Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 50

Θέμα: WINNER S4 27-1-2011

Προεπιλογή

Nα ξεπεράσω αρκετά από τα προηγούμενα post και να συνεχίσω από εκεί που σταμάτησε το πρώτο του ο Αλέξανδρος, λέγοντας και από την πλευρά μου το μεγάλο μας ευχαριστώ σε όλους όσους συνέβαλαν στην νίκη μας, που είναι νίκη του συνασπισμού μας. Μια νίκη που ήλθε στο μόλις στο 2ο server που παίζουμε και που είναι ο πρώτος ολόκληρος για τους περισσότερους από εμάς.

Στη διάρκεια αυτού του server ζήσαμε την απώλεια του Μπάμπη, του ανθρώπου που ξεκίνησε τη VLS και την έφτασε εδώ που είμαστε. Ο Μπάμπης άφησε ένα κενό που δεν αναπληρώθηκε ποτέ. Στη μνήμη του αφιερωμένο το παιχνίδι όλων μας και η νίκη μας στον σέρβερ.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα μέλη της συμμαχίας μας για τη συνεργασία τους, ιδιαίτερα τους τελευταίους μήνες του παιχνιδιού. Χωρίς τον καθένα αυτούς το σημερινό αποτέλεσμα θα ήταν αδύνατο. Πολλοί παίκτες υπαρκτοί και ενεργοί σε όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού. Mα πάνω απ’ όλα ήταν η ομαδική δουλειά. Καθημερινή ομαδική δουλειά, αποτέλεσμα της οποίας ήταν να προχωρήσουμε γρήγορα, να καλύψουμε τα κενά μας, να μάθουμε όλοι μαζί μέσα από τη κουβέντα και την καθημερινή εμπειρία. Λίγες μέρες πριν το τέλος του σέρβερ είχαμε τις δυνάμεις να καταστρέψουμε τουλάχιστον 6-7 αντίπαλα θαύματα αν και χρειάστηκε να το κάνουμε μόνο σε ένα ....

Χάρη σε όλους αυτούς ξεπεράσαμε τις δυσκολίες που εμφανίστηκαν και ήταν πολλές. Αναποδιές, απώλειες παικτών, διαρκής προσπάθεια διάβρωσης της συμμαχίας από ρουφιάνους που συνεχίστηκε μέχρι την τελευταία στιγμή. Όλοι μαζί απομονώσαμε εκείνους που προσπάθησαν με διάφορους τρόπους να προκαλέσουν ζημιά στη συμμαχία μας.

Μοιραζόμαστε τη νίκη με τους συμμάχους μας:
    - Την TGR, τη συμμαχία που υποκριτικά κατηγορήθηκε όσο κανείς και ήταν αυτή που μαζί με τους BEARS σήκωσαν το μεγαλύτερο φορτίο στη διάρκεια του server. Η συνεργασία μας άρχισε παρέχοντας τη δική μας υποστήριξη σε άμυνες, ενώ σήμερα με το τέλος του παιχνιδιού χιλιάδες άμυνες των παιδιών της TGR βρίσκονται μέσα στο θαύμα μας. Τους ευχαριστούμε από καρδιάς, δίκαια περιλαμβάνονται στους νικητές.

- Τους BEARS που χωρίς τον παραμικρό δισταγμό μας παραχώρησαν το Χ5 όταν το ζητήσαμε μαζί με τις μεγάλες άμυνες στο σχέδιο κατασκευής και στο ίδιο το θαύμα μας. Ενα μεγάλο ευχαριστώ και σε αυτούς για τη συνεργασία, τη συμπαράσταση και τη βοήθεια στις τελευταίες φάσεις του παιχνιδιού.

- Τη ZGST που έστελνε άμυνες σε εμάς ενόσω σήκωνε το δικό της θαύμα που βρισκόταν στη δεύτερη θέση, αλλά και πήρε όλα τα αναγκαία μέτρα προκειμένου να μην κινδυνεύσει το δικό μας θαύμα από πρώην συμπαίκτη τους. Σας ευχαριστούμε παιδιά.

- Τους ΚΚΡΚ με τους οποίους είχαμε μία άψογη συνεργασία, και ήταν πάντοτε πρόθυμοι και γρήγοροι στην αντίδρασή τους όταν χρειαστήκαμε βοήθεια. Να' στε καλά παιδιά.

Με όλους αυτούς οι περισσότεροι γνωριστήκαμε εδώ, όμως σίγουρα θα έχουμε και συνέχεια.

Η τελευταία μου κουβέντα για εσένα Αλέξανδρε. Χωρίς τη δική σου βεβαιότητα για τη νίκη δύσκολα θα είχαμε φτάσει να πανηγυρίζουμε σήμερα. Στα πιο δύσκολα ήσουν πάντα αισιόδοξος και μαχητικός και μας παρέσυρες όλους μας. Σε ευχαριστώ που το μοιραστήκαμε αυτό.

Μιχάλης (Μichalis)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pitakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντάξει, μπράβο στο νικητή συνασπισμό του σέρβερ 4 που έπαιζε μόνος του μπάλα στο γήπεδο μετά την αποχώρηση των δύο βασικών του αντιπάλων... Αφού υπάρχει αυτή η συνήθεια να συγχαίρουμε τους "νικητές" ανεξάρτητα με το πως έφτασαν στην νίκη, ας τους συγχαρώ και εγώ λοιπόν...

Αλλά, παιδάκια, δεν βλέπω κανένα σας να λέει, έστω ένα, ευχαριστώ στους CLS που έκαναν ομαδικό delete τον Νοέμβριο, ούτε στους SSS που ακολούθησαν μετά από ένα μήνα και έτσι μπόρεσε να πάει κάποιος το Θαύμα του πιο πάνω από την 4η θέση...

Βρε καλά σας λέει η salmonela Γουλιμήδες...

Εγώ ένα πράμα ξέρω για παιχτάρες σαν και σας και δυστυχώς επιβεβαιώνεται συνεχώς: "Οταν στον ηλίθιο έδειχναν το φεγγάρι αυτός κοίταγε το δάκτυλο".

Καλή μη αντάμωση...
    αρχικα συγχαρητηρια στο συνασπισμο και γενικα σε ολους οσους επαιξαν σε αυτο το σερβερ!ευχαριστω δεν καταλαβαινω γτ πρεπει να πουμε ομως...η μεν cls απετυχε στις τακτικες που η ιδια εφαρμοσε και γι αυτο βρισκεται εκει που βρισκεται η δε sss επεσε θυμα του συστηματος μαζι με τις υπολοιπες συμμαχιες του σερβερ...

Προεπιλογή

Συγχαρητηρια για τη μεγαλη νικη σας και το τοσο δυνατο παιχνιδι που κανατε σε ολη τη διαρκεια του σερβερ...
    Aληθεια, πως καταφερατε και το κρατησατε το θαυμα χωρις να σας το σπασουν... οι ναταριοι??
    Πραγματικα ειστε τυχεροι που υπηρχα κι εγω για να πατησετε στην πλατεια συνελευσης το κουμπακι που γραφει επιθεση,το ειχατε προσεξει ποτε οτι υπαρχει?
    Οπως και να χει σας ευχαριστω που με κρατησατε σε ενδιαφερον, 45 μεγαλοι λογαριασμοι εναντιον ενος μικρου.
    Και αν δε σας αφηνα στο τελος οπως ειδατε, ακομα θα συνεχιζατε να "σχεδιαζετε" τις επιθεσεις σας.
    Ακομα και στο τελος που ειχανε διαγραφει περισσοτερα απο τα μισα ακκ της συμμαχιας μου κρατησα "με νυχια και με δοντια" την πρωτευουσα μου, ωστε να συνεχισει το σπασιμο λογαριασμων. (Κωστακη δε σε χαλασε)
    Γελασα πολυ οταν ποσταρα στο προφιλ μου τις αναφορες μαχης των τελευταιων ημερων και αμεσως επεσε καταγγελεια στον ΜΗ (30 ωρες πριν διαγραφει το ακκ μου) για να μη τα βλεπει ο κοσμος και γελαει. Μην ανησυχειτε ομως, κυκλοφορησαν ολες οι αναφορες σε ολο το σερβερ. Εσεις γιατι δεν τις βγαλατε αραγε στις δικες σας συμμαχιες?

Αλλα ετσι γινεται παντα, κραταμε μονο τη "νικη" γιατι ετσι εγραψε ο σερβερ, ευτυχως το ξερετε και οι ιδιοι οτι ειναι μια απο τις πιο καλπικες νικες σερβερ... οποτε δε χρειαζεται να επεκταθω σε επεξηγησεις.
    Νοιωθω αφανταστα τυχερος που δεν πηγα με το μερος σας οταν μου δωθηκε η προσκληση απο τον ακατονομαστο, απο τις αρχες ακομα.
    Στον επομενο σερβερ που θα παιξετε, κανονιστε οι συμμαχιες να πιασουνε απο μια γωνια του χαρτη, να αναπτυχθουν εκει ξεχωριστα και στο τελος οποια ειναι πιο τυχερη ας παρει το σερβερ, οπως εγινε εδω στον σ4, που με απιστευτες συγκυριες βρεθηκαν οι 2 πιο αμετοχες συμμαχιες να κοκορευονται και για νικη. αχαχαχαχαχα.
    Αναψτε τα πυροτεχνηματα παιδια! ο σερβερ τελειωσε και κερδηθηκε απο εναν συνασπισμο που επαιζε μονος του και που παιδευοτανε και ματωνε για να σπασει ενα και μονο χωριο...
    ΜΠΡΑΒΟ!!!

Θελω να ευχαριστησω ολους τους φιλους που με στηριξαν τοσο ενεργα απο την αρχη μεχρι το τελος,μεχρι τελευταιας ρανιδος...
    Ευχαριστω την SSS που απο την αρχη με βοηθησε με πολλους τροπους καθως και τα κορακια που με αναγκασαν να παιξω ενα τοσο ενδιαφερον και δυνατο παιχνιδι.Ευτυχως που ζητησαν τη βοηθεια και των vls ωστε να εχω ετσι εναν πραγματικο αντιπαλο να αντιμετωπισω με ισους ορους.

Τωρα μπορειτε να συνεχισετε αν θελετε,να χαχανιζετε και να ριξετε το επιπεδο του φορουμ οπως κανετε παντα, με πρωτεργατη το γνωστο και μη εξαιρετεο... (Ολοι ξερετε σε ποιον απευθυνομαι)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη koproskylo : 28-01-11 στις 01:00

Προεπιλογή

Συγχαρητια παιδια !!!!!!!! Αν και εγηναν τοσα θαυματα πεσαν ανεβηκαν ,μπραβο που τα καταφερατε να το σεικωσετε στο 100!!!!!!

Προεπιλογή

Εντάξει, μπράβο στο νικητή συνασπισμό του σέρβερ 4 που έπαιζε μόνος του μπάλα στο γήπεδο μετά την αποχώρηση των δύο βασικών του αντιπάλων... Αφού υπάρχει αυτή η συνήθεια να συγχαίρουμε τους "νικητές" ανεξάρτητα με το πως έφτασαν στην νίκη, ας τους συγχαρώ και εγώ λοιπόν...

Αλλά, παιδάκια, δεν βλέπω κανένα σας να λέει, έστω ένα, ευχαριστώ στους CLS που έκαναν ομαδικό delete τον Νοέμβριο, ούτε στους SSS που ακολούθησαν μετά από ένα μήνα και έτσι μπόρεσε να πάει κάποιος το Θαύμα του πιο πάνω από την 4η θέση...

Εγώ ένα πράμα ξέρω για παιχτάρες σαν και σας και δυστυχώς επιβεβαιώνεται συνεχώς: "Οταν στον ηλίθιο έδειχναν το φεγγάρι αυτός κοίταγε το δάκτυλο".

Καλή μη αντάμωση...

Δεν ειναι τιποτα,περαστικα ειναι.
    Η διαγραφη σαφως και ειναι πιο ευκολη και ανωδυνη λυση απο το να αγωνιστεις.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aetios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ειναι τιποτα,περαστικα ειναι.
    Η διαγραφη σαφως και ειναι πιο ευκολη και ανωδυνη λυση απο το να αγωνιστεις.
    Αν νομιζεις πως νικησες επειδη αγωνιστηκες...τοτε περαστικα σε σενα
    Lucifer SSS

Προεπιλογή

Καλή μη αντάμωση...
    Εγω ειμαι ενα απλος παικτης . ουτε στρατιγος ουτε στρατιλατις.αλλα αγαπω το τραβιαν.ξοδεψα χρονο και χρημα και σε αυτον τον σερβερ.δεν μπορω να πω ευχαριστω σε καπιους που για οποινδιποτε λογο πατισαν δελετε και μου στερισαν τιν ευχαριστιση να παιξω εναντιων αξιων αντιπαλων.ο σ4 ηταν ενας παρα πολλυ βρομικος σερβερ ,ας μαθουμαι ομως ολοι οσοι οντως αγαπαμε αυτο το γκειμ , και ας μην μεταφερουμε τιν βρωμα στον επομενο . ας αποκλεισουμαι τους κομπλεξικους,τους κλευτες ,και ολουσ οσουσ το καταστρευουν.
    ι νικη ειναι ωραια .αλλα οχι αυτοσκοπος. οχι με καθε μεσο. δεν τιν ευχαριστιεσαι ετσι.

GIO ενας μικρος απλος παικτης.

αφου εγραψα ελληνικα ...ισως εχω ελπιδα στον επομενο σερβερ ..να ειμαι στους νικιτες?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gio_gio : 28-01-11 στις 17:05

Προεπιλογή

Ο server της μεγαλύτερης ίσως ανατροπής προγνωστικών έφτασε στο τέλος του . Προσωπικά , το γεγονός ότι το θαύμα του συνασπισμού το οποίο στήριζαν οι VLS - SHawk ήταν αυτό που τερμάτισε πρώτο , όση σημασία κι αν αυτό έχει , με χαροποιεί ιδιαίτερα καθώς αν συνυπολογίσουμε τους παράγοντες συνέπεια , σοβαρότητα , ήθος , αξία αλλά και θέληση για νίκη , πιστεύω πως ήταν αυτοί που το άξιζαν περισσότερο. Επίσης δε πρέπει να ξεχνάμε και τη ZGST που ήταν εκεί όποτε κι αν χρειάστηκε , αλλά και τα παιδιά από BEARS που συνεργάστηκαν μαζί μας σε επιχειρησιακό επίπεδο .
    Τέλος ειδική μνεία θα πρέπει να γίνει στη REVENGE που μας διασκέδασε καθ΄όλη τη διάρκεια της χρονιάς , μας χάρισε αυτούς τους ασύλληπτους αριθμούς στη στατιστική του παιχνιδιού και φυσικά ένα επιπλέον θαύμα στο WW race !

Alkiviades ~TGR~

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Insider Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν νομιζεις πως νικησες επειδη αγωνιστηκες...τοτε περαστικα σε σενα

Eγω αγωνιστηκα φιλε,γιατι ημουν αρχηγος φτερου που και η μητρικη μας παρατησε αγνωστο γιατι και οι REBELS μας ειχαν πλακωσει στα κατας.Με 6-7 παιδια πρωταρηδες στο τραβιαν κοπιασαμε και καταφεραμε και να φτασουμε στο τελος του σερβερ και να ειμαστε στην συμμαχια των νικητων,ας εκανες το ιδιο αντι να το βαλεις στα ποδια.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gio_gio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω ειμαι ενα απλος παικτης . ουτε στρατιγος ουτε στρατιλατις.αλλα αγαπω το τραβιαν.ξοδεψα χρονο και χρημα και σε αυτον τον σερβερ.δεν μπορω να πω ευχαριστω σε καπιους που για οποινδιποτε λογο πατισαν δελετε και μου στερισαν τιν ευχαριστιση να παιξω εναντιων αξιων αντιπαλων.ο σ4 ηταν ενας παρα πολλυ βρομικος σερβερ ,ας μαθουμαι ομως ολοι οσοι οντως αγαπαμε αυτο το γκειμ , και ας μην μεταφερουμε τιν βρωμα στον επομενο . ας αποκλεισουμαι τους κομπλεξικους,τους κλευτες ,και ολουσ οσουσ το καταστρευουν.
    ι νικη ειναι ωραια .αλλα οχι αυτοσκοπος. οχι με καθε μεσο. δεν τιν ευχαριστιεσαι ετσι.

GIO ενας μικρος απλος παικτης.

αφου εγραψα ελληνικα ...ισως εχω ελπιδα στον επομενο σερβερ ..να ειμαι στους νικιτες?

Αξιος.Μακαρι ολοι να το τηρουσαν αυτο.

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Προσφορά στην αγορά Χρυσού - 18.11.2011 - 21.11.2011
    By ixydakis in forum Αρχείο Ερωτήσεων
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-11-11, 14:57
  2. [gr4],[gr5],[grx] Αναβάθμιση - 17.08.2011
    By ixydakis in forum Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-08-11, 16:35
  3. Επανεκκίνηση [gr4] - 29.04.2011