Σελίδα 1 από 18 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 178

Θέμα: ισως η μεγαλυτερη μαχη σε αυτον τον s1

Προεπιλογή ισως η μεγαλυτερη μαχη σε αυτον τον s1

πριν απο λιγη ωρα τελειωσε η μεγαλυτερη μαχη μεχρι στιγμης ......3 συμμαχιες που δεν εχουν συμμαχια μεταξυ τους ηρθαν στην πρωτευουσα του παιχτη lolek της συμμαχιας rip........

μπραβο στους επιτηθεμενους για την προσπαθεια τους....ενα μεγαλο μπραβο στον φανη και των κωστα που παιζουν τον λογαριασμο......ενα μεγαλο μπραβο σε ολα τα παιδια της rip που βοηθησαν στην αμυνα...και ενα μπραβο στην ηγεσια της rip που ξενυχτησε 2 μερες......

φιλικα

δημητρης

υγ.Reload-DéjàVu-U-ΟΛΥΜΠ™.....ειναι οι συμμαχιες των επιτεθεμενων.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη city7 : 07-02-11 στις 21:56
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    3 συμμαχιες που δεν εχουν συμμαχια μεταξυ τους
    ΕΧΟΥΝ ΚΟΙΝΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ ΚΑΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΑΓΙΑΖΕΙ ΤΑ ΜΕΣΑ..

Προεπιλογή

Μπραβο σε ολα τα παιδια, πολλα συνχαρητηρια.

Κωστα κρατα γερα λιγο ακομα εμεινε.....

matinaki
    Gr2.2 Hulk, DevilZ
    Gr1.3 matinaki, RIP
    Gr2.3 Juggernaut, XAOΣ
    Gr5.3 Hulk, XAOΣ

Το avatar του χρήστη lizard
    Περιοχή
    Peristeri-Psaxna-Salamina

Προεπιλογή

κ εγώ με τη σειρά μου να ευχαριστήσω όλους τους συμμάχους που στήριξαν το λογαριασμό αυτό.Επίσης χαίρομαι πολύ γιατί ήταν μία μάχη που πέχτηκε στα ίσια 100% και αυτό με κάνει 2 φορές περισσότερο.
    Τέλος πέρα απο τους συμμάχους θέλω να αναφερθώ στον συγκάτοικο στην τρέλα (Κώστα) που έτρεξε σήμερα σα το βέγγο για να τα προλάβει όλα...
    Όχι επιδή έχει να κάνει με το λογαριασμό μας...αλλά πραγματικά νομίζω ότι ήταν η πιο συναρπαστική μάχη φέτος και τουλάχιστον η πιο ωραία μάχη που έχουμε πάρει μέρος με τον κώστα...(κώστα μετά την στούκα στον devilsnake στον πρώτο Σ1... αυτό είχε περισότερο γούστο,έ?)
    HISTORY :
    1. Speed.gr#3 Alfred Hitchcoc
    2. S4.gr Lizard ~GnG~

http://www.youtube.com/watch?v=6J7ri91oVcM

Προεπιλογή

@@ μαχη. μονο 11 lvl πηρε το hero. Αλλα μου ειχες υποσχεθει φανη....
    Aris - R.A.T.M. - S1#1
    Aris17n - O-GnG - S4#1
    Aris17n - BG - S5#1
    Aris17n - RIP NW - S1#3
    Aris17n - GnG S5#2

Το avatar του χρήστη lizard
    Περιοχή
    Peristeri-Psaxna-Salamina

Προεπιλογή

και στη γκόμενα είχα πει ότι αυτό που βλέπει δεν είναι 15 αλλά 25 πόντοι...εγώ φταίω που με πίστεψε? :P
    HISTORY :
    1. Speed.gr#3 Alfred Hitchcoc
    2. S4.gr Lizard ~GnG~

http://www.youtube.com/watch?v=6J7ri91oVcM

Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Προεπιλογή

Μπράβο στη Rip για την άμυνα που εβγαλε και στην ηγεσία της που διάβασε την επίθεση.

Τώρα για την επίθεση τι να πω ? ασε δε λέω τίποτα...

και πάλι μπράβο στη Rip

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lizard Εμφάνιση μηνυμάτων
    κ εγώ με τη σειρά μου να ευχαριστήσω όλους τους συμμάχους που στήριξαν το λογαριασμό αυτό.Επίσης χαίρομαι πολύ γιατί ήταν μία μάχη που πέχτηκε στα ίσια 100% και αυτό με κάνει 2 φορές περισσότερο.
    Τέλος πέρα απο τους συμμάχους θέλω να αναφερθώ στον συγκάτοικο στην τρέλα (Κώστα) που έτρεξε σήμερα σα το βέγγο για να τα προλάβει όλα...
    Όχι επιδή έχει να κάνει με το λογαριασμό μας...αλλά πραγματικά νομίζω ότι ήταν η πιο συναρπαστική μάχη φέτος και τουλάχιστον η πιο ωραία μάχη που έχουμε πάρει μέρος με τον κώστα...(κώστα μετά την στούκα στον devilsnake στον πρώτο Σ1... αυτό είχε περισότερο γούστο,έ?)
    γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ...........το αφηνω ασχολιαστο γιατι με εχετε συγκινησει με το προφιλ σας.......(σνιφ σνιφ σνιφ)

μπραβο σας ρε αλανια μπραβο σας απιστευτη εμπειρεια η χτεσινη.......
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πριν απο λιγη ωρα τελειωσε η μεγαλυτερη μαχη μεχρι στιγμης ......3 συμμαχιες που δεν εχουν συμμαχια μεταξυ τους ηρθαν στην πρωτευουσα του παιχτη lolek της συμμαχιας rip........

μπραβο στους επιτηθεμενους για την προσπαθεια τους....ενα μεγαλο μπραβο στον φανη και των κωστα που παιζουν τον λογαριασμο......ενα μεγαλο μπραβο σε ολα τα παιδια της rip που βοηθησαν στην αμυνα...και ενα μπραβο στην ηγεσια της rip που ξενυχτησε 2 μερες......

φιλικα

δημητρης

υγ.Reload-DéjàVu-U-ΟΛΥΜΠ™.....ειναι οι συμμαχιες των επιτεθεμενων.....
    Μήπως ήταν η λήξη της τελετής του σ1? ψάχνω τρόπο να χάσει η ριπ τον σερβερ μετά και από αυτό το κάζο και δεν μπορώ να βρώ ένα αξιοπιστο σενάριο. Ας με βοηθήσει κάποιος έστω και με ένα όχι και τόσο αξιοπιστο σενάριο... συγχαρητήρια στη ριπ,φανταστική αντίδραση σε μια επίθεση που φαίνεται όμως,αν και δεν ξέρω λεπτομέρειες, να πάσχει από έλλειψη φαντασίας.

Θρηίκιος Βορέας

Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο orfeas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως ήταν η λήξη της τελετής του σ1? ψάχνω τρόπο να χάσει η ριπ τον σερβερ μετά και από αυτό το κάζο και δεν μπορώ να βρώ ένα αξιοπιστο σενάριο. Ας με βοηθήσει κάποιος έστω και με ένα όχι και τόσο αξιοπιστο σενάριο... συγχαρητήρια στη ριπ,φανταστική αντίδραση σε μια επίθεση που φαίνεται όμως,αν και δεν ξέρω λεπτομέρειες, να πάσχει από έλλειψη φαντασίας.

έλα ρε υπάρχει τρόπος

πάω μόνος μου σπάω και πέρνω τους αρχιτεκτονες βάζω 5000 ευρω σε gold σηκωνω 2-3 θαυματα ετσι για πλάκα μου στελνει όλος ο σερβερ τα αμυντικά, στουκαρει όλος ο σερβερ σε οασεις τα επιθετικά του , μετα κάνω και αίτηση στον πάπα, και μετά απ όλα αυτα θα ξυπνησω και δε θα έχει μείνει κολυμπιθρόξυλο απ τα χωριά μου.

Σιγά το πράμα δλδ.

Σελίδα 1 από 18 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-03-10, 18:07
  2. Η μεγαλυτερη προσωπικοτητα στον S3!
    By ~balanar~ in forum Αρχείο Server 3 (1)
    Απαντήσεις: 38
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-08-09, 07:20
  3. ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ
    By tooloobas in forum Ιδέες
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-02-09, 15:22
  4. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-08-08, 14:31

Δικαιώματα - Επιλογές