Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 13 από 13

Θέμα: ~TGR~

Περιοχή
    Alexandroupoli

Προεπιλογή

Χαιρετω με τι σειρα μου, ολους τους παίκτες του s4, συμμαχους και αντιπάλους.
    Κατα αρχας τα θερμα μου συλλυπητήρια στους οικείους του Κωστα (το εμαθα διαβάζοντας στο forum εχθες), να νε ελαφρύ το χωμα που τον σκεπαζει.
    Στην Βασω, κουραγιο και περαστικα.
    Μπραβο στην VLS για το θαυμα τους και στον συνασπισμο Trojan (μεσα σε αυτους και η αφεντια μου).
    Θελω να χαιρετίσω αρχιζοντας απο μερικους αντιπαλους μου.
    1. Στη Φωτεινη, που με βοηθησε στα πρωτα βηματα μου στο τραβιαν, στον s5. Εδω ομως ήμασταν αντιπαλοι και δυστυχώς για την ιδια και τους συμμαχους της, αλλά ευτυχώς για μας η ~TGR~ την εσπασε σχετικά νωρίς. Ενας πολυ φιλότιμος ανθρωπος, που ισως η συμμαχια της δεν την προσεξε οπως θα επρεπε (αυτα ειναι δικα μου, δεν μου τα ειπε η ιδια).
    2. Τον Δημητρη απο την CLS, μιας και ειχαμε μια συντομη επικοινωνια μετα φυσικά απο την ομαδικη αποχωρηση τους, με την οποια διαφωνω καθετα αλλα δεν ειναι η ωρα να το αναλυσω εδω. Άλλωστε εχω διαβασει δεκαδες σελιδες στο forum, η ακρη δεν βρέθηκε ακομα - ουτε θα βρεθει. Ασκοπο να χαλαω τα λογια μου. Μια γνωμη εχω και εγω, δεν θα γινει τιποτα αν δεν την πω. Παραλιγο να ειμαστε συμμαχοι στον com αλλα δεν εγινε τελικα, αποχορισαμε και οι δυο. Ευχομαι λοιπον να ξαναβρεθουμε στον ιδιο server (συμμαχοι η αντιπαλοι). Η παικτικη του ικανοτητα δεν εχει αμφισβητηθεί, απο την πλειοψηφια τουλαχιστον, για τις αποψης του πολλοι εχουν διαφωνήσει.
    3. Στη Μαγδα της CLS, με ταραξε στις ανιχνευσεις αλλα γιατι ειναι πατριωτάκι μου, ετσι απλα.
    Δεν θα τολμήσω να αναφερθώ ονομαστικα στους συμμαχους μου, στα wings αλλα και στον συνασπισμο γιατι θα ξεχασω καποιον και θα νιώθω ασχημα. Μπορω ομως να ευχαριστησω το επιτελειο και οσους συνεργάστηκαν στενα μαζι τους. Με εκαναν να φανταζω στον εαυτο μου και στους φιλους μου......παιχταρας. Οτι δεν ειμαι ειναι βέβαιο αλλα θεωρώ επιτυχία τον ηρωα μου (77 lvl) μιας και μετα απο προσκληση του φιλου μου (Rasel) Λουκα να παρω μερος στον s4 και να παιξουμε ξυλο, πραγματοποιήθηκε.
    Ευχαριστώ ολους της ~TGR~ για την εμπιστοσύνη που εδειξαν στο προσωπο μου, για την βοηθεια οποτε την χρειάστηκα, τις συμβουλες αλλα γενικα για ολα οσα περασαμε αυτη την περιοδο.
    Και για να βγαλω λιγη πικρα θα αναφέρω συντομα δυο περιπτωσεις που μου εκαναν εντύπωση. Η μια θετικη και η αλλη αρνητικη.
    Στην αρχη του σερωερ ρήμαξα στιν κυριολεξία τον φιλο άνευ, αποφασισε για δικους του λογους να προσχωρήσει στην συμμαχια μας - αποδείχτηκε λυρα 100.
    Απο την αλλη, προς το τελος του σερβερ με στολισε με γαλλικα ο Λεε, γιατι του εκανα επιθεσεις!!!!
    Και στο τελος στον (billakos7) Χρηστος-Μπιλης που ηταν γειτονας μου και παρεα.

Φιλικα zizel
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Peskar : 01-02-11 στις 13:04
    Ο έξυπνος υποχωρεί, ο πονηρός ελίσσεται και ο βλάκας επιμένει...

Προεπιλογή

Ήρθε και η σειρά μου να πω δυο λόγια για την συμμαχια που τόσο αγάπησα και συνεχίζω να αγαπώ!

Ο s4 είναι ο πρώτος μου σερβερ αλλα έχοντας επεκτείνει πλέον το βιογραφικό μου έχωντας παίξει στον καλοκαιρινό speed και στον τωρινό s1 καταλαβαίνω πως είχα τύχη βουνό που βρέθηκα στην τρελοπαρέα της ~TGR~! Δεν βρίσκεις εύκολα τόσο καλούς συμμάχους αυτό έχω διαπίστωσει πλέον γι αυτό άλλωστε έχω πάρει την απόφαση πως χωρίς τα παιδια της ~TGR~ δεν παίζω άλλον σερβερ. Είμαστε πλέον μια μεγάλη οικογένεια! Θα αναφερθώ συγκεκριμένα σε κάποιους με τους οποίους είχαμε άριστη συνεργασία λέγωντας 2 λόγια για τον καθένα αλλα και γενικα αναφέροντας ονόματα φίλων-συμμάχων!

Alkiviades: Johnboy αν δεν σου πούλαγα τσαμπουκά όταν με ανίχνευσες τότε τον 1ο μηνα του σερβερ μάλλον τίποτα απο όλα αυτα δεν θα είχε συμβεί! Ευχαριστώ για όσα μου έμαθες και που χάρισες σε μένα και στην παρέα μου μια θέση στην ~TGR~

Destiny_:Ελιζάκι μου είσαι υπέροχη συντροφιά στο σκαηπ συγνώμη αν σε κούρασα λίγο τον Αύγουστο όσο έλειπα σε διακοπές και ευχαριστώ για όλα, ξέρεις οτι απο μένα μπορείς να ζητήσεις ότι θέλεις!!!

Demolition: Κωστάκη είσαι μεγάλος κομπιναδόρος το ξέρεις αυτό! Σε ευχαριστώ και σένα όσα μου έμαθες κυρίως για τις άμυνες και για την ανάπτυξη! Α και απλά repsect στο καλύτερο προφιλ του σερβερ 4 λιώνω κάθε φορά που το κοιτάζω χαχαχαχαχαχα

Tsioy: Κωστά ευχαριστώ και σένα που με εμπιστεύθηκες τότε στις αρχές και μαζί με τον Γιάννη μου χαρίσατε μια θέση στην TGR, στεναχωρήθηκα-ξενέρωσα όταν έμαθα οτι σε διαγράψανε! Α και ακόμα θυμάμαι εκείνο το μήνυμα που έστειλες απο την Ελίζα απάντηση σε ένα κυκλικο μου για τους σιττερ και λιώνω!!! Εσύ είσαι η αιτία που αρχίσαμε να μιλάμε με την Ελίζα στο σκαηπ!

αλφαβιτιξ:Αργύρη αν τελικά καταλείξω προς Ηράκλειο μεριά κερνά κρητική ρακί ρεεεεεεε!!!

Rasel: O Master-louk! Φιλαράκι να περνάς υπέροχα να τελειώνεις με την σχολή μπας και σε δούμε ποτε να πούμε καμια κουβέντα μωρε αδερφάκι μου γιατι σε χάσαμε! Συγνώμη που σε παράκουσα και στούκαρα στο πλάνο πριν την τελευταία μαζική που οργάνωσες!

Nationalist: Χρήστο κωλοπαιδαρά τότε με τα πλάνα με είχες ταράξει στις κλήσεις!!! Μη μου ξαναμιλήσεις για κανα μήνα μέχρι να ηρεμήσω!!!!

Βορέας: που'σαι ρε θανάσηηηηηηηηηη!!!! Κωλόγερε βορέα είσαι και γ@μώ τους συμμάχους ρεεεεεεεεεε!!!

nasma:Νασοοοοοοοοοοοοοο ακόμα μου χωρστάς τις ύλες για τον εκπαιδευτή ρεεεεειιιιιιιιι

popoff:Μια φορά να ευχαριστηθώ τον εκπαιδευτή δε μ'άφησες ρε!!! Δεν πειράζει κώστα χαλάλι σου μας χάρισες την καλύτερη αναφορά επίθεσης ever! Ο φόβος και ο τρόμος των αντίπαλων χαμερ!!!! http://travian-reports.net/gr/report/1394677383d Την μεγένθυνα την κορνίζαρα και την έβαλα στο δωμάτιο μου!!! χαχαχαχαχαχ

chris86: Ο αδερφός μου ο χρήστος κοιμόταν πάντα με τον φόβο οτι κάποιος θα τον σπάσει μέσα στη νύχτα! Αδερφέ το παιχνίδι στο κέντρο δεν είναι για σένα!!!

nikbusa: ευχαριστώ για την πρωτεύουσα ρε τρελέ!!!

alkoolik0s: Ωραία η κόντρα που είχαμε βασιλάκη αλλά σε προτιμώ σύμμαχο πίστευω πως πλέον γουστάρεις κι εσύ και ο φώτης ~TGR~ με 1000

Rocknrolla: http://www.youtube.com/watch?v=cEiP8RqGClU απλά ροοοοοοοοοοοοοοοοοοοκ!!!

Placebo κ god of war: Το Μαράκι, ο Λεωνίδας και ο Νίκος! Ακόμα θυμάμαι με τον αδερφό μου να προσπαθούμε να τους πείσουμε οτι δεν είμαστε spy!!!!!!!!!!!!!!!

galaths frou:Μητσάρα που χάθηκες ωρεεεε??? Ευχαριστώ που μου έσωζες το τομάρι με τις άμυνες σου!!!

Portiero:Μιχαλιοοοοοοοοοοο πραγματικα όταν είναι για ονομασία χωριών βγάζεις τρομερά ονοματα!!!

El_Diablo:Γιργάρααααααααααα τελικά οι ανιχνεύσεις που σε έπρηζα να στείλεις ποτέ δεν μου χρειάστηκαν!!!!!!! χαχαχαχαχαχα

palmal: Βασίλη εμείς οι 2 έπρεπε να συνεργαστούμε πολύ πιο πριν μπορούσαμε να τους διαλύσουμε όλους στο κέντρο!!!

Και άλλα παιδιά όπως: assos4, stavrosgr1, gelly, famous, kabbom, natassa, marianna, mpoumpou, -saltapidas-, kvantistis, urania, jabba the hut,
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ace : 01-02-11 στις 21:02

Προεπιλογή Let the good times roll

Αγαπητοί/ες brothers/sisters in arms,
    Χαίρομαι ιδιαίτερα για την παρέα που κάναμε και τη συνεργασία που είχαμε όλους αυτούς τους μήνες και ελπίζω να μας δοθεί η ευκαιρία να ανταμώσουμε σε νέο σέρβερ.
    Τα σέβη μου σε όλους και όλες σας, ιδιαίτερα δε στον εμπνευστή και θεμελιωτή του δόγματος 'tso&lo' που εφαρμόστηκε με ξεχωριστή επιτυχία σε πολλά επίπεδα, αλλά και σε όσους έδωσαν αφορμή, έμπνευση και ιδέες για την συγγραφή του τρίτομου λογοτεχνικού πονήματος "TaGaRia εν πτήσει" που θα κυκλοφορήσει σύντομα από τις εκδόσεις TGR&co ltd
    Τα δέοντα στην Ανθή και τους συμπαίχτες της, εις μνήμη του αρχηγού τους
    Αντί επιλόγου παραθέτω ένα προσφιλές άσμα του Peskar: http://www.youtube.com/watch?v=oc-P8oDuS0Q

שלום,
    Natassa
    ~TGR~

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Δικαιώματα - Επιλογές