Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 13

Θέμα: ~TGR~

Προεπιλογή ~TGR~

Παιδες δεν ξερω πως περασε τον σερβερ ο καθενας σας η πως τον αξιολογησατε, εγω παντως τον καταευχαριστηθηκα.... Κατα πρωτον ειχαμε τρομερη παρεα που δυστυχως δυσκολα θα μπορεσουμε να ξαναβρεθουμε ολοι μαζι , ειτε λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων, ειτε αλλοι θα κανουν διαλειμα(αποτοξινωση)...
    Οταν ξεκινησαμε σαν ~TGR~, οι πιθανοτητες να περναμε τον σερβερ εφοσον οι αντιπαλοι μας δημιουργησαν υπερσυνασπισμο απο τον δευτερο κιολας μηνα, με τις 13 απο τις 20 πρωτες συμμαχιες στην ιδια παραταξη, οι πιθανοτητες δεν ηταν με το μερος μας, τελικα επικρατησαμε δινωντας μεγαλες μαχες και παντα σε συνεργασια με τους συμαχους μας!!

ΥΓ. TGRιτες κανονιστε να ξαναδωσουμε καποια στιγμη αλλο ενα ραντεβου ΟΛΟΙ μαζι!!!

. Θερωνα δωσαμε πολλες μαχες και χωρις εσας δεν θα τα καταφερναμε μονοι μας!!!

. REVENGE plz play again!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proud Member

~TGR~

Nationalist
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimtgr : 30-01-11 στις 00:00

Προεπιλογή

ΤΓΡ αληθινοι ελληνες,ταγαρια,The greek rebels πολλες οι ερμηνιες αυτου του ονοματος.Χαρηκα που επαιξα μαζι τους.

Ενω ητανε να μην παιξω σε αυτον τον σερβερ μια παρεα φιλων απο την Πατρα οπου σπουδαζαμε μαζι με τραβηξε μαζι της.(αλλο που δεν ηθελα και εγω τελικα)Ας πω λοιπον 2 λογακια για τα παιδια που πεξανε σε αυτη τη συμμαχια

Popoff: 2 σερβερ επαιξε ουσιαστικα ολοκληρους και στους 2 πρωτος επιθετικος παιχτης ρεσπεκτ στον Κωτσο λοιπον..
    Μιμς: Αξεχαστο το καλοκαιρι που αραζαμε σπιτι μου στο μπαλκονακι τζινακι κτλπ κτλπ τραβιαν επιθεσεις και πολλααα γελια..Πανεξυπνος και πολυ καλος παιχτης.Απορω πως εχεις τοσο αχρηστο αδερφο(πακιστανος) δε σου εμοιασε καθολου :P α ρε μικρε!!
    Νασμακια: Νασος,Μαρια.Γ@μW τα παιδια ο νασος πολυ καλος παιχτης κριμα που μας παρατησε προς το τελος αλλα η μαρια τα πηγε καταπληκτικα καταπληκτικη παιχτρια πολλες ωρες σκαιπ κουβεντες με τα παιδια χαρηκα που σας γνωρισα.Απο την μαρια δε γλυτωσα βεβαια την εχω και στον κομ.
    Nationalist:Ρε μιναρα χρηστο τι σοι παλικαρι εισαι $#@%^@(ενα δημοσιο μπινελικι το θελες να γουσταρεις αλλα θα το σβησουνε το ποστ)Πολλα γελια αυτο το παιδι πραγματικα ειναι αφασια.
    Demolition:Α ρε διαμαντεα,Α ρε διαμαντεα.Ποσες φορες με πηρες τηλεφωνο ουτε και εγω δε ξερω.Απο ωραριο φυσικα μαμησετα πρωι μεσημερι βραδυ ξημερωματα αργα χαραματα ολη την ωρα τηλεφωνα.Θα μου μεινει αξεχαστο το τηλεφωνημα που μου εκανες 6 η ωρα το πρωι στις αρχες του σερβερ να μου πεις οτι το χωριο που παμε να σπασουμε ανεβαζει ποπ.Και τι να κανω ρε μλκ κωστα 6 η ωρα το πρωι με ολες τις επιθεσεις στο δρομο ????Παιδι κουμπι(παιδι τροπος του λεγειν δλδ)
    Αλκβιαδες:Γιαννης,ποσο ετρεξες και εσυ γιαυτη τη συμμαχια.καλο χρυσο παιδι αλλα τα ετρωγες και εσυ τα κοληματα σου.
    Κβαντιστης:Η κβαντιστρο μας.ονομα και πραγμα.I love kvantistis!!!
    Pong: ταναση θεε παρε την παε..Καλος πολιτης ρε τρελε.
    Βορεας: Συγνωμη που σε μαλωνα θαναση αλλα δεν ησουν φρονιμος
    Rocknrolla: Λαζαρακο ελπιζω να το χαρηκες το θαυματακι μας ακομα και αν μας το γιαπισανε
    Natassa: Gkal o ποιητης μας,ο πρεσβης μας πολλα γελια με τα ποιηματα και τα τραγουδια που εβγαζε ανα καιρους.George ψησου να τα κανεις βιβλιο ρεεε
    Ζιζελ: Πετραν εισαι ωραιος φιλε μην στεναχωριεσαι που δεν μπορεσες να κατσεις μαζι μας its a f@king game δεν χρειαζετε ουτε καν να απολογεισε.
    Καβοομ: Ε να βρεθουμε μωρε κοπελι να πιουμε καμια ρακι διαολε.
    Jabbathehutt: Α ρε τζαμπα το καπελο παρολο που δεν ασχοληθηκες με τον σερβερ εισαι ρεσπεκτ απο εμενα.
    Fotis639,alkoolik0s:Οταν ηρθαν τα παιδια τους βλεπαμε με δυσπιστια τωρα ποια 100% εμπιστοσυνη.Χαρηκαμε που ηρθατε μαζι μας!
    Και πολλα ακομα παιδια να συγχαρω και να ευχαριστησω χαος,δαμ δαμ,σαλταπηδας(μπανικο ροκςςςς),tolis2,nibor και ολα τα αλλα παιδια.
    αα και last but not least RASEL λουκας βιβα σε ενα καινουριο φιλαρακι οτι και να πω ειναι λιγο κριμα που δεν εκατσες να δεις το δελετε των ρεβεντζ....Κατσε διαβασε ρεμαλι να περασεις κανα μαθημα.

Σας μερσω ολους σας.Ηταν ενας ομορφος χρονος με πολλες ωραιες στιγμες.Ελπιζω να μην ξεχασα κανεναν.

FINITO LA MUSICA
    PASSATO LA FIESTA

Προεπιλογή

[

ΥΓ. TGRιτες κανονιστε να ξαναδωσουμε καποια στιγμη αλλο ενα ραντεβου ΟΛΟΙ μαζι!!!

Proud Member

~TGR~

Nationalist[/QUOTE]

Ρε παπατζη εσυ ουτε ραντεβου για καφε δεν μπορεις να δωσεις , 100 φορες με εχεις στησει...........

Προεπιλογή

Ας πω κ εγω μερικα πραγματα για τον τελευταιο μου σερβερ!Μπηκα και εγω σε αυτον τον σερβερ μαζι με μια παρεα που σπουδαζαμε 5 χρονια μαζι στη πατρα(el_diablo,mims,rocknrolla κτλ)..

Περασαμε καποιους πολυ ωραιους μηνες σαν παρεα στο skype..Για εμενα ηταν λιγοι βεβαια.. Ξερουν οι συμμαχοι τι εννοω!Θεωρω οτι σαν συμμαχια παιξαμε πολυ καλο τραβιαν.Μαλιστα πολλες φορες δειξαμε ακριβως πως παιζεται το τραβιαν(κυριως χαρη στην ορεξη και τις γνωσεις του Γιωργου).Ειχαμε σιγουρα κ τις κακες στιγμες μας και φυσικα και αξιολογους αντιπαλους που δυστυχως δε τελειωσαν τον σερβερ μαζι μας..Δε τους κατηγορω ομως διοτι ειχαν βρεθει σε ιδιαιτερα δυσκολη θεση,λογω λανθασμενης διαχειρησης της συμμαχιας απο την ηγεσια τους.

Λοιπον και λιγα λογια για καποιους ξεχωριστα :

-el_diablo:Γνησιος leader της συμμαχιας μας o Γιωργος.Γνωριζει το παιχνιδι τοσο καλα οσο το να κρεμαει κουρτινες.Βασικα τωρα που το ξανασκεφτομαι ισως και καλυτερα. Απο τους καλυτερους παιχτες που εχω δει μεσα στο τραβιαν, αν οχι ο καλυτερος.
    -mims:Παρα πολυ καλος παιχτης κ ο μιμακος.Ειδικα για τον χρονο που αφιερωνε στο παιχνιδι.Για μενα μαζι με τον Γιωργο οι καλυτεροι στο θεμα ιδεων μεσα στο παιχνιδι.Και φυσικα τα 2 μεγαλυτερα ΤΚ αραζουν ετσι απλα.. Καλη επιτυχια αυριο στο μαθημα μιναρα!!!
    -Nationalist:Τρελο παλικαρι ο χρηστος.Πολυ καλος σε αυτο που εκανε.Το εχει σπουδασει θα ελεγα.Και κυριολεκτικα και μεταφορικα.Τα λεμε συντομα συναδελφε! :P
    -pakistanos-Pong:Αφασια και ο Λευτερης και ο Θανασης.Τους γνωρησα τον Σεπτεμβρη,περασαμε σουπερ.Θα τα ξαχαπουμε πιστευω..Συντομα!
    -nasma:Νασος και Μαρια:Πολυ καλοι παιχτες, πολυ προσεκτικοι, καμια φορα ισως και παραπανω απο οσο επρεπε..Αγρυπνος φρουρος μας η Μαρια.Προσφερε τα μεγιστα στη συμμαχια!
    -demolition:Βασικοτητo κομματι της τγρ ο Κωστας.Προσφερε και αυτος παρα πολλα στη συμμαχια! Πρεπει να με εχει λιγο στη 'μπουκα' ο Κωστας για διαφορους λογους, αλλα δε πειραζει..
    -Jabba the hutt:Γαμω τα παιδια ο αποστολης,φιλαρακι.Δεν ασχοληθηκε πολυ με τον σερβερ αλλα ηταν παρων καθ' ολη τη διαρκεια.
    -rocknrolla:Κουφαλα Λαζαρακο σηκωσες και θαυμα!Αντε στον επομενο σερβερ να το εκατοστησεις!!
    Θελω να αναφερθω και σε αλλους προσωπικα αλλα θα μου παρει πολυ χρονο.Συμμαχους κ αντιπαλους.
    Kvantistis, borgore, dam, Ace, Βορεας, Natassa, Rasel, Michalis, corsikios, damien, αυτοι ειναι καποιου απο αυτους.Και σιγουρα καποιους ξεχναω μη με παρεξηγητε!

Καλα περασαμε,γελασαμε,το ευχαριστηθηκαμε.Αυτα!!

Αdiós

popoff

Προεπιλογή

2 χρόνια πριν ο Nationalist σταμπάρει ένα μοναχικό τεύτονα σε ένα από τα γνωστά του 'σκαναρίσματα' στο χάρτη . Δεν χρειάζεται ιδιαίτερη προσπάθεια για να με ψήσει να μπω στη συμμαχία που 2 χρόνια μετά κάνει άνω-κάτω από κάθε άποψη τον s4 . Μια ονομαστική αναφορά για την καλύτερη παρέα-συμμαχία του παιχνιδιού αξίζει σίγουρα τον κόπο .

-Nationalist Το αλατοπίπερο του παιχνιδιού , εριστικός όσο δεν πάει άλλο , κάργα επιθετικός , παπατζής από τους λίγους αλλά κατά βάθος λυπάται ακόμα και την τελευταία φάρμα . Χρηστάκο το ξέρεις πως όποιο λογαριασμό έχω φτιάξει μέχρι σήμερα τον έχω φτιάξει για πάρτι σου !

-El_diablo Ο Γιώργος , το πιο ξηγημένο παλικάρι της συμμαχίας , τα πάντα για την ομάδα και μακράν ο εξυπνότερος παίκτης του παιχνιδιού . Το travian δε θα ναι ποτέ ίδιο για μένα μετά από ένα server στο πλάι σου .

-Ace Το πουλέν μου , ο καλύτερος πρωτοεμφανιζόμενος τραβιανίστας , παίζει όλο και περισσότερο με το μυαλό και θα ολοκληρωθεί πιστεύω παικτικά όταν καταλάβει πως στο travian περισσότερο παίζουμε παρά μιλάμε . EtsiApla Πανούλη σε λατρεύω !

-Η 'παλιά φρουρά' της TGR , ο Μητσάρας(kaboom) , o Μιμάκος(mims ), o Γιάνναρος(matoula) , o Γιώργος(Kvantistis) , o Λάζαρος(Rocknrolla) , ο Νίκος(nikbusa) και ο Θανάσης(Pong) πάντα προτιμούν μια έξοδο μέχρι πρωίας με ατέλειωτα ξύδια , αλλά πάντοτε ήταν παρόντες ... Τώρα πως τα κατάφερναν , ακόμα δεν έχω καταλάβει !

-Τα παδιά που γνώρισα πέρσι στον s1 , ο Νάσος και η Μαρία (Nasma) που πάντα με προβλημάτιζαν όποτε έπρεπε να στηθεί άμυνα αλλά είναι γ@μώ τα παιδιά και παικτούρες και οι 2 , ο Γιώργος (Natassa) ο πιο ετοιμόλογος τραβιανίστας γνωρίζει άριστα πως να περιπαίξει τους αντιπάλους μελωδικά , ο Κώστας (demolition κλπ κλπ κλπ ) το παλικάρι με τις πιο άκυρες ιδέες που άκουσα , αλλά ο μεγαλύτερος μαχητής και ομαδικός παίκτης από όλους ...Πρέπει να την έφαγες τελικά την παντόφλα Κωστή ! Και φυσικά ο γιατρός μας ο Δαμ , άριστος γνώστης του παιχνιδιού και πάντα με ευχάριστη διάθεση !

-Τα παιδιά που γνώρισα φέτος , ο Πέτροςzizel πραγματικός φίλος απο δω και στο εξής , ο Θανάσης (Βορέας) τι τρελό παλικαράκι είσαι ρε φίλε σε πάω με 1000 κωλόγερε ,ο Αποστόλης(jabba the hatt), εγγύηση σαν παίκτης κ σαν άτομο ,ο Τόλης(tolis2) σίγουρα θα πίνουμε καμιά μπυρίτσα που κ που , ο Στέφ(Nibor) μας έχετε ταράξει στα γκολ φέτος ρε φίλε έλεος και οι Φώτης , Κων/νος , Βασίλης(alkoolik0s,fotis369) κρίμα που δεν είσασταν μαζί μας από την αρχή , ελπίζω να το χαρήκατε !

-Τα κορίτσια μας , το Κατερινάκι(seline) , η Φαίη(zoo) , η Μάρα(Jupiter) και η Κατερίνα(Alba) με την μηδαμινή γκρίνια για το φύλο τους αλλά και τη σταθερή παρουσία τους σε όλο το server , όσο κι αν πιστέυω πως γυναίκα και travian δε συμβαδίζουν εσείς επάξια ανήκατε στην ~TGR~ !

-Επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Αργύρη για την οργάνωση του wing και την άψογη συνεργασία να σαι καλά σύντεκνε !

-Για το τέλος άφησα τον MVP της ~TGR~ για όσο διάστημα έπαιξε , τον ΛουκάRasel , φίλε ότι κ να πω για σένα είναι λίγο ...

Αυτοί ήταν οι άνθρωποι που συνέθεσαν τη συμμαχία που σαν αυτή , πολύ δύσκολα θα ξαναβρώ κάπου τέτοια ώστε να χαρώ τόσο πολύ το game , να στε όλοι καλά παιδιά ήταν χαρά μου που έπαιξα travian μαζί σας !!!

Alkiviades
    ~TGR~

Προεπιλογή

αν και παιδί του classic 3.gr ηρ8α στον 4.gr με δεχτήκατε σαν δικό σας και φίλο σας αρχικά στην ~TGR~ και στην συνέχεια στην -TGR-

δεν θα ξεχάσω ποτέ την υποστήριξη των nasionalist (Χρήστος) kai alkiviades (Γιαννης) και την βοήθεια την οποια μου προσέφεραν όποτε την ζητούσα !!!

τον el-diablo και louka !!!

kaboum την πατρίδα !!!! αντε με το καλο να σμίξουμε για καμιά ρακι !!

demolition ( αυτη η άμμεση απάντιση στο σκύπε φιλε μου σπούσε κόκαλα !!!!! μακαρι να τα πούμε και στον επόμενο 4)

alkoolik0s , foths649 , kwnstantinos ( η τριαδα όπως τους έλεγα )

Ace ( το παιδι πίσω απο τον αρχηγό ) μην πάρεις αέρα σε έσφαξα στον ......... ξέρεις εσυ )

kallis ( φίλος απο την πρώτη μέρα μέχρι την τελευταία )

και άλλοι πολλοί απο την κεντρική ( να με συγχωρήσουν αν ξέχασα κανένα )

panos10 ( η κοπελιά που με βοηθούσε πάντα στα δύσκολα και όποτε είχα άγχος ή κολλούσα πάντα βοηθούσε !!! σε εκείνη χρωστάω πολλά !!! ΝΑ ΣΑΙ ΠΆΝΤΑ ΚΑΛΆ ΚΟΠΕΛΙΆ )

..βασιλικη.. ( η "αδελφούλα μου" η κοπελιά που χάριζε χαμόγελα σε όλους)

όλους όσους είμαστε μαζί στην -TGR- να τους ευχαριστήσω για την υποστήριξη και την παρέα που κάναμε όλο αυτό τον καιρό και ελπίζω να βρεθούμε ξανά στον επόμενο 4 ggrev0 , jon , kapatsa , sofia, sofia21, ΕΥΑΝΘΙΑ , GEORGEKAPEL kaw kyttara , sakis_k , sakis82 , Mayross , Santiel , Aniron , Leonis20, kemg , gmourko , ..Μπονεμινα.. , sakisoctabia kai basilhs1 ta koymparakia , .BAGIOKO. (ο Κωστας ) , kai nikleon68 !!!!!

ελπίζω να τα πούμε ξανα στον επόμενο 4 και να βρούμε τους revenge για παιχνιδάκια !!!!

να ευχαριστήσω ιδιαίτερα τον φίλο μου και "αδερφό μου" τον Αυστραλό ausvampire για την βοήθεια και υποστήριξη του!!!

ελπίζω σε εναν επόμενο 4 με μια TGR ενωμένη δυνατή και γεμάτη χαβαλέ και κουζουλάδες !!!!

Αργύρης (..αλφαβιτιξ..)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ripper2712 : 31-01-11 στις 16:20
    και ειθε ο καλητερος να στουκαρει

ο επιθετικος να βρει τον μαστορα του [ αμυντικο]

και οσοι κανετε πολα χωρια να τα εχεται για παρκινγκ

Προεπιλογή

Ξεκινησα στην -=TGR=- απο την αρχη του server δεν φημιζομαι και για την παικτικη μου αξια (ειναι γνωστο τις πασοι) αλλα ειμαι φιλοτιμος και ακουω οποιαδηποτε συμβουλη μου διναν οι πιο σχετικοι απο μενα . Ειμαι ομαδικος παιχτης και τα δινω ολα για τους συμμαχους .
    Ολα εδειχναν πολυ καλα ειχαμε ωραια παρεα πιναμε και κανα ουζο , παιζαμε και που και που, ωσπου ενα απογευμα του Αυγουστου απο οτι θυμαμαι διαλυθηκε το (τραβιανικο) συμπαν μπρος στα ματια μου.

Παιρνω ενα μνμ απο τον αρχηγο μου tsioy (συγνωμη Κωστα για οτι ειπα εκεινο το απογευμα) <<στειλτε οτι εχετε στην πρωτευουσα μου, τεραστιοι στρατοι ερχονται >>.

Μου φανηκε παραξενο , γιατι ο tsioy δεν εγραφε ποτε στα Ελληνικα μονο Greeklish και οταν εγραφε εχανες την μπαλα,αρα μου φανηκε παραξενο.
    Τον παιρνω τηλ και του εξηγω , η απαντηση ηταν οτι ηταν χακαρισμενο το acc του και δεν ειχε προσβαση και τα μνμτα που σταλθηκαν ηταν απο αυτον που τον χακαρε , κανεις απο τους admin δεν σταματησε την διαγραφη που ειχε πατηθει ασχετα αν ειχε σταλθει μνμ απο το mail ενεργοποιησης ........
    Την επομενη μερα μαθαινω οτι πανω απο 17 acc ειχαν χακαριστει και επικρατει πανικος , οι στρατοι μας πηγαιναν οπου ναναι και χτυπουσαν οτι ναναι. Αλλαξαν ολες τις cap , εκει που ειχan το pass ενω εκει που δεν ειχαν ριξαν κτηρια με gold.

Η ηγεσια τα βαζει με τους admin και μιλαει για ομαδικο dlt ,εγω τα παιρνω στο κρανος και τα βαζω με την ηγεσια και λεγοντας πραγματα λανθασμενα και μιλωντας ασχημα που ειχε σαν αποτελεσμα μετα απο μεγαλο καβγα να με διωξουν απο την -=.

Τα πραγματα θα ηταν παρα πολυ διαφορετικα για μας αν υπηρχε η αρχικη -=TGR=- θα ηταν πολυ πιο ευκολα νομιζω θα ειμασταν λαιλαπα.

Οταν μπηκα ~TGR~ ηταν ενας αλλος κοσμος για μενα και τα παιδια παιζαν φοβερη μπαλα εκει εμαθα να παιζω και τι παει να πει ομαδικο παιχνιδι.
    Τοσοι πολλοι καλοι παιχτες μαζεμενοι με την αισθηση του χιουμορ και φοβερες γνωσεις ακουγα και αποτυπωνα τα παντα , παντα τους εσπαγα τα νευρα με τις ερωτησεις και κοντρα ερωτησεις.

Ηταν 5 μηνες καταπληκτικοι που ευχαριστω την Θεια δυναμη που με πηγε εκει , οπως τους εχω πει και σε ΜΜ τους αγαπω ολους και τους ευχαριστω που με εμπιστευτηκαν.

Ονοματα δεν μπορω να πω τα ειπαν οι προλαλησαντες απλα οι αρχηγοι ηταν υπεροχοι , σιγουρα ειχαμε και ασχημες στιγμες αλλα μεσα στο προγραμμα ειναι ολα.

Εκει που θελω να αναφερθω ιδιαιτερα ειναι στον Μιχαλη (portiero) εισαι τεραστιος, στον Niko001 που παρεξηγηθηκαμε χωρις λογο ενω καναμε παρεα (κακως) στον delvento παιχτουρας στην Αντωνια&Μιλεν σας πεθυμησα στον tsioy (α ρε Κωστα) στον Nikosss7371 απο την Κω , απιστευτη πλακα καναμε , αγορινα να εισαι καλα και πιασε και κανα ψαρι και για μας και για οσους ξεχναω.....sorry παιδια.

Το οτι αλλαξαμε την πορεια του server ειναι δεδομενο, το οτι τους αλλαξαμε τα φωτα ειναι παλι δεδομενο και αποδεδειγμενο, η εμπειρια σαν ανθρωπος μου δειχνει απο τα γραφομενα του φορουμ ποιος εχει επιπεδο και ποιος δεν εχει.

Nationalist,Alkiviades,El_Diablo,Natassa,Kaboom,Po ng,Kvantistis,demolition,Marlia,Zizel,Niruk,nasma, popoff,mims,alkolikos,fotis649,nikosss7371,RocknRo lla,pakistanos,pong,Ποσειδων,Alba,chaos,Jupiter,Ja bba the Hutt,matoula,Nibor,RASEL,seline,complicated,Ace,De stiny,Kallis,atanasgr,nikbusa,vslink,borgore,ausva mpire,Easterndark........

Ελπιζω να μην ξεχασα κανεναν, αυτα και απο μενα θα μου λειψετε πραγματικα.
    Μια φορα TGR για παντα TGR

Βορεας

~TGR~
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vlaxostoukaman : 30-01-11 στις 23:01

Προεπιλογή

Ζηλευω λιγο γιατι δεν ειχα χρονο να κανω ενα βαρβατο ακαουντ σε αυτο τον βαρβατο σερβερ, που το αιμα που χυθηκε ηταν αντιστρόφως ανάλογο του αριθμού των παιχτών. Παρηγορουμαι όμως και μόνο που συμμετείχα σε αυτή τη συμμαχία γιατι αρχικά δεν ψηνόμουν και πολυ να μπω να ξαναπαιξω. Αυτοι που με έπεισαν παραδόξως ήταν ο διαβλο που μας "ρουφιανεψε" και ο ποποφ που μας "γκρεμισε" σε προηγουμενο σερβερ.
    Ειπα να μπω λοιπον να δω το παιχνιδι "αλλιως" και το ειδα.... Μια παρεα που κυρίως ειχε όρεξη να ΠΑΙΞΕΙ. Να διασκεδάσει, να κανει την πιο εντυπωσιακή κίνηση, να κλεψει όσο της επιτρέπει το παιχνίδι, να τσαντίσει τον αντίπαλο, να μην αγχωθει και πολυ, να μην κανει και πολυ υπομονη εκει ποθ χρειαζεται κλπ κλπ... Δηλαδη όλα αυτα που μας εκαναν να χαιρόμαστε τη μπάλα στο δημοτικο.
    Συγχαρητηρια σε όσους εφτιαξαν και διατηρησαν αυτο το καλο κλιμα στην ΤΓΡ. Μακαρι να υπαρχουν και αλλες τετοιες συμμαχιες. Δεν το λεω για να παινεψω το σπιτι μου. Το λεω γιατι, κατα τη γνωμη μου, το παιχνιδι και η διαχειρηση του ειναι ακομα για κλαματα και μόνο απο μια τετοια ορεξάτη-άνετη συμμαχια μπορεις να το ευχαριστηθεις.

ΥΓ1: Σημερα έχω αλλάξει την πρόταση Αυτοι που με έπεισαν παραδόξως ήταν ο διαβλο που μας "ρουφιανεψε" και ο ποποφ που μας "καταστρεψε" σε προηγουμενο σερβερ. και την εχω κανει Αυτοι που με έπεισαν παραδόξως ήταν ο διαβλο που μας "φορεσε γυαλια " και ο ποποφ που μας "έμαθε πως φτιαχνεται ενα χαμερ" σε προηγουμενο σερβερ.
    ΥΓ2: Προς όσα αλάνια επαιξαν τον πρωτο τους τους καλο σερβερ (ξερουν αυτοι) και τα εσπασαν: Μην το δειτε πιο σοβαρα! Αν γουσταρατε απλα μπειτε και ξανακαντε το ιδιο. Όχι παραπανω κάρβουνο

τσιρς!!
    S2#1: idefix_gr
    S3#1: Qui-Gon Jinn
    S4#2: Jabba the Hutt

Προεπιλογή

Γειά σας και απο μένα παιδιά της TGR.

Aυτός είναι ο δεύτερος server που αρχίζω και τελειώνω και αυτό που έχω να πω είναι πως πραγματικά ήταν κάτι το εκπληκτικά διασκεδαστικό να είμαι μέλος αυτής της εκπληκτικής,φανταστικής και πόσους ακόμα χαρακτηρισμούς μπορώ να χρησιμοποιήσω...
    Ολα ξεκίνισαν στον προηγούμενο S4, όπου κατα την διάρκεια του παιχνιδιού γνώρισα τον φίλο Λουκά (Lesar). Mε βοήθησε να κατανοήσω και να μάθω travian, και έτσι έγινε το παιχνίδι πολύ πιο ωραίο και ενδιαφέρον. Ετσι κόλλησα με το travian. Όταν λοιπόν θα ξεκινούσε ο νέος S4 ξεκινήσαμε μαζι άλλον 1 server αλλά με συμπαίκτες που πραγματικά δεν γνώριζα.
    Επιφυλακτικός στην αρχή αρχισα το game με σκοπό κυρίως το ξύλο με τους αντιπάλους, μιάς και είμασταν μειοψηφία και θα μας έτρωγαν λάχανο όπως όλοι έλεγαν...
    Που να μπορούσα να φανταστώ με τί συμμαχία είχα επιλέξει να παίξω τον νεο S4.........
    Με την TGR.
    Μία παρέα παιδιών που πραγματικά πρώτα απο όλα σαν παρέα ήταν και είναι φανταστική.
    Σαν συμμαχία? Καλά...Τι να πώ? Οτι και να πώ θα είναι λίγο... Τα σπάει!!!
    Οργανωμένη όσο δεν μπορούσα να φανταστώ, με τρομερή συνεργασία και με παίκτες που αισθανόσουν ότι είναι πάντα εκεί, πάντα...
    Να οργανώνουν επιθέσεις και αντεπιθέσεις αλλά και άμυνες με χειρουργική ακρίβεια!
    Πόσοι αντίπαλοι εκλαψαν ξανά και ξανά
    Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους σας παιδιά για το πραγματικά εκπληκτικό ταξίδι που κάναμε μαζί καθόλη την διάρκεια του παιχνιδιού. Όλους σας, παιδιά της αξέχαστης, εκπληκτικής, ηρωικής TGR

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ossus Keeper Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ζηλευω λιγο γιατι δεν ειχα χρονο να κανω ενα βαρβατο ακαουντ σε αυτο τον βαρβατο σερβερ, που το αιμα που χυθηκε ηταν αντιστρόφως ανάλογο του αριθμού των παιχτών. Παρηγορουμαι όμως και μόνο που συμμετείχα σε αυτή τη συμμαχία γιατι αρχικά δεν ψηνόμουν και πολυ να μπω να ξαναπαιξω. Αυτοι που με έπεισαν παραδόξως ήταν ο διαβλο που μας "ρουφιανεψε" και ο ποποφ που μας "γκρεμισε" σε προηγουμενο σερβερ.
    Ειπα να μπω λοιπον να δω το παιχνιδι "αλλιως" και το ειδα.... Μια παρεα που κυρίως ειχε όρεξη να ΠΑΙΞΕΙ. Να διασκεδάσει, να κανει την πιο εντυπωσιακή κίνηση, να κλεψει όσο της επιτρέπει το παιχνίδι, να τσαντίσει τον αντίπαλο, να μην αγχωθει και πολυ, να μην κανει και πολυ υπομονη εκει ποθ χρειαζεται κλπ κλπ... Δηλαδη όλα αυτα που μας εκαναν να χαιρόμαστε τη μπάλα στο δημοτικο.
    Συγχαρητηρια σε όσους εφτιαξαν και διατηρησαν αυτο το καλο κλιμα στην ΤΓΡ. Μακαρι να υπαρχουν και αλλες τετοιες συμμαχιες. Δεν το λεω για να παινεψω το σπιτι μου. Το λεω γιατι, κατα τη γνωμη μου, το παιχνιδι και η διαχειρηση του ειναι ακομα για κλαματα και μόνο απο μια τετοια ορεξάτη-άνετη συμμαχια μπορεις να το ευχαριστηθεις.

ΥΓ1: Σημερα έχω αλλάξει την πρόταση Αυτοι που με έπεισαν παραδόξως ήταν ο διαβλο που μας "ρουφιανεψε" και ο ποποφ που μας "καταστρεψε" σε προηγουμενο σερβερ. και την εχω κανει Αυτοι που με έπεισαν παραδόξως ήταν ο διαβλο που μας "φορεσε γυαλια " και ο ποποφ που μας "έμαθε πως φτιαχνεται ενα χαμερ" σε προηγουμενο σερβερ.
    ΥΓ2: Προς όσα αλάνια επαιξαν τον πρωτο τους τους καλο σερβερ (ξερουν αυτοι) και τα εσπασαν: Μην το δειτε πιο σοβαρα! Αν γουσταρατε απλα μπειτε και ξανακαντε το ιδιο. Όχι παραπανω κάρβουνο

τσιρς!!
    Καλημερα Αποστολη, παιρνοντας την ευκαιρια με την αναφορα σου σε διαβλο και ποποφφ και κλεινοντας τον κυκλο μου στο τραβιαν δινω την αρχη αυτων των παιχτων
    http://www.youtube.com/watch?v=9xvlJXy-q1c
    και το τελος (τουλαχιστον του ποποφφ ευχομαι!!!)
    http://travian-reports.net/gr/report...bd,139502f04c2
    ειδικα το τελος πιστευω ειναι η πιο "τρομοκρατικη" επιθεση στο τραβιαν.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές