Σελίδα 1 από 17 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 164

Θέμα: Φήμες

Προεπιλογή Φήμες

"Μεγάλη" συμμαχία του (+ -) και μέλος επίσης "μεγάλου" συνασπισμού καταφεύγει σε πολλαπλές (10-15 στον αριθμό, δε μέτρησα) ανιχνέυσεις με ΜΟΝΟ ένα ανιχνευτή για να μπορέσει να πάρει report μέσω ρουφιάνων από 57 acc!
    Μάλιστα (για να μην κουράζονται τα παιδία) κάνουν αυτές τις (ο θεός να τις κάνει) ανιχνεύσεις μέσα σε ένα 20λεπτο για να τελειώνουν με αυτή την υπόθεση... Έτσι απροκάλυπτα!
    Για όσους βιαστούν να πουν ότι "αυτά είναι μέσα στο παιχνίδι", θα πω ότι συμφωνώ απολύτως! Αλλά όταν έχεις τόσα acc, τόσα χωριά και κάνεις ανίχνευση έτσι, δε γίνεσαι γελοίος; Κάνε fake τουλάχιστον να μη σε υποψιαστούμε...! Ή στείλε 10 ανιχνευτές και ας μη περάσουν... Ανιχνευτές δεν έχετε;

Εύγε! Εύγε!!!

Και να'ταν και μόνο αυτά...

Υ.Γ. Αυτό δε δείχνει ότι μας φοβούνται; Ας μας φωτίσει κάποιος πιο αντικειμενικός με τη γνώμη του...
    Υ.Γ.2 Αν δες σας αρέσουν αυτά που γράφονται αγαπητοί αντίπαλοι, αποδείξτε εμπράκτως και τίμια ότι αξίζετε κι εγώ θα είμαι ο πρώτος που θα σας παραδεχτώ. Δεν προκαλώ κανένα. Δείτε τα γεγονότα ως έχουν.

Edit:
    Ζητώ 1000 συγγνώμη από τους αναγνώστες! Οι ανιχνεύσεις τελικά είναι πολλές και μάλιστα και από παίκτες που είτε (θέλουν) να έχουν σοβαρό image, είτε από παίκτες που έχουν κοροϊδέψει τη συμμαχία μας κάνοντας λόγο για.......................ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ! (Τραγική ειρωνεία: ο ορισμός)
    Τουλάχιστον στον προηγούμενο σέρβερ είχαμε αντιπάλους.............παντελονάτους να το πω;
    Καλή σας συνέχεια!
    Μην ξεχάσετε να αναπληρώσετε ανιχνευτές!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη abadasa13 : 07-02-11 στις 23:24

Προεπιλογή

Η Hellas, συμμεριζεται την ορθοτητα του γεγονότος, δηλαδη ειναι οντος αληθες.

Αλλα δεν το δαιμονοποιει και δεν το προβαλει ως προφαση ή δικαιολογια για το ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ.

Οι προσωπικη γνωμη του αξιοσεβαστου μελους της Hellas abadasa13 παραμενει προσωπική.

Αυτα προς αποφυγή παρεξηγησεων, παρερμηνια και διαστρεβλωση της ουσιας του παραπανω post.

Η θέση της Hellas νομιζω εγινε σαφης.

Για τα μελη της, ανθρωποι ειναι και αυτοι, δεν αντεχουν με αυτα που βλεπουν και καποια στιγμη εκρηγνυνται.

Θεωρηστε το ως μια απλη δημοσιοποιηση του γεγονοτος.

Godlike
    (the) Leader

Προεπιλογή

Ναι, όντως, ουσιαστικά συμμερίζομαι την άποψη της συμμαχίας μου!
    Απλά είπα να το θέσω πιο "πικάντικα" για να έχει λίγο ενδιαφέρον το ποστ! Με συγχωρείτε εάν φάνηκα κακός ή κάτι τέτοιο, δεν ήταν αυτός ο σκοπός μου. Άλλωστε χωρίς τις σάλτσες το φαγητό είναι άνοστο...
    Καλή σας συνέχεια σε όλους!

Προεπιλογή

Συμφωνω και γω μαζι σου φιλε
    Δεν ξερω ποιοι το κανουν αυτο αλλα αν υπολογισω πρεπει να ειναι και μεγαλοι σε πληθυσμο παιχτες και αυτο ειναι που το κανει χειροτερο.
    Αν εχεις τα ΚΟΤΣΙΑ πας και σκας πανω τους και δεν φοβασαι,χωρις ανιχνευση,και οτι ειναι να γινει θα γινει αλλιως μην λες οτι παιζεις τραβιαν τραβα και παιξε με τις κουκλες.
    Δεχομαι το να εχεις λογαριασμους ρουφιανους για να παιρνουν πληροφοριες οχι για να σου δειχνουν τι στρατο εχει ο αλλος στα χωρια του.
    Αυτη ειναι η δικη μου γνωμη σαν παρατηρητης του σερβερ.

Προεπιλογή

Trelokomeio, να φανταστεις οτι τουλαχιστον 2 απο αυτους που κανουν αυτες -ο Τουτατις να τις κανει-ανιχνευσεις,εχουν πανω απο 9 χωρια,με pop 6000+ και εχουν και αντικειμενα.
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Προεπιλογή

Αυτα φιλε ειναι που δεν ανεχεσαι και μετα λενε οτι ειναι και παιχταραδες

Αλλα καλα κανουν να πανε να φορεσουν τις φουστες τους

Αν θελουν να παιξουν σωστο παιχνιδι ας κανουν σωστες ανιχνευσεις και να τους δωσεις και συγχαρητηρια να τους πεις και μπραβο

Κατι τετοια στο ειπα και πιο πανω μονο γυναικουλες μπορουν να κανουν,ασε που γνωριζω γυναικες που παιζουν τραβιαν και εχουν μεγαλυτερα ΚΟΤΣΙΑ απο αυτους

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Trelokomeio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σ
    Αυτη ειναι η δικη μου γνωμη σαν παρατηρητης του σερβερ.
    Αχ αυτοί οι παρατηρητές των σέρβερς....
    Πως μπορεί κάποιος να αυτοαποκαλείται παρατηρητής? Και πως ακριβώς επιτυγχάνεται η παρατήρηση?
    Μου αρέσει περισσότερο απ' όλα δε, η αντικειμενική παρατηρητικότητα
    Άντε βρε, και με κανα βιβλίο στο National Geographic...

Προεπιλογή

Απο αυτα που γραφονται και απο φιλους που παιζουν στο σερβερ και με ενημερωνουν
    Αλλα εσυ τι πειρακτηκες??????????????
    Μπας και..........................??????????????

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Trelokomeio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο αυτα που γραφονται και απο φιλους που παιζουν στο σερβερ και με ενημερωνουν
    Αλλα εσυ τι πειρακτηκες??????????????
    Μπας και..........................??????????????
    Όχι βεβαια δεν πειράχτηκα, δεν έχω να κρύψω κάτι. Υποθέσεις ανώνυμες για "φήμες" απο και καλά ανώνυμες συμμαχιες και συνασπισμούς στα +/-, κάνουν άλλοι (abadasa), οι οποίοι δεν έχουν τα παντελόνια ή τα κότσια , όπως λετε, να κατονομάσουν.
    έχω ξαναπεί σε άλλα ποστ, να μην κυνηγάνε φαντάσματα και να παίξουν παιχνίδι με την σωστή έννοια του όρου. Κοινώς να το διασκεδάσουν.
    Εμείς πάντως διασκεδάζουμε πολύ με αυτά που βλέπουμε εδώ μεσα και τους ευχαριστούμε για αυτό.

(Δεν πρόκειται να σου ξαναπαντήσω λόγω της ανωνυμίας που τηρείς εδώ.)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη renosteogr : 09-02-11 στις 13:49

Προεπιλογή

Αν θες, μπορώ να σου δώσω ονόματα για τις υποθέσεις μου! Κανένα πρόβλημα! Το θεώρησα όμως πιο πρέπον να μην μιλήσω στο δημόσιο φόρουμ έτσι. Θα σου στείλω pm στο παιχνίδι αν όντως έχεις απορίες. Εδώ δε λέω τίποτ' άλλο.

Το θέμα είναι ένα, τα τινά 2 και η αντιμετώπιση μία:

Θέμα: Γίνονται ανιχνεύσεις στη συμμαχία μου με έναν ανιχνευτή.

Περίπτωση 1: Υπάρχει spy στη συμμαχία που μεταφέρει τις ανιχνεύσεις. (το πιο πιθανό)

Περίπτωση 2: Δεν υπάρχει spy στη συμμαχία και αυτό γίνεται είτε επειδή οι αντίπαλοι έχουν θέμα crop και δε χωράνει οι ανιχνευτές τους ( :P ) είτε επειδή θέλουν να μας κάνουν να πιστέψουμε ότι έχουν spy σε εμάς οπότε να αρχίσουμε να ψαχνόμαστε και να επικρατήσει μπάχαλο.

Αντιμετώπιση: Δεν υπάρχει. Τουλάχιστον όχι απλή. Καθόμαστε και απολαμβάνουμε (όπως λέει ο αγαπητός αντίπαλος renosteogr) το παιχνίδι στα πλαίσια του δυνατού. Αν υπάρχει ρουφ, αργά η γρήγορα θα αποκαλυφθεί. Δεν είμαι υπεύθυνος γι' αυτό, οπότε δεν ξέρω.

Φίλε renosteogr, μην αρπάζεσαι. Είπες και ο ίδιος ότι εσύ δεν έχεις τίποτα να κρύψεις. Οπότε είτε μιλάς σε ανώνυμο είτε όχι είσαι καλυμένος. Ουσιαστικά λες, λοιπόν, ότι το θέμα σ' αφήνει αδιάφορο. Άρα, δεν έχεις καν λόγο να ποστάρεις εδώ. Διόρθωσέ με να κάνω λάθος.

Καλή συνέχεια σε όλους!

Σελίδα 1 από 17 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Φήμες.......
    By Πικραμένος in forum Αρχείο Speed 3
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-11-09, 13:44

Δικαιώματα - Επιλογές