Σελίδα 5 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 50 από 111

Θέμα: H κριση δεν ακουμπαει τα -/-

angelo57dm
    Guest

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lord Αnatar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου εξήγησα τότε στο Forum, και στο Skype, οτι εμείς τότε σαν Angels δεν γνωρίζαμε για το ACC ZOZEFIN. Φέτος που έχεις μερικά απο τα άτομα που γνώριζαν, και απάρτηζαν το ACC ZOZEFIN μπορείς να τους ρωτήσεις.
    Βαγγέλη το δέχθηκα αλλά απάντησε και εσύ εάν εγώ ειχα η δεν ειχα ρουφιάνους

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο inferno77 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mιλαμε και για τα περσινα?Μιλαμε για την υπερσυμμαχια των 7 θαυματων και των 3 σχεδιων?Μιλαμε για τα θαυματα που ανεβαιναν με δανεικα σχεδια επειδη αλλιως θα επρεπε να μεινουν καρφωμενα στο 0?Μιλαμε για υπερσυμμαχιες που απο τον δευτερο μηνα του σερβερ ειχαν κοντα το 60% των ακκ (σε σερβερ 5000 ακκ ) και δεν καταφεραν να κερδισουν?

Η μηπως θελουν καποιοι απο εδω μεσα να μιλησουν οταν για ενα παιχνιδι σαν το τραβιαν προσεφεραν 100 ευρω για ενα σχεδιο?Και τωρα οι ιδιοι αυτοι κυριοι μιλανε για Golden boys κτλ.Παρακαλω ας ειμαστε λιγο αντικειμενικοι,ας ειμαστε λιγο σοβαροι και ταυτοχρονα να διασκεδαζουμε το παιχνιδακι και να βγαζουμε τα γουστα και το χαβαλε μας...

Τι να μας πείς και εσύ βρε άκυρε του περσινού Server ??? που απο πέρυσι ακόμα ξύλο τρώτε...

χα χα χα χα...... ΕΛΕΟΟΟΟΣ

W4NTED
    ~Angels~Angels~Angels~

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο angelo57dm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βαγγέλη το δέχθηκα αλλά απάντησε και εσύ εάν εγώ ειχα η δεν ειχα ρουφιάνους
    Βρε μια χαρά έπαιξες πέρυσι, μην ακούς κάνεναν.
    ~Angels~Angels~Angels~

Προεπιλογή

Ακυρος ξε-ακυρος το θαυμα μου το πηγα στο 99.Εσυ τα δικα σου δεν ειχες να τα ανεβασεις και δανειζοσουν σχεδια η προσπαθουσαν οι δικοι σου να αγορασουν.Στρατο σοβαρο δεν παρουσιασες ενω εγω σαν συμμαχια εκανα και 5-6 επιθεσεις σε θαυματα με οτι καθυστερηση συνεπαγεται αυτο.Τον χαρακτηρισμο στον επιστρεφω απλα δειχνεις το αληθινο σου προσωπο....

Το ποιος ειναι ο ακυρος και ποιος οχι το εδειξε ο προηγουμενος σερβερ.Αλλαξε το στον τωρινο και ασε κατα μερους τους χαρακτηρισμους.

Προεπιλογή

Ακυρος ξε-ακυρος το θαυμα μου το πηγα στο 99.Εσυ τα δικα σου δεν ειχες να τα ανεβασεις και δανειζοσουν σχεδια η προσπαθουσαν οι δικοι σου να αγορασουν.Στρατο σοβαρο δεν παρουσιασες ενω εγω σαν συμμαχια εκανα και 5-6 επιθεσεις σε θαυματα με οτι καθυστερηση συνεπαγεται αυτο.Τον χαρακτηρισμο στον επιστρεφω απλα δειχνεις το αληθινο σου προσωπο....

Το ποιος ειναι ο ακυρος και ποιος οχι το εδειξε ο προηγουμενος σερβερ.Αλλαξε το στον τωρινο και ασε κατα μερους τους χαρακτηρισμους.

Πολύ ευαίσθητος είσαι βρέ παιδί μου. Μην τρελένεσαι, άκυρο σε είπα δεν σε έβρησα

Και πέρυσι και φέτος, δεν παίζουμε για τα WW αυτό μπορείς να το συνειδητοποιήσεις ???

μόνο ξύλο ξύλο ξύλο ξύλο.... αααααα και άγριο ξύλο ...
    ~Angels~Angels~Angels~

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lord Αnatar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ ευαίσθητος είσαι βρέ παιδί μου. Μην τρελένεσαι, άκυρο σε είπα δεν σε έβρησα

Και πέρυσι και φέτος, δεν παίζουμε για τα WW αυτό μπορείς να το συνειδητοποιήσεις ???

μόνο ξύλο ξύλο ξύλο ξύλο.... αααααα και άγριο ξύλο ...
    Οπως δεν σε χαρακτηρισα ετσι δεν θα με χαρακτηριζεις και εσυ.Νομιζω ειναι απλα δειγμα τροπων..

Απο εκει και περα μια ερωτηση.VADER περισυ επαιζες το LEON?Oσο για το αν θα ειδαν απο μας το να αγορασουν σχεδιο νομιζω δν εχεις να μας προσαψεις κατι.2 σχεδια πηραμε και αυτα με το στρατο μας.Εκτος και αν καπου μπερδευτηκες...

P.S. Ευχαριστω για τις επιθεσεις μετα την απαντηση μου...

Προεπιλογή

Ακυρος ξε-ακυρος το θαυμα μου το πηγα στο 99.
    και ???

ΑΚΥΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

χα χα χα χα χα
    ~Angels~Angels~Angels~

Προεπιλογή

Καλα αφου ειστε τοσο υπερανω θαυματων γιατι τετοια πρεμουρα να παρετε 3 περισυ?

Προεπιλογή

Οπως δεν σε χαρακτηρισα ετσι δεν θα με χαρακτηριζεις και εσυ.Νομιζω ειναι απλα δειγμα τροπων..

Απο εκει και περα μια ερωτηση.VADER περισυ επαιζες το LEON?Oσο για το αν θα ειδαν απο μας το να αγορασουν σχεδιο νομιζω δν εχεις να μας προσαψεις κατι.2 σχεδια πηραμε και αυτα με το στρατο μας.Εκτος και αν καπου μπερδευτηκες...

P.S. Ευχαριστω για τις επιθεσεις μετα την απαντηση μου...
    Αφού σε έθιξα σου ζητάω συγνώμη.

θα με συγχωρέσης τώρα ?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lord Αnatar : 29-03-11 στις 16:09
    ~Angels~Angels~Angels~

Προεπιλογή

Να πας να εξομολογηθεις να πεις και 4-5 πατερ ημων και θα σε συγχωρησω...

Σελίδα 5 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. δωρα πασχα μεσα στην κριση στα -/-
    By theogrooves in forum Αρχείο Speed 4
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-04-10, 17:18

Δικαιώματα - Επιλογές