Σελίδα 11 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 101 έως 110 από 111

Θέμα: H κριση δεν ακουμπαει τα -/-

Προεπιλογή

Καλησπέρα και από εμένα στην παρέα, μόνο για το (-\-) συζητάμε εδώ? Όλο το (+|+) κάθετε βρε παιδιά και έχω βαρεθεί!!!!! Έτοιμος για ντιλίτ είμαι, καθόλου ενδιαφέρον!!!!!!!!!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Νικηφόρος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα και από εμένα στην παρέα, μόνο για το (-\-) συζητάμε εδώ? Όλο το (+|+) κάθετε βρε παιδιά και έχω βαρεθεί!!!!! Έτοιμος για ντιλίτ είμαι, καθόλου ενδιαφέρον!!!!!!!!!
    Μια απο τα ιδια νικιφορε . πιο @@@@ σερβερ δεν πρεπει να εχει περασει.

Προεπιλογή

βρε παιδιά άμα βαριέστε αλλού μπορείτε να μετοικίσετε στον -/-. Για ελάτε και εσείς να γίνει το γνωστό :

Αδερφές και παλικάρια γίναμε μαλλιά κουβάρια.

:P

Προεπιλογή

opa pefth ksulo paidiaaa thete pareaaaa :P

Προεπιλογή

χάχα είσαι θεός όλο το -/- είναι κοιμήσηδες μαζί και εγώ αδερφές γίναμε και πρώτοι αυτοί που είναι στην κορυφή του pop με 2-3 -4-5-6 log server είναι αυτός?

Wink

να βγάλω 5 akaoynt η να πάρω παρατημένα να φτάσω κορυφή???????????

Προεπιλογή

ΕΙΣΤΕ AMPALOI POSES ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΚΟΜΑ?
    Σύμφωνο μη επίθεσης με:
    ΝΑΥΤΕΣ
    F-WK
    F-A
    F-L
    F-C

ME TOYS PRODOTES ΠΟ ΠΟ ΧΕΣΜΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S.X Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΕΙΣΤΕ AMPALOI POSES ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΚΟΜΑ?
    Σύμφωνο μη επίθεσης με:
    ΝΑΥΤΕΣ
    F-WK
    F-A
    F-L
    F-C

ME TOYS PRODOTES ΠΟ ΠΟ ΧΕΣΜΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ
    καλα βρε φιλε τι πειραζει??? στο endgame νομιζω θα ειναι ακομα περισσοτεροι ελεος
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Οικολογικες οργανωσεις επικοινωνουν μαζι μας μετα τις τελευταιες εξελιξεις στο -/-.
    Ζητουν να μεινουν ανεπαφα τα δαση που εχουν ερθει στα χερια μας τελευταια...
    ...Παιδια και εμεις οικολογοι ειμαστε, μαλιστα μαζι με τα δεντρα μπορουμε να ποτιζουμε και τα <<φυτα>> που τα εσπερναν τοσα καιρο....
    Ρε παιδια, λιγο ντροπη....τραβιαν παιζεται ...οχι τον μπομπ τον ξυλοκοπο

Προεπιλογή

τα πραγματα ειναι περισσοτερο σοβαρα απο οτι νομιζουν καποιοι. πληροφοριες απο εμπιστη πηγη αναφερουν οτι στα δεντρα που εχουν φυτευσει οι αντιπαλοι στα δασικα χωρια τους κρυβεται το 5ο στοιχειο του τραβιαν. συγχωρεστε με δεν μπορω να πω περισσοτερα αυτη τη στιγμη γιατι ποναει η μεση μου.
    κατα τ'αλλα καλα ησυχια.

καταρχην, σταματηστε ολοι να γκρινιαζετε για τις υπερσυμμαχιες των επτα θαλασσων και για την προσελευση του σερβερ. αν δε σαρεσει φανταστικε μου αναγνωστη τραβα παιξε sudoku. επισης το να βγαινει καποιος και να κραζει αντιπαλους και συμμαχους για το γεγονος οτι παιζουν 3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13 λογαριασμους ο καθενας ειναι λιγακι κουτο.

επειτα, ας ενημερωσει καποιος τους νεους παιχτες οτι το παιχνιδι δεν τελειωνει στο 4μηνο πανω μαγκες. εχουμε δρομο ακομα.... ξερετε ποσες κοτσανες θα δουμε ακομα?

συνεχιζω, μετα απο ενημερωση απο το επιτελειο μου εμαθα οτι ο διαγαλαξιακος υπερπληρης στρατος με τις ηλεκτροκινουμενες αρκουδες και τα χαζοχαρουμενα γκνου, σκεφτεται να στειλει επιθεσεις κατακτησης στους devils γιατι στα δασικα τους χωρια υπαρχει μια σπανια ψειρα η οποια εχει φοβερες ηλεκτρομαγνητικες ιδιοτητες.

για να κλεισω,
    γιωργο σε ψαχνει ο τολης.
    οι ανθρωποι δεν παιρνουν πρωτοβουλιες γιατι δεν τους το πε κανεις..

Σελίδα 11 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 9101112 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. δωρα πασχα μεσα στην κριση στα -/-
    By theogrooves in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-04-10, 16:18

Δικαιώματα - Επιλογές