε μαλλον ειναι κακο γιατι δεν εχεις στρατηγηκη. λαθος επιθεσεις εγιναν δεν φταινε μονο που του εφυγαν τα δευτερολεπτα
    Ξεκινα να μετρας τα χωρια σου ...... Οτι λειπει τα παραπονα σου στο τμημα απωλεσθεντων της ΒΙΑ !
    vamos arianara

Προεπιλογή

Ξεκινα να μετρας τα χωρια σου ...... Οτι λειπει τα παραπονα σου στο τμημα απωλεσθεντων της ΒΙΑ !
    Σκεφτομαι να πατησω ντιλιτ γιατι μου στειλανε μια επιθεση με τον αρχηγο στην αρχη και πισω οι καταπελτες και δεν ηξερα που να βαλω σφηνα!!!
    Αυτο το τμημα απωλεσθεντων που λες θα μεριμνησει και για τις κασες των χαμενων αρχηγων σε παρακαλω

Mortal

Προεπιλογή

Σκεφτομαι να πατησω ντιλιτ γιατι μου στειλανε μια επιθεση με τον αρχηγο στην αρχη και πισω οι καταπελτες και δεν ηξερα που να βαλω σφηνα!!!
    Αυτο το τμημα απωλεσθεντων που λες θα μεριμνησει και για τις κασες των χαμενων αρχηγων σε παρακαλω
    Τα λαθη ειναι μεσα στο παιχνιδι... μονο οποιος κοιματε δεν κανει λαθος .... καθε πρωι θα μετρας τα χωρια σου για καλο και για κακο...
    vamos arianara

Προεπιλογή

Τα λαθη ειναι μεσα στο παιχνιδι... μονο οποιος κοιματε δεν κανει λαθος .... καθε πρωι θα μετρας τα χωρια σου για καλο και για κακο...

Εγω τα χωρια μου καποιος αλλος τους χαμενους αρχηγους σφηνα στο ιδιο δευτερο!!!
    Ο καθενας οτι μπορει Παοκ εισαι

Mortal

Παρόμοια Θέματα

1. ΟΝΟΜΑΤΑ ΧΩΡΙΩΝ
    By vagelisG in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-01-10, 17:58
  2. Αρχηγός και κατακτησεις
    By Angelos Grivas in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-07-09, 15:39