Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 50

Θέμα: WINNER S4 27-1-2011

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aetios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eγω αγωνιστηκα φιλε,γιατι ημουν αρχηγος φτερου που και η μητρικη μας παρατησε αγνωστο γιατι και οι REBELS μας ειχαν πλακωσει στα κατας.Με 6-7 παιδια πρωταρηδες στο τραβιαν κοπιασαμε και καταφεραμε και να φτασουμε στο τελος του σερβερ και να ειμαστε στην συμμαχια των νικητων,ας εκανες το ιδιο αντι να το βαλεις στα ποδια.
    Σου ευχομαι ακομα μια φορα περαστικα λοιπον...

Ελπιζω να καταλαβεις την διαφορα μεταξυ του αυτοσεβασμου και του "το βαζω στα ποδια"
    Αν ο server αυτος διαδραματιζοταν επι ισης οροις ολη την χρονια, θα ημουνα και ο πρωτος που θα εστελνα συγχαρητηριο μηνυμα στους νικητες...

Ολοι οι συμπαικτες μας καναμε μια επιλογη...αν θελαμε να το βαλουμε στα ποδια θα το καναμε την εποχη που μειναμε μονοι μας στον server χωρις τους κυριους συμμαχους μας, CLS...

Αποφασισαμε ολοι μαζι (παροτι ημασταν εξαιρετικα αηδιασμενοι με το ηθος που ανεπτυξαν οι αντιπαλοι - και μην αρχισουμε τα ιδια γιατι οι SSS δεν εδωσαν κανενα δικαιωμα) να συνεχισουμε παροτι γνωριζαμε πως ειμασταν ουσιαστικα στην γωνια και εξαιρετικα "outnumbered" !!

Ωσπου ηρθε το τελικο χτυπημα απο την μερια των αρχων του παιχνιδιου (αραγε θα μου σβησουν παλι τα μηνυματα μου?) οι οποιοι και μας εξεθεσαν ανεπανορθωτα καταστρεφοντας τα σχεδια μας - οποια και αν ηταν αυτα...

Επιλεξαμε να μην συνεχισουμε να παιζουμε σε ενα παιχνιδι βρωμικο απο μεριας αντιπαλων και αδικο απο μεριας του ιδιου του παιχνιδιου

Τωρα αν εσενα σε βολευει να λες πως το βαλαμε στα ποδια...κανενα προβλημα!
    Lucifer SSS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Insider Εμφάνιση μηνυμάτων

Ελπιζω να καταλαβεις την διαφορα μεταξυ του αυτοσεβασμου και του "το βαζω στα ποδια"
    Αν ο server αυτος διαδραματιζοταν επι ισης οροις ολη την χρονια, θα ημουνα και ο πρωτος που θα εστελνα συγχαρητηριο μηνυμα στους νικητες...

Ολοι οι συμπαικτες μας καναμε μια επιλογη...αν θελαμε να το βαλουμε στα ποδια θα το καναμε την εποχη που μειναμε μονοι μας στον server χωρις τους κυριους συμμαχους μας, CLS...

Αποφασισαμε ολοι μαζι (παροτι ημασταν εξαιρετικα αηδιασμενοι με το ηθος που ανεπτυξαν οι αντιπαλοι - και μην αρχισουμε τα ιδια γιατι οι SSS δεν εδωσαν κανενα δικαιωμα) να συνεχισουμε παροτι γνωριζαμε πως ειμασταν ουσιαστικα στην γωνια και εξαιρετικα "outnumbered" !!

Ωσπου ηρθε το τελικο χτυπημα απο την μερια των αρχων του παιχνιδιου (αραγε θα μου σβησουν παλι τα μηνυματα μου?) οι οποιοι και μας εξεθεσαν ανεπανορθωτα καταστρεφοντας τα σχεδια μας - οποια και αν ηταν αυτα...

Επιλεξαμε να μην συνεχισουμε να παιζουμε σε ενα παιχνιδι βρωμικο απο μεριας αντιπαλων και αδικο απο μεριας του ιδιου του παιχνιδιου

καλο θα ειναι αγαπητε πρωτου πεις ο,τιδηποτε περι αυτοσεβασμου,ηθους και βρωμιας του αντιπαλου να κοιταξεις ποιοι ακριβως ειναι οι συμμαχοι σου και ποιες οι τακτικες που εφαρμοσαν οσο εμειναν στο σερβερ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimtgr : 29-01-11 στις 15:33

Προεπιλογή

Eπιμενεις να μην καταλαβαινεις τι λεω.
    Οσο για την βρωμια εχεις απολυτο δικιο και συμφωνω μαζι σου,οτι παθατε εσεις το παθαινουμε τωρα εμεις στον 2 και βγαινουν και κομπαζουν οι απατεωνες.

Το avatar του χρήστη sergpap
    Περιοχή
    limnos

Προεπιλογή

ρε παιδιά ! κάθε φορά σε κάθε server τα ίδια και τα ίδια.... οι νικητές "πικάρουν" τους ηττημένους, και οι χαμένοι μιλάνε για βρώμικα παιχνίδια και αδικίες του game... βρώμικο παιχνίδι πάντα υπήρχε και θα υπάρχει ! άλλοι τους λένε rouf και αλλοι κατάσκοποι... για μένα πάντος το delete δεν είναι λύση (προσωπική άποψη πάντα) και εγώ θα μπορούσα να έκανα delete όταν έμεινα μόνος, αλλά συνέχισα μέχρι τέλους. είναι όμως επιλογή του καθενός για το τί θα κάνει, και πρέπει όλοι να τη σεβόμαστε. πάντα ο νικητής αξίζει συνχαριτήρια όπως και ο ηττημένος για την προσπάθειά του. από εκεί και πέρα, συγκρίνεις μόνο server από server για το ποιός ήταν καλύτερος (και προσωπικά, πιστευω ότι αυτός δεν έφτασε ποτέ τον προηγούμενο s4) όλα τα υπολοιπα....είναι πλέον ιστορία.....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimtgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλο θα ειναι αγαπητε πρωτου πεις ο,τιδηποτε περι αυτοσεβασμου,ηθους και βρωμιας του αντιπαλου να κοιταξεις ποιοι ακριβως ειναι οι συμμαχοι σου και ποιες οι τακτικες που εφαρμοσαν οσο εμειναν στο σερβερ
    Το τι εκαναν οι συμμαχοι μου δεν το γνωριζω ουτε με ενδιαφερει να το μαθω...
    Το αν εκαναν τα ιδια δεν σου δινει το δικαιωμα να διατηρεις μια σαπια κατασταση και να την "κεντας" ακομα περισσοτερο!

Εγω προσωπικα αρνουμαι να ειμαι μερος μιας τετοιας φαρσοκωμωδιας και να καυχιεμαι για το αν εκανα καλυτερη βρωμια απο τους αντιπαλους μου!

Εγω ξερω πως οι CLS εφυγαν αρνουμενοι το βρωμικο παιχνιδι (κι αν βγει κανενας να πει πως ειχανε χασει τον server και φυγανε για αυτο τον λογο, θα γελανε και τα πλακακια), ενω εσυ αγαπητε συμφωνα με τα λεγομενα σου προσπαθησες να γινεις πιο βρωμικος απο αυτους για να τους αντιμετωπισεις!

Αυτη ειναι και η διαφορα μας!

Εγω θελω, ειτε νικητης ειτε χαμενος να εχω το κεφαλι μου ψηλα οπως και τωρα...
    Εσυ θελεις να νικας παση θυσια και ας σε λενε και βρωμιαρη (χωρις παρεξηγηση)
    Lucifer SSS

Προεπιλογή 2 μέτρα & 2 σταθμά

Το τι εκαναν οι συμμαχοι μου δεν το γνωριζω ουτε με ενδιαφερει να το μαθω...
    Το αν εκαναν τα ιδια δεν σου δινει το δικαιωμα να διατηρεις μια σαπια κατασταση και να την "κεντας" ακομα περισσοτερο!

Εγω προσωπικα αρνουμαι να ειμαι μερος μιας τετοιας φαρσοκωμωδιας και να καυχιεμαι για το αν εκανα καλυτερη βρωμια απο τους αντιπαλους μου!

Εγω ξερω πως οι CLS εφυγαν αρνουμενοι το βρωμικο παιχνιδι (κι αν βγει κανενας να πει πως ειχανε χασει τον server και φυγανε για αυτο τον λογο, θα γελανε και τα πλακακια), ενω εσυ αγαπητε συμφωνα με τα λεγομενα σου προσπαθησες να γινεις πιο βρωμικος απο αυτους για να τους αντιμετωπισεις!

Αυτη ειναι και η διαφορα μας!

Εγω θελω, ειτε νικητης ειτε χαμενος να εχω το κεφαλι μου ψηλα οπως και τωρα...
    Εσυ θελεις να νικας παση θυσια και ας σε λενε και βρωμιαρη (χωρις παρεξηγηση)
    Δεν χρειάζεται αυξημένη νοημοσύνη για να αντιληφθεί κανείς το άτοπο του συλλογισμού σου. Ο Α κάνει βρωμιά στον Β, ο Β του ανταποδίδει, ο Α φεύγει 'αρνούμενος το βρώμικο παιχνίδι' (προφανώς όχι επειδή δεν το εφάρμοσε αλλά επειδή δεν μπόρεσε να χωνέψει ότι όταν σπέρνεις κεραυνούς θερίζεις θύελλες), ΑΡΑ ο Α είναι καλός και ηθικός και τίμιος και άλλα τινά συγκινητικά ενώ ο Β είναι κατακάθι και απόβρασμα.

Ελπίζω να μην ασκείς το επάγγελμα της δικηγορίας

Το avatar του χρήστη sergpap
    Περιοχή
    limnos

Προεπιλογή

Δεν χρειάζεται αυξημένη νοημοσύνη για να αντιληφθεί κανείς το άτοπο του συλλογισμού σου. Ο Α κάνει βρωμιά στον Β, ο Β του ανταποδίδει, ο Α φεύγει 'αρνούμενος το βρώμικο παιχνίδι' (προφανώς όχι επειδή δεν το εφάρμοσε αλλά επειδή δεν μπόρεσε να χωνέψει ότι όταν σπέρνεις κεραυνούς θερίζεις θύελλες), ΑΡΑ ο Α είναι καλός και ηθικός και τίμιος και άλλα τινά συγκινητικά ενώ ο Β είναι κατακάθι και απόβρασμα.
    μπορώ να πω ότι είναι η πιο τεκμηριωμένη απάντηση που διάβασα, προσθέτωντας περισσότερα Α και Β πριν φύγει ο Α (ή ο Β) για τον ίδιο λόγο που αναφέρθηκε ! όλοι (μα όλοι) οι servers με αυτό το συλλογισμό πορεύοντε !!!! (δυστυχως...).

Προεπιλογή μόνο ένας σεισμός μας σώζει...

Ελπίζω να μην ασκείς το επάγγελμα της δικηγορίας
    μάλιστα, ενώ το τοπικό του δικού σου συλλογισμού είναι " Ο Α κάνει βρωμιά στον Β, ο Β του ανταποδίδει επειδή το σωστό, το δίκαιο, και το απαύγασμα της κοινωνικής συμπεριφοράς είναι να φερόμαστε χειρότερα κι απ τους χειρότερους, ο Α φεύγει 'αρνούμενος το βρώμικο παιχνίδι' προφανώς, όχι επειδή δεν το εφάρμοσε αλλά επειδή δεν μπόρεσε να χωνέψει πως όταν σπέρνεις κεραυνούς θερίζεις θύελλες, (από τον Β βεβαίως, που έστειλε τ αστροπελέκια της θείας δικαιοσύνης στον Α και αποκατέστησε τον νόμο και το δίκαιο που είχε χαθεί μ' έναν καθ' όλα τίμια, σάπιο τρόπο) και ΑΡΑ ο Α είναι βρωμερός και κατακάθι και απόβρασμα ενώ ο Β είναι το μοναχικό και έρημο θύμα που όμως κόντρα σε κάθε αδικία που γίνεται στον κόσμο, τιμώρησε τη βρώμα με διπλή βρώμα, τη σαπίλα με διπλή σαπίλα και στα κατακάθια προσέφερε διπλά κατακάθια....

Φαίνεται λοιπόν μ αυτά που λες πως εσύ ασκείς το επάγγελμα του Roy Bean...

Υγ: Εγώ από την άλλη ξέρω ότι, εαν ο όποιος Α φέρεται ως κατακάθι, ο Β που ανταπαντά με τον ίδιο και χειρότερο τρόπο είναι απόβρασμα... Εάν κάποιος έκανε κάτι σάπιο, στα σίγουρα δεν αποσείει τις ευθύνες και τη σαπίλα του δεύτερου που "ανταπάντησε". Κακά τα ψέμματα, εάν το έχεις μέσα σου το έχεις, τώρα αν χρειάζονται και οι δικαιολογίες ώς ηθικό δεκανίκι, ο καθένας ας τα βρεί με τον εξομολογητή ή τον τρελογιατρό του

Προεπιλογή Φέξε μου και γλίστρυσα

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο o maintanos Εμφάνιση μηνυμάτων
    μάλιστα, ενώ το τοπικό του δικού σου συλλογισμού είναι " Ο Α κάνει βρωμιά στον Β, ο Β του ανταποδίδει επειδή το σωστό, το δίκαιο, και το απαύγασμα της κοινωνικής συμπεριφοράς είναι να φερόμαστε χειρότερα κι απ τους χειρότερους, ο Α φεύγει 'αρνούμενος το βρώμικο παιχνίδι' προφανώς, όχι επειδή δεν το εφάρμοσε αλλά επειδή δεν μπόρεσε να χωνέψει πως όταν σπέρνεις κεραυνούς θερίζεις θύελλες, (από τον Β βεβαίως, που έστειλε τ αστροπελέκια της θείας δικαιοσύνης στον Α και αποκατέστησε τον νόμο και το δίκαιο που είχε χαθεί μ' έναν καθ' όλα τίμια, σάπιο τρόπο) και ΑΡΑ ο Α είναι βρωμερός και κατακάθι και απόβρασμα ενώ ο Β είναι το μοναχικό και έρημο θύμα που όμως κόντρα σε κάθε αδικία που γίνεται στον κόσμο, τιμώρησε τη βρώμα με διπλή βρώμα, τη σαπίλα με διπλή σαπίλα και στα κατακάθια προσέφερε διπλά κατακάθια....

Φαίνεται λοιπόν μ αυτά που λες πως εσύ ασκείς το επάγγελμα του Roy Bean...

Υγ: Εγώ από την άλλη ξέρω ότι, εαν ο όποιος Α φέρεται ως κατακάθι, ο Β που ανταπαντά με τον ίδιο και χειρότερο τρόπο είναι απόβρασμα... Εάν κάποιος έκανε κάτι σάπιο, στα σίγουρα δεν αποσείει τις ευθύνες και τη σαπίλα του δεύτερου που "ανταπάντησε". Κακά τα ψέμματα, εάν το έχεις μέσα σου το έχεις, τώρα αν χρειάζονται και οι δικαιολογίες ώς ηθικό δεκανίκι, ο καθένας ας τα βρεί με τον εξομολογητή ή τον τρελογιατρό του
    Για να τελειώνουμε με τις εκατέρωθεν π@π@ρολογίες, επαναλαμβάνω το αυτονόητο:
    Δεν ισχυρίζομαι ότι ο Β είναι ο 'καλός καγαθός' ούτε ότι είναι ο θείος κριτής και το υπέρμαχο ον που ήρθε να φέρει την δικαιοσύνη και την αγάπη στον κόσμο. Δεν αναζητώ, κατά την άστοχη ερμηνεία που προηγείται, κανένα ηθικό ή άλλου είδους δεκανίκι.
    Τα πράγματα είναι πολύ απλά είτε σας αρέσουν είτε όχι: όταν αρχίζεις έναν βρώμικο πόλεμο να ξέρεις ότι μπορεί και να τον χάσεις. Όταν π.χ. ρίχνεις μια αγκωνιά στην μύτη του αντιπάλου, καλό είναι να έχεις υπόψη σου ότι ο αντίπαλος μπορεί κάλιστα να σε κλωτσήσει σε πολύ πιο επώδυνα σημεία. ΑΡΑ αν δεν θέλεις να διπλωθείς στα δύο, πρόσεχε τις κινήσεις σου.
    Ελπίζω να έγινα σαφής

Προεπιλογή

Για να τελειώνουμε με τις εκατέρωθεν π@π@ρολογίες, επαναλαμβάνω το αυτονόητο:
    Δεν ισχυρίζομαι ότι ο Β είναι ο 'καλός καγαθός' ούτε ότι είναι ο θείος κριτής και το υπέρμαχο ον που ήρθε να φέρει την δικαιοσύνη και την αγάπη στον κόσμο. Δεν αναζητώ, κατά την άστοχη ερμηνεία που προηγείται, κανένα ηθικό ή άλλου είδους δεκανίκι.
    Τα πράγματα είναι πολύ απλά είτε σας αρέσουν είτε όχι: όταν αρχίζεις έναν βρώμικο πόλεμο να ξέρεις ότι μπορεί και να τον χάσεις. Όταν π.χ. ρίχνεις μια αγκωνιά στην μύτη του αντιπάλου, καλό είναι να έχεις υπόψη σου ότι ο αντίπαλος μπορεί κάλιστα να σε κλωτσήσει σε πολύ πιο επώδυνα σημεία. ΑΡΑ αν δεν θέλεις να διπλωθείς στα δύο, πρόσεχε τις κινήσεις σου.
    Ελπίζω να έγινα σαφής
    νομίζω ότι αν έγραφες "ΘΑ σε κλοτσήσει σε πιο επώδυνα σημεία" θα ήσουν σαφέστερος. Ούτε κι εγώ ήμουν αρκετά σαφής όμως, αυτό που ήθελα να πω ήταν πως απλά ο Β άρπαξε την ευκαιρία να έχει μια δικαιολογία, απλά έτυχε να μην είναι ο πρώτος που θα έριχνε την αγκωνιά στη μύτη...

Τέλος, ευτυχώς που μου θύμισες οτι το τράβιαν είναι πλάκωμα στα μπουνίδια χωρίς περιορισμούς...

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Προσφορά στην αγορά Χρυσού - 18.11.2011 - 21.11.2011
    By ixydakis in forum Αρχείο Ερωτήσεων
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-11-11, 14:57
  2. [gr4],[gr5],[grx] Αναβάθμιση - 17.08.2011
    By ixydakis in forum Ανακοινώσεις
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-08-11, 16:35
  3. Επανεκκίνηση [gr4] - 29.04.2011
    By ixydakis in forum Ανακοινώσεις