Σελίδα 4 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 62

Θέμα: Και αλλοι ξυλοδαρμενοι εγιναν wing?

Προεπιλογή re ousttttttttt

RE oust mpatsoulides kai loipa anthrwpakia

Προεπιλογή

oust apo edw re mpatsoi oust

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Shadowed Εμφάνιση μηνυμάτων
    4-5 ατομα?Για να δουμε....Alkiviadis,Ace,Gary,Nalicious,Tromokratis ,Panthiras,Charmer,Mpompolakias,Bagioko,Kossa,Lucr etia,Black Purle,Mozebi,thrakas,thunder,kaboom και οι περισσοτεροι με 3-4 acc o καθενας..μαλλον δεν ξερεις να μετρας μου φαινεται...4-5 ατομα ειναι αυτα που λειπουν...Ναι και δειξε μας καποιες αναφορες οπως αυτη που εσπασες παικτη ακαδημιας που ειχε 2 χωρια και εσυ εχεις 22 να σε καμαρωσουμε η δειξε μας τις αναφορες απο τις επιθεσεις που εγιναν στους υπ.επιθεσης σας!Εκτος και αν βαλατε καινουριους σημερα που δεν τους εχουμε σπασει! Μιας και γινατε wing σου προτεινω να παρεις την αδεια του αρχηγου σου οταν θα θελησεις να απαντησεις!
    Ισχυει ακομα οτι το hammer σου θα χτυπησει στοχο που θα ζητησει η ZGST?η πρεπει να ρωτησεις τον αρχηγο σου και γι'αυτο?
    Ανώνυμε μάλλον ρόσκο θα σε πω γιατί έτσι σε ξέρουν τώρα ποια γιατί δεν μετράς λίγο καλύτερα να δεις ποσα άτομα είναι από την TGR στον σ2 όλο λάθη μου είσαι και δεν μου αρέσει αυτό το πράγμα,

Y.G να σε ρωτήσω ποσο δίνω το clear σου στο στοίχημα?
    γιατί μέχρι στιγμής μας έχεις δόσεις καλά λεφτά στο να μπάρας "αντικεμενα" και να μην μπορείς να τα πάρεις

φύλακα στο λέω πάντα

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

4-5 ατομα?Για να δουμε....Alkiviadis,Ace,Gary,Nalicious,Tromokratis ,Panthiras,Charmer,Mpompolakias,Bagioko,Kossa,Lucr etia,Black Purle,Mozebi,thrakas,thunder,kaboom και οι περισσοτεροι με 3-4 acc o καθενας..μαλλον δεν ξερεις να μετρας μου φαινεται...4-5 ατομα ειναι αυτα που λειπουν...Ναι και δειξε μας καποιες αναφορες οπως αυτη που εσπασες παικτη ακαδημιας που ειχε 2 χωρια και εσυ εχεις 22 να σε καμαρωσουμε η δειξε μας τις αναφορες απο τις επιθεσεις που εγιναν στους υπ.επιθεσης σας!Εκτος και αν βαλατε καινουριους σημερα που δεν τους εχουμε σπασει! Μιας και γινατε wing σου προτεινω να παρεις την αδεια του αρχηγου σου οταν θα θελησεις να απαντησεις!
    Ισχυει ακομα οτι το hammer σου θα χτυπησει στοχο που θα ζητησει η ZGST?η πρεπει να ρωτησεις τον αρχηγο σου και γι'αυτο?

Ανώνυμε μάλλον ρόσκο θα σε πω γιατί έτσι σε ξέρουν τώρα ποια γιατί δεν μετράς λίγο καλύτερα να δεις ποσα άτομα είναι από την TGR στον σ2 όλο λάθη μου είσαι και δεν μου αρέσει αυτό το πράγμα,

Y.G να σε ρωτήσω ποσο δίνει το clear σου στο στοίχημα?
    γιατί μέχρι στιγμής μας έχεις δόσεις καλά λεφτά στο να βάρας "αντικεμενα" και να μην μπορείς να τα πάρεις

φιλικά στο λέω πάντα[/QUOTE]
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Recoba : 24-03-11 στις 20:07

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Vlaxostoukaman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετα απο αφορητες πιεσεις που δεχομαι για να απαντησω σε αυτην την προσκληση προκληση εγω ενα θα πω

Αμπαλε montana name the place and time θα εχω μαζι μου και τους thundercats και την λεγεωνα των υπερηρωων , να δω μετα τι θα τα κανεις τα χελωνονιτζακια

Αυτονομιστης
    Δεν σου μιλώ ανάγωγε ε ανάγωγε

**************SAY HELLO TO MY LITTLE FRIEND *************
    _________S.A.S__________
    Proud Losers of s2.3

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Οι κακιες γλωσσες λενε οτι μετα απο σπασιματα των capital αρκετων παικτων της HC απο την ZGST μεσα σε μια εβδομαδα οι HC η οποια στην ουσια ειναι η TGR του σερβερ 4 εγινε wing των S.A.S! Τι εγινε βρε παιδια?Εσεις wing? Ντροπη...
    μην λες ψέματα θα σου μεγαλώσει η μύτη και μετά θα είσαι σαν τον αστυνόμο σαΐνη

andreasapoel
    Guest

Προεπιλογή

μην κοροιδευετε τον μικρο ειναι η ωρα του παιδιου! μικρε μου συνεχισε με το παραμυθακι σου στο εχουν μαθει τοσο καλα! ρεμαλια αφηστε τον μικρο να εκφραστει εστω και μεσα απο την ανωνυμια του
    και η προπαγανδα συνεχιζετε
    καντε συμβουλιο για το τη θα πειτε τωρα κοντευει η κωλοτουμπα της χρονιας η ακομη?

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Recoba Εμφάνιση μηνυμάτων
    μην λες ψέματα θα σου μεγαλώσει η μύτη και μετά θα είσαι σαν τον αστυνόμο σαΐνη
    Ψεμματα ειναι τα σπασιματα?Δεν νομιζω....Ψεμματα ειναι οτι γινατε wing?Δεν νομιζω....Μαλλον δεν ξερετε τι σας γινετε κυριε recoba και θα πρεπει να το κοιταξετε..Φιλικα παντα ολα αυτα

Προεπιλογή

Ψεμματα ειναι τα σπασιματα?Δεν νομιζω....Ψεμματα ειναι οτι γινατε wing?Δεν νομιζω....Μαλλον δεν ξερετε τι σας γινετε κυριε recoba και θα πρεπει να το κοιταξετε..Φιλικα παντα ολα αυτα
    συνεχισε να απαντας σε ο,τι θεωρεις σκοπιμο επιθεωρητη καλαχαν!
    αναφορες να βγαλω απο το γκαρυ?
    ναι η' οχι?
    θα ορισεις σερβερ?
    ναι η' οχι?
    το ονοματακι σου στο παιχνιδι ανωνυμε θα μας το πεις?
    ναι η' οχι?

kaboom
    proud member of ~TGR~

Περιοχή
    TGR

Προεπιλογή

Ψέματα ότι κάνατε συμμαχία με τους r ενώ ήσουν σε πόλεμο και τους έλεγες φάρμες...
    Ψέματα ότι δεν έχεις κάνει clear ούτε σε όαση
    Ψέματα ότι ήσουν φαβορί για να πάρεις server και τώρα δεν μπορείς να κρατήσεις ούτε μπότες???
    μετρα σπασίματα σε cap δικά σου και άσε της αερολογίες

φιλικά στο λέω πάντα

http://www.youtube.com/watch?v=42yoDIv83W4

Σελίδα 4 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-04-11, 23:40
  2. Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-07-09, 10:51
  3. Ιδρυση 2ης συμμαχιας(wing)
    By turboman1700 in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 4