Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 22

Θέμα: ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΕΡΒΕΡ ΝΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΑΜΠΑΛΟ ...

Cool ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΣΕΡΒΕΡ ΝΑ ΜΕ ΛΕΝΕ ΑΜΠΑΛΟ ...

ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΥΝΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟΝ/ΣΤΗΝ p......
    ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΛΑΜΠΟΥΡΙ ΚΑΙ ΑΣΤΕΙΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΙΔΗΜΟΝΕΣ
    ΤΟΥ ΤΡΑΒΙΑΝ ΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΝ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΤΟΥΣ
    ΧΑΝΟΥΝ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥΣ , ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΠΛΟ Ο ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ
    ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΧΑΝΕΙ ...

Συντεταγμένες, ονόματα παικτών και χωριών και Igm απαγορεύεται να δημοσιεύονται σε αυτό το φόρουμ. blAck~A

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ
    Επειδη λοιπον ειστε προκλητικοι θα σας πω δυο πραγματακια μπας και επιτελους καταλαβεται πως παιζεται το παιχνιδι απο την αρχη του σερβερ σας εχω φαει πανω απο 900000 αμυντικα εδω και 10 μερες περιπου 300000 αμυντικα χωρις να υπολογισω το ραμερ που σας εριξα και μαζι με το χαμερ που το συνοδευε εριξε το θαυμα του συνασπισμου σας καμμια 20ρια επιπεδα στην περιοχη του χωριου 21 58 (που ηταν δικο σας μαζι με το διπλανο του και ολα τα χωρια μου σε αυτην την περιοχη) αν ειχα σκοπο να σας παρω και τα υπολοιπα χωρια εκει θα μου ηταν πολυ ευκολο οπως καταλαβεβαεται το μονο που κανω ειναι ακριβως 1. να σας δεσμευω αμυντικα να μην τα στελνετε στο θαυμα σας 2. να τρωω τα αμυντικα σας λιγα λιγα να μην τα ξαναστελνετε στο θαυμα σας 3. να παιζω και να κανω χαβαλε γιατι αλοιως δεν θα ηταν παιχνιδι κ 4. ακριβως επειδη ειμαι λογιστης και εχω φορτωμενες επαγγελματικες υποχρεωσεις δεν εχω πολυ χρονο
    ετσι λοιπον σαν εναν μικρο απολογισμο αυτου του σερβερ
    θα σας πω απο τα 38 χωρια μου πανω απο τα 25 ειναι κατακτημενα και κυριως απο εσας ειμαι στην θεση 11 στους επιθετικους στην θεση 100 στους αμυντικους και το σημαντικοτερο ενεργος σε ολη την διαρκεια του σερβερ καταναλωνοντας ελαχιστο χρονο(αναγκαστικα) ααα και μην ξεχασω απο την περιοχη σας εχω παρει περι τα 60000000 υλες που εχουν παει στο θαυμα μας βεβαια ... χεχε παραδεχομαι λοιπον οτι ειμαι αμπαλος εχεται δικιο αγαπητοι συμπαικτες χαιρομαι το καταλαβατε και θα μου δειξεται συμπονια ...

ΕΠΕΙΔΗ ΑΡΝΕΙΤΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΩΣ ΑΠΑΝΤΗΣ ΣΤΙΣ Μ..... ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΕΥΩ ΚΑΙ ΕΓΩ

ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ Ο ΣΥΜΠΑΙΚΤΗΣ ΠΟΥ ΜΕ ΛΕΕΙ ΑΜΠΑΛΟ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη blAck~A : 27-04-11 στις 07:39

Προεπιλογή

Χρηστο? σου ειπε τετοια λογια ο punk attack?Δεν το πιστευω με τιποτα ρε!!!!χαχαχαχα
    Ασε τους παιχταραδες να κανουν παιχνιδι...Εσυ ενας ασχετος κι αμπαλος δεν μπορεις να τα βαλεις μαζι τους...

Προεπιλογή

Ναι ρε συ γιωργο και εγω πληγωθηκα τοσοοοοοο , σκεφτομαι να κανω ψυχαναλυση γιατι εχω καταντησει το μεγαλυτερο ανεκδοτο της συμμαχιας τους να ψαξω να βρω τις αιτιες που ειμαι τοσο αστειος που για καθε fake που στελνω δεσμευουν καμια 150000 αμυντικα τους χιχιχι και σκεψου οτι εχω σταματησει να βγαζω επιθετικα εδω και 10 μερες

Προεπιλογή

ρε φιλε επειδη ενας λογαριασμος σε εβρισε το εκανες θεμα στο φορουμ? επειδη ρωτησε ποσες φορες κανει κριτζι κριτζι και σε ειπε αμπαλο βγηκες να μας πεις οτι εισαι ν11 επιθετικος? μπραβο ρε θηριο μαμησες και εδειρες σε αυτον τον σερβερ!!!
    vamos arianara

Προεπιλογή

σωστα επρεπε να το κρυψω εχεις δικιο φιλε μου ... φανταζομαι οτι εσυ παιζεις με αγωνια για να βγεις τελευταιος αν μπορω να κανω κατι να σε βοηθησω πες μου και ειμαι στην διαθεση σου
    αα και γα να μην το ξεχασω οι υολοιποι 9 που ειναι απο πανω μου (εξαιρω τους ναταριους δλδ)
    εχουν ως εξης
    στην θεση 9 ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΟΣ FML-ΚΡΤ
    στην θεση 8 emerald FML-ΚΡΤ
    στην θεση 6 jesy FML-ΚΡΤ
    στην θεση 5 Dr.ManAris FML-ΚΡΤ
    στην θεση 3 arxarios FML-ΚΡΤ
    στην θεση 2 manoswin να μην το πω ξανα FML-ΚΡΤ
    απο τους 10 πρωτους επιθετικους λοιπον ειναι 7 της FML-ΚΡΤ
    και μενει ενας της βια psycho
    ενας της hellas Psofimi
    kai enas apo toys ALITES o xxx
    η αληθεια ειναι οτι δεν επρεπε να πω οτι ειμαι απο τους καλυτερους επιθετικους του σερβερ
    και με ξεπερνανε μονο οι δικοι μου συμμαχοι δηλαδη ειμαι στην καλυτερη συμμαχια του σερβερ
    εχεται δικιο φιλοι μου πρεπει να το κρυψουμε πρεπει να ντρεπομαστε γιατι ξεπερασαμε του καλους παικτες
    κατα λαθος φανταζομαι
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη chrisg2 : 26-04-11 στις 19:02

Προεπιλογή

Αρη!! Ειναι πολυ λιγοι αυτοι που εχουν το επιπεδο σου,σε αυτο το παιχνιδι.Θα ελεγα μετρημενοι στα δυχτιλα του ενος χεριου!!!
    Καλα εκανε ο Χρηστος και το αναφερε.Κι επηδει ξερω τον χρηστο προσωπικα,σε διαναναιω οτι δεν καυχιεται για οτι εκανε.Απλα ορισμενοι εχουν κολυσει και μας λεν αμπαλους!!!πιστευω οτι η μεχρι τωρα πορεια μας αλλα εχει δειξει!!!
    Ασε που θα μας τον καταντισουν να τρεχει σε ψυχιατρους,ψυχαναλυτες κ.τ.λ.π. Μπορει να βρει και καμια θεια απο ρωσια....

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chrisg2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    σωστα επρεπε να το κρυψω εχεις δικιο φιλε μου ... φανταζομαι οτι εσυ παιζεις με αγωνια για να βγεις τελευταιος αν μπορω να κανω κατι να σε βοηθησω πες μου και ειμαι στην διαθεση σου
    αα και γα να μην το ξεχασω οι υολοιποι 9 που ειναι απο πανω μου (εξαιρω τους ναταριους δλδ)
    εχουν ως εξης
    στην θεση 9 ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΟΣ FML-ΚΡΤ
    στην θεση 8 emerald FML-ΚΡΤ
    στην θεση 6 jesy FML-ΚΡΤ
    στην θεση 5 Dr.ManAris FML-ΚΡΤ
    στην θεση 3 arxarios FML-ΚΡΤ
    στην θεση 2 manoswin να μην το πω ξανα FML-ΚΡΤ
    απο τους 10 πρωτους επιθετικους λοιπον ειναι 7 της FML-ΚΡΤ
    και μενει ενας της βια psycho
    ενας της hellas Psofimi
    kai enas apo toys ALITES o xxx
    η αληθεια ειναι οτι δεν επρεπε να πω οτι ειμαι απο τους καλυτερους επιθετικους του σερβερ
    και με ξεπερνανε μονο οι δικοι μου συμμαχοι δηλαδη ειμαι στην καλυτερη συμμαχια του σερβερ
    εχεται δικιο φιλοι μου πρεπει να το κρυψουμε πρεπει να ντρεπομαστε γιατι ξεπερασαμε του καλους παικτες
    κατα λαθος φανταζομαι
    φιλε μου αμα βρεις ποιος ειναι ο psycho κερδιζεις παγωτο κερασι!!!
    ελα περα απο την πλακα μπινελικια ακουμε ολοι μας ... αμα βγαζαμε στο φορουμ τα υβριστικα μυνηματα .... καλη συνεχεια και παντα ροπαλιες!!
    vamos arianara

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο georgef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρη!! Ειναι πολυ λιγοι αυτοι που εχουν το επιπεδο σου,σε αυτο το παιχνιδι.Θα ελεγα μετρημενοι στα δυχτιλα του ενος χεριου!!!
    Καλα εκανε ο Χρηστος και το αναφερε.Κι επηδει ξερω τον χρηστο προσωπικα,σε διαναναιω οτι δεν καυχιεται για οτι εκανε.Απλα ορισμενοι εχουν κολυσει και μας λεν αμπαλους!!!πιστευω οτι η μεχρι τωρα πορεια μας αλλα εχει δειξει!!!
    Ασε που θα μας τον καταντισουν να τρεχει σε ψυχιατρους,ψυχαναλυτες κ.τ.λ.π. Μπορει να βρει και καμια θεια απο ρωσια....
    αμπαλοι η πρωτη επιθετικη συμμαχια του σερβερ? αυτοι που τα λενε δειχνουν ποσο κατεχουν το παιχνιδι.... και να ξερεις παντα θελω τετιους αντιπαλους για να εχει ενδιαφερον το παιχνιδι μου... γιαυτο και μπαινω παντα -/- να παιζω ροπαλιες με αετους και γερακια....παντα στην μειοψηφια για να το ευχαριστιεμαι....

psycho
    vamos arianara

Προεπιλογή

Χρηστο!!!
    Ο psycho ειναι ο Αρης η monoaris οπως τον βλεπεις εδω στο φορουμ.
    Καμια σχεση με αρκετους αλλους εδω μεσα!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη georgef : 26-04-11 στις 19:25

Προεπιλογή

χαιρομαι και εγω Γιωργο που υπαρχουν παικτες με επιπεδο στο παιχνιδι , το μονο που προσπαθησα να κανω ηταν απλα να τους
    δειξω οτι υπαρχει λογος που παιζω ετσι και κανω συνεχεια στουκες πανω τους τωρα στο τελος , περαν του οτι μου εχουν μεινει πολυ λιγα επιθετικα και τα αξιοποιω αρκετα καλα αφου τους εχω φαει υπετριπλασιες αμυνες τους δεσμευω και ενα μεγαλο μερος αμυντικων με το προσχημα οτι θα τους παρω καποιο χωριο εχω εκει κατω περιπου 11 χωρια δικα τους και τα 11 βεβαια και αυτοι εχουν πανω απο 100 και να ηθελα να τους τα παρω δεν θα μπορουσα ομως το να δεσμευουν συνεχεια αμυντικα για να τα προστατευουν αυτο οφελει εμας αν βαλεις λοιπον περιπου τα 300000 αμυντικα που τους εχω φαει εκει + τα 60000000 υλες που εχουν χασει + τους παικτες που εχουν διαγραφει οχι μονο εξαιτιας μου αλλα και του emerald kai ths jesy + αυτα που δεσμευουν περιπου τις 500000 σε ολα τα χωρια τους θα ειχανε περιπου 1500000 αμυνες παραπανω στο θαυμα τους η στα σχεδια τους που τα χασανε εγω θα ειχα παρει το πολυ 5 χωρια ακομα γιατι για παραπανω δεν θα με βγαζανε οι ποντοι . και δεν τους κοβει οτι εχω παρει 25 χωρια και αρα ξερω πως τα παιρνουν και ακομα και αν δεν ειχα καθολου στρατο θα μπορουσα να ζητησω εκαθαριστικη απο την συμμαχια , για αυτο τσαντιζομαι με τους πονηρους και αναφερω τον/την punk attact γιατι ξερω οτι εχει ηγετικη θεση στην συμμαχια τους ετσι και αλλοιως εσυ ξερεις οτι αυτο τον καιρο εχω πολυ δουλεια και ασχολουμε ελαχιστα με το παιχνιδι οσο για τον φιλο μας τον monoaris χαιρομαι οταν γνωριζω παικτες με επιπεδο εστω και αντιπλαους

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

1. ολο τα ιδιο και τα ιδια
    By chrono oro in forum Αρχείο Speed 8
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-08-12, 17:59
  2. ολο τα ιδια και τα ιδια
    By chrono oro in forum Αρχείο Speed 8
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-07-12, 20:32
  3. προς ζγστ γτ βαρεθηκα
    By andreasapoel in forum Αρχείο Server 2 (4)
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-10-11, 00:18
  4. Ολα καλα?
    By farditsis in forum Αρχείο Server 1 (3)
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-01-11, 11:16
  5. ΤΑ ΙΔΙΑ........
    By El Padrino in forum Αρχείο Server 4 (2)
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-05-10, 13:56

Δικαιώματα - Επιλογές