Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6

Θέμα: TITANES-BIA

Προεπιλογή TITANES-BIA

Παιδια συχαριτιρια σε ολους για την υπομονη και την επιμονη να τελιωση αυτος ο server.
    συχαριτιρια στα παιδια απο τους ml που επιτελους φτασανε στο 100.
    εγω θα πω ενα μεγαλο μπραβο που κανενας δεν το πηρε χαμπαρι στον χρηστο το πονο και οχι γιατι ηταν αυτος που οργανοσε μαζι με τον καρταλο τη βια αλλα γιατι δεν πιρε χαμπαρι τιποτα και δεν τον ενιαζε για το δικο του acc και εμεινε να φιλαει αλλα...
    να πω ενα ευχαριστω στα δικα μου τα παιδια τον κοσνακ τη dj την κικι τον ερε και σε ολα τα παιδια τον ΤΙΤΑΝΩΝ που με στιριξανε και φτασαμε τη συμαχια εδω που τη φτασαμε.
    ευχομαι σε ολους υγεια και ευτυχια σε οτι κανετε απο εδω και περα.
    εγω εκανα το 4-2 και καπου εδω τελιωνο.

efialtis=παυλος

Προεπιλογή

Πωπω τελείωσε κιόλας αυτος ο server ?

Ατελείωτος μου φάνηκε !

Speed server με επιθετικούς στρατούς speed, άμυνες αργού και διάρκεια επιμυκημένου speed.

Η νίκη του συνασπισμού της D.T είναι ξεκάθαρη, κερδισμένη νίκη.

Οι αντίπαλοι έπαιξαν επάξια και έκαναν έναν server που θα φαινόταν περίπατος μετά τη σύσταση της D.T να κερδηθεί στη λεπτομέρεια.

Η μαχητικότητα και η επιμονή του αντίπαλου συνασπισμού είναι κάτι που οφείλω να αναγνωρίσω.

Υπάρχουν 2 ειδών νίκες για εμένα
    η επίσημη και η ανεπίσημη
    -επίσημη αυτος που φτανει το 100
    -ανεπίσημη αυτος που παιζει χαιρεται και αισθανεται νικητης ασχετα απο το 100

Νικητής είναι κάθε παίχτης ο οποίος έπαιξε καθ'όλη τη διάρκεια του server για λογαριασμό της συμμαχίας και του συνασπισμού του.

Δηλ. Πόσο νικητής ως μέλος της D.T είναι ένας Τιτάνας κόκκινος ???????

Αυτό το φραστικό παιχνίδι νικητή-ηττημένου σε ένα server με Ενεργοί παίκτες: 1162 είναι λίγο αστείο.

Θα ήθελα να επαινέσω τη συμμαχία FML-KRT για τον τρόπο παιχνιδιού της και τη συνολική της εικόνα στο server, επίθεση, άμυνα, ανάπτυξη, κλέφτες, και για την αξιοπρεπή παρουσία εκ μέρους της ηγεσίας της στο forum.

Hunters = κάποιος συμπαίχτης μου είπε καθώς διαφωνούσαμε για το αν έπρεπε να γίνει η επίθεση faganas στο ww που υποστήριζαν οι Hunters, οτι εσύ που δεν ήθελες απο αρχής τους Hunters συμμάχους (θα εξηγήσω εκτενέστερα με άλλο μήνυμα), θα ήθελα να διευκρινίσω απλα για να έχω ήσυχη τη δική μου συνείδηση οτι αυτο δεν ισχύει. Δεν είχα πρόβλημα να τους έχω συμμάχους, δεν είχα πρόβλημα καθόλη τη διάρκεια που είμασταν σύμμαχοι, δεν έχω κάτι μεμπτό να αναφέρω για τη συνεργασία μας. Η αρχική επιθυμία να αποχωρήσει η ~Τ~ απο τη συμμαχία με Hunters ηταν και βαρύνει τον αρχηγό. Η δική μου μόνη παρέμβαση-δήλωση ηταν μετά το δημόσιο διάλογο στο κοινό skype room αφότου ανακοινώθηκε η απόφαση αποχώρησης.

Kostaskipos = αν υπάρχει η αναφορά της επίθεσης μου θα εκτιμούσα να την έχω γιατι δεν την κράτησα αντίγραφο

Αμπαλος = την πρώτη φορά που άκουσα αυτη τη λέξη ρώτησα τι σημαίνει χαχαχαχαχα, λοιπον, δεν υπάρχει άμπαλος για εμένα στο travian, στο επίπεδο των παιχτών που μιλάμε (punk attack-chrisg2) το παιχνίδι αυτο παίζεται με πολλούς τρόπους και ο καθένας επιλέγει αυτον που του ταιριάζει.

Το travian είναι παιχνίδι θυμάμαι χαρακτηριστικα οταν έλαβε χώρα το τσουνάμι της Ιαπωνίας υπήρχαν παίχτες που ξεκατινιαζόντουσαν στο forum. Και αναρωτιόμουν ........... πάνε καλά ????????

Όσοι αισθάνεστε σημάδια εθισμού κάνε ένα διάλειμμα μόνο καλό θα σας κάνει.

Προς Τιτάνες πρώτη επιστολή Ρίτας το ανάγνωσμα:

Efialtis = Παύλε και εγώ αισθάνομαι παιδί σου, χάρηκα & συγκινήθηκα που είδα τα μηνύματα σου, νόμιζα οτι απο τις Ομηρικές διαφωνίες μας, με είχες απαρνηθεί. Σε ευχαριστούμε που στάθηκες επάξια για 2η φορά αρχηγός μας, είσαι πολύ καλός άνθρωπος και παίχτης, ξέρεις πολύ καλά το end game. Χαίρομαι που παίζεις χωρίς κατασκόπους διότι έτσι παίζουμε και εμείς. Σε ευχαριστώ που πρότεινες και κράτησες το όνομα της συμμαχίας, Τιτάνες.

Konsak = Κώστα σε ευχαριστώ που άντεξες & που στάθηκες στο ύψος των περιστάσεων. Τίμησες πλήρως τη συμμαχία και η υπομονή σου & επιμονή σου είναι πράγματα που σε χαρακτηρίζουν. Εύχομαι έτσι να αντέξεις και εμένα για το υπόλοιπο της κοινής μας ζωής ..............

Ere = Γιώργο, Γιώργο, Γιώργο πολύ δυνατός παίχτης, απο μόνος σου είσαι 1 συμμαχία ολόκληρη. Ηθικός, Πιστός, προσφέρεις και δε ζητάς ποτέ. Είσαι ο παίχτης που κάθε συμμαχία θα ήθελε να έχει. Εμείς έχουμε την τιμή και τη χαρά να σε έχουμε φίλο.

Aethos = Παναγιώτη, αν και είμαστε πρώτα ξαδέρφια, και είσαι ένας εξαίρετος επιθετικός, σε αυτο το server δεν μας έδειξες τις δυνατότητες σου, περίμενα περισσότερα ............

Alitaki = Κική, αν εξαιρέσω την συμπεριφορά σου (δεν επιτρέπω σε καμία συμπαίχτρια μου να τηλεφωνεί και να βάζει τις φωνές στο συμπαίχτη & σύζυγο μου konsak γιατι εστάλει επίθεση σε αντίπαλο ww, όπως και με προβλημάτισε το περιεχόμενο του μηνύματος σου προς τον faganas εκδηλώνοντας & γραπτά τη δυσαρέσκεια σου για αυτήν την επίθεση) την ημέρα της επίθεσης του faganas στο ww των Hunters τότε η λοιπή σου παρουσία στη συμμαχία ήταν άριστη. Το να παίζει κάποιος μαζί σου ειναι χαρά, κάνεις το travian να φαίνεται πιο ωραίο απο οτι είναι, έχεις έναν ενθουσιασμό που μεταδίδεις, έχεις στόχο, παίζεις δυνατά, είσαι φανταστική παίχτης. Επαιξες μέχρι το τέλος με σιτάρισμα (όποτε μπορούσες), άμυνες & σιτάρια για το συνασπισμό και το Θαύμα μας.

Διευκρίνιση της θέσης μου ως προς την επίθεση faganas προς ww Hunters, ok. δεν τρελάθηκα απο τη χαρά μου που στείλαμε επίθεση σε πρώην σύμμαχο κατά τη διάρκεια του ίδιου server αλλά οταν ανήκεις σε ένα συνασπισμό και σε καλεί πρέπει να είσαι εκεί, ώστε να είσαι σε θέση την ώρα της νίκης να μπορείς να διεκδικήσεις το λιθαράκι σου. Είτε παίζεις το 100% για το συνασπισμό που ανήκεις είτε υποκρίνεσαι. Άλλωστε για τους Τιτάνες (οπως φαντάζομαι & για κάθε συμμαχία που σέβεται τον εαυτό της) ισχύει μόνο οτι γράφει το προφιλ της επίσημα ως προς το διπλωματικό κομμάτι.

June 2 = Κώστα είσαι απο τα λίγα παιδιά, έμεινες μέχρι το τέλος, ψύχραιμος, χαμηλών τόνων, δεν παραπονέθηκες ποτέ & για τίποτα. Σε ευχαριστώ πολύ πολύ !

Faganas = εσύ παιδί μου τρώς και δε σταματάς, Ευγένης & Θανάσης το δίδυμο της επιτυχίας, αδερφικοί φίλοι και δυνατοί παίχτες. Σας ψιλονεκρώσαμε σε αυτο το server αλλα δεν πειράζει κρατάτε όρεξη για τον επόμενο με αρχηγό τον Πανούλη – aethos. Διάρκεια παιχνιδιού: 1 μήνας μετά δεν προβλέπεται να μας έχει μείνει στρατός !
    Ερε γλέντια !!!!!!!!!!!!

Alex13 = Alex είναι χαρά να παίζουμε μαζί, ξέρω πως παίζεις και σε ευχαριστώ για την συνολική πολύ σημαντική προσφορά σου στους Τιτάνες (bow).

Cestino = Χρήστο οταν έβλεπα ξημερώματα τα σιτάρια σου στο Θαύμα Γεύση με συγκινούσες ........ εχουμε ξαναπαίξει μαζί και εύχομαι να ξαναπαίξουμε. Μπήκες στη συμμαχία μετά την αποίκηση σου και μας βγήκες λίγο ψηλά με αποτέλεσμα οταν σε βαρούσαν οι Hunters να μην μπορέσουμε να σε υπερασπιστούμε επαρκώς.

s s = Σάκηηηη τρελόπαιδο, δεν έχω λόγια για εσένα .............. Ι love you. Αν και περιμένα να προσφέρεις περισσότερα ..............

Spiderman & joanna = τα δύο αδερφάκια Παναγιώτη & Ιωάννα ευχαριστώ για την προσφορά σας στη συμμαχία για το διάστημα που μπορέσατε να προσφέρετε.

Να ευχαριστήσω όλους τους Τιτάνες που έπαιξαν μαζί μας αυτούς που ήρθαμε παρέα απο τον s1 αλλα και όσους βρήκαμε εδώ !

Tjoraek = Γιάννη σε ευχαριστώ που με εμπιστεύτηκες στην αρχή της συνεργασίας μας, για παίχτης χωρίς χρήση χρυσού νομίζω έκανες φοβερή δουλειά, είσαι παράδειγμα προς μίμηση στον τρόπο παιχνιδιού & συμπεριφοράς.

Faricoco = Φώτη υπήρξες τυπικός και άριστος σε όλα σου. Χαίρομαι που βρεθήκαμε συμπαίχτες σε αυτο το σερβερ και θα χαρώ να ξαναβρεθούμε.

Frog-Alexia-konstantinos = γκρουπ φίλων είναι το καλύτερο σε ένα ομαδικό παιχνίδι, ευχαριστώ για το πνεύμα ομαδικότητας σας. Αλεξία στις 5 τα ξημερώματα πριν φύγεις για τη δουλειά, τα έβλεπα τα σιτάρια που έστελνες ..........

baras20-TEO5-brigeston = γκρουπ φίλων και εδώ Αντώνη, Θοδωρή, Μάκη ......... Τιτάνες με τα όλα σας thanks παιδιά !

Geranik = Νίκο το απόγευμα έστελνες αμυντικά και σιτάρια αμέσως μετά το μεσημεριανό σου τα έβλεπα και χαμογελούσα .......... τυπικός & χαμηλών τόνων. Εύχομαι να τα πούμε και απο κοντά εφόσον βρεθούμε στα μέρη σου.

Odin = Γρηγόρη αχ ! Γρηγόρη ! Γενναίος Ρωμαίος ! Μας ήρθες απο s2 οπου υπήρξαμε συμπαίχτες, thanks θα τα λέμε facebook

Outsider_S300 = Θανάση, ευχαριστούμε ! Έχεις σημαντικό μερίδιο στη νίκη του συνασπισμού !

Qwesa- kavouri = εσείς δεν υπήρξατε ποτέ Τιτάνες, καμία συμμετοχή σε τίποτα, σιτάρια στέλνατε μόνο στο ww ΒΙΑ $ & επειδή απο την αρχή σας είχα καταλάβει οτι πρόκειται περί κατασκόπου (πριν συμμαχήσουμε με ΒΙΑ, λυπάμαι που ο Παύλος δεν με άκουσε). Επίσης, λυπάμαι που δεν είχατε καν το σθένος αφότου γίναμε σύμμαχοι να μου αποκαλυφθείτε. Σας αναφέρω απλά για να ξέρετε οτι δεν τρώμε χόρτο ...........

Τα παιδιά απο PYR που ήρθαν ~Τ~2 θα αναφέρω μόνο όσους συνεργάστηκα,

Hellas = Κωνσταντίνε εύχομαι να μη χαθούμε όσο διάστημα συνεργαστήκαμε ξέρω οτι έκανες οτι καλύτερο μπορούσες αφού ήμουν και σιτερ σου για κάποιο διάστημα χιχιχιχιχι το ξέρω καλά

blue = Νεκτάριε πολύ φιλότιμος και πολύ καλό παιδί, συνεργάσιμος & λυπάμαι που δεν βρεθήκαμε νωρίτερα στο σερβερ.

.................................................. .................................................. ........

Pablo escobar = Ηλία σε ξεχωρίζω και σε θεωρώ φίλο μου

Ponos ε ! όχι και ponos, kaytos = ετοίμασε άμυνες στον s2 σου έρχομαιιιιιιιιιι attack !!!!!!!!!!!!!!

Τέλος, να ευχαριστήσω τον dual μου Κώστα-costarlos για την ηθική του συμπαράσταση καθώς και τον δάσκαλο μου Κώστα-Sabadin για όσα μου έμαθε.

Special Thanks to:
    Στη συμμαχία μου ΧΑΟΣ στον s2 που μου φρόντισε το λογαριασμό μου για όσο διάστημα ηταν η διάρκεια του speed και αν και δεν τα ήξερα τα παιδιά με έχουν φερθεί με τον καλύτερο τρόπο & με έχουν κερδίσει. Τελικά μήπως είναι καλύτερα να παίζεις με αγνώστους παρά με φίλους ?

Σίγουρα δεν τους έχω αναφέρει όλους, αλλα ηταν brainstorming η συγγραφή.

Η καθεριωμένη ~Τ~ιτανοσυνάντηση μετά το πέρας του server ναι θα πραγματοποιηθεί, πόλη: Βόλος, περιοχή: Τσιπουράδικα, ημέρα Κυριακή μεσημεράκι ημερομηνία εντός Μαίου αλλα ασαφής ακόμα, όσοι επιθυμείτε πέραν των Τιτάνων να παρεβρεθείτε για να συμφάγωμεν (όσοι προλάβετε γιατι θα έχω και τον faganas μαζί) να μου το πείτε. Κάτι έγραφαν οι Μ.Λ. οτι κερνάνε Πρωτομαγιά ............. πού και πότε ???? Ενημερώστε παιδιάααααααα !!!!!!!!!!

Με τιμή,
    D.J-Rita.
    ρώτησα γιατί κρατάς μαχαίρι
    καρδιά δεν πρόκειται να βρεις
    ήταν χαμένη από χέρι
    κομμάτια ήταν πριν να’ ρθεις

Προεπιλογή

ριτα να σου απαντησω σε κανα δυο πραγματα απο αυτα που λες.
    το οτι ειχαμε τρομερες διαφωνιες κατα δειαρκεια του game αυτο δεν λεει κατι.
    αυτο που ενιωθα εγω σε ολη τη δειαρκεια του server ηταν οτι ειχα μια μονιμη αντιπολιτευση μεσα στη συμαχια μας.
    αυτο πιστεβω οτι ηταν το λαθος σας.
    Σας ειχα εξηγηση απο την αρχη πως ηθελα να προχωρησω τη συμαχια με βαση αυτα που εβλεπα και πιστεβω σαν πρωτη φορα στον speed σαν τιτανες να ειμαστε ολοι ευχαρηστημενοι.
    απλα κατσε και αναρωτησου τη συμπεριφορα σου για να καταλαβεισ τα λαθη σου.
    οσο για την κικι ι κικι μπορει σε καπιο σημειο να υπερβαλε λιγο αλλα ειχε δικιο οσον αφορα στο να ξεραμε το τι γινοτανε εκεινη τη χρονικη στιγμη.
    επιδη εκηνη την ημερα καταλαβα αλλα πραγματα απο σινομιλιες μας στο σκυπε να σου πω οτι ολα ηταν στη σφερα τησ φανατσιας σας.
    και αυτα τα καταλαβα απο τη με ρωταγε ο πανος.
    αυτο ομως που σου αναγνωριζο ειναι οτι εισουνα παντα μεσα βοηθουσες παντου απλα αυτο που θα σου πω ειναι οτι δεν χρειαζετε τοσο πολλη λεπτομερεια γιατι ειναι game.
    αυτο και μονο τιποτα αλλο.
    πιστεβω παρο ολα τα λαθη που εκανα τη συμαχια την πηγα και την πηγαμε αρκετα καλα.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο paolo Εμφάνιση μηνυμάτων

Εντάξει, Παύλε σε ευχαριστώ πολύ ! Τελικά τα κατάφερα και συγκέντρωσα όλες τις αναφορές, μια και τα δημοσιεύσες στο forum θα τις παραθέσω όλες με την σειρά που άρχισαν οι επιθέσεις

D.J : 1 Ράμερ και 1 hummer
    http://www.travian-reports.net/gr/report/203160000d2
    http://travian-reports.net/gr/report/218909a858f

Faganas : 1 hummer (το μεγαλύτερο Ρωμαϊκό όταν έπεσε)
    http://www.travian-reports.net/gr/report/20504862993

AETHOS :1 Ράμερ μεγάλο
    http://travian-reports.net/gr/report/21344544254

Konsak : 2 hummer / 1ος Γαλάτης επιθετικός του server
    http://travian-reports.net/gr/report/21329235f57
    http://travian-reports.net/gr/report/2132883ee47

ERE : 1 hummer (και ενα μεγα χαμερ που έχασε)
    http://travian-reports.net/gr/report/211420c403d

Efialtis : 1 Ραμμερ μικτό με κάτας
    http://travian-reports.net/gr/report/218905aefef

Αlitaki : 1 hummer Ρωμαικό μεγάλο
    http://travian-reports.net/gr/report/2189074686a

June 2 : 1 hummer (παρά την περιπέτεια υγείας )
    http://www.travian-reports.net/gr/report/2242351068d

lixoudis : 1 hummer
    http://www.travian-reports.net/gr/report/224232edd25
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Morrigan : 02-05-11 στις 16:51
    ρώτησα γιατί κρατάς μαχαίρι
    καρδιά δεν πρόκειται να βρεις
    ήταν χαμένη από χέρι
    κομμάτια ήταν πριν να’ ρθεις

Το avatar του χρήστη konsak
    Περιοχή
    KILKIS, GREECE

Προεπιλογή

Αχ Παύλε ,Παύλε
    Ξέρεις πόσο σε αγαπάμε και σαν άνθρωπο αλλά και σαν παίχτη, γιατί είσαι πάρα πολύ καλό παιδί και εξαιρετικός γνώστης του παιχνιδιού .
    Ακόμη μετά από τόσο καιρό δεν μπορείς να μας μάθεις και να κατανοήσεις τον τρόπο σκέψης μας. Ως δημιουργοί της συμμαχίας των Τιτάνων στον προηγούμενο S1, είχαμε και εξακολουθούμε να έχουμε και εγώ και ή Ρίτα/D.J μία εξαιρετική αγάπη για την συμμαχία που φτιάξαμε και χτίσαμε και στελεχώσαμε με άξιους παίχτες και υπέροχους ανθρώπους και φίλους αλλά και πολλά παιδιά που δεν φέραμε μαζί μας στον speed επειδή εσύ ήθελες μια μικρή ομάδα με απολύτως εμπιστοσύνης παίχτες ώστε να παίξουμε δυνατά και να περάσουμε καλά παρέα. Αυτή σου η επιθυμία, την οποία σεβαστήκαμε, μας οδήγησε στο να είμαστε λίγα άτομα, πολύ ενεργά και πολύ έμπειρα όμως . Αν είχες φέρει τα άτομα από Hunters που θα ερχόταν στην συμμαχία μας Τιτάνες (όπως δήλωσες) , ή μας άφηνες να φέρουμε κι αλλά άτομα δικά μας, θα ήμασταν μια συμμαχία όχι με 20 αλλά με 40 άτομα κορμό και αυτό θα άλλαζε τη μορφή και την δύναμη της συμμαχίας μας περισσότερο.
    Λέω οτι δεν μας κατάλαβες γιατι :

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο paolo Εμφάνιση μηνυμάτων
    ριτα να σου απαντησω σε κανα δυο πραγματα απο αυτα που λες.
    το οτι ειχαμε τρομερες διαφωνιες κατα δειαρκεια του game αυτο δεν λεει κατι.
    αυτο που ενιωθα εγω σε ολη τη δειαρκεια του server ηταν οτι ειχα μια μονιμη αντιπολιτευση μεσα στη συμαχια μας.
    αυτο πιστεβω οτι ηταν το λαθος σας.
    Δέν είχες αντιπολίτευση Παύλε μου , συμπολίτευση είχες και μάλιστα δημιουργική . Εμείς και ο κορμός - ηγετικο team των Τιτάνων όπως είμασταν απο τον S1 είχαμε λιγο διαφορετικό στύλ παιχνιδιού.
    Εμείς παίζουμε ξύλο απο την πρώτη μέρα με όποιον είναι κόκκινος στο χάρτη και καθαρίζουμε την περιοχή μας
    Καλύπτουμε με άμυνες όποιον παίχτη μας δέχεται επιθέσεις, ακόμη και τον μικρότερο. Απαντάμε στις επιθέσεις πάντα !!! .
    Δεν πουλάμε χωριά. Αν τα πρώτα μας χωριά κινδυνεύουν τα σπάμε μόνοι μας .Δεν δίνουμε ικανοποίηση στον εχθρό.
    Δεν βάζουμε κατασκόπους σε άλλες συμμαχίες και παίζουμε ντόμπρα καθαρά και παλικαρίσια .
    Δεν κάνουμε κρυφά σύμφωνα. Όσοι είναι σύμμαχοι και φίλοι φαίνονται στο προφίλ μας.
    Μοιράζουμε αρμοδιότητες ώστε να συμμετέχουν πολλοί στη Διοίκηση και έτσι υπάρχει σύμπνοια στη συμμαχία και παραμένουν ενεργοί ως το τέλος.
    Είπαμε οτι το WW δεν είναι αυτοσκοπός μας αλλά το παιχνίδι . Αν προκύψει WW το παλεύουμε ως το τέλος. Αυτό το αποδείξαμε περίτρανα όταν το τελευταίο 1,5 μήνα απουσίαζες πάρα πολύ συχνά και για πολλές μέρες, για σεβαστούς προσωπικούς λόγους τους οποίους γνωρίζουμε και σεβόμαστε, εμείς καθήσαμε, ξενυχτίσαμε, σιτάραμε αμέτρητους λογαριασμούς , βγάλαμε αμυντικά σε αυτούς και προσωπικά συμμετείχα στο Nekyia και στο τέλος στο Woolf (πολύ λιγότερο) δίνοντας όση ενέργεια είχα μαζί με όσα παιδιά από τις υπόλοιπες συμμαχίες της D.T. πάλεψαμε για τη νίκη.

Αυτά σου τα λέω για να καταλάβεις ότι δεν κάναμε αντιπολίτευση Παύλε μου. Προσφέραμε όσο μπορούσαμε .
    Ξέρεις πολύ καλά οτι η ~Τ~ έχει το ποπ και τον αριθμό μελών τώρα που τελείωσε ο σερβερ γιατί τα μισά (τα 19) μέλη προέρχονται απο την ~Τ~2 στην οποία έγινε στρατολόγηση από Ρίτα , Πάνο και εσένα, αλλά η D.J ήταν αυτή που τους εκπαίδευσε τους οργάνωσε, βρήκε τους spy (gata, kavouri, qwesa, merenta koulouri ) και θυσίασε αμέτρητες ώρες αντί να κοιτάει το λογαριασμό της ή το σπίτι της χωρίς να ακούσει ποτέ ένα μπράβο ή ευχαριστώ ενώ όλοι αυτοί οι παίχτες την είχαν εμπιστοσύνη και την άκουγαν πολύ περισσότερο από όλους μας, αφού μόνο αν προσφέρεις σε κάποιον όταν αυτός έχει ανάγκη , τότε μπορείς να του ζητήσεις να κάνει πράγματα για σένα ή τη συμμαχία.

Αν κάναμε αντιπολίτευση Παύλε μου θα κάναμε ότι και οι πολιτικοί, δηλ θα φτιάχναμε άλλη συμμαχία και θα παίρναμε την παρέα μας και όσους μας ακολουθούσαν, μαζί μας .Αντί αυτού καθίσαμε στη συμμαχία, καθησυχάσαμε την παρέα και δώσαμε τα μέγιστα. Αν ρίξεις μια ματιά στη λίστα με τους στρατούς που παράθεσε παραπάνω η Ρίτα, θα καταλάβεις ποιός θα είχε τα χάμμερ στη συμμαχία του.

πιστεβω παρο ολα τα λαθη που εκανα τη συμαχια την πηγα και την πηγαμε αρκετα καλα.
    Ναί Παύλε την συμμαχία την πήγαμε αρκετά καλά. Λάθη μπορεί να έκανες αλλά όλοι κανουμε λάθη και βελτιωνόμαστε όταν τα παραδεχόμαστε.
    Σου αναγνωρίζω όμως οτι ο τρόπος του παιχνιδιού που επέλεξες για την συμμαχία μας επέτρεψε να χτίσουμε μεγάλους στρατούς (χάμμερ - ράμμερ) , να βγούν 11 καλοί στρατοί (που θα ήταν 12 αν δεν ήταν τόσο καμένος στο WW o ere ώστε να μην έχει κουράγιο να υπερασπιστεί το χαμμεροχώρι που έχασε. ποιός ? ο ere . Ο πιό δυνατός και ικανός παίχτης μας ?.) και να καταφέρουμε να βοηθήσουμε το συνασπισμό μας να φτάσει στη νίκη.
    Σου αναγνωρίζω οτι η πολιτική σου μου επέτρεψε να έχω 2 χαμμερ και να είμαι ο 1ος Επιθετικός Γαλάτης του server, και σε ευχαριστώ, αλλά αυτός δεν ήταν κάν στόχος μου.

Μπορεί εμείς να στηρίζαμε με πάθος τις απόψεις μας, αλλά ο σκοπός μας ήταν να οδηγήσουμε τη συμμαχία στην οποία σε ορίσαμε με χαρά μας αρχηγό μας, να πάει ακόμη καλύτερα.

Θα χαρούμε πολύ να είσαι μαζί μας στο πάρτυ που θέλουμε να κάνουμε στα τσιπουράδικα του Βόλου για να καταλάβεις οτι δεν είμασταν ποτέ αντιπολίτευση .
    Αν θέλεις να ρωτήσεις κάτι, να λύσουμε την όποια παρεξήγηση, άν υπάρχει , θα ήθελα να γίνει σε κουβέντα με μεζέ και τσίπουρο και όχι εδώ στο Forum . Εδώ ψάχνονται να κατασπαράξουν ο ένας τον άλλο και να ξεκατινιάσουν εχθρούς και φίλους.
    Εμείς και εννοώ εμείς = εσύ, εγώ και η παρέα μας δεν είμαστε έτσι .

Με πολύ φιλικούς χαιρετισμούς και ιδιαίτερη αγάπη και σεβασμό

Κώστας / Konsak ~T~
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη konsak : 02-05-11 στις 20:36

Παρόμοια Θέματα

1. TITANES
    By paolo in forum Αρχείο Speed 6
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-11-10, 22:00

Δικαιώματα - Επιλογές