Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 35

Θέμα: T3.6 Versus T4

Το avatar του χρήστη lizard
    Περιοχή
    Peristeri-Psaxna-Salamina

Προεπιλογή T3.6 Versus T4

θέλω να κάνω μία ερώτηση και μία πρόταση...
    Ας ξεκινήσω με την ερώτηση...
    Οι νέοι σέρβερ θα είναι όλοι Τ4 ?
    Και η πρόταση μου...
    Επιδή απ'όσα διάβασα περι του Τ4 δε μπορώ να πω ότι ενθουσιάστικα,και φαντάζομαι θα συμφωνήσουν και πολλοί ακόμα παλιοί παίχτες που βλέπουν στη συγκρηση του Τ3.6 με το Τ4 ένα εντελός διαφορετικό παιχνίδι με αυτό που τόσα χρόνια παίζουμε...και με δεδομένο ότι ο σ5 θα είναι έκδοση Τ4 μήπως θα μπορούσατε να μας κάνετε την τιμή ο επόμενος σέρβερ που θα ξεκινήσει ( σ4 π.χ ? ) να είναι στην παλιά του μορφή? άλλωστε μεταξύ τους η χρονική διαφορά έναρξης δε θα είναι τεράστια (φαντάζομαι ότι ο σ4 θα ξεκινήσει σε 1-2 μήνες) οπότε να μπορούμε κάποια άτομα αντί να το γυρήσουμε στο age of empire να συνεχίσουμε το κάψιμο όπως μας αρέσει και όχι παίζοντας σιμ-σίτη στη νέα έκδοση.

* θα ήθελα να ξέρω αν η πρόταση μου βρίσει σύμφωνους και άλλους παίχτες...και αν υπάρχει η δυνατότητα για να βγεί μία δημοσκόποιση για το σε τι έκδοση θα προτιμούσαμε τον επόμενο σέρβερ.

** Όταν υπάρχει ακόμα ο classic και έχει τόσο κόσμο δε θα ήταν κρίμα να μην υπάρχει και ένας σέρβερ Τ3.6 ή έστω Τ3.5 (ακόμα και χωρίς τα άρτιφακτ).
    HISTORY :
    1. Speed.gr#3 Alfred Hitchcoc
    2. S4.gr Lizard ~GnG~

http://www.youtube.com/watch?v=6J7ri91oVcM

crist
    Guest

Προεπιλογή

Φίλε μου εγώ συμφωνώ μαζί σου απολύτως διότι , αρκετοί παίχτες δεν έχουν ενθουσιαστεί με την καινούργια έκδοσή .Θα πρέπει να υπάρχει τουλάχιστον ένας σερβερ με την παλιά έκδοσή .

Προεπιλογή

ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟΙ SERVERS ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ Τ4ΑΡΙΣΟΥΝ, ΤΟΤΕ ΣΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Τ3.6 ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΕΠΕΤΕΙΑΚΕΣ & ΕΠΙΚΕΣ ΜΑΧΕΣ ΜΕ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ.
    ΔΕ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ "ΦΤΙΑΝΧΟΜΑΙ" ΣΕ Τ4.
    ΑΔΗΜΟΝΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΥΣΗ ΤΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥ
    ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ....
    DARK KN1GHT

Περιοχή

Προεπιλογή

Ποιός θα είναι ο τελευταίος Τ3.6 όμως...πολύ φοβάμαι ότι απο τη στιγμή που ο σ5 ξεκινάει σε Τ4,όλοι οι επόμενοι θα είναι Τ4 το οποίο είναι μια αηδία και μισή...ακόμα και αν παίξουμε πολλοί θα το κάνουμε με βαριά καρδιά και μόνο λόγο της παρέας του καθενός.
    HISTORY :
    2. S4.gr Lizard ~GnG~

Προεπιλογή

Ο t4 είναι γραμμένος με flash τεχνολογία. Φαντάζομαι ότι το μεγάλο του ατού είναι πως θα εξαλειφθούν τα botakia/scripts.
    "Το παρόν thread θα κλειδωθεί. Τέτοιου είδους θέματα, το μόνο που προσπαθούν να κάνουν, είναι να δώσουν λάθος εντυπώσεις και να δυσφημήσουν το παιχνίδι."

Περιοχή

Προεπιλογή

ας φτιάχνανε τότε και μία έκδοση Τ3.6 πλάς με φλάσ...δε διαφωνεί κανένας με την εξάληψη μποτ-σκρίπτ...με τις αλλαγές στο game-play...στους ήρωες π.χ...στους ναταριανούς κτλ...αυτά μας χαλάνε νομίζω.και όλα πιστεύω γίνοντε για να χώνουμε περισσότερα ευρώ.
    HISTORY :
    2. S4.gr Lizard ~GnG~

crist
    Guest

Προεπιλογή

Νομιζω το εχουν παρακανει το θεμα , με τους ηρωες και ναταριους .Πρεπει τουλαχιστον να υπαρχει ενας σερβερ με την παλια εκδοση .

Προεπιλογή

+1 απο εμενα..
    καντε τον s4 με 3.5 (χωρις καν αντικειμενα)..να δωσουμε μια τελευταια μαχη
    να κανουμε,αυτο που λεμε ολοι εδω και τοσους σερβερ: "αυτος θα ειναι ο τελευταιος μου σερβερ",
    αλλα να το κανουμε με το παιχνιδι στην μορφη που μας αρεσει...
    ουτως η αλλως με το Τ4 δεν νομιζω να παιξουν αρκετοι ξανα,οποτε δωστε μας εναν τελευταιο καλο σερβερ!
    s4:val-Revenge
    s1:dorinaki- CB
    grx4 alokotes_meres Μ.Λ
    grx5 Clyde ΕΛΛΑΣ
    grx6 alokotes_meres/LoT/Bonnie Μ.Λ
    s2 v4 Bonnie & Clyde

Προεπιλογή

Όλα θέμα συνήθειας είναι. Μετά από λίγους μήνες αυτά τα thread θα έχουν ξεχαστεί. Το ίδιο είχε γίνει και με την προσθήκη αντικειμένων στο παιχνίδι, το ίδιο και με κάποιες αλλαγές στο plus (goldclub, αυτόματη αποφυγή).
    H ψαλίδα γι αυτόν που ξοδεύει αλόγιστα gold με κάποιον που παίζει με σταθερό budget σίγουρα θα μεγαλώσει... αλλά γι αυτό υπάρχει το παιχνίδι, για να βγάζουν οι δημιουργοί του λεφτά (εδώ στον speed, βγάζουν νωρίτερα τους ναταρίους για να τον τελειώσουν μια ώρα αρχύτερα, μάλλον παρατηρήθηκε κοιλιά στα έσοδα...).
    "Το παρόν thread θα κλειδωθεί. Τέτοιου είδους θέματα, το μόνο που προσπαθούν να κάνουν, είναι να δώσουν λάθος εντυπώσεις και να δυσφημήσουν το παιχνίδι."

Το avatar του χρήστη General Grievous
    Περιοχή
    Ταξίδι στα Τάρταρα

Προεπιλογή

+1 Γιατί δεν μειώνουμε τους κλασσικ και στην θέση τους να μπουν οι 3,6;.ο σπιντ τι θα γίνει
    Εγώ ψήφισα τον Αλή Μπαμπά..γιατί έχει μόνο 40 κλέφτες...

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=K3JnvGWS4A0

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές