Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 50 από 50

Θέμα: WINNER S4 27-1-2011

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Insider Εμφάνιση μηνυμάτων
    1. Οι πραξεις της συμμαχιας σου στον φετινο 4 χαλασαν το κεφι μου για το παιχνιδι οπως και σε καμια 800αρα ακομη παικτες που ηταν ενεργοι με τους CLS και τους SSS.
    Το παιχνιδι φιλε μου, που σημαινει διασκεδαση και ασχολια με κατι διαφορετικο απο την καθημερινοτητα!

2. Εφερες (οσοι τελοσπαντων εμπλεκονται στην βρωμια) την μιζερια σε ενα μερος οπου πολλοι, μαζι κι εγω, καταφευγουμε για να την αποφυγουμε!

3. Επαναλαμβανω λοιπον πως:

Εγω θελω, ειτε νικητης ειτε χαμενος να εχω το κεφαλι μου ψηλα οπως και τωρα...
    Εσυ θελεις να νικας παση θυσια και ας σε λενε και βρωμιαρη (χωρις παρεξηγηση)
    1. Για πές φίλε μου ο Tsioy που τον διαγράψατε, ο god of war που του φάγατε όλο τον χρυσο τα υπόλοιπα παιδιά της -=TGR=- που τους διαλύσατε τους στρατούς και τον κόπο τους πως λες να νιώθουν που τους γ@μήσατε το παιχνίδι??? Προφανώς στα @ρχίδια σου σε νοιάζει που χάλασε το παιχνίδι των συμμάχων σου και μόνο, βάζω και στοίχημα οτι ούτε καν τους σκέφτηκες ποτέ σου.

2. Μη μπερδέυεσε φίλε η βρωμια ήρθε απο το δικό σας στρατόπεδο εμείς την επεκτείναμε και αν όντως σε ένοιαζε το γεγονός οτι χάλασε το παιχνίδι και γέμισε βρωμιά και μιζέρια θα έκανες διαγραφή τον Αύγουστο και όχι 1 μήνα πριν το τέλος οπου η ήττα σας ήταν πλέον σίγουρη

3. Αν δεν το κατάλαβες κάτσε να στο κάνω λιανα, το κεφάλι σου ψηλά δεν μπορείς να το έχεις έτσι κι αλλιώς όλοι λίγο πολύ βάλαμε το λιθαράκι μας στο να γίνουν όλα αυτα τα απαίσια πράματα απο αυτούς που τα κάνανε έως αυτούς που ανέχτηκαν να παίζουν γνωρίζοντας τι έχει γίνει

Ο Α κράζει τον Β και ο Β τον Α χωρις να καταλαβαίνετε οτι δεν έχει νόημα αυτή η διαμάχη κανείς απο τα παιδιά που ξενέρωσαν θα νοιαστεί για το τι λέτε τώρα στο φορουμ γιατι απλά δεν έχει σημασία το κακό έγινε και κανείς δεν βγήκε έστω να ζητήσει συγνώμη γι αυτά που έκανε.

Ace ~TGR~

Προεπιλογή

Συμφωνω και επαυξανω με τον φιλτατο ACE και επειδη πανω απο ολα ειναι παιχνιδι, και σε καμια περιπτωση δεν πρεπει να του δινουμε περισσοτερη βαρυτητα απο αυτο που του αναλογει, σας παρουσιαζω την υπερσυμμαχια CLS πριν ανεβει στο βαθρο της στεψης του server4...

http://www.youtube.com/watch?v=y0aJHHUS12o
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimtgr : 30-01-11 στις 22:51

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Α κράζει τον Β και ο Β τον Α χωρις να καταλαβαίνετε οτι δεν έχει νόημα αυτή η διαμάχη κανείς απο τα παιδιά που ξενέρωσαν θα νοιαστεί για το τι λέτε τώρα στο φορουμ γιατι απλά δεν έχει σημασία το κακό έγινε και κανείς δεν βγήκε έστω να ζητήσει συγνώμη γι αυτά που έκανε.
    Δεν εχω παρα να συμφωνησω με αυτη την προταση και δεν μπορω να φανταστω κατι αλλο περα απο το οτι δεν διαβασες την τελευταια μου αναρτηση πριν γραψεις αυτο το κειμενο!

Εγω αγαπητε dimtgr μιλαω σαν ενας παικτης που του γ@μησες το παιχνιδι (ενας απο αυτους που αναφερεις φιλτατε ace) οπως και ολοι οι αλλοι "συναδελφοι" σου απο οποια συμμαχια και αν αυτοι προερχονται!

Δυστυχως για αλλη μια φορα υπηρξα αφελης και πιστεψα πως θα μπορουσαμε να εχουμε ενα επιπεδο συννενοησης αλλα το τελευταιο σου post καταδεικνυει πως αυτο ειναι απλα αδυνατο!

Αγαπητε ACE υπαρχει ενα νοημα σε ολη αυτη την κουβεντα και δεν ειναι αλλο απο το να απομονωσουμε τα "κατακαθια" απο το παιχνιδι!
    Lucifer SSS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Insider Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εχω παρα να συμφωνησω με αυτη την προταση και δεν μπορω να φανταστω κατι αλλο περα απο το οτι δεν διαβασες την τελευταια μου αναρτηση πριν γραψεις αυτο το κειμενο!

Εγω αγαπητε dimtgr μιλαω σαν ενας παικτης που του γ@μησες το παιχνιδι (ενας απο αυτους που αναφερεις φιλτατε ace) οπως και ολοι οι αλλοι "συναδελφοι" σου απο οποια συμμαχια και αν αυτοι προερχονται!

Δυστυχως για αλλη μια φορα υπηρξα αφελης και πιστεψα πως θα μπορουσαμε να εχουμε ενα επιπεδο συννενοησης αλλα το τελευταιο σου post καταδεικνυει πως αυτο ειναι απλα αδυνατο!

Αγαπητε ACE υπαρχει ενα νοημα σε ολη αυτη την κουβεντα και δεν ειναι αλλο απο το να απομονωσουμε τα "κατακαθια" απο το παιχνιδι!
    Πράγματι δεν διάβασα την προηγούμενη αναρτηση γι αυτό και θα στρέψω την άποψη μου στα άτομα που συνεχίζουν να "επιτίθονται" μόνο σε μια μικρή μερίδα απο αυτούς που ευθύνονται για όσα έγιναν.

Επιπλέον καλο θα ήταν ο καθένας να πάρει θέση για τον εαυτό του και να αναλάβει τις ευθύνες των πράξεων του πολλοί είναι αυτοί που βγαίνουν και λένε α η CLS εκανε το ένα η SSS το άλλο μετά ήρθαν TGR κ BEARS και έδεσε το πράμα. Είναι λάθος να γενικεύουμε γιατί είμαι σιγουρος οτι καμια απο αυτες τις συμμαχίες δεν έπραξε ως σύνολο αλλα μόνο ορισμένα μέλη τους δράσανε εν αγνοία των υπολοίπων. Συμμαχία είναι το σύνολο και όχι ένα άτομο η δύο και το λέω αυτό γιατι υποστήριξα και συνεχίζω να υποστηρίζω την συμμαχία μου γιατι πολύ απλά αυτο που ζήσαμε με τα περισσότερα παιδιά είναι μοναδικό και δεν πρόκειτε να επαναληφθεί εύκολα και είμαι σίγουρος πως το ίδιο νιώθουν και παίχτες απο τις υπόλοιπες συμμαχιες και σίγουρα δεν αρέσει σε κανεναν να κατηγορούν το σύνολο όταν δεν ευθύνεται αυτό καθ'αυτό. Πιστεύω πως δεν είμαι ο μόνος που θεωρώ μ@λ@κία το γεγονός οτι σπηλώνετε το όνομα των CLS ή της TGR κτλ για τις μ@λ@κίες μιας μικρής ομάδας ατόμων.

Ace ~TGR~

Το avatar του χρήστη sergpap
    Περιοχή
    limnos

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο teutos.... Εμφάνιση μηνυμάτων
    είσαι λάθος εδώ.... θύμισε μου ένα που στον προηγούμενο s4 αμφισβήτησε την νίκη?? πες μου έναν που μίλησε για βρώμικο παιχνίδι η κάποια αδικία? η αδικία στον προηγούμενο s4 είχε γίνει σε βάρος των τελικών νικητών αλλα σε πολύ μικρότερο βαθμό... τέλος να σε ρωτήσω θα συνέχιζες να παίζεις αν ήξερες ότι αναπάσα στιγμή κάποιος μπορεί να μπει στο account σου ακόμα και αν άλλαζες κωδικό και αν τον ήξερες μονο εσύ??? δεν νομίζω εμείς γιατί να συνεχίζαμε???
    όπως εγραψα, συγκρινεις server με server... ο προηγουμενος s4 ηταν απο τους πιο δυνατους και ισως απο τους πιο "καθαρους" σε σχεση με ολους τους υπολοιπους ελληνικους.... ειχα την τιμη να ονομασθω αρχηγος στην χΧχ και να μας γυρισει το μυαλο οταν ειδαμε δικο μας account να στελνει hammer στο δικο μας ww (EPR xXx) και να κανει μαλιστα και ζημια ! ειδαμε και αλλο hammer γνωστου μας παικτη να ερχεται σε μας, και προλαβαμε να το σπασουμε πριν φτασει.... και μετα απο 1 χρονο μαθαμε για το τι ακριβως εγινε...(και αυτο κατα τυχη....) απλα φιλε μου, ημασταν με τους νικητες, και δεν δοθηκε τοση πολυ σημασια.... ισως ομως αν ειχαμε χασει, να ηταν αλλιως τα πραγματα.... παντα υπαρχουν "πλαγια" μεσα, αλλου πολυ εμφανεις αλλου οχι, αλλου κανουν μεγαλη ζημια, αλλου αμελητεα. και για την ερωτηση σου, ναι, θα συνεχιζα, (προσωπικα παντα θα συνεχιζα, οχι οτι η αποφαση σας ηταν λαθος) θα συνεχιζα για να τους δειξω οτι δεν με σκοτωσαν, δεν τα καταφεραν να με ριξουν, εκτος φυσικα αν η αποφαση ηταν ομοφωνη για ολη τη συμμαχια.
    Υ.Γ. για να σου αλλαξουν το pass απο account, πρεπει να εχουν το e-mail σου... αλλιως θα επρεπε να ηταν τυχαιροι να επεσαν μεσα σε συνδιασμους pass που μπορει να εβαλαν...πχ ονοματα... για κατι παραπανω, πρεπει να εχεις απτες αποδειξεις για να τεκμηριωσεις μια καταγγελια....
    φιλικα
    Σακης

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sergpap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υ.Γ. για να σου αλλαξουν το pass απο account, πρεπει να εχουν το e-mail σου... αλλιως θα επρεπε να ηταν τυχαιροι να επεσαν μεσα σε συνδιασμους pass που μπορει να εβαλαν...πχ ονοματα... για κατι παραπανω, πρεπει να εχεις απτες αποδειξεις για να τεκμηριωσεις μια καταγγελια....
    φιλικα
    Σακης
    το τεκμηριώσαμε και το αποδείξαμε αδελφέ... είχαν κωδικούς από παιδιά που είχαν αλλάξει μόλις το pass τους.. και δεν είχαν τα mail τους... μπορεί "τραβιαν" να μην ήξεραν στο hucking πάντως ήταν αστερια... και όταν δίναμε στοιχεια στον ΜΗ η απάντηση ήταν η κλασική.. θα ερευνηθεί και θα σας απαντήσουμε... η ίδια απάντηση που βλέπω εδώ και 4 server.... όσο για τον προηγούμενο σ4 ούτε ένας από τους χαμένους δεν είχε να "ψοσαψει" το παραμικρό... και σε μένα ερχόντουσαν συγχαρητήρια ακόμα και από αντιπαλους στο account μου στο σκύρε μου στο mail μου.... τον νικητή εξάλλου αξια του δίνει η αναγνώριση του ηττημένου σε ένα νόρμας server.. σε ένα server τόσο βρώμικο μπορούν να πανηγυρίζουν μονο οι νικητές που έπαιζαν και μονοι τους όπως απέδειξα και με της αναφορές που οι ίδιοι σήκωσαν....
    vlaxos s2 v1
    teutobodos winner s4 v1

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο teutos.... Εμφάνιση μηνυμάτων
    το τεκμηριώσαμε και το αποδείξαμε αδελφέ... είχαν κωδικούς από παιδιά που είχαν αλλάξει μόλις το pass τους.. και δεν είχαν τα mail τους... μπορεί "τραβιαν" να μην ήξεραν στο hucking πάντως ήταν αστερια... και όταν δίναμε στοιχεια στον ΜΗ η απάντηση ήταν η κλασική.. θα ερευνηθεί και θα σας απαντήσουμε... η ίδια απάντηση που βλέπω εδώ και 4 server.... όσο για τον προηγούμενο σ4 ούτε ένας από τους χαμένους δεν είχε να "ψοσαψει" το παραμικρό... και σε μένα ερχόντουσαν συγχαρητήρια ακόμα και από αντιπαλους στο account μου στο σκύρε μου στο mail μου.... τον νικητή εξάλλου αξια του δίνει η αναγνώριση του ηττημένου σε ένα νόρμας server.. σε ένα server τόσο βρώμικο μπορούν να πανηγυρίζουν μονο οι νικητές που έπαιζαν και μονοι τους όπως απέδειξα και με της αναφορές που οι ίδιοι σήκωσαν....
    τεκμηριωσατε και αποδειξατε στη φαντασια σου μονο...εχεις ξεπερασει τα ορια της γραφικοτητας με αυτα που λες και ειναι κριμα που εχουν σβηστει απο το φορουμ αυτα που λες περι μεγεθους των στρατων μας πριν ακομα πεσουν....συνεχισε αγορι μου,εχεις πολυ πλακα...

Προεπιλογή

Τώρα βεβαία συγγνώμη που πετάγομαι και εγώ, και δεν θέλω να σας διακόψω στην διαμάχη σας για το ποιος από τους 2 είναι πιο σάπιος αλλά μήπως λέω μήπως αυτό το thread είναι η τραβιανική εκδοχή του πολιτικού σήριαλ αυτού του τόπου με τα 2 μεγάλα κόμματα να τσακώνονται για το ποιος έκλεψε και κατέστρεψε την χώρα περισσότερο ??? Μήπως πρέπει να καταλάβετε και οι 2 ότι είστε και οι 2 200 % λάθος και καταστρέψατε όχι μονό το σέρβερ αλλά και το τραβούν γενικά για πάρα πολύ κόσμο ?
    BEARS - CLS - TGR (H λίστα έγινε αλφαβητικά για να μην νομίζετε ότι κάποιος φταίει περισσότερο) είστε τα ΙΔΙΑ ΣΚΑΤΑ !!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hades Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα βεβαία συγγνώμη που πετάγομαι και εγώ, και δεν θέλω να σας διακόψω στην διαμάχη σας για το ποιος από τους 2 είναι πιο σάπιος αλλά μήπως λέω μήπως αυτό το thread είναι η τραβιανική εκδοχή του πολιτικού σήριαλ αυτού του τόπου με τα 2 μεγάλα κόμματα να τσακώνονται για το ποιος έκλεψε και κατέστρεψε την χώρα περισσότερο ??? Μήπως πρέπει να καταλάβετε και οι 2 ότι είστε και οι 2 200 % λάθος και καταστρέψατε όχι μονό το σέρβερ αλλά και το τραβούν γενικά για πάρα πολύ κόσμο ?
    BEARS - CLS - TGR (H λίστα έγινε αλφαβητικά για να μην νομίζετε ότι κάποιος φταίει περισσότερο) είστε τα ΙΔΙΑ ΣΚΑΤΑ !!!

η διαφορα ειναι οτι σαν cls εχουμε πει και επισημα οτι καταζικαζουμε τετοιου ειδους ενεργειες .οτι δεν εχουμε κανει κατι απο ολα που μας εχουν κατηγορησει,ενω σε αντιθεση βλεπεις απαντησεις απο την αντιπαλη πλευρα οτι το καναμε για να σας εκδικηθουμε ,τα παιδια που εχουν εποικοινωνησει μεσα απο τους tgr και εχουν δεχτει οτι επεσαν θυματα παραπληροφορησης ειναι εστω και μετα τα γεγονοτα κατι γιατι πραγματικα υπαρχει κοσμος που εστω και αργα ξυπνησε,το οτι φυγαμε δεν φυγαμε για τους tgr ktl απλα φυγαμε για την ανεπαρκεια των υπευθυνων ,οσο για τους κυριους που λενε οτι λενε για τους cls κυριοι στοιχεια θελουμε και οχι λογια του αερα κουρασατε με το να κατηγορειτε μια συμμαχια επειδη 2 τυπακια σκαρφηστηκαν ενα παραμυθι και για να μην ξεχνιομαστε οταν σας εγινε η ιστορια με τον τσιου μονο οι cls στο φορουμ βγηκαν και το καταδικασαν και σας παροτριναν να συνεχισετε να παιζετε ,τωρα το πως μπορει καποιος να καταλαβει τετοιου ειδους ενεργειες οταν τις βλεπει ας τον κρινουν οι διπλανοι εμεις το ειπαμε μαζι σας ουτε πυρετο
    sikelos3 winner s4 και οχι μαιμου winner

Community Manager Το avatar του χρήστη ixydakis
    Περιοχή
    Ελσίνκι, Φιλανδία

Προεπιλογή

Λυπάμαι αλλά δεν πρόκειται να συνεχιστεί μια συζήτηση στο ίδιο μοτίβο.

Το θέμα τελειώνει εδώ.

Φιλικά,
    ixydakis
    Customer Service Representative
    Travian: Legends Greece

Email: admin@travian.gr

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345

Παρόμοια Θέματα

1. Προσφορά στην αγορά Χρυσού - 18.11.2011 - 21.11.2011
    By ixydakis in forum Αρχείο Ερωτήσεων
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-11-11, 14:57