Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 15 από 15

Θέμα: μπραβο για την αμυνα...

Προεπιλογή

καλά έκανε ρε..με σενα θα καθοταν? ασε μας ρε φιλε....βρες κανα αλλον

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konsak Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε ΟΧΙ και υπερΤιτάνας ? Τρισμέγιστος προτείνω
    Σας παρακαλώ μην ανακατεύετε τον areimanios με τους Τιτάνες .... δέν έχουμε καμία μα καμία σχέση ούτε με πετούμενα ούτε με ρουφιάνους .
    Ευχαριστώ

Konsak ~T~
    τις σχεσεις μας με τους τιτανες τις αναλυσαμε με τον εφιαλτη . εκει καταλαβα οτι δεν θα επαιζαν μαζι μας ποτε ... ειναι ΥΑΤΑ ο φιλος και παρεα με αυτους ... εγω δεν ξερω πως οι χαντερ θα τους ειχαν μαζι τους μεχρι το τελος ... Δεν θα κτυπησουν ποτε ΥΑΤΑ και θα κτυπουσαν εμας που ειχαμε συμμαχια με χαντερ 2 σερβερ ... Οσο και αν δεν φαινοταν η συνεργασια με χαντερ ηταν καλη
    Αν παιζανε μαζι μας στο τελος , ακομα και αν δεν παιζανε με χαντερ - κτυπιοντουσαν θα ηταν αλλος σερβερ... αυτο που χρεωνω στους τιτανες ειναι η κολοτουμπα στο τελος... Εμεις δεν κτυπαγαμε γιατι θα επαιζαν μαζι μας , αρα εκαναν χαμερ χωρις τελικα να τους κτυπα κανενας ... <<μαγκια?>> για μενα οχι

Προεπιλογή

Εμεις δεν κτυπαγαμε γιατι θα επαιζαν μαζι μας , αρα εκαναν χαμερ χωρις τελικα να τους κτυπα κανενας ... <<μαγκια?>> για μενα οχι

Σου ειπε καπιος οτι θα παιξουμε μαζη?
    και δλδ θεσ να πεις οτι μας αφισατε και βγαλαμε hummer?
    arimanie αυτα εκανες απο την αρχη για αυτο δεν προκητε να παιξουμε ποτε μαζη

Το avatar του χρήστη konsak
    Περιοχή
    KILKIS, GREECE

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο areimanios Εμφάνιση μηνυμάτων
    τις σχεσεις μας με τους τιτανες τις αναλυσαμε με τον εφιαλτη .
    Αγαπητέ Areimanios δέν ξέρω τί συζητήσατε με τον efialtis και δεν με ενδιαφέρει .O server τελείωσε πια.

αυτο που χρεωνω στους τιτανες ειναι η κολοτουμπα στο τελος...
    Αυτό που εσύ ονομάζεις κολοτούμπα έχει χιλιοαναλυθεί και ξέρουμε οτι ξεκίνησε μετά το Delete της ηγεσίας των Hunters, με τους οποίους μέχρι τότε είχαμε μια καλή συνεργασία. Η εξωτερικη πολιτική μιάς συμμαχίας με την οποία δεν είχες ποτέ ούτε nap είναι κάτι για το οποίο ΔΕΝ σου πέφτει λόγος και σε παρακαλώ σταμάτα να αναμοχλεύεις. Εμείς τιμήσαμε στο ακέραιο τις συμμαχίες που αναγραφόταν στο προφίλ μας για όσο διάστημα ηταν εκεί.

Εμεις δεν κτυπαγαμε γιατι θα επαιζαν μαζι μας , αρα εκαναν χαμερ χωρις τελικα να τους κτυπα κανενας
    Αυτό ΔΕΝ το δέχομαι με τίποτε. Το χαμεροχώρι του ere που σπάσαν οι FML-KRT τι ήταν ? Δεν ξέρατε οτι βγάζαμε στρατούς ? Δέν προσπάθησαν (αποτυχημένα) οι Hunters να σβήσουν το χαμεροχώρι του faganas ? Τι θές να πείς ? Δεν σε αντιλαμβάνομαι ? Μήπως τα 11 χάμμερ που ρίξαμε τα ήθελες με την πλευρά σου για να αλλάξει η ισσοροπία του server ? Είχαμε αλλους 4-5 στρατούς 100+ k crop ο καθένας οταν τελείωσε το παιχνιδι.

<<μαγκια?>> για μενα οχι
    Δεν μίλησε κανένας απο εμάς για μαγκιά, δέν είναι στο ήθος μας και στο χαρακτήρα μας να καμαρώνουμε για κάτι . Παίζουμε το παιχνίδι όσο καλύτερα μπορούμε και τίποτε άλλο .

Σε αυτό που έγραψε ο efialtis
    arimanie αυτα εκανες απο την αρχη για αυτο δεν προκητε να παιξουμε ποτε μαζη

εγώ θα απαντήσω το εξής : Δεν ξέρω αν θα ξαναπαίξω ποτέ ξανά speed, αλλά αν ποτέ γίνει αυτό εγώ ΔΕΝ θα παίξω μαζί σου . Δεν έχω προσωπικά μαζί σου, αλλά αν υπάρχει ο Ponos θα παίξω μαζί του. Είχα την τύχη να έχω πολύ συχνή καθημερινή επικοινωνία και συνεργασία μαζί του όλο το διάστημα του WW race και έχω να δηλώσω οτι κατα την δική μου άποψη είναι ο καλύτερος παίχτης και leader που έχω γνωρίσει τα τελευταία 3-4 χρόνια που παιζω travian . H επιθυμία για νίκη, το πάθος και η ευστροφία του στο παιχνίδι είναι το κάτι άλλο. Αμέτρητες ώρες, τρελά ξενύχτια, γνώσεις, ανάλυση καταστάσεων, κατάφερε με 5-10 άτομα που δουλεύαμε μαζί του απο όλη την D.T , να σας πάρει το server και τη νίκη . Τόσα είμασταν τα άτομα που παίζαμε τα WW όλης της D.T. . Φαντασου τι θα γινόταν αν παίζανε ενεργά το 20% των παιχτών . Θα είχαμε κάνει περίπατο. Εσείς ήσασταν άξιοι γιατί το παλέψατε μεχρι τελευταία στιγμή και κάνατε δυσκολότερο το έργο μας.
    Τώρα για όσα έχω ακούσει για τον ponos και έχω διαβάσει στο forum απο εσένα και τους συμμάχους σου, τα ακούω βερεσέ. Θα πρέπει να μάθετε να αναγνωρίζετε την αξία του εχθρού ο οποίος αφηνε να του σπάτε τα χωριά αλλά έδινε όλη του την ενέργεια στην νίκη του συνασπισμού. Είναι μια καλή ευκαιρία να μάθουμε όλοι να παίζουμε ομαδικά και να μην κοιτάμε την πάρτη μας.
    Respect ponos

Επίσης για να μην είμαι άδικος θέλω να δώσω τα συγχαρητήρια μου στον Mιχάλη αρχηγό των M.Λ ο οποίος είναι άξιος αρχηγός και νικητής του server , όχι επειδή έτυχε το Νεκροταφείο να είναι το νικητήριο WW αλλά για την δυναμικότητα και το πάθος που έδειξε και είχα την χαρά να γνωρίσω και να συνεργαστώ μαζί του λίγες μέρες πρίν το νικηφόρο τέλος του παιχνιδιού. Επίσης πρώτη φορά γνώρισα ηγέτες όπως ο Ponos και ο Μιχάλης οι οποίοι ήταν πρόθυμοι να ενισχύσουν οποιοδήποτε WW του συνασπισμού και να μην διεκδικούν όπως κάποιοι άλλοι τη νίκη για το δικό τους WW .

Θα παρακαλέσω για μία τελευταία φορά αγαπητέ Areimanios να μην ξανααναφέρετε την συμμαχία TITANES χωρίς να τεκμηριώνετε την άποψη σας. Εμείς σεβόμαστε τους αντιπάλους μας όταν το αξίζουν. Μάθετε να το κάνετε και εσείς και μην γενικεύετε τα πάντα .

Με τιμή

Konsak ~T~
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη konsak : 14-05-11 στις 18:36

Προεπιλογή

Αν παιζανε μαζι μας στο τελος , ακομα και αν δεν παιζανε με χαντερ - κτυπιοντουσαν θα ηταν αλλος σερβερ... αυτο που χρεωνω στους τιτανες ειναι η κολοτουμπα στο τελος... Εμεις δεν κτυπαγαμε γιατι θα επαιζαν μαζι μας , αρα εκαναν χαμερ χωρις τελικα να τους κτυπα κανενας ... <<μαγκια?>> για μενα οχι
    Αυτο κατι μου θυμιζει!!!!Χμμμμμ....αα ναι την AEC σε καποιο server που κανανε τα γλυκα ματια σε Hunters και Spartans και στο endgame σπασανε με Spartans και μεινανε με τους Hunters.Κατι τετοιο εγινε και τοτε,αφου αποδυναμωθηκαν οι Spartans απο αμυνες λογω WW αρχισανε οι εξυπνοι της AEC να βαρανε!!!
    Οποτε αρειμανιε ασε τις μαγκιες ολα ειναι ενα παιχνιδακι διπλωματιας.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

1. Μπραβο στους παικταραδες της LP
    By monoaris in forum Αρχείο Speed 17
    Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-12-15, 15:27
  2. ΜΠΡΑΒΟ S.A.S.
    By ManDiGo in forum Αρχείο Server 2 (3)
    Απαντήσεις: 133
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-05-11, 20:37
  3. αμυνα
    By george1998 in forum Γενικά