Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Insider Εμφάνιση μηνυμάτων
1. Οι πραξεις της συμμαχιας σου στον φετινο 4 χαλασαν το κεφι μου για το παιχνιδι οπως και σε καμια 800αρα ακομη παικτες που ηταν ενεργοι με τους CLS και τους SSS.
Το παιχνιδι φιλε μου, που σημαινει διασκεδαση και ασχολια με κατι διαφορετικο απο την καθημερινοτητα!

2. Εφερες (οσοι τελοσπαντων εμπλεκονται στην βρωμια) την μιζερια σε ενα μερος οπου πολλοι, μαζι κι εγω, καταφευγουμε για να την αποφυγουμε!

3. Επαναλαμβανω λοιπον πως:

Εγω θελω, ειτε νικητης ειτε χαμενος να εχω το κεφαλι μου ψηλα οπως και τωρα...
Εσυ θελεις να νικας παση θυσια και ας σε λενε και βρωμιαρη (χωρις παρεξηγηση)
1. Για πές φίλε μου ο Tsioy που τον διαγράψατε, ο god of war που του φάγατε όλο τον χρυσο τα υπόλοιπα παιδιά της -=TGR=- που τους διαλύσατε τους στρατούς και τον κόπο τους πως λες να νιώθουν που τους γ@μήσατε το παιχνίδι??? Προφανώς στα @ρχίδια σου σε νοιάζει που χάλασε το παιχνίδι των συμμάχων σου και μόνο, βάζω και στοίχημα οτι ούτε καν τους σκέφτηκες ποτέ σου.

2. Μη μπερδέυεσε φίλε η βρωμια ήρθε απο το δικό σας στρατόπεδο εμείς την επεκτείναμε και αν όντως σε ένοιαζε το γεγονός οτι χάλασε το παιχνίδι και γέμισε βρωμιά και μιζέρια θα έκανες διαγραφή τον Αύγουστο και όχι 1 μήνα πριν το τέλος οπου η ήττα σας ήταν πλέον σίγουρη

3. Αν δεν το κατάλαβες κάτσε να στο κάνω λιανα, το κεφάλι σου ψηλά δεν μπορείς να το έχεις έτσι κι αλλιώς όλοι λίγο πολύ βάλαμε το λιθαράκι μας στο να γίνουν όλα αυτα τα απαίσια πράματα απο αυτούς που τα κάνανε έως αυτούς που ανέχτηκαν να παίζουν γνωρίζοντας τι έχει γίνει

Ο Α κράζει τον Β και ο Β τον Α χωρις να καταλαβαίνετε οτι δεν έχει νόημα αυτή η διαμάχη κανείς απο τα παιδιά που ξενέρωσαν θα νοιαστεί για το τι λέτε τώρα στο φορουμ γιατι απλά δεν έχει σημασία το κακό έγινε και κανείς δεν βγήκε έστω να ζητήσει συγνώμη γι αυτά που έκανε.

Ace ~TGR~