Σελίδα 1 από 19 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 184

Θέμα: ΑΠΟΤΙΜΗΣΗ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ

Προεπιλογή ΑΠΟΤΙΜΗΣΗ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ

Δυο λόγια για το σέρβερ 4 και από εμένα σαν αρχάριος στο game.

Ο σέρβερ τελειώνει σε λίγες ώρες. Και ανήκω στους χαμένους EPR με το ένα και μοναδικό account annatora. Πολλά έγιναν σε αυτό το σέρβερ και δεν πρτιθεμαι να τα σχολιάσω όλα. Φαίνεται όμως ότι τελικά όμοιος τον όμοιο αγαπά και η κοπριά τα λάχανα που λεν και στο χωριό μου. Αν δεν κάνουν άνω κάτω το σερβερ οι αρκούδες και οι αληθινοί Έλληνες την τελευταία στιγμή θα είναι μεγάλη έκπληξη..
    Γνώρισα κόσμο στο σέρβερ αυτό, από όλες της πάστες, απαξίωνες ειρωνες εγωιστές αλαζόνες. Όμως γνώρισα και ανθρώπους εφυϊς με χιούμορ και ηθική, με όρεξη για ζωή και παιχνίδι με εντιμότητα και ηθική. Ευτυχώς βρέθηκα μαζί τους από τύχη στο πρώτο ολοκληρωμένο σέρβερ που έπαιξα. Χαμένοι και αυτοί, ΕPR και κάποιες εξεραισεις ΚΚΡΚ και BEARS δεν αναφέρομαι σε όλους τους EPR αλλά και ούτε θα κατονομάσω τα παιδιά αυτά, το θεωρώ περιτο και ανούσιο.
    Χαμένος λοιπόν στο game, μακάρι να χάσω και στον επόμενο σέρβερ αν υπάρξει και να παίζω και να μιλάω με τα ίδια άτομα, αυτό μου αρκεί.

Υ.Γ. Τελικά οι αρκούδες είναι ζώα.
    Υ.Γ. Οι αληθινοί Έλληνες δεν είναι αυτοί, όπως δεν είναι και οι 300 τις βουλής.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο annarora Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυο λόγια για το σέρβερ 4 και από εμένα σαν αρχάριος στο game.

Ο σέρβερ τελειώνει σε λίγες ώρες. Και ανήκω στους χαμένους EPR με το ένα και μοναδικό account annatora. Πολλά έγιναν σε αυτό το σέρβερ και δεν πρτιθεμαι να τα σχολιάσω όλα. Φαίνεται όμως ότι τελικά όμοιος τον όμοιο αγαπά και η κοπριά τα λάχανα που λεν και στο χωριό μου. Αν δεν κάνουν άνω κάτω το σερβερ οι αρκούδες και οι αληθινοί Έλληνες την τελευταία στιγμή θα είναι μεγάλη έκπληξη..
    Γνώρισα κόσμο στο σέρβερ αυτό, από όλες της πάστες, απαξίωνες ειρωνες εγωιστές αλαζόνες. Όμως γνώρισα και ανθρώπους εφυϊς με χιούμορ και ηθική, με όρεξη για ζωή και παιχνίδι με εντιμότητα και ηθική. Ευτυχώς βρέθηκα μαζί τους από τύχη στο πρώτο ολοκληρωμένο σέρβερ που έπαιξα. Χαμένοι και αυτοί, ΕPR και κάποιες εξεραισεις ΚΚΡΚ και BEARS δεν αναφέρομαι σε όλους τους EPR αλλά και ούτε θα κατονομάσω τα παιδιά αυτά, το θεωρώ περιτο και ανούσιο.
    Χαμένος λοιπόν στο game, μακάρι να χάσω και στον επόμενο σέρβερ αν υπάρξει και να παίζω και να μιλάω με τα ίδια άτομα, αυτό μου αρκεί.

Υ.Γ. Τελικά οι αρκούδες είναι ζώα.
    Υ.Γ. Οι αληθινοί Έλληνες δεν είναι αυτοί, όπως δεν είναι και οι 300 τις βουλής.
    Ποιους εννοεις αληθινους Ελληνες , πρεπει να μαθαινουμε και εμεις που ειμαστε στην απεξω.
    Σε παρακαλω γινε πιο συγκεκριμενος , εκτος κι αν εννοεις εκεινους τους αληταμπουρες που ντεμεκ αυτοαποκαλουνται The Greek Rebels

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Vlaxostoukaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιους εννοεις αληθινους Ελληνες , πρεπει να μαθαινουμε και εμεις που ειμαστε στην απεξω.
    Σε παρακαλω γινε πιο συγκεκριμενος , εκτος κι αν εννοεις εκεινους τους αληταμπουρες που ντεμεκ αυτοαποκαλουνται The Greek Rebels
    " Συντομογραφία: ~TGR~
    Όνομα: The Real Greeks "

Ελπίζω να βοήθησα...
    Όχι τίποτα άλλο, μην παρεξηγηθούμε και με τα μόνα άτομα που μείναν μαζί μας ως το τέλος.

Προεπιλογή

Εχεις μπερδευτει λίγο...

1) Συντομογραφία: ~TGR~
    Όνομα: The Real Greeks
    (Ειναι και λίγο δυσλεκτικοί εκτός απο κολοτουμπες βλέπεις)

2)Συντομογραφία: REBELS
    Όνομα: THE REBELS

Προεπιλογή

Τελικά έχει αξία να μιλούν οι ρουφιάνοι οι διπρόσωποι και οι χαφιέδες? Εγώ θα έλεγα να σωπάσουν όλοι οι άσχετοι που βγαίνουν η θα βγουν και θα κατηγορήσουν.
    Γιατί όλοι θα έχουν να πουν τα καλύτερα για την συμμαχία τους μη ξέροντας τα ρουφιανιλικια και τα υπόγεια μαχαιρώματα που έκαναν. Ας αφήσουν λοιπόν όλοι τους χαρακτηρισμούς γιατί σίγουρα αυτοί που τα λένε είναι οι χειρότεροι και προσπαθούν να καλύψουν τα στραβά, ανάποδα , το αίσθημα κατωτερότητας και τα ρουφιανιλικια τους.

Φίλοι και εχθροί διπρόσωποι σας χαιρετώ τσάμπα μάγκες εδώ τσάμπα μάγκες και έξω!!!

Ο άγνωστος Χ!!!!

Υ.Γ. Καλό θα είναι να διαβάσετε καλά το μήνυμα πριν απαντήσετε. το μήνυμα αφορά όλες τις συμμαχίες και καμιά προσωπικά, κύριε αερολογε.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη toubano : 27-01-11 στις 14:31

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο skinmaister Εμφάνιση μηνυμάτων
    " Συντομογραφία: ~TGR~
    Όνομα: The Real Greeks "

Ελπίζω να βοήθησα...
    Όχι τίποτα άλλο, μην παρεξηγηθούμε και με τα μόνα άτομα που μείναν μαζί μας ως το τέλος.
    Ειδικα αυτη η συμμαχια με τα φτερα ηταν ....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο toubano Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά έχει αξία να μιλούν οι ρουφιάνοι οι διπρόσωποι και οι χαφιέδες? Εγώ θα έλεγα να σωπάσουν όλοι οι άσχετοι που βγαίνουν οι θα βγουν και θα κατηγορήσουν.
    Γιατί όλοι θα έχουν να πουν τα καλύτερα για την συμμαχία τους μη ξέροντας τα ρουφιανιλικια και τα υπόγεια μαχαιρώματα που έκαναν. Ας αφήσουν λοιπόν όλοι τους χαρακτηρισμούς γιατί σίγουρα αυτοί που τα λένε είναι οι χειρότεροι και προσπαθούν να καλύψουν τα στραβά, ανάποδα , το αίσθημα κατωτερότητας και τα ρουφιανιλικια τους.

Φίλοι και εχθροί διπρόσωποι σας χαιρετώ τσάμπα μάγκες εδώ τσάμπα μάγκες και έξω!!!

Ο άγνωστος Χ!!!!
    επειδη πολυ μιλάς όχι και τοσε αγνωστε Χ με αερολογιές και ασαφειες θέλεις να πεις επιτελους οτι καιγεσαι να πεις ???

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tse Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχεις μπερδευτει λίγο...

1) Συντομογραφία: ~TGR~
    Όνομα: The Real Greeks
    (Ειναι και λίγο δυσλεκτικοί εκτός απο κολοτουμπες βλέπεις)

2)Συντομογραφία: REBELS
    Όνομα: THE REBELS
    Εγω πιστευω παντως οτι εκτος απο δυσλεκτικοι ειναι κακασχημοι , ανεραστοι , αμπαλοι , απροσαρμοστοι, ανεκδιηγητοι , σιγουρα ολοι ανεξαιρετως ειχαν ασχημη παιδικη ηλικια (δεν τους παιζαν τα αλλα παιδακια ) .

Στο γυμνασιο δεν ηταν καλοι μαθητες , στο Λυκειο δεν περασαν στις Πανελληνιες , επαγγελματικα αποτυχημενοι καποιοι απο αυτους ειναι ρακοσυλλεκτες.
    δεν εχουν σταυρωσει γκομενα ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ.

Οι παντρεμενοι σιγουρα μια γυναικα τους ετυχε και την πηραν επειδη ο μπαμπας τους , τους εδωσε μεγαλη προικα (ολα αυτα τα λεω κρινοντας απο τον εαυτο μου)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο toubano Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά έχει αξία να μιλούν οι ρουφιάνοι οι διπρόσωποι και οι χαφιέδες? Εγώ θα έλεγα να σωπάσουν όλοι οι άσχετοι που βγαίνουν η θα βγουν και θα κατηγορήσουν.

Ο άγνωστος Χ!!!!
    (δεν αναφέρομαι σε όλους τους EPR αλλά και ούτε θα κατονομάσω τα παιδιά αυτά)

διαβαζε καλύτερα

Προεπιλογή

Εγω πιστευω παντως οτι εκτος απο δυσλεκτικοι ειναι κακασχημοι , ανεραστοι , αμπαλοι , απροσαρμοστοι, ανεκδιηγητοι , σιγουρα ολοι ανεξαιρετως ειχαν ασχημη παιδικη ηλικια (δεν τους παιζαν τα αλλα παιδακια ) .

Στο γυμνασιο δεν ηταν καλοι μαθητες , στο Λυκειο δεν περασαν στις Πανελληνιες , επαγγελματικα αποτυχημενοι καποιοι απο αυτους ειναι ρακοσυλλεκτες.
    δεν εχουν σταυρωσει γκομενα ΠΟΤΕ ΟΜΩΣ.

Οι παντρεμενοι σιγουρα μια γυναικα τους ετυχε και την πηραν επειδη ο μπαμπας τους , τους εδωσε μεγαλη προικα (ολα αυτα τα λεω κρινοντας απο τον εαυτο μου)
    Τελικα το χιουμορ δεν έχει χαθεί.

Σελίδα 1 από 19 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Αποτιμηση server 2
    By zarate619 in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 146
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-08-11, 00:33
  2. SPARTANS ΑΠΟΤΙΜΗΣΗ GRX 5
    By ivanois in forum Αρχείο Speed 5
    Απαντήσεις: 82
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-11-10, 12:10
  3. ΣΕΡΒΕΡ
    By adolfos in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-11-09, 19:42
  4. ΑΡΧΗ ΣΕΡΒΕΡ!
    By vagelisG in forum Γενικά