Σελίδα 8 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 678910 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 71 έως 80 από 157

Θέμα: Απολογισμοί.....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alblack Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπλα μπλα μπλαααααααααααα
    Δεν μπορώ να καταλάβω την ειρωνία σου χωρίς capital! Κέρδισε τον σέρβερ ο Τσέ!! Άμπαλε ΜΠΟΥ!

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ninpou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μπορώ να καταλάβω την ειρωνία σου χωρίς capital! Κέρδισε τον σέρβερ ο Τσέ!! Άμπαλε ΜΠΟΥ!
    ειναι κριμα κι αδικο, παραξενο μεγαλο να κοροιδευεις ετσι στεγνα τους αντιπαλους σου.
    βαλε και λιγη σαλτσα να ριξουμε το επιπεδο λιγακι γιατι τωρα στο τελος ολοι μου γινανε φιλολογοι εδω μεσα. με το σεις και με το σας.

εγω περιμενω να τελειωσει το θεματακι και θα τα πω μετα.

Jeez h0kabge what do you want to do tonight?
    οι ανθρωποι δεν παιρνουν πρωτοβουλιες γιατι δεν τους το πε κανεις..

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alblack Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειναι κριμα κι αδικο, παραξενο μεγαλο να κοροιδευεις ετσι στεγνα τους αντιπαλους σου.
    βαλε και λιγη σαλτσα να ριξουμε το επιπεδο λιγακι γιατι τωρα στο τελος ολοι μου γινανε φιλολογοι εδω μεσα. με το σεις και με το σας.

εγω περιμενω να τελειωσει το θεματακι και θα τα πω μετα.

Jeez h0kabge what do you want to do tonight?
    Same thing we try to do every night Paramedic...TAKE OVER THE WORLD!!!

Δεν μπορώ να καταλάβω που βλέπεις την ειρωνία στην απάντηση μου. Αφού σου έσπασε το capital....αυτός δεν ήταν ο σκοπός του; Θαύματα και μλκς!

Το avatar του χρήστη Asoee
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

Αντε να ποσταρουμε και την αναφορα του 2ου μεγαλυτερου rammer του σερβερ.
    http://travian-reports.net/gr/report/222325254f2
    Τσουτσούνα με φωνάζουν από μικρό

Το avatar του χρήστη Piomeno_Alogo
    Περιοχή
    Λάρισα

Προεπιλογή

Έχετε πολύ πλάκα εσείς εδώ μέσα.Όποτε έχω τις μαύρες μου,κάθομαι και σας διαβάζω και μου φτιάχνετε το κέφι...Αυτό που θέλω να πω εγώ σαν μέλος του gr1 και συγκεκριμένα της Reload είναι πως,σίγουρα,η RIP εκτός του μεγάλου ρόστερ,διέθετε και τους ποιοτικότερους παίχτες του server,και αυτό δεν μπορεί να το αμφισβητήσει κανείς.Όσον αφορά όλα τα υπόλοιπα,σίγουρα στην αρχή του server έγιναν μεγάλα λάθη από μεριάς Dejavu και στην οργάνωση του παιχνιδιού αλλά και προσωπικά από κάποια άτομα της τότε διοίκησης (αλλαζονεία,ξεροκεφαλιά κτλ κτλ...) τα οποία κόστισαν πολύ μιας και εκείνη την στιγμή η Dejavu ήταν μια συμμαχία που είχε όλα τα φόντα να χτυπήσει τον server φτιάχνοντας έναν καλό συνασπισμό.Ότι έγινε τότε όμως έγινε,και ήταν καταλυτικό για την συνέχεια του server.Η Reload φτιάχτηκε απο μέλη της =Α= και της Dejavu που είχαν απογοητευτεί από την εξέλιξη των πραγμάτων,όμως το παιχνίδι είχε ήδη χαθεί και το ξέραμε (το είχαμε συνειδητοποιήσει) όλοι εμείς οι της Reload,παρόλο που μας παρουσιάζετε τόσο βλάκες και άσχετους (τουλάχιστον μέχρι εκεί μας κόβει,δηλαδή να ξέρουμε που μας παίρνει και που όχι).Ήταν επιλογή μας όμως να συνεχίσουμε να παίζουμε στον server γιατί έτσι γουστάραμε!!Και αυτήν την καραμέλα σχετικά με τον συνασπισμό Reload kai -W- να την ξεχάσετε,γιατί στο σημείο που αποφασίστηκε να υπάρξει ο συνασπισμός,ήταν ήδη πολύ αργά,μιας και η επιτυχημένη πορεία σε έναν server έχει να κάνει κατά ένα πολύ μεγάλο ποσοστό και στην χρήση και αξιοποίηση των πολύτιμων αντικειμένων...Και κάτι τελευταίο,εκτός από το να είσαι γνώστης του παιχνιδιού,έχει σημασία και το πόσο από τον καθημερινό σου χρόνο μπορείς να αφιερώνεις για κάτι τέτοιο,και οι συγκυρίες ήταν τέτοιες που έτυχε να συνδυαστούν εξαιρετικοί παίχτες με αρκετό χρόνο διαθέσιμο για το παιχνίδι (RIP) απέναντι σε ''noobades'',όπως μας αποκαλείτε εσείς,οι οποίοι δεν διέθεταν και τον απαιτούμενο χρόνο για να ανταπεξέλθουν.Δεν είμαστε όλοι μας πάνω από ένα PC σε μια καρέκλα όλη μέρα να παίζουμε Travian.Το αποτέλεσμα ήταν αναπόφευκτο.Πάντως όπως και αν έχει,αξίζουν συγχαρητήρια στην RIP για όλες τις κινήσεις που έκανε μέσα στο παιχνίδι κατά την διάρκεια του server και γενικότερα για όλο τον σχεδιασμό και την οργάνωση της.Πάω για κάνα τσιπουράκι τώρα,όχι για να απαλύνω τον πόνο μου,αλλά επειδή έχω τάσεις αλκοολισμού...

Παντού και πάντα Piomeno_Alogo...
    Πρώτη φορά σε είδα παιδί,και στη ζωή μου έβαλες χρώμα βυσσινί
    Μεγάλωσα στο πέταλο,μνήμες και όνειρα αρχίζουν από δω
    ΑΕΛΑΡΑ είσαι μοναδική,τι να μας πούνε όλοι αυτοί
    Ζήσαμε Γ' Εθνική,μα πάντα ήμασταν μαζί
    Για μια ζωή μαζί,πάντα μαζί

Το avatar του χρήστη Asoee
    Περιοχή
    Athens

Προεπιλογή

Πολυ σωστη η τοποθετηση σου. Τη δικια μου αναλυση την εκανα για να δουνε "καποιοι" οτι δεν συνασπιστηκε το 70% του σερβερ εναντιον του 30% και για να δουνε κι ολας τις κυριες αιτιες της ηττας μηπως και τους βοηθησει να μαθουν απο τα λαθη τους.
    ΥΓ το hammer του evilpotato πρεπει να ειναι το μεγαλυτερο hammer που εχει εμφανιστει σε ελληνικους σερβερς.
    Τσουτσούνα με φωνάζουν από μικρό

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Piomeno_Alogo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχετε πολύ πλάκα εσείς εδώ μέσα.Όποτε έχω τις μαύρες μου,κάθομαι και σας διαβάζω και μου φτιάχνετε το κέφι...Αυτό που θέλω να πω εγώ σαν μέλος του gr1 και συγκεκριμένα της Reload είναι πως,σίγουρα,η RIP εκτός του μεγάλου ρόστερ,διέθετε και τους ποιοτικότερους παίχτες του server,και αυτό δεν μπορεί να το αμφισβητήσει κανείς.Όσον αφορά όλα τα υπόλοιπα,σίγουρα στην αρχή του server έγιναν μεγάλα λάθη από μεριάς Dejavu και στην οργάνωση του παιχνιδιού αλλά και προσωπικά από κάποια άτομα της τότε διοίκησης (αλλαζονεία,ξεροκεφαλιά κτλ κτλ...) τα οποία κόστισαν πολύ μιας και εκείνη την στιγμή η Dejavu ήταν μια συμμαχία που είχε όλα τα φόντα να χτυπήσει τον server φτιάχνοντας έναν καλό συνασπισμό.Ότι έγινε τότε όμως έγινε,και ήταν καταλυτικό για την συνέχεια του server.Η Reload φτιάχτηκε απο μέλη της =Α= και της Dejavu που είχαν απογοητευτεί από την εξέλιξη των πραγμάτων,όμως το παιχνίδι είχε ήδη χαθεί και το ξέραμε (το είχαμε συνειδητοποιήσει) όλοι εμείς οι της Reload,παρόλο που μας παρουσιάζετε τόσο βλάκες και άσχετους (τουλάχιστον μέχρι εκεί μας κόβει,δηλαδή να ξέρουμε που μας παίρνει και που όχι).Ήταν επιλογή μας όμως να συνεχίσουμε να παίζουμε στον server γιατί έτσι γουστάραμε!!Και αυτήν την καραμέλα σχετικά με τον συνασπισμό Reload kai -W- να την ξεχάσετε,γιατί στο σημείο που αποφασίστηκε να υπάρξει ο συνασπισμός,ήταν ήδη πολύ αργά,μιας και η επιτυχημένη πορεία σε έναν server έχει να κάνει κατά ένα πολύ μεγάλο ποσοστό και στην χρήση και αξιοποίηση των πολύτιμων αντικειμένων...Και κάτι τελευταίο,εκτός από το να είσαι γνώστης του παιχνιδιού,έχει σημασία και το πόσο από τον καθημερινό σου χρόνο μπορείς να αφιερώνεις για κάτι τέτοιο,και οι συγκυρίες ήταν τέτοιες που έτυχε να συνδυαστούν εξαιρετικοί παίχτες με αρκετό χρόνο διαθέσιμο για το παιχνίδι (RIP) απέναντι σε ''noobades'',όπως μας αποκαλείτε εσείς,οι οποίοι δεν διέθεταν και τον απαιτούμενο χρόνο για να ανταπεξέλθουν.Δεν είμαστε όλοι μας πάνω από ένα PC σε μια καρέκλα όλη μέρα να παίζουμε Travian.Το αποτέλεσμα ήταν αναπόφευκτο.Πάντως όπως και αν έχει,αξίζουν συγχαρητήρια στην RIP για όλες τις κινήσεις που έκανε μέσα στο παιχνίδι κατά την διάρκεια του server και γενικότερα για όλο τον σχεδιασμό και την οργάνωση της.Πάω για κάνα τσιπουράκι τώρα,όχι για να απαλύνω τον πόνο μου,αλλά επειδή έχω τάσεις αλκοολισμού...

+1 για την τοποθετηση σου.

Να και το μεγαλύτερο rammer του σερβερ σε επιθετική δύναμη τουλάχιστον μιας και ο φίλος πέτρος είχε 150 rams παραπάνω.

http://www.travian-reports.net/gr/report/222256db73e
    =======================================
    Autokratorix - s1.gr
    Alfred Hitchcoc - speed.gr
    Bolek - s1.gr

http://www.travian-reports.net/gr/report/222256db73e
    =======================================

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Piomeno_Alogo Εμφάνιση μηνυμάτων

Συμφωνούμε σε όλα φίλε μου. Η τοποθέτηση σου σε τιμά ακόμα περισσότερο μιας και δεν είχες τη χαρά να εμφανίσεις τον κόπο σου στο server.
    Η φράση με το τσιπουράκι προφανώς και δεν αναφερόταν γενικά σε όλους. Αναφερόταν σε συγκεκριμένα άτομα που συστηματικά προσπαθούν να υποβαθμίσουν το αποτέλεσμα για να νιώσουν καλύτερα.
    Υποβαθμισμένο είναι από μόνο του έτσι κι αλλιώς, για τους λόγους που έθιξες κι εσύ. Ατάκες του στυλ νίκησε το 70%, κλπ, κλπ, απλά βγάζουν χολή και τίποτα παραπάνω...

Προεπιλογή

Συγχαρητήρια θα άξιζαν στην RIP αν έπαιζε καθαρά ,κάτι που δεν έκανε ,φυτεύοντας παντού spy και ρουφιάνους .
    Και αν αντιμετώπιζε έναν ισοδύναμο αντίπαλο,αν είχε ενδιαφέρον το endgame ...
    Συγχαρητήρια ανήκουν στους περιπτεράδες ,όλων αυτών που καμαρώνουν για τους στρατούς τους ,που έσπασαν ξυλοκόπους ...
    έπιασαν τόπο οι κόποι μιας χρονιας ,πραγματικά εντυπωσιακά νούμερα :P
    First comes smiles, then lies. Last is gunfire.

Το avatar του χρήστη lizard
    Περιοχή
    Peristeri-Psaxna-Salamina

Προεπιλογή

καλά εσύ είσαι μεγάλος γύλος πάμε παρακάτω...
    HISTORY :
    1. Speed.gr#3 Alfred Hitchcoc
    2. S4.gr Lizard ~GnG~

http://www.youtube.com/watch?v=6J7ri91oVcM

Σελίδα 8 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 678910 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές