Σελίδα 13 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 31112131415 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 121 έως 130 από 157

Θέμα: Απολογισμοί.....

Προεπιλογή

[QUOTE=giwrgis;118433]Αναζητώ μεταφραστή που να γνωρίζει την γλωσσά των γαϊδάρων, ακούω πολλά γκαρίσματα και δεν γνωρίζω τι λένε και αν θέλουν κάτι από εμένα, βοήθεια ....

Γιωργο...καταλαβαινω την πικρα σου .....Οταν ενας ανθρωπος η' μια ομαδα ανθρωπων εχουν την μυτη τοσο ψηλα ξερεις πως λεγονται....τελικα φανηκε οτι το παιχνιδι το ξερετε μονο απο την μια οψη του....
    Πρεπει να μαθεις και την γλωσσα των γαιδαρων για να το παιξεις...αντε στην παραλια τωρα κουβαδακια φτυαρακια....να κανεις πυργακια και μετα να στελλνεις κατας να τα γκρεμιζεις και να χαιρεσαι....
    Στον σ3 προς τιμην σου εγινε ο λογαριασμος τσε-τσε ο οποιος ειναι μυγα...Γιατι μ αυτα που εκανε ο λογαριασμος σου στον Σ1 μεχρι και ο Τσε Γκεβαρα αναστηθηκε και σ εψαχνε...Και ο Τσε την γλωσσα των γαιδαρων μιλουσε και δεν τον καταλαβαιναν τα τραμπουκοφασιστοκαπιταλοσκυλα.
    Μαθε παιδι μου γραμματα...
    ΜΠΟΥ ΡΕ...!!!

Προεπιλογή

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ . ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΡΙΠ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΤΙΣΗ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ 1 . ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ (ΤΗΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ) ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΠΙΟΥΝΕ ΝΕΡΟ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ . ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΣΕΡΒΕΡ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΣΥΜΑΧΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΟΥΣΙΑ ΤΟΥ GAME ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΩΡΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΤΟΝ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΠΛΕΟΝ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΠΟΜΕΝΗ. ΕΙΜΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑ ΜΕΛΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗ ΚΑΙ ΑΞΙΟΣΕΒΑΣΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΗΝ W . ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΝΕΡΟ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΙΣΩΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ Η ΤΥΧΕΡΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΠΡΩΤΟΙ ΣΤΗΝ ΠΗΓΗ.
    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΛΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ SKYPE 10 ΜΗΝΕΣ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ .ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΞΑΙΡΕΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ ΤΙΠΟΤΑ .

Υ.Γ ΡΕ ΠΑΝΟ ΚΑΙ ΣΤΑΘΗ (PILOURI) ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΙΞΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ

titsi - etoras ΒΑΣΙΛΗΣ

Προεπιλογή

Συγχαρητηρια και απο μενα στην RIP για την νικη της και στο χαμερ που εγινε posted παραπανω!

Προεπιλογή

Καλησπερα παιδες,

λιγες ωρες μετα το τελος του σερβερ εχετε ολοι αρχισει τα ευχαριστω και τις αφιερωσεις, εγω λοιπον ειμαι εδω για να σας τα χωσω.

Ξεκιναω λοιπον:

1.ΕvilPotato: Κανονισε να στειλεις μηνυμα στον ixydaki, στη Γερμανια, στο φεγγαρι δε ξερω που για να μου μεταφερουν το hammer στον επομενο σερβερ. Γιατι να μπορω να μεταφερω το gold και οχι το χαμερ τι λαλακιες ειναι αυτες.

2.Lorelei: Την επομενη φορα που θα σιταρω θαυμα και θα εισαι και εσυ μεσα να μου αλλαζεις σελιδες θα γινουμε μπιλιες. 24 ωρες τη μερα μεσα, ασε και κανεναν αλλον να σιταρει αφου ξερεις οτι ολοι μας ειμασταν προθυμοι. ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΑΡΙΑ ουτε στη μια ωρα ουτε στις δυο ουτε στις 10. Λεφτα εχουμε σταρια δεν εχουμε.

3.Bolek-Lolek: Οχι ρε @@@@ δεν εχω αλλες αμυνες, αφου σας εχω στειλει 200κ αμυντικα που να βρω αλλα να τα γεννησω. Κωστα την επομενη φορα που θα με παρεις τηλεφωνο να μου ζητησεις αμυνες στο καπ του Lolek ξερεις τι θα σου στειλω. Ναι μας περασατε σε επιθετικους ποντους τι να κανω εμεις φταιμε που μολις ακουσαν τα καεσαρις να καλπαζουν οι αμυνες εκλασαν μεντες και αρχισαν να ψωφανε απο μονες τους.

4.CyranoDBergerac: Ναι αγορινα μου θα παρκαρουμε στη διαιτα σου, μας εχει πριξει εδω και δυο μηνες ειπαμε ναι θα παρκαρουμε πως κανεις ετσι. Και τι καταλαβαμε τωρα που παρκαραμε αφου εσυ εφυγες, αλλο ενα account που πρεπει να εχουμε το νου μας, μπραβο τι να σου πω και εσενα.

5.Icefox: Αγγελε δεν ειμαι ρουφιανος αλλα ο Κωστας παρακαλαγε να στουκαρεις μπας και αδειασει το καπ σου αλλα τιποτα εσυ. Πηγες σε ενα ww περασες αερα. Μαθαινουμε οτι πας στο καπ του παπαγαλου τριβουμε τα χερια μας λεμε οκ θα στουκαρει επιτελους παλι αερα. Ελεοςςςςςςς.....

6.Pirate station: Νικολα μια απο τα ιδια, τεελειωνε ο σερβερ και εσυ εβγαζες ροπαλα, περασες απο 83 καπ και δε στουκαρες τι να πω λιγο παρκινγκ ρε παιδια.

Βαρεθηκα εχω και αλλα να πω αλλα ειναι παρασκευη βραδακι λεω να παω για τσιπουρα μιας και ζηλεψα απο τους reload.

Για να μην πρωτοτυπησω ενα ευχαριστω στο φιλο μου papagalo που μας πηρε απο τους Devilz στον s2v2 και μας εφερε στους RIP.

Και ενα τεραστιο ευχαριστω στον dual μου το κτηνιατρο. Κυριακο παρε το Πανο και ελατε Αθηνα το αλλο σουκου για τσιπουρα.

Σας φιλω ολους στο κουτελο.

matinaki

Παναγιωτης
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη panfost : 29-04-11 στις 21:29
    Gr2.2 Hulk, DevilZ
    Gr1.3 matinaki, RIP
    Gr2.3 Juggernaut, XAOΣ
    Gr5.3 Hulk, XAOΣ

Περιοχή
    Θεσσαλονίκη

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giwrgis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους φίλους και συμπαίκτες μου στον s1, που πριν λίγες ώρες έλαβε τέλος. Άλλο ένα ταξίδι με φίλους τελείωσε, αλλά έρχονται κι αλλά πολλά ευχαρίστα. Θα τα λέμε φιλαράκια, όλοι σας έχετε το τηλέφωνο μου και σας περιμένω… καλοκαιράκι έρχεται…..

Μια τελευταία χάρη θέλω…. Αναζητώ μεταφραστή που να γνωρίζει την γλωσσά των γαϊδάρων, ακούω πολλά γκαρίσματα και δεν γνωρίζω τι λένε και αν θέλουν κάτι από εμένα, βοήθεια W…..
    Έστω και την τελευταία στιγμή γνώρισα αξιότιμους ανθρώπους από την συμμαχία της RELOAD, δεν θέλω να αναφέρω ονόματα γιατί κάποιον θα ξεχάσω. …

Για τέλος μπράβο στη RIP, ήταν μια καθαρή νίκη
    γειά σου ρε Γιώργη, και εσείς παλίκαρε είχατε δυνατότητες μεγάλες , αλλά η ριπ ήταν ποιο ενωμένη συμμαχία . κράτησε τον κόσμο της σαν συμμαχία , κράτησε και τους στρατούς της και έκανε μπαμ . έτσι κερδίσανε και το σερβερ και όχι με διπλωματία και αλλαγές στις αλλαγές.
    χάρηκα που σε γνώρισα και να σαι πάντα καλά .
    Life is a journey...Are you Ready for the Ride?

Προεπιλογή

Καταρχήν θέλω να ευχαριστήσω το dual μου τον Νίκο (asoee) για την μεγάλη βοήθεια ολο αυτό τον καιρό που παίζαμε μαζί. Λίγα λόγια για το πώς ξεκίνησε να παίζει μαζί μου.
    Διάλογος στο skype:
    (Νίκος)ελα ρε τι κανεις ?
    (εγώ)καλα καλα, α δε σου είπα εκανα εγγραφή στον s1.gr
    (Νίκος)ελα ρε , αλήθεια ? για δώσε pass να δω , είναι κανενας γνωστός?
    (εγώ)μπές και δες
    (Νίκος)θές να παίξουμε μαζί ?
    αυτό ήταν, μέχρι τελος παίξαμε μαζί τον server, φτιάξαμε ενα πολύ καλό rammer. Ευτύχως για τον evilpotato(Γιώργο) το ρίξαμε (γιατί του είχα υποσχεθεί οτι αν γυρίσουν πάλι πίσω τα στρατά μου θα του τα ρίξω επάνω του).

Βεβαίως για να γίνει αυτό το rammer βοήθησαν καποια ατομα θα ξεκινήσω με τον karkavila (Βασίλη) ο οποίος αν και μπήκε 2 μηνες μετά στον server έπαιξε πολύ καλα και μας βοήθησε με τον ανόητο που κατέκτησε.
    enas (Δημήτρης) kanram (Γιώργος ) πολλοι καλοι άνθρωποι, πολύ καλοι φίλοι , όπως και στον προηγουμενο 1 έτσι και σε αυτόν , οτι ανάγκη υπήρχε τρέχανε να βοηθήσουν , Δημήτρη ευχαριστώ για τις υλες

θέλω να ευχαριστήσω την αρχηγό μας την μαιριλυν που μας δέχτηκε στην RIP ,οταν αποχωρήσαμε απο την W χωρις δευτερη σκέψει μας εβαλε στην συμμαχία τις.

Evilpotato και φώφη πολύ δυνατό δίδυμο, μπράβο Γιώργο για το στρατό που κατάφερες και έφτιαξες αν δε κανω λάθος είναι ο μεγαλύτερος που εχει εμφανιστεί σε ελληνικό αργό server.

city7 (Δημήτρης) φοβερός διπλωμάτης και οχι μόνο (έμαθα οτι εχεις όμορφους sitter-duall, θέλω κι εγώ μια τετοια sitter).

venom ή αλλιώς venomeno ή αλλιως αλεξ ή αλλιώς (καλός τα @@@@ τα δυό), εχει πολλά ονόματα , μπορείτε να τον πείτε όπως θέλετε , ξύπναγε το βράδυ και έστελνε επιθεσεις σε όποιον εχθρό έβλεπε στο χάρτη και μετά πρίν κοιμηθεί ελεγε στο ροομ του συμβουλίου .......... έστειλα τις επιθεσεις μου ας μπεί καποιος στο acc μου, εγώ πάω για υπνο, α και ρίξτε μια ματιά, εχω καμια 100 επιθέσεις βάλτε καμια άμυνούλα. axxaax

Χάρηκα πολύ που γνώρισα και τα αλλα παιδιά απο το συμβούλιο που δεν είχαμε ξανα παίξει αλλη φορά μαζί. Πάνοοο τις φράουλες ρε....!!!
    θα μπορουσα να γράψω ενα σχόλιο για τον καθε εναν αλλα τι να σας κανω? δε γίνεται...!!!

Μεσα απο την συνεργασία που καναμε με την μπου δλδ RIPS γνώρισα αξιόλογα άτομα όπως τον iakkap(Ιάκοβο)Νινέτα marilou όπως και πολλους άλλους, μπράβο τους για τα ξενύχτια που ρίχνανε καθε βράδυ.Μπορεί να μην είχαν τις βάσεις για να κανουν ολοι τους δυνατους στρατούς αλλα είχαν θέληση και ακούγανε τις συμβουλές.

scott-salonika σε καποιο server μπορεί να τα ξανα πούμε ελπίζω στο ιδιο στρατόπεδο την επόμενη φορά
    tse έμαθες τελικά πώς λένε την αρχηγό μου?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη taste_frost : 30-04-11 στις 11:19

Προεπιλογή

Καλημερα και συγχαρητηρια στη RIP για τη δικαιη νικη.
    Χαρηκα που γνωρισα ανθρωπους τοσο απο την συμμαχια μου οσο και απο αντιπαλες συμμαχιες.
    Ενα μεγαλο ευχαριστω στον Βασιλη(salonika76) που ηταν μαζι μου οσο καιρο ημασταν στον s1.
    Μπραβο στους αφοι Pilouris για το ηθος και αψεγαδιαστη συμεπριφορα τους in και out the game.
    Μητσαρα(city7) αν ηταν κι αλλοι σαν κι εσενα το παιχνιδι θα ηταν καλυτερο αδερφε.
    Σπυρο??(βουκεφαλας)Το καλυτερο παιδι..
    Πετραν(taste_frost) εννοιειται οτι θα παιξουμε συμμαχοι αδερφε.
    Μητσο(beatnik) ξεκιναει καποιος σερβερ τωρα?? lol..

Καλα να περνατε παιδες σ οτι κανετε,να ειστε ολοι καλα!

Προεπιλογή

Βρε βρε...τελειώσατε τον σέρβερ? Αυτά είναι ...πάει και αυτός ο σέρβερ.

Συγχαρητήρια στους παλιοριπ (μμμ...δεν το περιμέναμε :Ρ:Ρ:Ρ)

Προσπαθήσαμε αρκετά να κάνουμε λίιιιγο πιο ενδιαφέρον τον σέρβερ για εσας... έτσι ανεβάζαμε την αδρεναλίνη σε εχθρούς και φίλους-για μέχρι τα θαύματα που παίζαμε-

Να΄μαστε καλά και του χρόνου!!!

VVV
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη missbee : 30-04-11 στις 13:03

Προεπιλογή

εχει πλακα αυτο το χρονικο σημειο του παιχνιδιου, αμεσως δλδ μετα το τελος του.
    μνημοσυνα, επικηδειοι λογοι, ευχαριστιες, κηδειοχαρτα κλπ κλπ. μονο διασκεδαστικο μπορεις να το χαρακτηρισεις.

ως μελος αρχικα της ~W~, επειτα της MΠΟΥ και εν τελει της RIP S, νομιζω οτι μπορω σε αυτο το σημειο να κανω την δικη μου κριτικη για την πορεια του server.

η κατασταση στην W φαινοταν απο την αρχη οτι ηταν ενα καζανι που εβραζε, ετοιμο να σκασει. προσωπικα λογω του χαρακτηρα μου δεν αντεξα αυτην την μεγαλομανια και την επαρση της διοικησης της. προφανως και μιλησα πολλακις ασχημα σε πολυ κοσμο απο αυτην την ομαδα. νευρα φωνες και κακο. πανικος. :P αλλα επειδη η δικη μου ομαδα, ο δικος μου πυρηνας - ναι ναι αυτος που σηκωσε στη συνεχεια το server - λειτουργουσε ΟΜΑΔΙΚΑ κλπ κλπ την καναμε. μερικοι δυστυχως καθισαν εκει. και φαγαν το τσιβι (γιωργη στη γλωσσα των γαιδαρων τσιβι σημαιινει φαλλος)

Το σχισμα ΜΠΟΥ - -=W=- ηταν οπως αποδειχτηκε ενας απο τους βασικους παραγοντες της φθορας του tsekebara, του pilouris και της παρεας αυτης. (οσες αναφορες γινονται, αφορουν σε ονοματα λογαριασμων). χαθηκαν μετριοι στρατοι για να σπασουν δευτεροτριτα caps και ασχετα χωρια. λαθος χρηση αντικειμενων (δλδ ποσους μετριους στρατους ακομα να βγαλεις ρε ανθρωπε για να τους στουκαρεις και να χαρεις?) τς τς τς!

καταφεραμε και αντεξαμε. (ως ΜΠΟΥ) ειχαμε απωλειες. πολλες απωλειες. αλλα καταφεραμε και κρατησαμε μια ενοτητα. μεταξυ μας.

οι συζητησεις με την RIP ηρθαν ως φυσικο ακολουθο καθως ηταν η μονη κινηση που θα μπορουσαμε να κανουμε ετσι ωστε να συνεχισουμε το παιχνιδι. εκει γνωρισαμε ανθρωπους με χιουμορ, μερακι και πολυ καλα ελληνικα. και εκει αγαπηθηκαμε. προφανως για να ευδοκιμησει ενας γαμος πρεπει και η νυφη και ο γαμπρος να γουσταρουν ο ενας τον αλλον και ο κουμπαρος να μη σου κανει τσαχπινιες.

εκει καπου αρχισε και τελειωσε η δουλεια.

κινηθηκαμε σαν ninja. εχοντας απο πισω τις πλατες ορισμενων απο τους καλυτερους παικτες του S1. αλλα τι να τις κανεις τις πλατες αν δεν προταξεις το δικο σου αναστημα..
    δε θα πω πολλα και δε θα γινω γραφικος σαν ορισμενους εδω μεσα.

για την ιστορια και μονο

respect to iakkap, cobra, h0kage, Lady M., nineta, sam, trelokaravo, mamba και ολο το crew της ΜΠΟΥ που εμεινε μαζι απο την αρχη ως το τελος. η καλυτερη παρεα για να παιξεις το αγαπημενο σου παιχνιδι (οχι γιωργη δεν αναφερομαι στο κλαρινο)

respect to taste_frost, Evil potato, Fofi, sultan, venom και φυσικα την Lorelei

respect to Black Angel, Scott, Watermania.

η τυχη ευνοει τους ικανους. ετσι λενε.
    καλη συνεχεια
    δε νομιζω να τα ξαναπουμε.

αλκης
    οι ανθρωποι δεν παιρνουν πρωτοβουλιες γιατι δεν τους το πε κανεις..

Το avatar του χρήστη Panosmatz
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη λλεμεεεε

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vasilak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δημήτρη (city7): Ελπίζω να κατάλαβες έστω και καθυστερημένα ότι πήραμε τον server γιατί οι περισσότεροι στη συμμαχία είμασταν βάζελοι (έγινε προσεκτικό recruiting από την αρχή...)

LoooooooooooooooL μη του γράφεις τέτοια θα ρθει στη συνάντηση ντυμένος σα πασχαλινό αυγό (κατακόκκινος)

Κώστα (sultan): Νομίζω αν μπορούσες να μπαίνεις 1 φορά τη βδομάδα στο παιχνίδι να κατακτάς ένα χωριό θα ήσουν απόλυτα ευχαριστημένος. Good game αλάνι, ειδικά στην αρχή – πριν ερωτευτείς τη ντουζιέρα
    και την μηχανή espressoοοοοο ......μην ξεχνιόμαστε!!!!!!!!

Άλεξ (Venom ο νεότερος): Δυο λέξεις φίλε: AKREWS HACKER.
    4/29 υλες
    ευχαριστώ

Πάνος (Romeo): Τρελό κουπί στα ww φίλε. Νομίζω αν δεν είχε και σένα η Μαίριλυν ειδικά στο τέλος θα είχε σκοτώσει κάποιον... Το στρατό πάντως έπρεπε να τον ρίξεις στον city7, δίπλα ήταν.
    ο Πανούλης και μαμώ τα παιδιά......αν και επρεπε να του τάξεις container με μολδοβλάχες για να του πάρεις κουβέντα....

Πάνος (Cyrano): Φίλε μάζεψε τα κυκλικά και κάνε ένα βιβλίο, θα έχει τρελές πωλήσεις! Άσε τα νυφικά και άρχισε να συγγράφεις ρε...
    Αλήθεια ποιος ειν΄τούτος??
    Πρώτη φορά τον ακούω.........
    Επαιζε μαζί μας??????
    Ασε που άκουσα πως ειναι εγωκεντρικός
    (όλο τσαμπουνάει πως ειναι 2 times Winner του S1 και άλλες τέτοιες αηδίες...)

Ποιός εισαι ρε φίλε?

Μαζέψου!!!!

Απόστολος (nirsos): Πολύ καλή δουλειά φίλε, κρίμα που δεν ήσουν από την αρχή μαζί μας. Ελπίζω να με συγχώρησες για το ξεπαρκάρισμα του Πάσχα
    Γιώργος (Merlin): Σοβαρός, πειθαρχημένος, ψύχραιμος, σημείο αναφοράς. Τότε πως γίνεται και δεν έστειλες μια επίθεση στην ώρα της;
    Τους Απόστολο & George δεν είχα τη χαρά να τους γνωρίσω αρκετα αν και όσο τα λέγαμε, ήταν άψογοι...

Θύμιος (asxetos): Θα χεις καταλάβει ότι το γεγονός ότι είσαι βάζελος σε έσωσε: ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΜΕ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΣΤΡΑΤΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΤΟΥΚΑΡΟΥΜΕ!
    Και συ ρε βάζελος???? ωρε που πάμε ωρε...

Σούζυ (milopita): Ένα τεράστιο ευχαριστώ που μας πρόσεχες όλους! Απορώ πως άντεξες μέχρι τέλους με τέτοια ρεμάλια που είχες να κάνεις...
    Με τη Σούζυ δεν ειχαμε παρ-δώσε αλλά βοήθησε άπαντες και παραπάνω απο όσο μπορούσεεεεεε!!!! Αυτό επρεπε να σουν γκαβός να μη το προσέξεις!

Αγγελική (tabanotherapeia): Ταβάνι ήσουν πραγματικό πασπαρτού για τη συμμαχία.
    Αγαπάμε Ταβανάκι-Ταβανάκι Δαγκωτό λέμεεεεεεεεεεεε!

Μάνος, Τάσος (TUS): Ο Πέτρος σας ευχαριστεί για το δωράκι παίδες (το ww λέω). Μάνο μου περαστικά εύχομαι και πάντα δυνατός.
    Μάνοοοοοοοοοοοοοοοοο κανόνισε στο τραπέζι παλι απέναντι να σε εχω!!!!

Πέτρος, Νίκος (taste_frost): Συγχαρητήρια για το μεγαλύτερο rammer (ακούς Κώστα). Tου χρόνου με 5 ww εύχομαι
    Για τον Πέτρο το μόνο που εχω να πώ ειναι το εξής...... Ρε σύ που ειναι οι φράουλες ρεεεεεεεε ?

Πάνος, Κυριάκος (matinaki): Σταθερή αξία. Πολύ καλή δουλειά παίδες.
    Πάνος = όπου Πάνος Μάλαμα (τον φάγαν οι γυναίκες αλλα όποτε και να έστελνα igm απαντουσε)

Κυριάκος = Ο Αρχοντας της Τάξης!!!! αν τυχον έβλεπε καποιος το acc - παντού έπαιζαν γιορτες, οι έμποροι δε σταματούσαν ούτε για τσιγάρο και ο ίδιος πάντα παρών! Μαζί με το Πάνο και τους Bolek-Lolek Ξεπατίκωσαν ενα σκασμό acc!!!!! Delete Delete Delete.....στο τέλος μείναν μόνοι τους .....

Φάνης, Κώστας (Lolek, Bolek): Ξύλο και rammer, απ΄ όλα έχει το κατάστημα. Κώστα αν υπήρχε ένα άτομο που ήθελα να δείρω σε όλο τον server ήσουν εσύ! Ευτυχώς δεν το έκανα και έσκασες μπροστά μου
    Φάνη είσαι Η-Ρ-Ω-Α-Σ που αντέχεις τόσο καιρο τον Κώστα!!! Μόνο και μόνο για αυτό Respect

Μάνος, Πάνος, Σταμάτης (mpixtis, navigator, hellrider): Μεγάλη βοήθεια παιδιά. Μάνο κανονίζουμε για φαγοπότι σύντομα – τώρα έχω χρόνο
    Τrue True True

Θέμης, Αντώνης, Μιχάλης, Αντρέας (themis, antonis7, maik38, lena): Μεγάλη βοήθεια, low profil. Χάρηκα που σας γνώρισα παιδιά.
    Κουμπάροι ΑΕ
    όπου πάνε πανε μαζί -παίζουν αποκλειστικα για την παρέα!!!!!

Ρούλης (Dark Mac): «Να στουκάρω; Περίμενε! Να στουκάρω; Περίμενε ρε λέμε! Να στουκάρω;»
    Το 1/2 του έταιρου τζαναμπέτη..... Αψογος παίκτης-lousy Sitter ολα μπορει να ψοφούσαν (τα δικά μου) αλλα το parking του είχε σταρι για 2 χρονια !

Μάνος (mparmpas ο νεότερος): Θέλω μαντινάδα για τον server!
    Εκκολαπτόμενος Venom!!!!! Είχε ενα igm αποθηκευμενο και το στελνε καθε 3 και λίγο:

Περισσεύει άμυνα? Δεχομαι επιθέσεις σε 15 χωριά μου

Αντώνης (atrina): Αντώνη ένα μεγάλο ευχαριστώ για το θαύμα – σου κάναμε το acc καλοκαιρινό φίλε.
    Eτσιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!

Δημήτρης (Damien): Μητσάρα είσαι κορυφαίος και το ξέρεις.
    Σου έχω kinder εκπληξη αμα σε δώ!!!!!!

Δεν άντεξα και επρεπε να σχολιάσω και πάλι χαχαχαχαχαχαχχα

Σελίδα 13 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 31112131415 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές