Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 43 από 43

Θέμα: WW - Αναφορές

Προεπιλογή

Αρχικό μήνυμα απο oursoula
    πως γινετε να θελανε ολοι να ενωσουν το +/- και να εχει γινει ετσι αξιο αποριας...και διαβασε τα ποστ που εχεις κανει γιατι εχεισ μπερδευτει...τοτε γιατι σπασατε με αγγελο αφου θελατε να ειστε μαζι??????????? εσεις σπασατε τα συμφωνα απο οτι ξερω....OΛΥΜΠΙΟΙ εγκατέλειψε την συμμαχία με HM™. 11.03.11 15:19
    ΟΛΥΜΠΙΟΙ εγκατέλειψε την συμμαχία με HM™. 11.03.11 12:41
    OΛΥΜΠΙΟΙ εγκατέλειψε την συμμαχία με HM™II. 11.03.11 15:19
    ΟΛΥΜΠΙΟΙ εγκατέλειψε την συμμαχία με HM™II. 11.03.11 12:41
    OΛΥΜΠΙΟΙ εγκατέλειψε την συμμαχία με UNION V. 11.03.11 15:19
    ΟΛΥΜΠΙΟΙ εγκατέλειψε την συμμαχία με UNION V. 11.03.11 12:40
    OΛΥΜΠΙΟΙ εγκατέλειψε την συμμαχία με HM™III. 11.03.11 15:19
    ΟΛΥΜΠΙΟΙ εγκατέλειψε την συμμαχία με HM™III. 11.03.11 12:40

ξερω ..ξερω....ολοι την ενωση του +/-......

Πρώτα απ’ όλα καλό θα ήταν να μας πεις που απέκτησες και πότε τις γνώσεις περί διπλωματίας, τι στιγμή που εσύ η ίδια μου δήλωσες (πριν κανένα 2μήνο για την ακρίβεια) ανοιχτά και απροκάλυπτα ότι δεν ξέρεις να παίζεις Travian (skype όμως παίζεις καλά ) και ότι ασχολείται ο dual σου με το λογαριασμό.
    Αλήθεια αυτήν την όαση που επιχειρούσες επί 2 ώρες απεγνωσμένα να την πάρεις όσο μιλούσαμε στο skype και χτυπιόσουν γιατί δεν καταλάβαινες για ποίο λόγο δεν έχεις πάρει ακόμη, τώρα έμαθες το γιατί ή ακόμη το ψάχνεις?
    Πως το ξέρεις ότι οι ΟΛΥΜΠΙΟΙ εγκατέλειψαν τις συμμαχίες αυτές εσύ απ’ότι θυμάμαι ήσουν GH ή έφυγες και από εκεί??

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο farditsis Εμφάνιση μηνυμάτων
    στα εχω πει και απο το τηλεφωνο , στα λεω και απο εδω : "πριν κατηγορησεις καποιον ή πριν βγαλεις βιαστικα συμπερασματα , σκεψου τι εχει γινει μεχρι σημερα , ποιοι εχουν παλεψει για τα +/- και ποιοι θελανε να δωσουν την εικονα οτι παλευουν για το τεταρτημοριο."

μηπως εχεις αντιρηση οτι καποιοι παλευαν για την ενωση του +/- , καποιοι αλλοι για την ενδυναμωση της συμμαχιας τους , καποιοι θελανε να δειχνουν οτι παλευουν για το +/- και καποιοι αλλοι απλα πηγαιναν οπου φυσαει ο ανεμος χωρις σχεδιο και πλανο??????? δεν νομιζω πως εχεις αντιρηση......
    προσωπικη παντως αποψη , οτι οι Ολυμπιοι τελικα αποδειχτηκαν απο τις "σπαθενιες" συμμαχιες!!!!!!

Ps. To οτι εγκατελειψαν τα συμφωνα πρωτοι , δεν λεει κατι ursula. Μπορει να υπηρχαν πολλοι λογοι για αυτο...... Μην ρωτησεις παντως αυτον που σου πασαρε την ενημερωση. Σιγουρα δεν θα σου πει την αληθεια!!!!!! Και μην πεις οτι δεν στα πασαρε κανεις , γιατι δεν θα σε πιστεψω
    Όσο για τους Ολύμπιους συμφωνώ απόλυτα μαζί σου Αντώνη διότι είχα άψογη συνεργασία μαζί τους, δεν αναίρεσαν ποτέ όποια συμφωνία κάναμε, ήταν τυπικοί σε όλα και ναι ήταν η ποιό ξεκάθαρη συμμαχία σε αυτόν τον δολοπλόκο server, σε αντίθεση με άλλους που αυτά που επιθυμούσαν τα επεδίωκαν μέσο αντιπροσώπων, τους οποίους στο τέλος τους άφηναν εκτεθειμένους βγάζοντας την ουρά τους απ’έξω. Αυτές είναι συμφωνίες κάτω από το τραπέζι γλυκιά μου oursoula, ρώτα και τον Άγγελο να σου πει τις λεπτομέρειες είναι πολύ καλός σ’αυτά

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο angelo57dm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλή σου συνέχεια Γιαννάκη και σου ευχομαι στον άλλο σέρβερ να βρείς και να πετύχεις όσα δεν πετυχες στους άλλους και το κυριώτερο να τερματίσεις επιτέλους σερβερ ..
    Θα σε παρακαλέσω όμως να μην συνεχίζεις να επανέρχεσαι στα του 1 γιατι το μονο που κάνεις ειναι να εκτίθεσαι και να επιβεβαιώνεις όλας οσα είχα πει και προβλέψει τοσο εγώ οσο και οι περισσότεροι δικοι μου απο πενταμήνου , με σημαντικότερο ότι στο οτι επαιζες διπλό παιχνίδι υπέρ του ΜΕΓΑ ΜΑΓΓΙΣΤΡΟΥ και της παρέας του
    Καταρχήν μου δημιουργείται η εξής απορία:
    Αφού έπαιζε διπλό παιχνίδι ο Γιάννης και η παρέα του και εσύ το ήξερες από 5μήνου (καθώς και οι δικοί σου , όπως ισχυρίζεσαι) γιατί διατηρούσες για ένα ακόμη 5μήνο συμμαχία μαζί τους?
    Μήπως γιατί συμφωνούσες με το διπλό παιχνίδι? Μήπως γιατί σού αρέσουν οι ίντριγκες? Μήπως σου αρέσει να κυνηγάς φαντάσματα και πιστεύεις πως έτσι θα ξεσκεπάσεις τη σκευωρία του αιώνα?
    Μήπως τους κρατούσες ως συμμάχους επειδή δεν σου έμεινε κανείς άλλος?

Όσο για το ποιος εκτίθεται γνωρίζουμε καλά όλοι, εκτός από σένα και την oursoula-τον σοβατζή του s1- (τώρα με την κρίση καλό επάγγελμα βρήκε ), ότι αυτοί δεν είναι οι Ολύμπιοι αλλά κάποιοι άλλοι που τους αρέσει το παιχνίδι του εντυπωσιασμού και των λέξεων

Ήμουν και εγώ στο πλοίο

Barbie
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Eri_ : 23-03-11 στις 23:00

angelo57dm
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eri_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσο για το ποιος εκτίθεται γνωρίζουμε καλά όλοι, εκτός από σένα και την oursoula-τον σοβατζή του s1- (τώρα με την κρίση καλό επάγγελμα βρήκε ), ότι αυτοί δεν είναι οι Ολύμπιοι αλλά κάποιοι άλλοι που τους αρέσει το παιχνίδι του εντυπωσιασμού και των λέξεων

Ήμουν και εγώ στο πλοίο

Barbie
    Αγαπητή μου όπως πάντα εκτος τόπου και χρονου .
    Κάνεις λάθος οταν λές ότι " Ήμουν και εγώ στο πλοίο "
    Οχι ήσουν ενα απο τα πλοία του στόλου που δυστυχώς ναυάγησε και τώρα πιά ειναι οριστικά και αμετάκλητα εκτός (σέρβερ ) και κατά συνέπεια δεν θα ασχοληθώ με τα οσα λές ....
    Καλη σου συνέχεια και εαν θελετε να μιλησεται για τον πονο σας στον σερβερ ανοιξτε δικο σας ποστ
    Εδω ειναι για αναφορες για τα ww και μονο

ΥΓ . Μια και λες για τις γνώσεις τις Ουρσουλας καλό ειναι να κοιτάξεις τις δικές σου πρώτα και μετά να μιλάς

akaluptos
    Guest

Προεπιλογή

το θεμα ηταν αναφορες -ww λυπαμε

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345

Παρόμοια Θέματα

1. WW αναφορές
    By el malo in forum Αρχείο Server 5 (4)
    Απαντήσεις: 57
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-06-14, 11:45
  2. Αναφορές μάχης
    By RuLeR in forum Πολιτική και διπλωματία - Κόσμος 5