Σελίδα 10 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 89101112 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 100 από 164

Θέμα: Φήμες

Προεπιλογή

Δεν ξερω ουτε για αντικειμενα ουτε για κατι διαφορετικο και αν το εκλεψαν μπραβο τους δεν μιλησα αν ξερουν να παιζουν το παιχνιδι
    Αυτο που ειπα ειναι οτι δεν κανουν για ληντερ και οχι ολοι αρκετους δεν τους ξερω καν

Προεπιλογή

προσωπικη μου γνωμη για ολα αυτα παντως ειναι
    1)η Ελλας στους com σερβερς δεν εχει απολυτως καμια σχεση με την Ελλας τοων ελληνικων σερβερς για ΕΝΑΝ μονο λογο
    στους ελληνικους σερβερς η Ελλας ειναι σε πολεμο με αλλες συμμαχιες , ενω στους com σερβερς ειμαστε ΟΛΟΙ ΕΝΩΜΕΝΟΙ αυτη ειναι η διαφορα που θελω να επισημανω , απο εκει και περα ο καθενας μπορει να μπερδεψει την εθνικη ομαδα με την Ελλας των ελληνικων σερβερς γιατι ολοι κανουμε λαθη και μονο ενας διεκδικει το αλαθητο (ο Παπας )
    2) οσον αφορα τις ανιχευσεις με τον ενα ανιχευτη κατα την γνωμη μου ειναι καθαρα θεμα κολπου με spy απο μεσα. Οι λογοι που με κανουν να το πιστευω αυτο ειναι οι εξης:
    μπορει καποιος να πει πως δεν υπηρχαν ανιχευτες , αυτο αποριπτεται απο το γεγονος οτι ενα ατομο εκανε πολλες ανιχευσεις
    μπορει καποιος να πει για να κερδισει χρονο επειδη ειχε να ανιχευσει πολλους... , και αυτο παλι αποριπτεται (γιατι να κανει ανιχευση με εναν ανιχευτη και οχι με δυο;;;)
    3)εγω εν ξερω λεπτομερειες για αυτο το θεμα γιατι απλουστατα δεν ειμαι στην Ελλας , αλλα σαν αρχαριος εχω καθε λογο να πω την γνωμη μου αντικειμενικα , και με ουδετεροτητα για να μαθω απο πιο παλιους παικτες
    συγνωμη για την παρεμβαση μου αλλα οπως ειπα και παραπανω ειμαι ουδετερος σε αυτο το θεμα
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Νελσων Εμφάνιση μηνυμάτων
    2) οσον αφορα τις ανιχευσεις με τον ενα ανιχευτη κατα την γνωμη μου ειναι καθαρα θεμα κολπου με spy απο μεσα. Οι λογοι που με κανουν να το πιστευω αυτο ειναι οι εξης:
    μπορει καποιος να πει πως δεν υπηρχαν ανιχευτες , αυτο αποριπτεται απο το γεγονος οτι ενα ατομο εκανε πολλες ανιχευσεις
    μπορει καποιος να πει για να κερδισει χρονο επειδη ειχε να ανιχευσει πολλους... , και αυτο παλι αποριπτεται (γιατι να κανει ανιχευση με εναν ανιχευτη και οχι με δυο;;;)
    Υπάρχουν και άλλοι εξίσου σημαντικοί λόγοι που αγνοείς, όπως είναι το σπάσιμο νεύρων, η αναζήτηση για spy στην συμμαχία, η ένταση που δημιουργείται με το σπάσιμο νεύρων που είπα παραπάνω, καθώς και ο φόβος να μιλήσεις ελεύθερα παντού.
    Γενικώς είναι και ένας τρόπος να αναστατώσεις μια συμμαχία, συν βέβαια και αυτούς που είπες. Οπότε, ξεκινάς να "μαδάς την μαργαρίτα" για να δεις τι πραγματικά συμβαίνει.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο renosteogr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπάρχουν και άλλοι εξίσου σημαντικοί λόγοι που αγνοείς, όπως είναι το σπάσιμο νεύρων, η αναζήτηση για spy στην συμμαχία, η ένταση που δημιουργείται με το σπάσιμο νεύρων που είπα παραπάνω, καθώς και ο φόβος να μιλήσεις ελεύθερα παντού.
    Γενικώς είναι και ένας τρόπος να αναστατώσεις μια συμμαχία, συν βέβαια και αυτούς που είπες. Οπότε, ξεκινάς να "μαδάς την μαργαρίτα" για να δεις τι πραγματικά συμβαίνει.
    Ρενο spy υπαρχει και μαλλον οχι ενας,οταν ειμαστε σιγουροι για αυτο θα βγαλουμε εδω τις αποδειξεις.
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Προεπιλογή

Καλησπερα,
    φιλε Ρενο οπως ειπα ειμαι αρχαριος παικτης και ειπα μονο τους λογους που πιστευω...
    ασφαλως ενας πιο εμπειρος παικτης θα εβρισκε χιλιους δυο.
    Απο εκει και περα για το σπασιμο νευρων που λες δεν ειμαι βεβαιος για το αν συμφωνω ή διαφωνω για τον εξης λογο:
    Το τραβιαν ειναι ενα ΠΑΙΧΝΙΔΙ για να χαλαρωνω και οχι για να ξεσπαω βγαζοντας τα απωθημενα της πραγματικης ζωης μου , γιατι τοτε δεν θα μου εφταναν ουτε 200 hammer των 150κ Ο ΚΑΘΕΝΑς ΚΑΙ 1000 παικτες να σπαω για να εκτονωνωμαι
    Παιζω για να χαλαρωνω και ουδεποτε θα με ενοιαζε για το αν υπαρχει spy στην συμμαχια μου.
    Για αυτον και μονο τον λογο δεν θα γινω ποτε αρχηγος συμμαχιας , δεν εχω τα προσοντα να διατηρησω κατι για πολυ
    Στον grx που ειχα φτιαξει συμμαχια πηγαινε καλα για δυο βδομαδες συνεχομενα , αλλα οταν μετα τα μελη αλλων συμμαχιων πηραν τους δευτερους λογαριασμους τους απο την συμμαχια μου , εσβησα.
    Τι θελω να πω με ολην αυτην την πολυλογια μου (συγχωρεστε με αν σας ζαλισα):
    Θελω να πω παρα πολυ απλα οτι παιζω για χαβαλε και δεν με πειραζει για το αν υπαρχουν spys στην συμμαχια μου
    Αυτο που με πειραζει ειναι απο αναφορες που βλεπω , να καταλαβαινω οτι 89% πιθανοτητες να εχουμε spy
    Απο μια μερια αυτο ειναι καλο (ολοι οι μεγαλοι στρατηλατες ειχαν κατασκοπους στις ταξεις των αντιπαλων τους) , αλλα απο την αλλη ειναι κακο να διαισθανεσαι οτι εχεις spy

Συγνωμη για την ζαλαδα που πιθανως προκαλεσα , αλλα φανταζομαι ολοι εχουν ντεπον
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Smile

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Νελσων Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα,
    φιλε Ρενο οπως ειπα ειμαι αρχαριος παικτης και ειπα μονο τους λογους που πιστευω...
    ασφαλως ενας πιο εμπειρος παικτης θα εβρισκε χιλιους δυο.
    Απο εκει και περα για το σπασιμο νευρων που λες δεν ειμαι βεβαιος για το αν συμφωνω ή διαφωνω για τον εξης λογο:
    Το τραβιαν ειναι ενα ΠΑΙΧΝΙΔΙ για να χαλαρωνω και οχι για να ξεσπαω βγαζοντας τα απωθημενα της πραγματικης ζωης μου , γιατι τοτε δεν θα μου εφταναν ουτε 200 hammer των 150κ Ο ΚΑΘΕΝΑς ΚΑΙ 1000 παικτες να σπαω για να εκτονωνωμαι
    Παιζω για να χαλαρωνω και ουδεποτε θα με ενοιαζε για το αν υπαρχει spy στην συμμαχια μου.
    Για αυτον και μονο τον λογο δεν θα γινω ποτε αρχηγος συμμαχιας , δεν εχω τα προσοντα να διατηρησω κατι για πολυ
    Στον grx που ειχα φτιαξει συμμαχια πηγαινε καλα για δυο βδομαδες συνεχομενα , αλλα οταν μετα τα μελη αλλων συμμαχιων πηραν τους δευτερους λογαριασμους τους απο την συμμαχια μου , εσβησα.
    Τι θελω να πω με ολην αυτην την πολυλογια μου (συγχωρεστε με αν σας ζαλισα):
    Θελω να πω παρα πολυ απλα οτι παιζω για χαβαλε και δεν με πειραζει για το αν υπαρχουν spys στην συμμαχια μου
    Αυτο που με πειραζει ειναι απο αναφορες που βλεπω , να καταλαβαινω οτι 89% πιθανοτητες να εχουμε spy
    Απο μια μερια αυτο ειναι καλο (ολοι οι μεγαλοι στρατηλατες ειχαν κατασκοπους στις ταξεις των αντιπαλων τους) , αλλα απο την αλλη ειναι κακο να διαισθανεσαι οτι εχεις spy

Συγνωμη για την ζαλαδα που πιθανως προκαλεσα , αλλα φανταζομαι ολοι εχουν ντεπον
    Για spys ρωτιστε τους επιστιμονες τις ρουφιανιας τιν ZGST και τον ανωνυμο αρχηγο της, ι ανωνιμια λεει πολλα

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο seaman200 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για spys ρωτιστε τους επιστιμονες τις ρουφιανιας τιν ZGST και τον ανωνυμο αρχηγο της, ι ανωνιμια λεει πολλα

Mπα, ξερουμε ποιοι ειναι οι επιστημονες στον s2,και ας λεει ο Ρενος τα δικα του.Ευτηχως ,και το ξαναλεω ,ΕΥΤΗΧΩΣ που μας σπανε τα χωρια και μας δινουν αμυντικα μεταλλεια,πραγμα που σημαινει οτι ακομα και λιγοι,ακομα και αν η HELLAS διεγραψε,τους εχουμε γινει κακο σπυρι και να ξερουν,οτι ακομα και αν κερδισουν το σερβερ,χαμενοι θα ειναι γιατι ακομα και με σπασμενα χωρια θα ειμαστε ΕΔΩ.

Hellas proud member

RESPECT στους ZGST .
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Aetios : 03-04-11 στις 23:30
    PROUD MEMBER OF BEARS

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Aetios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mπα, ξερουμε ποιοι ειναι οι επιστημονες στον s2,και ας λεει ο Ρενος τα δικα του.Ευτηχως ,και το ξαναλεω ,ΕΥΤΗΧΩΣ που μας σπανε τα χωρια και μας δινουν αμυντικα μεταλλεια,πραγμα που σημαινει οτι ακομα και λιγοι,ακομα και αν η HELLAS διεγραψε,τους εχουμε γινει κακο σπυρι και να ξερουν,οτι ακομα και αν κερδισουν το σερβερ,χαμενοι θα ειναι γιατι ακομα και με σπασμενα χωρια θα ειμαστε ΕΔΩ.

Hellas proud member

RESPECT στους ZGST .
    Όχι ρε Δημήτρη, μην φύγετε, ποιός θα μαζέψει τα ερείπια μετά?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο renosteogr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι ρε Δημήτρη, μην φύγετε, ποιός θα μαζέψει τα ερείπια μετά?

Κρατα τον Ερνεστο και τις ειρωνιες για την συμμαχια σου Ρενο.
    PROUD MEMBER OF BEARS

Προεπιλογή

Εμεις Ρενο θα μεινουμε και θα μαζευουμε τα ερειπια περηφανοι γιατι παιζουμε ΕΝΤΙΜΑ ,πιστοι στις αξιες της HELLAS και οχι ΑΤΙΜΑ οπως εσεις με ρουφιανους.Τον mike τον διωξατε ταχα μου γιατι δεν επαιζε με χρυσο αλλα μολις τελειωσε την δουλεια του τον ξαναμαζεψατε,την ISIDA που πιαστηκε επ αυτοφωρο την μαζεψατε και αυτην,την Κλεο επισης,τυχαιο που ειναι αυτοι σε A&D και NmS?

Xαρισμα σας ο server.

RECPECT στους εντιμους παικτες.
    PROUD MEMBER OF BEARS

Σελίδα 10 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 89101112 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Φήμες.......
    By Πικραμένος in forum Αρχείο Speed 3
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-11-09, 13:44

Δικαιώματα - Επιλογές