Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 43

Θέμα: topdesign

Smile

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο typemar Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε monoaris θα πω πάλι τα ίδια που είχα πει και στον l2p.Αποφάσισα από την αρχή του server πως δε γουστάρω να βγάλω hammer.Γιατί??Γιατί κλάνει το γατί!Γιατί έτσι γουστάρω ρε παιδιά λογαριασμό θα δώσω πως θέλω να παίξω το παιχνίδι μου?Το πρόβλημα σας πιο είναι??

"Η D.T (ολες οι συμμαχιες που την υποστηριζουν) βγαζουν χαμμερ και προσπαθουν να τα κρατησουν οσο μπορουν μεχρι να τα ριξουν σε αντιπαλο θαυμα...."
    Σας είπε κανείς από μας να τα κρατήσετε ή να τα ρίξετε??Σας είπαμε πότε να τα ρίξετε?

"Η υπερσυμμαχια ΘΑΥΜΑ (και ολοι οσοι την υποστηριζουν) εχουν λιγοτερα χαμμερ και περισσοτερους στρατους για στουκες... αποτελεσμα αυτων ειναι να κυνηγανε τα χαμμεροχωρια για να τα φανε η να τα μηδενισουν!! "
    Εσείς δεν καταλαβαίνω γιατί να έχετε άποψη για το δικό μας τρόπο παιχνιδιού?

Τέλος πάντων όσες φορές έχω παρακολουθήσει το forum άκρη δε βγαίνει.Ο καθένας λέει το μακρύ και το κοντό του και έτσι θα συνεχίζει να γίνεται.

Εγώ από τη μεριά μου να πω πως χαίρομαι που είμαι στην FML-KRT.Έχουμε φτιάξει μια συμμαχία που επιθετικά μέχρι στιγμής δεν έχει βγει όμοια της. Δε με νοιάζει ποιος θα πάρει το server με νοιάζει όσο παίζω να το ευχαριστιέμαι.Και ναι χθες τα έσκασα στον topdesign και το καταευχαριστήθηκα.Είχα προηγούμενα μαζί του (το είχα δηλώσει στο προφίλ μου από την αρχή του server με κάτι ψευτοπεσίματα που μου έκανε) και ήθελα να τον πληρώσω με κάτι που πονάει πολυ.
    Και όποιος βγει και πει πως χάθηκε hammer αλλά έλα μωρέ και τι έγινε?σιγά τα ωά, ειναι ψεύτης.
    Πονάει γιατί έχεις ρίξει χρήμα στο παιχνίδι, έχεις χαλάσει άπειρες ώρες και φτιάχνεις κάτι που θα σου δώσει μια καλή αναφορά.Όταν στο χαλάνε και τελικά αντί για αναφορά παίρνεις απ'τα 3 το μακρύτερο πονάει!
    Και δώσε μετά κλάμα και πίκρα στο forum και κάθε συζήτηση να καταλήγει στο ίδιο αποτέλεσμα.

Υ.Γ. φίλε topdesign 1)άλλαξε καλύτερα όνομα και 2) http://travian-reports.net/gr/report/2126353ae2a πάρε να έχεις σε περίπτωση που το έχασες.Εσύ ήσουν ο στόχος μου από την αρχή του παιχνιδιού και το ήξερες.

Υ.Γ. 2 Αγαπητοί Σύμμαχοι:πιείτε κανα depon για να φύγει ο ponos.Μας έχει ζαλίσει τα @@@@
    Τωρα Μαριε,πες τους οτι εχεις και χαμερ!!!!χαχαχαχα
    Κι οτι εχουμε κατι παραπανω απο οτι πιστευουν...
    Το αμμεσο μελλον θα δειξει....χιχιχιχι

Προεπιλογή

ταδε εφη ο typemar....

αποψη εχουμε ολοι μας (μονο τα ζωα δεν εχουν αποψη ). Και οταν την γραφουμε με τροπο και ευγενικα απαιτουμε να την σεβεστε ακομα και αν αντιτιθεστε με αυτην.
    vamos arianara

Προεπιλογή

Φίλε monoaris θα πω πάλι τα ίδια που είχα πει και στον l2p.Αποφάσισα από την αρχή του server πως δε γουστάρω να βγάλω hammer.Γιατί??Γιατί κλάνει το γατί!Γιατί έτσι γουστάρω ρε παιδιά λογαριασμό θα δώσω πως θέλω να παίξω το παιχνίδι μου?Το πρόβλημα σας πιο είναι??

"Η D.T (ολες οι συμμαχιες που την υποστηριζουν) βγαζουν χαμμερ και προσπαθουν να τα κρατησουν οσο μπορουν μεχρι να τα ριξουν σε αντιπαλο θαυμα...."
    Σας είπε κανείς από μας να τα κρατήσετε ή να τα ρίξετε??Σας είπαμε πότε να τα ρίξετε?

"Η υπερσυμμαχια ΘΑΥΜΑ (και ολοι οσοι την υποστηριζουν) εχουν λιγοτερα χαμμερ και περισσοτερους στρατους για στουκες... αποτελεσμα αυτων ειναι να κυνηγανε τα χαμμεροχωρια για να τα φανε η να τα μηδενισουν!! "

Τέλος πάντων όσες φορές έχω παρακολουθήσει το forum άκρη δε βγαίνει.Ο καθένας λέει το μακρύ και το κοντό του και έτσι θα συνεχίζει να γίνεται.

Εγώ από τη μεριά μου να πω πως χαίρομαι που είμαι στην FML-KRT.Έχουμε φτιάξει μια συμμαχία που επιθετικά μέχρι στιγμής δεν έχει βγει όμοια της. Δε με νοιάζει ποιος θα πάρει το server με νοιάζει όσο παίζω να το ευχαριστιέμαι.Και ναι χθες τα έσκασα στον topdesign και το καταευχαριστήθηκα.Είχα προηγούμενα μαζί του (το είχα δηλώσει στο προφίλ μου από την αρχή του server με κάτι ψευτοπεσίματα που μου έκανε) και ήθελα να τον πληρώσω με κάτι που πονάει πολυ.
    Και όποιος βγει και πει πως χάθηκε hammer αλλά έλα μωρέ και τι έγινε?σιγά τα ωά, ειναι ψεύτης.
    Πονάει γιατί έχεις ρίξει χρήμα στο παιχνίδι, έχεις χαλάσει άπειρες ώρες και φτιάχνεις κάτι που θα σου δώσει μια καλή αναφορά.Όταν στο χαλάνε και τελικά αντί για αναφορά παίρνεις απ'τα 3 το μακρύτερο πονάει!
    Και δώσε μετά κλάμα και πίκρα στο forum και κάθε συζήτηση να καταλήγει στο ίδιο αποτέλεσμα.

Υ.Γ. φίλε topdesign 1)άλλαξε καλύτερα όνομα και 2) http://travian-reports.net/gr/report/2126353ae2a πάρε να έχεις σε περίπτωση που το έχασες.Εσύ ήσουν ο στόχος μου από την αρχή του παιχνιδιού και το ήξερες.

Υ.Γ. 2 Αγαπητοί Σύμμαχοι:πιείτε κανα depon για να φύγει ο ponos.Μας έχει ζαλίσει τα @@@@

φιλε μου με μια κουβεντα τα ειπες ολα.....και για να συμπληρωσω οτι εχει γελιο οταν το κανει αυτο ο καθε αμπαλος......

τωρα καθομαστε και ασχολουμαστε με ατομα αναξια σχολιασμου.......ποιος ειναι μωρε αυτος ο ασχετος ο καυτος?????επειδη ηταν leader των yata + των ~I~??????ti να μας πει τωρα......

dps αλλως αμπαλος...τι να λεει που τωρα δεν παιζει και δεν μπορει να απαντισει...ασχετος και αυτος...σιγα επειδη εβγαλε στον πρωτο σερβερ 3 χαμμερ απο ενα account???σιγα το πραγμα.....και ο αρειμανιος σε καποιο σερβερ θα βγαλει χαμμερ που θα παει......

και τι να λεει το ποιος θα παρει τον σερβερ.......σιγα το πραγμα....εμεις τους σπασαμε τα χαμεροχωρια που ειχαν χαλασει λεφτα για να τα φτιαξουν...(εμεις βεβαια δεν εχουμε χαλασει λεφτα για να φτιαξουμε στρατους και να παρουμε τον σερβερ)

φιλικα

υγ.δεν παιζω speed αλλα το μετανοιωσα...πολυ θα ηθελα να μετεχω σε τετοιο πανυγιρη....
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο monoaris Εμφάνιση μηνυμάτων

ταδε εφη ο typemar....

αποψη εχουμε ολοι μας (μονο τα ζωα δεν εχουν αποψη ). Και οταν την γραφουμε με τροπο και ευγενικα απαιτουμε να την σεβεστε ακομα και αν αντιτιθεστε με αυτην.

και εδώ κολλάει αυτό που λέμε: "Η άποψη είναι σαν την κ@λ@τρυπίδα.Όλοι έχουμε από μια."

Σαφώς και σέβομαι τη γνώμη του καθενός αλλά μέχρι εκεί.Υποδείξεις δεν δέχομαι.Και σε τόσα μυνήματα υποδείξεις διάβασα.Και εσείς κάνετε αυτό, και αν είχατε μυαλό δεν θα έπρεπε να το κάνετε και στο τέλος θα δούμε και τέτοια.
    Και αυτό που λέω είναι:Αφήστε μας ρε πουλάκια μου να κάνουμε το παιχνιδάκι μας όπως μας αρέσει και αγαπάμε.
    Αν δεν σας αρέσει ελάτε να μας το χαλάσετε.Αλλά στο γήπεδο παίζεις μπάλα.Με τα λόγια και εγώ γίνομαι lionel messi.Και εσάς μόνο στα λόγια σας βλέπω.
    server κανονικής ταχύτητας(s4):http://travian-reports.net/gr/raport.php?id=35149503c33

Προεπιλογή

υγ.δεν παιζω speed αλλα το μετανοιωσα...πολυ θα ηθελα να μετεχω σε τετοιο πανυγιρη....

Η απόδειξη σε αυτό που είπα σε προηγούμενο post μου.Για τα "λόγια" που αναφέρω.

Ο πλέον ακατάλληλος να μιλήσει είσαι boy αφού δεν παίζεις.
    Και άλλη μια παρατήρηση.Μίλησα εγώ για ασχετοσύνη?Είπα κανέναν άσχετο?Το έπαιξα ιστορία με την πάρτυ μου?Εγώ παραδέχομαι πως είμαι άσχετος σε σχέση με άλλους παίκτες.Εσύ θα το πεις ποτέ αυτό για τον εαυτό σου?
    server κανονικής ταχύτητας(s4):http://travian-reports.net/gr/raport.php?id=35149503c33

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο georgef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ασχετος δεν δειχνεις!!!!Για να καταλαβεις τι δειχνει η αναφορα!!!
    Αφου ξερεις οτι εκτος απο ΥΑΤΑ σε καποιον σεβερ ειχα συμαχια και με ναταριους κι ετσι την μετεφερα στον τελευταιο σερβερ..
    Τωρα οι ναταριοι θα στειλουν αμυνα και σου Πανεπιστημονα!!!Εχω την αποκληστικοτητα βλεπεις!!! (των ναταριων)....
    σιγουρα σε κερασε ο αριμανιος αυτο που πινει!!! φερτο και απο δω μην μας αφηνεις ετσι...
    vamos arianara

Προεπιλογή

Η απόδειξη σε αυτό που είπα σε προηγούμενο post μου.Για τα "λόγια" που αναφέρω.

Ο πλέον ακατάλληλος να μιλήσει είσαι boy αφού δεν παίζεις.
    Και άλλη μια παρατήρηση.Μίλησα εγώ για ασχετοσύνη?Είπα κανέναν άσχετο?Το έπαιξα ιστορία με την πάρτυ μου?Εγώ παραδέχομαι πως είμαι άσχετος σε σχέση με άλλους παίκτες.Εσύ θα το πεις ποτέ αυτό για τον εαυτό σου?
    εσυ να το επαιξες ιστορια?????????ε οχι βρε τετοιο πραγμα....μην βαζεις λογια στο στομα μου....δλδ επειδη ειρωνευεσε στο να πιει ο αλλος κανα depon και λες στον αλλον να αλλαξει ονομα και ποσο τον πονεσε.....απλα low profile ειναι αυτα.....

και η πλακα ειναι οτι βγαινεις και το παιζεις μαγκας και απαξιωνεις ατομα που το κατεχουν επειδη εβγαλες ενα στρατο που τον ανηψιο μου να ειχα βαλει να παιζει sim city σε αργο σερβερ θα εβγαζε παραπανω.....

υγ..αστο αυτο το εχω παραδεχτει εδω και χρονια.....ειμαι ποιο αμπαλος και απο τον dps ακομα
    Γιατί η -=M=- κάνει τη διαφορά!!

http://travian-reports.net/gr/report/45475f69e10

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειμαι ποιο αμπαλος και απο τον dps ακομα
    +1 ____________

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο city7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εσυ να το επαιξες ιστορια?????????ε οχι βρε τετοιο πραγμα....μην βαζεις λογια στο στομα μου....δλδ επειδη ειρωνευεσε στο να πιει ο αλλος κανα depon και λες στον αλλον να αλλαξει ονομα και ποσο τον πονεσε.....απλα low profile ειναι αυτα.....

και η πλακα ειναι οτι βγαινεις και το παιζεις μαγκας και απαξιωνεις ατομα που το κατεχουν επειδη εβγαλες ενα στρατο που τον ανηψιο μου να ειχα βαλει να παιζει sim city σε αργο σερβερ θα εβγαζε παραπανω.....

υγ..αστο αυτο το εχω παραδεχτει εδω και χρονια.....ειμαι ποιο αμπαλος και απο τον dps ακομα
    "αμπαλος" μάλλον είσαι για να το παραδέχεσαι μονος σου
    το σίγουρο όμως είναι ότι είσαι μαϊντανός
    φυτρώνεις παντού
    σε όλους τους server ,απλά και μονο για να βλέπουμε το report από τον super στρατό σου 8.3k catas σε αργό server ,ενα στρατο που τον ανηψιο μου να ειχα βαλει να παιζει sim city θα εβγαζε παραπανω.....δηλαδή ένα μέσο hammer ...
    έλεος ρε man
    First comes smiles, then lies. Last is gunfire.

Προεπιλογή

Εγω ενα πραγμα δεν μπορω να καταλαβω..Αφου φτιαχνετε στρατο για στουκες,γιατι φτιαχνετε μονο 1k ραμς???
    Δεν λεω να κανετε και ραμμερ,αλλα απο οσο ξερω βασικος κανονας του επιθετικου ακκ (ποσο μαλλον τευτονα) ειναι τα αρκετα ραμς..

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές