Σελίδα 13 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 121 έως 130 από 130

Θέμα: ΘΑΥΜΑ

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο karerina0021 Εμφάνιση μηνυμάτων
    o gastone αποχωρησε απο την συμμαχια του οταν δεν συμφωνησε με τις κινησεις και τη στρατηγικη της αξιοπρεπως ισως ειναι και ο πιο εντιμος παιχτης
    και συμπληρωνω οτι μας εσπασε το καπ της δημητρας και εφαγε ενα απο τα μεγαλυτερα ρωμαικα χαμμερ της ΒΙΑΣ... αυτα ξερω εγω τι αλλο εχει κανει τα ξερει μονο αυτος...

υ.γ αν τυχει ποτε να παιξουμε σε σπιντ σερβερ θα ηθελα να παιξω μαζι του .... (και δεν το εχω ξαναπει για κανεναν παικτη αυτο)

psycho
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη monoaris : 03-05-11 στις 19:16
    vamos arianara

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο monoaris Εμφάνιση μηνυμάτων
    και συμπληρωνω οτι μας εσπασε το καπ της δημητρας και εφαγε ενα απο τα μεγαλυτερα ρωμαικα χαμμερ της ΒΙΑΣ... αυτα ξερω εγω τι αλλο εχει κανει τα ξερει μονο αυτος...

υ.γ αν τυχει ποτε να παιξουμε σε σπιντ σερβερ θα ηθελα να παιξω μαζι του .... (και δεν το εχω ξαναπει για κανεναν παικτη αυτο)

psycho
    To T4 ειναι απλα ξενερα για μενα..Απο οτι ειδα λιγο (και μου ειπε ενας φιλος μου) πλεον πρεπει να στειλεις περιπου 20 catas(βαση ποπ βγαινει,χωρις να ξερω πως και χωρις να το εχω ψαξει) για να μην καταλαβει ο αλλος οτι κανεις fake...Τωρα αν το εχω αντιληφθει σωστα δεν ξερω,παντως αυτο καταλαβα!!!

Υ.Γ Με τιμανε πολυ τα λογια σου (και δεν το εχω ξαναπει για κανεναν παιχτη αυτο)

Gastone

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο georgef Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν βλεπεις τα στατιστικα?
    Και φαρμα με ειχε.Με εκανε 10 ματσα χαλια!!
    Πανε οι παλιες καλες εποχες που αφηναν την ΥΑΤΑ να κυριαρχει στους σερβερ.Καποιοι βρηκαν τον δασκαλο τους.
    να κανουμε μια συμφωνια και να τελειωνει εδω γιατι διαβαζω διαβαζω και κουραστηκα να βλεπω τα ιδια και τα ιδια..ο αλλος που ανοιγε τα 100 θεματα(δεν θυμαμε πως τον λενε)ελεγε χαζομαρες αλλα τουλαχιστον ειχε ποικιλια..εσυ λες συνεχεια το ιδιο..λοιπον αν ποτε ξαναπαιξουμε σαν ΥΑΤΑ συμφωνουμε απο τωρα να σας αφησουμε να βγειτε πρωτοι σε ποπ σε επιθετικους και αμυντικους ποντους και εμεις να παμε αυτη την ασημαντη λεπτομερεια που λεγετε ww στο 100 ???ετσι θα εχουμε νικησει ολοι οπως λες..αν εισαι μεσα δεσμευσου εδω δημοσια και σου υποσχομαι στον χειμωνιατικο να ειμαι παρον και να τηρησω τη συμφωνια..τι λες???
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DpS : 03-05-11 στις 20:29

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DpS Εμφάνιση μηνυμάτων
    να κανουμε μια συμφωνια και να τελειωνει εδω γιατι διαβαζω διαβαζω και κουραστηκα να βλεπω τα ιδια και τα ιδια..ο αλλος που ανοιγε τα 100 θεματα(δεν θυμαμε πως τον λενε)ελεγε χαζομαρες αλλα τουλαχιστον ειχε ποικιλια..εσυ λες συνεχεια το ιδιο..λοιπον αν ποτε ξαναπαιξουμε σαν ΥΑΤΑ συμφωνουμε απο τωρα να σας αφησουμε να βγειτε πρωτοι σε ποπ σε επιθετικους και αμυντικους ποντους και εμεις να παμε αυτη την ασημαντη λεπτομερεια που λεγετε ww στο 100 ???ετσι θα εχουμε νικησει ολοι οπως λες..αν εισαι μεσα δεσμευσου εδω δημοσια και σου υποσχομαι στον χειμωνιατικο να ειμαι παρον και να τηρησω τη συμφωνια..τι λες???
    Κανενα προιβλημα.Αλλα δεν ξανα καιγομαστε...
    Αλλα οποιος μπει θα ειναι με τα ονοματα που τον γνωριζουν ολοι..
    κι οχι τα χωρια διπλα στους ναταριους!
    κεντρο κι οποιος αντεξει.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη georgef : 03-05-11 στις 20:35

Προεπιλογή

Κανενα προιβλημα.Αλλα δεν ξανα καιγομαστε...
    Αλλα οποιος μπει θα ειναι με τα ονοματα που τον γνωριζουν ολοι..
    κι οχι τα χωρια διπλα στους ναταριους!
    κεντρο κι οποιος αντεξει.

εγινε..ελπιζω να κρατησεις το λογο σου..μην δω κανα ww σας στο 100 και μου βγαζει τιποτα μνμ στο φορουμ (αυτος με τα πολλα θεματα) νικησαμε κλπ..νικη για εσας ειναι τα στατιστικα..
    βρηκες ατομο να πεις για το κεντρο..εγω στο 0/0 επαιζα σχεδον..και βγηκα πρωτος σε ποπ πρωτος αμυντικος και 4ος επιθετικος του σερβερ..αλλα τον σερβερ τον χασαμε τοτε..η μαλλον σημερα εμαθα πως τελικα ειχαμε νικησει βαση στατιστικων απο εσενα..οσο ζω μαθαινω..τα λεμε το χειμωνα λοιπον..

Προεπιλογή

Απαντησες μονος σου.ΟΣΟΥΣ σπασαμε.Μιση συμμαχια ηταν Απο 57 παιχτες στην αρχη του σερβερ 30 στο τελος.
    Πηρατε τον σερβερ,Δεν το αμφισβητει κανενας.Αλλα παραδεχτητε οτι καποιοι σας εκαναν να νιωσετε ΠΟΝΟ μεχρι να τελειωσει ο σερβερ.Εστω κι αμπαλοι.Σκεψου να ηξεραν το παιχνιδι τι θα σας εκαναν....
    σωστα αλλα δεν μπορει να μην ενιωσε και κανενας απο τον συνασπισμο σας ΠΟΝΟ οταν ειδατε οτι ολοι οι κοποι σας πηγανε χαμενοι...
    αληθεια γιατι δεν ηρθες να με σπασεις και εσυ στο χωριο μου FML's target οταν εγω χτυπαγα δικους σου παικτες;;;; γιατι ο babvez ειχε κουραγιο να ερθει εστω και με χαμστερ αλλα κανενας αλλος;;;;
    εγω παντως μπορουσα ανετα να σε σπασω απο την στιγμη που εφτιαξα το νεο μου καπ στον πυρηνα.... οταν ειχε ποατηθει το 100 στον λυκο που σας εφαγε ετρεχα με μειον 5κ (ας ειναι καλα οι φαρμες μου)

επομενως κρινε το ποιος ενιωσε ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ πονο και ποιος ενιωσε περισσοτερο ΤΟΝ πονο οταν ειδε οτι ο (μισητος) εχθρος του ΣΑΣ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΝΙΚΗ

βαλε τα να ξεστραβωθουν λιγο και να ξυπνησουν.
    !.επιθετικη συμαχια FML-KRT με βαθμολογια το αθροισμα των 3ων απο κατω.2η,3η,4η καταταξη
    ας μην κανατε εξευτελιστικη σπαταλη χαμμερς και θα λεγαμε μετα ποιος ειναι πρωτη επιθετικη συμμαχια

Πρεπει και οι νεοι παιχτες να μαθαινουν Γιαννη.Αν δεν θελουν οι αρχηγοι τους,εμεις πρεπει να τους μαθουμε πως να διαβαζουν ακομα και τα στατιστικα,εκτος απο το πως βγαινουν 3 αρχηγοι απο απλο χωριο κι οχι πρωτευουσα..
    ΟΡΑΤΙΕΕΕ!!!
    Κοιτα εδω και διαβασε απο πανω προς τα κατω..
    http://www.gettertools.com/speed.tra...ance/12-B.I.A-
    1) πως βγαινουν τρεις αρχηγοι απο απλο χωριο και οχι απο καπ;;;;;;
    2) ευχαριστω για το λινκ αλλα τι περιμενες να κανουν 24 ατομα;;;;;;; εσεις ησασταν εκατο μονο σαν ΦΜΛ

ευχαριστω για το λινκ μπορεις να βρεις και για μενα μιας που και εγω ειμαι ασχετος;;;;

Δεν βλεπεις τα στατιστικα?
    Και φαρμα με ειχε.Με εκανε 10 ματσα χαλια!!
    Πανε οι παλιες καλες εποχες που αφηναν την ΥΑΤΑ να κυριαρχει στους σερβερ.Καποιοι βρηκαν τον δασκαλο τους.
    για να σε ειχε φαρμα τοτε σε ειχε και ανετα 1vs1 το οτι ολος ο συνασπισμος ο μισος σερβερ κατα καποιους (40% οπως λεει και ο φιλαρακος καπου) επεσε σε ενα ατομο , τοτε ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΟΝΕΣΕ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΟΣ Ο ΠΟΝΟΣ
    χαχαχαχαχαχαχαχαχα ρε χαλαρωστε λιγο που βαλθηκατε να τους σπασετε ολους

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο g-x-g Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω βλεπω να πονας πολυ

Την ΥΑΤΑ μην την ποιανεις στο στομα σου, εισαι πολυ μικρος για να μιλας γιαυτην
    και γενικα την DT να μην την πιανει εξη μηνες πολεμουσε τον συνασπισμο μας και τωρα μιλαει κιολας

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gastone_3k Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αντε παλι με την πιο επιθετικη συμμαχια...

Αν εσεις μπηκατε με σκοπο να βγειτε πρωτοι σε ολα τα στατιστικα (εκτος απο την πιο σημαντικη κατηγορια κατε με,τα WW),τοτε μπραβο σας γιατι διδαξατε ολους τους υπολοιπους πως παρ'ολα τα χρηματα και τον χρονο που δαπανησαν,για σας το travian παραμενει ακομα ενα πραγματικο μεσο ψυχαγωγιας,στο οποιο αδιαφορειτε ποιος θα κερδισει..
    Στο τελος ομως ενας (1) ειναι ο νικητης..Δεν υπαρχει αυτο που λενε μερικοι απο σας ''για μενα αυτος ειναι ο νικητης''!!!
    Συμφωνα με τους κανονες του παιχνιδιου νικητης ειναι αυτος που τελειωσει το χτισιμο του θαυματος,στον συγκεκριμενο σερβερ η D.T...
    Παει αυτο τελειωσε,παμε παρακατω!!Αν θελετε να μην κερδισετε στο παιχνιδι που παιζετε και καταναλωνετε ενεργεια και χρημα απο τη ζωη σας,καντε ο,τι κανατε σε αυτον τον σερβερ,αλλιως αναλογιστειτε στο τι εφταιξε...

Οσο αναφορα την ''καραμελα'' με το ποια ηταν η πιο επιθετικη συμμαχια,2 πραγματα εχω να πω:

1)"Υπάρχουν τριών ειδών ψέματα: Ψέματα, αναθεματισμένα ψέματα και στατιστικές"!
    Μαρκ Τουέϊν
    2)Εσεις που θιγεστε οταν σας λενε αμπαλους και ποσταρετε συνεχως το ποια ειναι η πιο επιθετικη συμμαχια,αληθεια,γιατι θιγεστε???
    Οταν βαρας caps,χαμεροχωρια,plans και οι αλλοι βαρανε μονο WW χωρια, τι περιμενετε να δειξουν τα στατιστικα???
    με αυτα που λεει εδω αμπαλοι πρεπει να ειναι

γιατι δεν λες και σπασμενους λογαριασμους?
    και διαγραμενους.
    απο εμας τουλαχιστον δεν διαγραφικε λογαριασμος..
    αλλο το παιχνιδι μας αλλο το δικος σας..
    εμεις ευχαριστιθικαμε παιχνιδι μεχρι τελος.εσεις ταιζατε χαμερ. με τον φοβο ακομα και σε φεικ...
    μην μου πεις οτι εσεις δεν ταιζατε κανενα χαμμερ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gastone_3k Εμφάνιση μηνυμάτων
    To T4 ειναι απλα ξενερα για μενα..Απο οτι ειδα λιγο (και μου ειπε ενας φιλος μου) πλεον πρεπει να στειλεις περιπου 20 catas(βαση ποπ βγαινει,χωρις να ξερω πως και χωρις να το εχω ψαξει) για να μην καταλαβει ο αλλος οτι κανεις fake...Τωρα αν το εχω αντιληφθει σωστα δεν ξερω,παντως αυτο καταλαβα!!!

Υ.Γ Με τιμανε πολυ τα λογια σου (και δεν το εχω ξαναπει για κανεναν παιχτη αυτο)

Gastone
    αμα ειναι σπηντ στελεις 50 κατας και δεν σε νοιαζει τιποτα μια ωριαια παραγωγη μου με 5 χωρια , εκ των οποιων τα τεσσερα μη ανεπτυγμενα εντελως και αλλο ενα μισοσπασμενο

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DpS Εμφάνιση μηνυμάτων
    επιτρεπεται να ερθω και εγω ΥΑΤΑ;;;;; ουτως ή αλλως παρον θα δωσω
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Προεπιλογή

Ειπαμε!!! Κι εσυ μπαινεις στην καταταξη με το ρεκορ ΗΘΟΣ.Μαλλον εχεις την 3η θεση.Με λιγη προσπαθεια πιανεις πρωτια!!

πστ αμα δεν σου αρεσουν τα παστελια φαε σπορια αμπαλε χαχαχαχαχαχαχαχ
    αχαχαχαχαχαχαχαχαχχ ρε κανα επιθετικο θα βγαλεις ποτε αχχαχαχαχ

ουστ ρε αμπαλεεεεεεεεεε

Προεπιλογή

Εχεις δικιο...Αυτο ειπε ο γιαρτος να σου λεμε...Παντα ΝΑΙ.
    Ρε συ πως το σκέφτηκες αυτό?? Πρώτη φορά το ακούω πρέπει να είσαι πολύ έξυπνος!
    Ο λογαριασμος μου τυχαινει να ειμεινε μεχρι το τελος κι αρκετα μεγαλος.Κι επειδη σου το ειπε ο τραμπαλας,εσυ με σεβαστηκες η τα εκανες πανω σου?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kartalos/George Εμφάνιση μηνυμάτων
    μετά σταμάτησα γιατί μου είπε ο trampalas ότι εσύ παίζεις το G.E.F και να σταματήσω το φαρμικ γιατί θα πας λέει σοβαρά ενώ εγώ έκανα delete την άλλη μέρα.
    ΕΛΛΗNIΚΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ???
    Σου είπα μπήκα για χαβαλέ και σε φάρμαρα, τώρα δύο τίνα παίζουν, ή δεν τα πιάνεις με την πρώτη ή δεν ξέρεις τι είναι φάρμινκ και δεν το καταλαβαίνεις όταν σε φορμάρουν. «Μακάριοι οι πτωχοί το πνεύματι».
    Καποιον πονο τον γνωριζεις?
    Ξερεις τι επαθε στον τελευταιο σερβερ Φρεσκα γλυκα σταφυλια,φωναζει ο μαναβης...
    Ναι τον γνωρίζω είναι ο μεγάλος νικητής του server και όχι μόνο αυτού του server. Για να φτάσεις εσύ τους servers που έχει κερδίσει ο PONOS πρέπει να παίζεις travian για καμιά 800 χρόνια, εκτός αν αλλάξεις συμμαχία! Επίσης είναι ο 14ος αμυντικός παίχτης αυτού του server με 1.115.072 kills, μήπως ξέρεις ποιος τα έχασε αυτά τα επιθετικά για να καταστρέψει ένα acc, αμπαλάκο??
    Δεν ειχες ουτε τα αντερα να μπεις στο παιχνιδι,με το ονομα σου και φυσικα ουτε και την ΥΑΤΑ με το ονομα της!!! Εγω τα ειχα κι οποιος ηθελε ερχοταν για ψωνια.
    http://forum.travian.gr/showthread.php?11817-kartalos
    http://speed.travian.gr/spieler.php?uid=1591
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kartalos/George Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και φέτος ακόμα, που αποφασίσαμε να αφήσουμε στην άκρη αυτό το σπουδαίο όνομα, γιατί όπως είπα είναι δύσκολο να ξανάμαζέψουμε εκείνος τους σπουδαίους παίχτες, έρχεσαι εσύ να μας το ξανά φέρεις στην επιφάνεια για να μας θύμησες ότι δεν μπορείς να ξεπεράσεις το κόμπλεξ κατωτερότητας που σε διακρίνει
    Τελικά είσαι εκνευριστικά ηλ…………….
    Πόσες φορές πρέπει να τα ποστάρω για να πάρεις γραμμή τι συμβαίνει στον κόσμο γύρο σου. Είναι βέβαια μια αντίδραση που μέχρι ένα σημείο είναι αποδεκτή, με τόση πίκρα είναι ένας καλός τρόπος να το ξεπεράσεις, να αρνείσαι την πραγματικότητα. Λοιπόν η συνταγή είναι μια και δοκιμασμένη, ρώτα και τον ΚΑΡΝΑΒΑΛΟ, http://www.youtube.com/watch?v=nQQqanAGKbA
    Κι ασε τα κολπα με τους διαλογους,που το εχεις κανει μαστιχα Χιου (προσεχε γιατι αν δεν ξερεις να την μασησεις κολαει στα δοντια).Σου εχω ξαναπει,οτι οι διαλογοι,ακομα και του skype παραποιουντε.
    Λοιπόν αυτό το αντικείμενο που παράγει αέρα κοπανιστό λέγετε ΤΡΟΜΠΑ!!!!! Για τρόμπα καλά τα πας.
    Πολύ αέρα ρε ΑΜΠΑΛΕ! Αν είναι κόλπο δεν μένει να φανεί, δώσε έγκριση να βγουν τα μηνύματα. Στα λογάκια και στην ΠΑΠΑΝΤΖΑ καλός είσαι αλλά όταν σφίγγουν τα πράγματα θυμόμαστε τις μαστίχες……
    ΟΥΥΥΥΥΥΣΤ ΡΕΕΕ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kartalos/George : 06-05-11 στις 22:17
    ---------------------
    kartalos/George
    Chief of YATA™

Προεπιλογή

Πανε οι παλιες καλες εποχες που αφηναν την ΥΑΤΑ να κυριαρχει στους σερβερ.
    Η yata σε ένα server έχει κυριαρχήσει.
    Η λέξη εποχή μάλλον είναι υπερβολή.

Προεπιλογή

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kwstas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η yata σε ένα server έχει κυριαρχήσει.
    Η λέξη εποχή μάλλον είναι υπερβολή.
    σαν συμμαχια ή τα ατομα που ηταν στην ΥΑΤΑ;;;;;
    λεμε τωρα
    Οι προηγούμενες στο προφίλ μου...........grx8: http://postimage.org/image/o3su9nm39/
    820k σε 3 μήνες καλοκαιριού.....
    Προσωπική Ιστοσελίδα:
    http://modelgallery.wikispaces.com/

Σελίδα 13 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213

Παρόμοια Θέματα

1. ΕΞΑΦΑΝΙΣΜΕΝΟ ΘΑΥΜΑ
    By Oratios in forum Αρχείο Speed 8
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-05-12, 22:53
  2. ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ - ΘΑΥΜΑ
    By tnt_dynamite in forum Αρχείο Server 5 (2)
    Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-01-12, 20:44
  3. ΘΑΥΜΑ Ω ΘΑΥΜΑ
    By IONIO in forum Αρχείο Speed 5
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-10-10, 01:40
  4. ΘΑΥΜΑ ΣΤΟΝ 4
    By vagelisG in forum Αρχείο Server 4 (1)
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-11-09, 03:11
  5. θαυμα και plus
    By 96idefix in forum Γενικά
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-06-09, 09:46

Δικαιώματα - Επιλογές