Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7

Θέμα: ο σέρβερ 5 και η κολλητή μου...

Το avatar του χρήστη lizard
    Περιοχή
    Peristeri-Psaxna-Salamina

Προεπιλογή ο σέρβερ 5 και η κολλητή μου...

αποφασίζοντας να μπω στον σέρβερ 5 νόμιζα ότι θα παίξω μόνο για την πλάκα μου...για την παρέα των παλιόφιλων GnG και γιατί κλασικά έχω άχτη κάποιον νουμπά...ποτέ όμως δε σκέφτηκα ότι ο σ5 μπορεί να σταθεί αφορμή να αποκαταστήσω την πανέμορφη κολλητή μου.Βλέπετε απο τη μία τα υψηλά κρητήρια που έχει θέσει στους άντρες (κυρίος τα οικονομικά) και απο την άλλη ο κύκλος συναναστροφών μου (άφραγκοι φοιτητές) δε μου επέτρεψαν μέχρι τώρα να της βρώ κάποιον που να της ταιριάζει...15 αποτυχημένες προσπάθειες μέχρι τώρα.Βέβαια μπένοντας σήμερα στο κομμάτι των δημοπρασιών του σ5 κατάλαβα ότι τελικά έψαχνα σε λάθος μέρος...Γιατί λοιπόν να ψάχνω θύμα(εεε συγνώμη εννοώ γαμπρό) μέσα απο την παρέα μου σε άτομα που πληρώνουν το φραπέ με 20λεπτα-50λεπτα...όταν υπάρχουν άτομα στον σ5 που πληρώνουν 50λεπτο για εικονικούς αρουρέους,2εβρα για εικονικούς πάπυρους και με φρέσκα,αγνώστου χρώματος , κατοσταεβρα για τσεκούρια ρόπαλα και λοιπά αντικείμενα...Αποφάσησα λοιπόν να προτείνω εδώ στο φόρουμ αυτό να δημοπρατήσουμε την κολλητή μου (ψηλή γυμνασμένη μελαχρινή,μπλε μάτια μέτριο στοίθος και λακάκια στη μέση...στα extras συμπερηλαμβάνοντε 3 ταττοο κ piercing σε χείλος,μύτη)...μπορείτε να κάνετε προσφορές για την κοπελιά...ο πιο πλούσιος ας κερδήσει την καρδιά της.

P.S
    *δε δεχόμαστε gold k silver,αυτά στον υξιδάκι...αρχική τιμή 100 ευρώ και οι προσφορές ανεβένουν με ελάχιστο ποσό τα 10 ευρώ...
    **παράλληλα έχω βγάλει κ ένα κουβά στις δημοπρασίες,όποιος τον χτυπήσει σε αξιόλογη τιμή,η προσφορά του θα εκτιμηθεί δεόντος...δε θα του δώσω την κολλητή,αλλά κάτι θα βρούμε κ γι αυτόν.
    HISTORY :
    1. Speed.gr#3 Alfred Hitchcoc
    2. S4.gr Lizard ~GnG~

http://www.youtube.com/watch?v=6J7ri91oVcM

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lizard Εμφάνιση μηνυμάτων
    αποφασίζοντας να μπω στον σέρβερ 5 νόμιζα ότι θα παίξω μόνο για την πλάκα μου...για την παρέα των παλιόφιλων GnG και γιατί κλασικά έχω άχτη κάποιον νουμπά...ποτέ όμως δε σκέφτηκα ότι ο σ5 μπορεί να σταθεί αφορμή να αποκαταστήσω την πανέμορφη κολλητή μου.Βλέπετε απο τη μία τα υψηλά κρητήρια που έχει θέσει στους άντρες (κυρίος τα οικονομικά) και απο την άλλη ο κύκλος συναναστροφών μου (άφραγκοι φοιτητές) δε μου επέτρεψαν μέχρι τώρα να της βρώ κάποιον που να της ταιριάζει...15 αποτυχημένες προσπάθειες μέχρι τώρα.Βέβαια μπένοντας σήμερα στο κομμάτι των δημοπρασιών του σ5 κατάλαβα ότι τελικά έψαχνα σε λάθος μέρος...Γιατί λοιπόν να ψάχνω θύμα(εεε συγνώμη εννοώ γαμπρό) μέσα απο την παρέα μου σε άτομα που πληρώνουν το φραπέ με 20λεπτα-50λεπτα...όταν υπάρχουν άτομα στον σ5 που πληρώνουν 50λεπτο για εικονικούς αρουρέους,2εβρα για εικονικούς πάπυρους και με φρέσκα,αγνώστου χρώματος , κατοσταεβρα για τσεκούρια ρόπαλα και λοιπά αντικείμενα...Αποφάσησα λοιπόν να προτείνω εδώ στο φόρουμ αυτό να δημοπρατήσουμε την κολλητή μου (ψηλή γυμνασμένη μελαχρινή,μπλε μάτια μέτριο στοίθος και λακάκια στη μέση...στα extras συμπερηλαμβάνοντε 3 ταττοο κ piercing σε χείλος,μύτη)...μπορείτε να κάνετε προσφορές για την κοπελιά...ο πιο πλούσιος ας κερδήσει την καρδιά της.

P.S
    *δε δεχόμαστε gold k silver,αυτά στον υξιδάκι...αρχική τιμή 100 ευρώ και οι προσφορές ανεβένουν με ελάχιστο ποσό τα 10 ευρώ...
    **παράλληλα έχω βγάλει κ ένα κουβά στις δημοπρασίες,όποιος τον χτυπήσει σε αξιόλογη τιμή,η προσφορά του θα εκτιμηθεί δεόντος...δε θα του δώσω την κολλητή,αλλά κάτι θα βρούμε κ γι αυτόν.

την θελω εγω.......κοιτα ειμαι λιγο χαλιας και λιγο μεγαλος σε ηληκια.....αλλα εχω λεπτα αισθηματα και καλη δουλεια.....θα ειναι βασιλισσα στο χωριο να εισαι σιγουρος φιλε μου.....και επειδη εχω αδυναμια στα piercing προσφερω 1000ε....

ευελπιστω για αμεση απαντηση.....

δημητρης

υγ....ειμαι 1,83 με μικρη καμπουριτσα αλλα συμπαθιτικη....ισια μαλλια καστανα με δυνατοτητες φαλακρας στα επομενα χρονια.....
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Περιοχή
    MANIATIKA

Προεπιλογή

λολ καικε αυτος....!!!
    ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΠΑΡΘΕΝΙΑ ΜΟΥ...
    ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ???

ME THIMASE???
    GnG

Προεπιλογή

Επειδη τυγχανει να εχω σχεσεις με Περιστερι δινω 1500(και θα σου δωσω και κατι τις εσενα για μεσιτικα)
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Προεπιλογή

λυπάμαι πολυ που αργησα να παρω ειδηση το θεματακι. Σιγουρα ειναι δακτυλος του ανταγωνισμου.. θετω λοιπον εαυτον προς κριση και αξιολογηση γιατι οπως ειναι γνωστο τοις πασοι. "τα λεφτα ειναι λεφτα και τα προσωπατα ειναι προσωπατα". εαν λοιπον η νυφη ειναι ελαφρως μεταχειρισμενη, εστω και απο τριτο χερι, σε καλη κατασταση και με λιγα χιλιομετρα , στειλτε μου την τελευταια προσφορα να την καλυψω με την μια.. γιατι οπως λεει και ενας μεγαλος μαλθακας ( εκ του μαλθακος, μην τολμησει και το σβησει κανενας ) "λεφτα υπάρχουν "...

Προεπιλογή

Εγώ θα δώσω 1 ευρώ παραπάνω απ'ότι θα δώσει ο Κώτσος43!!!!

Προεπιλογή

Οποτε δεν εχω αλλη επιλογη,θα δωσω 2 ευρω παραπανω απο τον Κωτσο και 1 παραπανω απο το Νικηφορο!!!!!
    PROUD MEMBER OF BEARS
    Proud Member of E.R grx 2011-12 win. 2012-13 win.2013-14 win.
    http://www.youtube.com/watch?v=HGE19...ature=youtu.be

Παρόμοια Θέματα

1. Νέος Σέρβερ
    By ComeOnDieYoung in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-05-14, 12:30
  2. Να κλείσει ο σέρβερ για το πασχα...
    By punk attack in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-04-11, 12:53
  3. Ερώτηση για σέρβερ 2
    By billakos99 in forum Γενικά