Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8

Θέμα: s3 ~2μήνες

Προεπιλογή s3 ~2μήνες

ντάξει.. σχεδόν δυο μήνες..

τι έχουμε λοιπόν? όπως βλέπω το game, κάποιες συμμαχίες του παλιού s3 ξανά μπήκανε δυναμικά... έχουμε και κάποιες νέες προσθήκες .. αλλα μέχρι στιγμής δεν δείχνει να είναι κάτι σημαντικό.. (εδώ πέφτετε και με κράζετε οι νέοι )

εγώ ήδη βλέπω 2 μεγάλα στρατόπεδα...
    και κάποιοι είναι εκτος φυσικά, (βλέπε DEVILS)
    που θα πάνε αυτοί arages??
    angels? η NS? τι θα κάνουν οι παλιοί σύμμαχοι των NS?(και το αντίστροφο για να μην παρεξηγηθώ)
    θα δημιουργηθεί τρίτο στρατόπεδο? η μήπως όχι...

άντε..κάντε τίποτα... έχει κοιμηθεί ο server.. μονο farming peuti :P και κάτι ΜΑ (lol.....) χωρίς κάτας με 40-50 στρατιωτάκια :PpppPp

απαντήσεις δεχόμαστε μονο σε νεοελληνικά ....
    tsiou tsiou

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Karamouza69 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ντάξει.. σχεδόν δυο μήνες..

τι έχουμε λοιπόν? όπως βλέπω το game, κάποιες συμμαχίες του παλιού s3 ξανά μπήκανε δυναμικά... έχουμε και κάποιες νέες προσθήκες .. αλλα μέχρι στιγμής δεν δείχνει να είναι κάτι σημαντικό.. (εδώ πέφτετε και με κράζετε οι νέοι )

εγώ ήδη βλέπω 2 μεγάλα στρατόπεδα...
    και κάποιοι είναι εκτος φυσικά, (βλέπε DEVILS)
    που θα πάνε αυτοί arages??
    angels? η NS? τι θα κάνουν οι παλιοί σύμμαχοι των NS?(και το αντίστροφο για να μην παρεξηγηθώ)
    θα δημιουργηθεί τρίτο στρατόπεδο? η μήπως όχι...

άντε..κάντε τίποτα... έχει κοιμηθεί ο server.. μονο farming peuti :P και κάτι ΜΑ (lol.....) χωρίς κάτας με 40-50 στρατιωτάκια :PpppPp

απαντήσεις δεχόμαστε μονο σε νεοελληνικά ....
    Γενικοτερα υπαρχει μια ταση να βλεπουμε στρατοπεδα.Νομιζω ειναι πολυ νωρις για κατι τετοιο και σε καθε περιπτωση δεν ειναι αναγκαιο να σπαει παντα ο σερβερ στα 2.Γνωμη δικη μου οτι παντα αν υπαρχουν πανω απο 2 πλευρες γινεται και πιο καλος ο σερβερ..

Προεπιλογή

Σε ένα αργό και απολαυστικό σερβερ, αυτό που με απασχολεί περισσότερο είναι μη μας τελειώσουν τα παγάκια για το ουίσκι.
    Για τα ρέστα, έχουμε δρόμο...
    DARK KN1GHT

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ένα αργό και απολαυστικό σερβερ, αυτό που με απασχολεί περισσότερο είναι μη μας τελειώσουν τα παγάκια για το ουίσκι.
    Για τα ρέστα, έχουμε δρόμο...

Και εγώ πάντα θα αναρωτιέμαι ...για να παίξουμε μπήκαμε ή για να τα πίνουμε παρέα κάθε βράδυ? χαχαχαχα
    Don't try to fix me ... I am not broken

Περιοχή
    Kefalonia

Προεπιλογή

Εμένα αυτό που με απαχολεί είναι να με πάρει βοηθό του ο Akragantas

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο otto Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμένα αυτό που με απαχολεί είναι να με πάρει βοηθό του ο Akragantas
    Νατα νατα ....

φαντάζομαι εγώ τώρα, επιτροπή καλλιστείων του +/- .... otto, markos, Akragantas!!
    και μετά χωρισμένοι ο καθένας με την ομάδα του ... ο οττο τις τευτόνισες, ο μαρκος τις γαλάτισες και ο Ακράγαντας τις ρωμαίες. Παρουσίαση του show φυσικά ο argos!!

(εγώ το χω πει ... κατι άλλο καλλιεργείτε στα χωράφια εκεί στο +/- ... κάτι άλλο!!! δεν εξηγείται αλλιώς χαχαχααχα)

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ania Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νατα νατα ....

φαντάζομαι εγώ τώρα, επιτροπή καλλιστείων του +/- .... otto, markos, Akragantas!!
    και μετά χωρισμένοι ο καθένας με την ομάδα του ... ο οττο τις τευτόνισες, ο μαρκος τις γαλάτισες και ο Ακράγαντας τις ρωμαίες. Παρουσίαση του show φυσικά ο argos!!

(εγώ το χω πει ... κατι άλλο καλλιεργείτε στα χωράφια εκεί στο +/- ... κάτι άλλο!!! δεν εξηγείται αλλιώς χαχαχααχα)
    Δε θα αναφέρεστε αγαπητή μου στη Μαρία Χουάνα, βεβαίως βεβαίως!!!
    DARK KN1GHT

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε θα αναφέρεστε αγαπητή μου στη Μαρία Χουάνα, βεβαίως βεβαίως!!!

Μα σε ποια άλλη θα αναφερόμουν? Την περιβόητη Μαρία Χουάνα Ντοπάρες Ρούφους!

Δικαιώματα - Επιλογές